O co chodzi w życiu ?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/o-co-chodzi-w-zyciu

O co chodzi w życiu ?

Hej. Co w życiu jest najważniejsze? Kogo zapytasz każdy będzie miał inną teorię. Ksiądz powie ci co innego, zbawienie duszy, zbawienie ciała, biznesmen powie ci tworzenie produktu, rozwijanie się, sportowiec mistrzostwo świata albo olimpiada, każdy ma jakieś tam swoje podejście. Ja mam bardzo proste podejście po co my żyjemy.

My żyjemy dla wspomnień, my żyjemy dla tego co w słowach piosenki może usłyszałeś, bo w życiu piękne są tylko chwile. Więc dla mnie w tym momencie jest to kwestia kolekcjonowania wspomnień, po to, żeby je mieć jak najfajniejsze. Wiadomo w życiu są i fajne wspomnienia i niefajne, więc jest to też kwestia umiejętności wyeliminowania tych wspomnień, które są w jakiś sposób ograniczające. To jest po prostu technika, to jest sposób. Podejrzewam, że już o tym mówiłem, a jak nie to opowiem jeszcze kiedyś. Wiem, że wiele osób podchodzi do życia w ten sposób, żeby po prostu doświadczać.

 

Ja patrzę na to pod kątem wspomnień. I nawet to, że te filmiki kręcę to jest to dla mnie też kwestia wspomnień z tego względu, że ja popatrzę na to co było rok temu, co było dwa lata temu, gdzie ja byłem i to też jak oglądam jakieś mi tam wspomnienia nasuwa. Teraz jadę z Wrocławia, wczoraj miałem wykład przedostatni dla ciebie też we Wrocławiu, dzisiaj wieczorem będzie w Katowicach, wieczorem, bo u mnie jest teraz godzina, która to jest godzina, 10, 11 więc jak to opublikuję to już będzie wieczór.

Co do tych wspomnień. Za chwilkę zobaczysz zestawienie od początku kanału, po chwilce pokazane te miejsca, gdzie byłem, to przy okazji ty też zobaczysz. Wiem, że może nie obejrzałeś wszystkich filmików a warto, bo w każdym filmiku, mówię o czymś innym, staram się nie powtarzać tych tematów, więc jak z czymś masz problem, to naprawdę warto tam pogrzebać wstecz i sobie to obejrzeć. Swoją drogą na iTunsie są podcasty, czyli te wszystkie rzeczy, które ja do tej pory, to co było nagrywane na wideo to wszystko jest przerobione tak, że można w formie mp3 sobie odsłuchać. Więc nie musisz patrzeć, możesz sobie wejść na podcasty, wpisać sukces.pl i po prostu sobie posłuchać, tam zawsze coś fajnego się znajdzie. Widzisz nawet jedzie się samochodem, jedzie się pociągiem, stoisz w kolejce, nudzisz się, nawet nie musisz mnie słuchać, ale zamiast zajmować się niczym, ja uważam, że warto sobie właśnie posłuchać rzeczy, które ciebie interesują, które ty uważasz, że wpłyną na twój rozwój. Co do konkursów dwóch, które ogłosiłem we wtorek wtedy, kiedy dokładnie mi wybiło 100,000 subskrybentów, to też wróć do tego jak nie oglądałeś, bo tam cenne nagrody są, ale posłuchałem kilku sugestii, które daliście mi odnośnie tego jak zdobyć konkretne kolejne 100,000 subskrybentów i podoba mi się pomysł na przykład taki, żeby kręcić filmiki tylko o samochodach, którymi jeżdżę i tak będę robił. Najpierw pokaże moje samochody, konkretnie moje prywatne, potem klubowe, a potem może jeszcze inne. Także być może w sobotę będę kręcił, w sobotę pokażę ten filmik, którym teraz jadę. Dokładnie, kiedy do ciebie mówię wybiło mi 500 kilometrów przebiegu tym samochodem, więc muszę nim jeszcze jeździć grzecznie, ale do niedzieli już 1000 kilometrów będzie zrobione, więc będę mógł powiedzieć o jego plusach i minusach. Tak, bo GTR ma też minusy. I cóż w takim wypadku do niedzieli, porozmawiamy sobie o GTR, we wtorki będę mówił o biznesach, prowadzeniu biznesu, chociaż mam taką nową ideę, ale to jeszcze zobaczymy, muszę to dokładnie przemyśleć, będą fontanny i fajerwerki, a póki co zobacz co się działo do tej pory. I dzięki za subskrypcje, oczywiście to już teraz mnie też nauczyliście, jak podoba ci się to co robię prześlij ten filmik innym, niech zobaczą, może ktoś skorzysta, może się czegoś nauczy. I oczywiście warto subskrybować, skoro 100,000 filmów, to warto w tym momencie dać lajka, zobaczymy, czy uzbieramy 100,000 lajków pod tym filmikiem.

Dobra. Hej.  

 <wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment