Opinia Anna

JACEK: Dzień dobry!

ANNA: Cześć!

JACEK: Już nagrywamy.

ANNA: Ok.

JACEK: Tak, chciałem Cię troszeczkę przepytać a propos wyników, jak sobie radzisz na kursie, to może powiedz na jakim kursie w ogóle jesteś?

ANNA: Jestem na kursie „kreator milionerów” w tym momencie, przerobiłam już kurs Allegro, wczoraj przerobiłam też dużą część kursu Amazona, no i tyle, działam.

JACEK: I tyle.Czy wcześniej coś sprzedawałaś na Allegro, na Amazonie albo w ogóle?

ANNA: Tak, sprzedaję i na Allegro i na Amazonie.

JACEK: Czyli masz doświadczenie?

ANNA: Mam.

JACEK: Masz. To jako osoba doświadczona, jak te kursy to… W sumie jesteś doświadczona, to po co Ci te kursy?

ANNA: Wiesz, ja myślę, że to tak trochę tak, jak Ty. Zawsze uczysz się, uczysz się czegoś nowego i jeżeli chcesz robić nowe rzeczy i robić je coraz lepiej, to wychwytujesz smaczki, z każdego kursu można coś wyciągnąć i tyle, myślę, że to jest ten kierunek.

JACEK: Czy z mojego kursu jakieś smaczki wychwyciłaś?

ANNA: Tak, całkiem. Powiem szczerze, że nigdy nie byłam na kursie Allegro, uczyłam się Allegro sama z siebie, do Amazona przykładałam się trochę bardziej, natomiast od razu wdrożyłam kilka rzeczy w Allegro, co do którego nie robiłam sobie większych nadziei już, no i pozwoliło to fajnie też rozwinąć sprzedaż.

JACEK: Możesz powiedzieć z jedną, albo dwie rzeczy, które wdrożyłaś?

ANNA: Tak, znaczy taką rzeczą, która zmieniła mi najwięcej, no zaraz po wdrożeniu w życie, to było wystawianie produktu we wszystkich możliwych kategoriach, to znaczy wiedziałam już wcześniej, że dobrze jest wystawić produkt nie w jednej kategorii, ale na przykład, no nie wiem w dwóch/trzech, natomiast nigdy nie testowałam jak to zadziała, kiedy wystawie je we wszystkich możliwych kategoriach, no i tutaj okazało się, że kategoria, co do której w ogóle bym się nie spodziewała, no zarobiła całkiem sensowne pieniądze.

JACEK: Ok, a tak ogólnie od ilu, od jak dawna handlujesz na Allegro?

ANNA: Jakichś siedmiu lat…

JACEK: O, to już.

ANNA: … przy czym to nie jest, znaczy przez jakiś czas handlowałam bardziej, później zajmowałam się zupełnie czymś innym, później to coś innego totalnie nie wyszło i Allegro uratowało mi, żeby nie przeklinać, uratowało mi życie, a na pewno sytuację finansową i teraz jakoś tam wracam, zaczęłam handlować na Amazonie nie dawno, natomiast to Allegro jest fajnym dopełnieniem tego i widzę, że ma większy potencjał niż kiedyś bym się po nim tego spodziewała.

JACEK: Ok, super. A powiedz, to jest teraz Twoje podstawowe zajęcie czy coś innego jeszcze robisz?

ANNA: Można powiedzieć, że podstawowym moim zajęciem jest sprzedaż w internecie, nie jest to koniecznie Allegro ale tak jest to podstawowe zajęcie.

JACEK: A możesz powiedzieć co nieco, bo wiesz, co niektórzy się zastanawiają czy warto przejść, np. z etatu, a niektórzy stracili pracę i zastanawiają się czy warto wejść w ten internet, czy to się w ogóle opłaca, więc możesz powiedzieć mniej więcej jakiego rzędu to są zarobki, żeby osoba, która się zastanawia czy warto, czy nie, miała do myślenia.

ANNA: Znaczy, może nie chciała bym wchodzić w konkretne liczby, bo żyjemy w trochę dziwnym kraju, nie chciała bym zaraz mieć kontroli skarbowej, którą i tak miewam, więc powiem tak, ja mam sporą rodzinę , mam czworo dzieci, mam zwierzęta, mieszkam w Warszawie, to generuje pewne koszty. Raczej sobie nie odmawiamy niczego, znaczy łącznie z drogimi kursami jak widać, natomiast… No więc jest to coś, co pozwala zapewnić pewien poziom życia, a jeśli chodzi o efekty z samego kursu, to mogę powiedzieć tak, w ciągu miesiąca po wdrożeniu stricte z kursu Allegro, no bo od wczoraj jeszcze za dużo na Amazonie nie zdążyłam powdrażać, pozwoliło mi… Samo wdrażanie takich wskazówek, no nie uczyłam się tego od początku, pozwoliło mi wygenerować 6-cyfrowe obroty na jednym produkcie na Allegro, co no nie wiem, wydaje mi się, że to jest całkiem przyzwoicie, chociaż pewnie niektórzy mają dużo większe aspiracje, mi w tym miesiącu wystarcza.

JACEK: Wiesz co, niektórzy mają aspiracje takie, żeby wstać z łóżka, a co dopiero zacząć działać naprawdę, a jak usłyszą o 6-cyfrowych kwotach, to im się wydaje to w ogóle totalną abstrakcją, a jak się okazuje – to się da.

ANNA: To znaczy wiesz Jacku, to jest tak, że nie musisz wstawać z łóżka, żeby to robić, więc jeżeli komuś się nie chce, to ok, no trudno, wtedy może działać z pościeli, ja nie mogę, bo moje życie w innych dziedzinach wymaga też tego, żebym się jednak podniosła i zrobiła komuś śniadanie, pies też lubi spacery, chociaż to akurat nie jest moja działka, natomiast to jest taka praca, gdzie być może, na początku trzeba trochę się pofatygować do paczkomatu czy na pocztę, ale nawet jeżeli ktoś już totalnie nie chce wychodzić, to proszę bardzo, kurier podjeżdża i można z pidżamą działać od rana do wieczora.

JACEK: Super, to myślę, że za jakiś czas przepytam Cię jeszcze, jak Ci idzie z pozostałymi kursami, które są na kreatorze. Ok, więc nie wiem, za 3, za 4 miesiące Cię przepytam jak Ci idzie z zarabianiem na książkach, na info-produktach, bo to będzie dla Ciebie coś nowego. Zobaczymy jak się w tym sprawdzisz, ale skoro sobie teraz doskonale radzisz, to myślę, że się zaskoczysz. To jeszcze tak na koniec, polecasz mój kurs czy nie? Czy polecasz to, co jest przekazywane? Czy to jest trudne, czy to jest łatwe? Czy możesz coś powiedzieć?

ANNA: Tak, jak najbardziej , wiesz powiem Ci tak, ja trafiłam na Twój kanał, w ogóle na Twoje kursy, po tym jak przeczytałam, że ktoś nie poleca, dlatego że nie ma podanego na tacy wszystkiego i w ogóle, że trzeba, najlepiej to by było robić po kolei, a tutaj tyle informacji, on nie wie za co się zabrać, więc ja stwierdziłam, że no to rewelacja, taka antyrekomendacja to właśnie coś musi być dla mnie, także polecam hejterów wspierać, bo też się przydają.

JACEK: Napędzają klientów, tak?

ANNA: Tak dokładnie, to znaczy wszystko zależy od oczekiwań, jeżeli ktoś myśli, że po takim kursie wszystko się za niego zrobi, jakby kreator milionerów to Ty usiądziesz i wykreujesz po swojej stronie ekranu z niego milionera, to myślę, że strata czasu i kasy, dla niego trzeba iść na etat, posiedzieć swoje 8 godzin i cieszyć się z awansu, a jeżeli ktoś rzeczywiście chce coś zrobić , jeszcze ma trochę takiej przedsiębiorczości w sobie, że weźmie się za robotę, ale też pomyśli trochę, no to złoży sobie w całość mnóstwo informacji, wyciągnie to co mówisz między wierszami i będzie działał, będzie miał sukcesy.

JACEK: Super, to dziękuję bardzo i życzę dalszych sukcesów!

ANNA: Dzięki, wzajemnie!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment