Jak zarobić pierwszy milion?

Pierwszy milion – jak go zarobić?

Czasami mówi się, że należy ukraść pierwszy milion, a potem skutecznie zainwestować te pieniądze, żeby móc żyć na bardzo wysokim poziomie. Na pewno wielokrotnie oglądaliście filmy, gdzie padały tego typu cytaty. Jesteście jednak ludźmi, którzy szanują obowiązującą w naszym kraju literę prawa? Zastanawiacie się zatem czy są jakieś skuteczne sposoby, które nie wymagają łamania ogólnie przyjętych zasad? Na szczęście tak. Oczywiście, zarobienie pierwszego miliona nie jest rzeczą prostą. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że jest to możliwe – nawet w przypadku osób, które startują praktycznie ” od zera”. Co jednak trzeba zrobić? Nie chcemy dłużej trzymać Was w niecierpliwości, dlatego migiem przechodzimy do meritum.

Zapraszam Ciebie również do obejrzenia tego filmiku:

Musisz chcieć zarobić ten milion !

Żeby zarobić pierwszy milion musisz uświadomić sobie, że od teraz to jest właśnie twój życiowy cel. Nie chodzi nam o chwilowy przebłysk pt. fajnie by było mieć dużo pieniędzy, wtedy mógłbym robić wszystko na co mam ochotę i o nic się nie martwić. Myśl, że chcesz zarobić pierwszy milion musi ci towarzyszyć od samego rana, aż do nocy. Pierwsza myśl, z którą budzisz się rano to: jak zarobić swój pierwszy milion? Myśl, z którą kładziesz się spać : jak zarobić swój pierwszy milion? Musi to być twoje największe pragnienie. Każde twoje działanie powinno być motywowane tym, że chcesz zarobić swój pierwszy milion. Powiem nawet więcej, całe twoje życie musi być podporządkowane temu, żeby stać się milionerem.

Ciężka praca popłaca

Niczego nie osiągniemy także, jeśli całe nasze życie będzie opierało się na leżeniu na kanapie i czekaniu na lepsze jutro. Podstawą do osiągnięcia sukcesu i zarobienia pierwszego miliona jest przede wszystkim ciężka praca. Oczywiście większość z nas powie „przecież ja ciężko pracuję”. Czy jednak aby na pewno nie możesz więcej? Jeśli pracujesz na etacie możliwe, że nie będziesz w stanie tego zrealizować. Musisz zatem znaleźć coś co pozwoli zarabiać Ci więcej. Zacznij robić coś swojego. Zacznij robić to po godzinach i powoli, konsekwentnie rozwijaj to. Kiedy przyjdzie moment, że nie będziesz miał już czasu żeby dalej rozwijać swój własny biznes ,może to właśnie będzie czas, kiedy będziesz musiał zrezygnować ze wszystkich innych zajęć, aby w całości poświęcić się rozwojowi swojej własnej firmy. Nigdy też nie spoczywaj na laurach. Rób coraz to więcej. Jeśli uda ci się np. coś sprzedać, następnego dnia postaraj się sprzedać jeszcze więcej, kolejnego więcej itd. Działaj tak aby zarabiać coraz więcej.

Ponadto, tak jak codziennie chodzisz do pracy. Codziennie musisz też pracować nad swoim biznesem. Ile razy bardzo ci się nie chce? Skąd to znamy. Jednak, mimo wszystko, wstajesz i każdego dnia idziesz do pracy. Jeśli chcesz zarobić swój pierwszy milion również we własnym biznesie musisz stosować tą zasadę. Niezależnie czy masz chęć czy nie, nic nie może Cię powstrzymać. Chce Ci się czy też nie, codziennie musisz działać. Codziennie musisz coś robić. Codziennie musisz więcej.

Odkładaj pieniądze, oszczędzaj a osiągniesz swój milion !

Przede wszystkim musicie zdawać sobie sprawę, że zarobienie tak dużych pieniędzy będzie wymagało od Was spełnienia kilku warunków.

Jeśli uda już Ci się coś zarobić niech twoją pierwszą myślą nie będzie to jak wydać te pieniądze. Udało Ci się zarobić więcej niż poprzednio to nie znaczy, że masz więcej pieniędzy do wydania. To znaczy, że masz więcej pieniędzy, żeby je odłożyć. Kolejne działanie i kolejny wzrost. Znowu masz więcej pieniędzy, które możesz odłożyć. Dzięki temu, po jakimś czasie, będziesz dysponował kapitałem, który pozwoli Ci na kolejną inwestycję. Jeśli za każdym razem wszystkie nadwyżki będziesz wydawał na wystawne życie i zachcianki cały  czas będziesz stał w miejscu. Nie będziesz posował się do przodu w swojej drodze o pierwszy milion. Musicie zdawać sobie sprawę, że nie jest możliwe odłożenie całego miliona – chyba, że mówimy o ludziach, którzy zarabiają na co dzień gigantyczne kwoty. Taki Robert Lewandowski itp. nie ma żadnego problemu z odłożeniem miliona złotych z wypłaty, ale są to skrajne przypadki. Jednak jeśli w ogóle nie będziesz odkładał zmniejszasz swoje szanse na zarobienie pierwszego miliona.

Lubicie rozrzutny tryb życia? Często macie kłopot, ponieważ wypłata nie starcza Wam na cały miesiąc? W takim razie musicie coś z tym faktem zrobić. Jeśli zastanawiacie się bowiem jak zarobić pierwszy milion, to kolejną z najważniejszych kwestii musi być oszczędzanie. Dlaczego jest to tak istotne? Poza pieniędzmi, które co miesiąc możemy odłożyć z całą pewnością znajdą się też takie, które możemy oszczędzić. Zacznij zastanawiać się czy wszystkie wydatki są aby na pewno potrzebne. Czy nie kupujesz jakiś zbędnych rzeczy. Rzeczy, bez których spokojnie mógłbyś się obyć bo tak na prawdę są tylko i wyłącznie twoją zachcianką, o której w ogóle byś nie pomyślał pracując na etacie. Każda osoba, która chce dojść do takich pieniędzy musi zadbać o odłożoną gotówkę, która posłuży w przyszłości do pomnożenia tej kwoty. Należy uświadomić sobie, że również oszczędności będą Wam służyły jako kapitał, który będzie można w przyszłości pomnożyć. Jeżeli będziesz trzymał się tych dwóch zasad, tj. żeby odkładać oraz oszczędzać pieniądze będziesz bliżej sukcesu.

Podnieś swoje kwalifikacje.

Żeby zarobić pierwszy milion musisz być dobry w  tym co robisz. Bez względu w jakiej dziedzinie działasz musisz mieć wiedzę na ten temat.

Zastanawiacie się, jak zarobić pierwszy milion? Konieczne jest też stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Niestety, nie jest tak, że nagle z nieba spadną Wam pieniądze. Oczywiście, teoretycznie można wygrać w totka, ale szanse są po prostu iluzoryczne. Zdecydowana większość osób, które odniosły sukces w życiu zawodowym, charakteryzuje się bardzo ciężką pracą. Chodzi nie tylko o zdobycie wiedzy w konkretnej branży. W dzisiejszych czasach trzeba stale podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli zaczynacie ‘od małego” biznesu wasz wiedza nie jest na poziomie eksperckim. Jednak z rozwojem waszej firmy musi iść jednoczesny rozwój waszej osoby i waszych umiejętności. Tylko z odpowiednią wiedzą będziecie mogli zapanować nad coraz t większą firmą. Jeśli będziecie ekspertami w swojej dziedzinie, to będziecie także w stanie zarobić większe pieniądze. Wtedy też łatwiej będzie Wam oszczędzać. To oczywiście sprawi, że będziecie mieli większy kapitał na późniejsze inwestycje. Finalnie kwestia „Jak zarobić pierwszy milion” może nie być już tak odległa, jak się Wam pierwotnie wydawało. W związku z tym warto systematycznie chodzić na kursy i szkolenia, które sprawią, że zarobienie tak dużej gotówki naprawdę będzie realne.

Dbaj o swoje zdrowie – to pozwala zarabiać

Osoby, które nie wiedzą jak zarobić pierwszy milion często myślą, że trzeba pracować praktycznie cały dzień. Oczywiście, ludzie leniwi mają zdecydowanie mniejsze szanse, że osiągną taki cel. Może też będziecie musieli poświęcić większość swojego czasu na pracę. Z drugiej strony wszystko musi być wykonywane „z głową”. Aby zarobić tak duże pieniądze trzeba nie tylko pracować, ale również dbać o swoje zdrowie. Dlaczego jest to tak istotne? Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że osoby, które mają kłopoty w tym aspekcie, są na zdecydowanie gorszej pozycji. Nieodpowiednio funkcjonujący organizmy sprawia bowiem, że trudno jest nam włożyć 100% w wykonywane na co dzień obowiązki. Tacy ludzie tracą dużo czasu na wizyty u lekarzy czy w aptekach itp. Wydają mnóstwo pieniędzy i trudno jest im oszczędzać. Poza tym martwią się swoją sytuacją zdrowotną, a jak wiadomo stres sprawia, że… organizm zaczyna funkcjonować coraz gorzej. Jest to swego rodzaju błędne koło. W związku z tym starajcie się nie dopuścić do takiej sytuacji. Dbajcie o Wasze zdrowie – zmieńcie nawyki żywieniowe, więcej ruszajcie się itp. Praca jest ważna, ale trzeba zadbać również o inne aspekty.

Musisz być skoncentrowany i konsekwentny

Aby zarobić swój pierwszy milion musisz skupić się na tym celu. Nic nie może Cię rozpraszać. Postanowiłeś działać w takiej, a nie innej dziedzinie. Trzymaj się tego. Trzymaj się swoich założeń. Aby rozwijać się w danej dziedzinie i być w czymś dobrym musisz się na tym skoncentrować. Całą swoją energię musisz przeznaczyć na ten jeden cel. Nie dziel swojego czasu na kilka różnych biznesów. Aby być najlepszym musisz skoncentrować się na jednym biznesie. Nie możesz być najlepszy we wszystkim. Jeśli będziesz zajmować się milionem różnych małych rzeczy nie osiągniesz w żadnej kwestii maksimum bo zwyczajnie twoje działania będą tak bardzo rozproszone, że nie będziesz miał w niczym eksperckiej wiedzy i umiejętności oraz zwyczajnie czasu na wszystko. Jeśli postanowisz działać w danej branży musisz konsekwentnie dążyć do celu właśnie w tej dziedzinie. Nie rozmieniaj się na drobne. Większy zysk osiągniesz będąc najlepszy w jednym niż przeciętny w wielu dziedzinach.

Jak zarobić pierwszy milion – sposobów jest mnóstwo

Ludzie, którzy szukają odpowiedzi na pytanie jak zarobić pierwszy milion powinni zdawać sobie sprawę, że sposobów jest bez liku. W końcu milionerem można zostać w różnych dziedzinach. To na pewno bardzo dobra wiadomość. Jeśli macie już odłożone pieniądze, to możecie krok po kroku je rozmnażać. Jakie są najlepsze sposoby? Mimo wszystko odradzamy Wam lokaty itp. Jest to metoda bardzo bezpieczna, ale niestety mało dochodowa. Ludzie, którzy chcą zarobić duże pieniądze muszą zaryzykować. W jaki sposób?

Wydaje się, że dobrym sposobem jest działanie na rynku nieruchomości. Dlaczego? Na początek można je wynajmować i kasować co miesiąc pieniądze adekwatne do lokalizacji, metrażu itp. Pamiętajcie, aby ta gotówka została również odkładana na konto. Jeśli nadarzy się taka okazja, to warto sprzedać kupione wcześniej nieruchomości – oczywiście za większe pieniądze. Coraz więcej osób kupuje domy, które wymagają remontu. Po wykonaniu tego typu czynności takie mieszkania są sprzedawane – oczywiście nawet z kilkunastoprocentowym zyskiem.

Ciekawym sposobem jest również granie na giełdzie. Oczywiście, trzeba zdobyć wiedzę, aby działać w tej branży. Jeśli jednak będziecie odpowiednio zdeterminowani, to szybko uzyskacie odpowiedź na pytanie jak zarobić pierwszy milion. Nie brakuje osób, które inwestują również w zakłady bukmacherskie (szczególnie obecnie, kiedy na rynku jest wiele legalnie działających firm, które mają naprawdę atrakcyjne oferty dla Klientów). To świetny sposób w przypadku ludzi, którzy interesują się sportem i chcą połączyć przyjemne z pożytecznym.

Nie brakuje osób, które za zaoszczędzone pieniądze otwierają własne firmy. Należy wcześniej jednak zbadać rynek i poszukać takich profili działalności, które mogą osiągnąć sukces w branży. Jeśli będziecie sprzedawać dobrej jakości produkty oraz świadczyć profesjonalne usługi, to nie będziecie narzekać na brak Klientów. Z czasem możecie poszerzać ofertę, co oczywiście sprawi, że będziecie zarabiać większe pieniądze. Możecie je przeznaczyć na wyżej wymienione inwestycje lub dalsze rozwijanie własnego przedsiębiorstwa – wszystko zależy od Was. Nie pytajcie już zatem więcej, jak zarobić pierwszy milion tylko po prostu… weźcie się do działania. Bez wykonania tego pierwszego kroku nic bowiem nie osiągniecie.