SPOSOBY JAK BYĆ BARDZIEJ ATRAKCYJNYM

Porozmawiajmy sobie o tym, jak być mądrzejszym, jak się lepiej koncentrować, jak mieć być może nawet większą inteligencję, czy się w ogóle da coś takiego zrobić, a do tego jeszcze doprawić to szczyptą tego, żeby mieć więcej energii i dobre samopoczucie. Dlaczego ? Zaraz powiem Ci czy te poszczególne elementy można poprawić, czy można zwiększyć, a na razie powiem Ci odnośnie tego, po co to wszystko. Więc teraz wyobraź sobie, że jesteś bardziej inteligentny jak teraz, albo jesteś bardziej sprytny, czy bardziej mądry, czy potrafisz się lepiej koncentrować, do tego mniej jesteś smutny, do tego masz więcej energii i jak myślisz, co to daje? Jak dla mnie sprawa jest dość oczywista, bo to daje efekt w postaci sukcesu, a o to nam chodzi, przynajmniej na tym kanale. To może zacznę od kwestii samopoczucia, bo do lepszego rozumu zaraz dojdziemy.

Kwestia samopoczucia, to jest coś, co jesteś namacalnie od razu zauważyć, że się poprawia albo pogarsza, wyjdzie słońce, tak jak teraz wychodzi słońce, Ty wyjdziesz na to słońce, wystawisz się chwilkę na działanie promieni słonecznych i już masz poprawę samopoczucia. Jeśli zjesz sobie coś dobrego, wczoraj był tłusty czwartek, zjadłeś sobie coś tłustego, zjadłeś sobie coś słodkiego, to wpływa też na twój umysł, bo czujesz się bardziej szczęśliwy, co prawda tylko tam przez 1h, bo potem jest zjazd i potrzebujesz kolejnego pączka zjeść, nie mniej przez tą godzinę wiesz, jak sobie poprawić humor, bo zjesz sobie np. czekoladę, akurat w czekoladzie jest to kwestia zawartości magnezu, która odstresowuje. Czytałem akurat dzisiaj ciekawą rzecz odnośnie osób, które mają depresję, było to opisane jako stan ciężkiej depresji, która trwa przynajmniej 6 miesięcy. I te osoby, które miały depresję, w tym badaniu to było tak opisane, że mają „lwią zmarszczkę”, czyli tutaj taką zmarszczkę i otrzymano bardzo ciekawy efekt, bo tym osobom wstrzyknięto botoks, tak żeby ta zmarszczka się wygładziła i efektem było to, że na 10 osób, którym to wstrzyknięto, 9 osób w przeciągu 2 miesięcy miało wyleczoną depresję, ciężki stan depresyjny, tylko przez to, że ich mimika twarzy się wygładziła, a wcześniej lekarze psychologowie kombinowali, co by tu zrobić, nic nie zadziałało, dopiero zadziałało wstrzyknięcie botoksu, ciekawa sprawa. Dlaczego Ci o tym mówię? Dlatego, że od twojej twarzy, którą to Ty świadomie decydujesz, jak twoja twarz wygląda, czyli inaczej, jak się jest w stanie odprężyć twoja twarz i to Ty o tym decydujesz, więc jak Ty odprężysz swoją twarz, to… Tak, efekt mocnego hamowania…

Jak odprężysz swoją twarz, to poczujesz się z automatu lepiej, jeśli się do tego uśmiechniesz, nawet sztucznie, to twój umysł dostanie sygnał, skoro on jest szczęśliwy, to znaczy, że jest powód do wyprodukowania hormonów szczęścia i te hormony szczęścia faktycznie się produkują. Ja wiem, jak to może brzmieć irracjonalnie, ale teraz jak mnie słuchasz, po prostu się uśmiechnij i zobaczysz, co się będzie dziać… Ups…Dobrze, więc kwestia samopoczucia to jest widzisz jedno, mamy teraz kwestię tego, czy można jakoś sprawić, że będziesz powiedzmy mądrzejszy, czy bardziej inteligentny? Z tą mądrością, ja już od wielu lat słyszałem coś takiego, że np. warto słuchać Mozarta, albo muzykę klasyczną, że to poprawia inteligencję, człowiek jest mądrzejszy, lepiej się koncentruje itp.

Tylko powiem Ci, że jak czytałem rozmaite badania, to niestety jedne badania to potwierdzały, a inne mówiły, że to nie ma znaczenia, niemniej z tych badań wynikało, że jednak słuchanie muzyki może nie wpływa na twoją inteligencję, ale wpływa na twoje samopoczucie, czyli do chodzimy do tego, o czym wcześniej mówiłem, jak masz dobre samopoczucie, to Ci się bardziej chce po prostu, a to o to chodzi, albo się mniej stresujesz, bo jak masz jaką ulubioną muzykę, która Cię odstresowuje, to wiadomo, że jak jesteś odstresowany, to masz większą ochotę do tego, żeby cokolwiek działać. I teraz najciekawszy temat, czyli poprawianie właściwości mózgu, czy się da cos zrobić, czy nie? Szczególnie inteligencja, z inteligencją jest tak, że naukowcy mówią, że się nie da, a ja znam przykład Pana, którego kiedyś Ci też przedstawiłem, Marcina Kowalczyka, to jest ten Pan od układania kostki Rubika, który opowiadał kiedyś, jak chodził do szkoły średniej, jak zrobił sobie test na inteligencję, to wyszło, że jest niewiele ponad średnią, a potem jak zaczął ćwiczyć techniki pamięciowe, to w przeciągu 2 lat, jak mu zrobiono badanie w Mensie, to wyszło, że jest poza skalą, że badania Mensy nie są w stanie go zmierzyć, tak to ujmę. Tak, ja się też muszę skoncentrować na jeździe czasami…

I widzisz, przykład Marcina pokazuje, że da się wzmocnić inteligencję i jak z Marcinem rozmawiałem o tym niejednokrotnie, to On mówi, że jest to po prostu kwestia ćwiczenia umysłu, że umysł, mózg jako taki, jest mięśniem takim jak każdy inny i jeśli się go trenuje dosłownie 5-10 min dziennie, to są postępy. Marcin mi opowiadał, że to, że osoby starsze mają jakieś tam problemy z pamięcią, demencja starcza, rozmaite problemy, to jest kwestia tego, że z wiekiem my się po prostu przestajemy uczyć i w momencie, kiedy ten mięsień przestaje być używany, to po prostu zaczyna zawodzić, najnormalniej w świecie. Więc jeśli, no różne osoby mnie słuchają, młodsi i starsi, młodsi narzekają, że chodzą do szkoły i się muszą uczyć, ale widzisz, to właśnie dzięki temu, że się uczysz, nieważne jakichkolwiek głupot, matematyki, fizyki, biologii, rzeczy, których w życiu nie wykorzystasz, ale chodzi o to, że twój umysł się staje w tym momencie sprawniejszy, jeśli Ty faktycznie się będziesz uczył, to porobi się więcej połączeń w twoim mózgu i po prostu jakiekolwiek inne sprawy będziesz mieć w życiu do załatwienia, to będzie Ci to przychodzić łatwiej, bo się porobiło więcej połączeń w twoim mózgu, więc jeśli chcesz być mądrzejszy, oj to jest bardzo ciężkie, ja wiem, że to jest ciężkie, trzeba się uczyć, trzeba się po prostu uczyć o nowych rzeczach, jak będziesz się uczyć nowych rzeczy, będziesz mądrzejszy, ale są też inne sposoby, bo jest kwestia diety, albo metod takich bardzo szalonych i tutaj powiem Ci o takim Panu, który się nazywa Yoshirō Nakamatsu, otóż to jest taki Japończyk, który ma teraz ponad 80 lat i to jest Pan, który ma tysiące patentów, bo jego całe życie polega na tym, żeby coś nowego wynajdywać i on wszystko, co robi w życiu, to robi tak, żeby jego umysł był jak najbardziej sprawny.

I ten Pan np. przez ostatnie 40 lat codziennie robił zdjęcie i robi nadal temu co je, żeby zobaczyć na drugi, na trzeci, na czwarty dzień, jak to wpływa na jego myślenie, jak to wpływa na jego kreatywność, bo uważa, że jedzenie ma wpływ na kreatywność i faktycznie ma, ale zaraz o tym opowiem. Metoda jego 2. bardzo niestandardowa, której Ci nie polecam, ale powiem Ci jak działa, znaczy nie polecam ze względów bezpieczeństwa, chyba że będziesz robić tak jak on. Bo on sam mówi o tym, że umysł jest najbardziej sprawny na chwilę przed śmiercią, w sensie zagrożenia życia i on chodzi na basen i pływa tak długo, aż zacznie mu brakować tlenu i w momencie, kiedy zaczyna mu brakować tlenu, on uważa że jest najbardziej kreatywny, wymyślił sobie notes do robienia notatek pod wodą i zaczyna robić notatki odnośnie problemu jaki ma. Nie polecam dlatego, że można sobie krzywdę zrobić w ten sposób, ale możesz po prostu pójść na basen, gdzie jest ratownik, ale żeby nie było, to nie jest bezpieczna metoda, ja Ci mówię, ze on coś takiego stosuje. Co do jedzenia, powiem Ci co ten Pan odkrył, a ten Pan odkrył to, co jest dość powszechnie wiadome, że jedzenie ryb i to tłustych ryb, generalnie chodzi o kwasy Omega 3, niezbędne kwasy tłuszczowe. Im więcej masz tego w organizmie, twój umysł to uwielbia, twój umysł pływa w tych tłuszczach Omega 3i to jest dla niego tak jak dla Ciebie ten pączek wczorajszy.

Tylko to też nie są każde tłuszcze, dlatego powiedziałem Ci o tłuszczach rybich, ale też tłuszcze z nasion, z orzechów, wiec jeśli w twojej diecie będzie dużo orzechów, jeśli będzie dużo ryb tłustych, to o to tutaj właśnie chodzi. Co jeszcze? Aha, i teraz dochodzimy do ostatniego elementu, na który ja poświeciłem dużo swojego czasu, a poświęciłem go wtedy, gdy obejrzałem film pt. „Jestem Bogiem”,czyli tam było o cudownej tabletce, którą jak się zażyje, to potem jest się super mądrym. Widzisz, to jest tak, jak zacząłem czytać wtedy i szukać tej cudownej tabletki, to niema jednak takiej cudownej tabletki mimo tego, co reklamy pokazują, ale jest masa rozmaitych ziółek, jest masa środków, które są używane np. dla osób, które mają Alzheimera, które mają epilepsje, inne choroby, których pochodzeniem jest właśnie mózg, to jak się podaje odpowiednie substancje, to ten mózg pracuje lepiej, więc jedno to substancje, a drugie; ziółka. Bo naturalnie w przyrodzie są takie rzeczy, i powiem Ci, że im bardziej zacząłem szukać tym bardziej zacząłem znajdywać i co takiego jest najlepszego z tych wszystkich rzeczy, które znalazłem, naturalnych, to jest Różeniec górski. Dlaczego Różeniec górski, jest to substancja aktywna, powiem Ci, ze nawet mam książkę na temat Różeńca górskiego, książka jest taka, kosztuje 49,90złi na kilkuset stronach są opisane właściwości Różeńca górskiego, a Różeniec górski działa jako antydepresant, podnosi poziom energii, zwalcza wolne rodniki, wpływa na koncentrację, myślenie itp.

To jest jedno, drugie to jest Ashwagandha, która ma podobne działanie, ale jeszcze fajnie regeneruje organizm i jest żeń-szeń, który też to fajnie uzupełnia, jest Cholina, jest L-tyrozyna, możesz sobie poczytać o tym, ja kiedyś Ci opowiadałem, bo te wszystkie substancje kiedyś zebrałem w jedno, czyli w Geniusza, ja go mam teraz w angielskim opakowaniu, ale to nie ma znaczenia. I ja to wszystko zapakowałem w to jedno opakowanie i powiem Ci, że patrzyłem sobie niedawno właśnie ile sam Różeniec górski kosztuje na Allegro i byłem lekko zdziwiony, że w ogóle dopuszczają w Polsce sprzedaż, że w ogóle można kupić na allegro 200mg, bo jak ja to rejestrowałem w GIS-ie, czyli w Głównym Inspektoracie Sanitarnym, to mi się czepiali właśnie tego, że ja chciałem dawać właśnie 200mg, ale mi nie pozwolili, bo w suplementach może być maksymalnie 50mg, ponieważ jest to substancja aktywnie czynna. I powiem Ci, że co do tego Różeńca, będę musiał zaktualizować stronę sprzedażową, bo ja tam podaję informację, że jak się to używa, to umysł jest sprawniejszy o 8% i jest o 8% sprawniejszy właśnie wtedy, kiedy się spożywa tego 200mg dziennie. Dlaczego jest sprawniejszy? Znalazłem badania właśnie na ten temat nie u amerykańskich, ale u angielskich naukowców, którzy tam, całą masę analiz chemicznych przeprowadzili, dlaczego tak jest, ale faktycznie tak jest i to przez kilka niezależnych instytutów przebadane, że to tak działa, więc jeśli chcesz zmądrzeć, to ja Ci przede wszystkim oczywiście będę sugerował używanie mojego Geniusza, dlatego, że ja to zrobiłem dla siebie, bo do tej pory kupowałem osobno te wszystkie rzeczy, a ten sam Różeniec górski, o którym Ci powiedziałem, to na allegro 60 tabletek kosztuje chyba 33zł z wysyłką, a gdyby pozbierać to, co tutaj jest, wyszłoby jakieś 130-140zł, a to jest wszystko w tym jednym, do tego ja teraz mam jakieś 200 sztuk właśnie tego angielskiego jeszcze w promocji, czyli jak się kupi 1 to 2 dostaniesz GRATIS i wystarczy, że będziesz sobie to stosować przez 10 dni i zobaczysz jakie będą efekty. Ja sam biorę tego 2 do śniadania i 2 do obiadu i efektem jest właśnie to co ma działać na umysł, bo jest kwestia zwiększonej koncentracji, jaśniejszego myślenia, szybszego myślenia, zwiększonego poziomu energii i działa to po prostu jako odstresowywacz, tak, bezczelnie to reklamuję, ale nie bezczelnie, bo jest to produkt naprawdę genialny, naprawdę produkt jest rewelacyjny. To przy okazji pytanie, bo zastanawiałem się, czy by tego nie nazwać jako: „RUSZ DUPĘ”. Dlaczego? Dlatego, że to jak to działa na poziom energii to jest jedno, a to jak to działa na umysł, to jest drugie, ale widzisz, wszystko to prowadzi do twojej zwiększonej aktywności życiowej, więc może powinienem to jednak nazwać RUSZ DUPĘ, tylko z drugiej strony, by to może dziwnie wyglądało, jak ktoś przychodzi do sklepu i „Poproszę RUSZ DUPĘ.”

Ale ok, podsumowując to wszystko, oczywiście nie musisz tego kupować, chociaż jak kupisz teraz, to warto, bo dostaniesz drugi GRATIS, ja tą promocję robię teraz dlatego, że termin przydatności do spożycia tych, które zostały kończy się w kwietniu 2019 r., dlatego to przeceniam, żeby magazyn wyczyścić i zrobić miejsce na nowy, ale tak, możesz sobie kupić każdą z tych substancji z osobna, do tego kwestia dbałości o twoją dietę, czyli tłuste ryby plus orzechy, do tego ja bym Ci sugerował ograniczyć cukry, ale to wręcz drastycznie, bo jeśli twój organizm przejdzie na dietę ketogenną, czyli umysł będzie czerpał energię nie ze spalania cukrów, a ze spalania tłuszczy, to wtedy umysł jest bardziej efektywny, do tego jak ograniczysz cukry, to nie masz takich wahań nastrojów, nie masz czegoś takiego, ze zjesz tego pączka, przez 1h jest super, a później zjazd energii, tylko jesteś cały czas nakręcony. Co jeszcze? Kwestia dbania o swoje samopoczucie, ta kwestia dbania o swoje samopoczucie podejrzewam, że jest tutaj najważniejsza, bo nawet możesz być niespecjalnie rozgarnięty, niespecjalnie się umieć koncentrować, ale życie polega według mnie też na tym, żeby to życie przyjemnie przeżyć, więc jeśli Ty się non-stop stresujesz, nie masz żadnej radości z życia, no trochę bez sensu, więc na koniec sugerował bym Ci wypisać sobie po prostu listę rzeczy, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy, bo w momencie, kiedy czujesz się szczęśliwy, po prostu i tak inne rzeczy będą Ci o wiele łatwiej przychodzić.

Tak, wiem, że niektórzy by chcieli, żebym teraz trochę przygazował, żeby był ładny dźwięk silnika, ale niema tunelu, ale dla wielbicieli hałasujących samochodów, dobra, to musimy poczekać na zielone światło i zrobimy huku, moment… *muzyka V8*Dobrze, to jest coś, co mi poprawia samopoczucie, aż się kamera przekrzywiła, wiec widzisz, jak ktoś mnie pyta dlaczego mam tyle samochodów, to dlatego, że mi poprawiają samopoczucie, każdy ma swoją metodę, a Maserati lubię jeździć tylko ze względu na ten dźwięk silnika, bo ten samochód poza dźwiękiem silnika dla mnie nic więcej fajnego nie ma, więc szukaj, co Ci daje przyjemność. Ale się rozgadałem, dzięki, aha, to jeszcze powiem może, gdzie tego geniusza można kupić: sukces.pl/geniusz, albo suplement-geniusz.pl, napiszę pod spodem w opisie. Dzięki, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment