Najlepsze samochody sportowe i luksusowe. Genewa Show 2018

Hej. Niedzielna motywacja dla ciebie, czyli targi motoryzacyjne. Tak, uważam, że fajnymi samochodami można się zainspirować po to, żeby się chciało pracować, osiągać więcej. Dlatego pokażę ci takie samochody, które są tutaj na targach w Genewie. Możesz zobaczyć, jak to wygląda. Potężne targi chociaż nie tak duże, jak we Frankfurcie, ale setki, jeśli nie tysiące samochodów, jeszcze więcej ludzi. I to co tutaj na tych targach widać to tak naprawdę na ulicach będzie można zobaczyć niektóre rzeczy za parę miesięcy, niektóre rzeczy za rok, a niektórych samochodów pewnie w Polsce nigdy nie zobaczysz, bo są tak drogie, tak rzadkie, że nie będą dostępne. Dlatego popatrz, pociesz oczy.

Ja nie będę…, no może czasami dam komentarz, bo niektóre samochody, które tutaj widziałem, jak popatrzeć to byś w życiu nie pomyślał a są warte po 700,000 Euro, po prostu szok. I pokażę ci takie zabawki, żebyś wiedział po co warto się czasami powysilać, ruszyć tę dupę i popracować.

Miłego oglądania.

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment