Najlepszy czas by zarabiać dużo.

Hej, oglądałem niedawno naprawdę niesamowity film, jak dla mnie motywujący, ale z tego filmu powiem Ci tylko 1 rzecz po to, żeby Ci dać do myślenia odnośnie tego, jakie masz dzisiaj możliwości kreowania swojego życia, zarabiania fajnych pieniędzy, bez tego, co było jeszcze kilkadziesiąt lat temu, całkiem niedawno. Film nazywa się Green Book, dalej jest grany w kinach i otrzymał chyba jakieś Oskary, mogę Ci polecić, naprawdę świetny film, ale jest tam taka jedna scena, która szczególnie mi dała do myślenia apropos zmian, jakie zaszły. Bo w wielkim skrócie, film jest o tym, że czarny muzyk w latach 60-tych w Stanach Zjednoczonych ma wyjechać w trasę koncertową, ale wtedy czarnoskórzy nie mieli takich samych praw jak mają dzisiaj i wielu rzeczy im nie wolno było robić, więc coś takiego jak pojechanie do południowych stanów, w których kiedyś było tam niewolnictwo i dalej w latach 60-tych do murzynów tak tam podchodziło społeczeństwo, więc pojawienie się tam osoby, która jest muzykiem, którą wozi biały człowiek, to było coś naprawdę niecodziennego, powiedzmy to bardzo delikatnie.

I była taka scena, jak oni jadą samochodem gdzieś tam przez Alabamę chyba, zatrzymują się przy drodze, bo samochód się przegrzał, ten kierowca biały dolewa wodę i ten murzyn, ten muzyk wysiada z samochodu ubrany super elegancko, ponieważ jest gorąco tam sobie chusteczką ociera pot z czoła i jest scena, jak patrzą na niego murzyni, którzy pracują na polu, ubrani strasznie ubogo, to nawet nie jest tak, że ubrani jak rolnicy, którzy są ubrani jak rolnicy, ale Ci, którzy oglądali film to wiedzą, generalnie wyglądali jak strachy na wróble i tam ręczne jakieś roboty wykonywali na tym polu i zobaczyli właśnie tego murzyna, który wysiada z eleganckiego samochodu, na ówczesne czasy zresztą luksusowego, biały człowiek otwiera mu samochód, dba o niego i taka scena jak właśnie tych kilkunastu murzynów patrzy co się dzieje. Nie będę wnikał w to, co oni myśleli, ale dlaczego ci o tym mówię? Dlatego, że nie tak dawno, żeby móc zdobyć majątek tak naprawdę w czymkolwiek, to potrzebowałeś albo duże wykształcenie, albo bycia białym, czyli urodzenia się w odpowiednich kręgach, albo kwestia, żeby twoi rodzice mieli fundusze i było bardzo dużo barier, w zasadzie bardzo rzadko zdarzało się takiego, żeby bardzo majętną osobą została osoba, dosłownie, z ulicy czy z pola. Oczywiście były takie sytuacje, tylko te osoby było naprawdę wybitnymi jednostkami jeśli chodzi o ich sposób myślenia i determinację tak naprawdę.

I dlaczego Ci o tym mówię? Dlatego, że dzisiaj, kiedy masz dostęp do internetu, bo oglądasz mnie przez internet, czyli masz do niego dostęp, masz absolutnie nieograniczone możliwości zarabiania nieograniczonych pieniędzy. Oczywiście będziesz potrzebować do tego wiedzę, niekoniecznie będziesz do tego potrzebować doświadczenia, ale oczywiście im masz więcej doświadczenia w zarabianiu przez internet, tym większe dochody jesteś w stanie wygenerować. To jest coś o czym ja mówiłem na konferencji tydzień temu w niedzielę, konferencja stety albo niestety nie będzie dostępna, nagranie, więc ja o tym mówiłem po części na konferencji, ale teraz Ci powtórzę, masz najcudowniejszy czas w historii świata, kiedy nie mając specjalnych umiejętności, nie mając specjalnej wiedzy, nie mając doświadczenia, nie mając w ogóle pieniędzy, nie mając bogatych rodziców, nie mając nic poza komputerem albo nawet telefonem, jesteś w stanie zarabiać ogromne pieniądze.

Teraz możesz mnie zapytać: „Jak to zrobić?” Więc widzisz, metod zarabiania przez internet jest multum, naprawdę multum, od najprostszych programów partnerskich, przez zarabianie nawet na YouTube, jak niektórzy zarabiają, przez tworzenie swoich własnych programów, które można sprzedawać, przez sprzedaż aplikacji na telefony komórkowe, przez sklepy, przez platformy rozmaite sprzedażowe, przez nawet tworzenie własnej twórczości i sprzedaż własnej twórczości nie sąsiadom, tylko swoją twórczość możesz umieścić np. na Amazonie i sprzedawać w przeciągu jednego kliknięcia, twoja książka może być dostępna dla całego świata, dosłownie cały świat może kupić, takich możliwości nie było jeszcze nawet 10 lat temu, teraz te możliwości są, więc jeśli ktoś narzeka i psioczy na to, jak to źle jest, to ja Ci mogę powiedzieć tyle: Jest tak cudownie, jest tak fantastycznie, jak nigdy nie było i tylko od twoich chęci zależy czy to wykorzystasz, czy nie. Dla tych osób, które zupełnie nie wiedzą jak zacząć, pod koniec listopada robiłem taki kurs afiliacyjny, miało być tam 14 lekcji, co prawda do dzisiaj jeszcze to nie jest dokończone, ale do końca miesiąca dokończę te lekcje, darmowe 14 lekcji, jak zarabiać przez internet, na stronie: www.sukces.pl/ebiznes/jak się tam zapiszesz, dostaniesz pewnie z 2h materiałów ode mnie bezpłatnych powtarzam, nieważne czy masz lat 10, czy masz lat 60, czy nawet 100, mając dostęp do komputera, jesteś w stanie generować sobie fajne dochody.

Jeśli ja słyszę na przykład jak rozmaite grupy społeczne strajkują, czy narzekają, że nie dostają odpowiedniej wypłaty, słuchaj, jeśli narzekasz na to, ile twój pracodawca Ci wypłaca pieniędzy, to możesz mieć pretensje, wybacz, tylko do siebie. Ponieważ powtarzam jeszcze raz, masz nieograniczone możliwości na dzień dzisiejszy, bez specjalnej wiedzy, bez specjalnego doświadczenia, żeby zarabiać przez internet i jeśli chodzisz do dowolnej pracy, pracujesz 8h, pozostaje Ci jeszcze 16h doby, powiedzmy, że śpisz 8h, pozostaje Ci dalej 8h, tak naprawdę cały etat pozostaje Ci na to, żeby nauczyć się zarabiać przez internet. Jeśli są chęci, to niepotrzebne Ci 500+, czy 1000+, czy martwienie się o to, czy masz jakąś emeryturę, czy nie masz jakiejś emerytury, masz dostęp do internetu, jak masz dostęp do internetu, masz dostęp do mediów społecznościowych, jesteś w stanie bez wielkiej wiedzy, bez wielkiego doświadczenia zarabiać pieniądze.

Więc jeśli ktokolwiek kiedykolwiek z twoich znajomych będzie narzekał, że mało zarabia, albo brak mu pieniędzy, to skieruj go na ten film, niech sobie pomyśli i niech się po prostu weźmie za robotę, bo oczekiwanie na to, że ktoś Ci da podwyżkę, albo wygrasz w totka, słuchaj, jak umiesz liczyć licz na siebie. Ok, postaram się, ale nie obiecuję we wtorek zrobić jakąś konferencję biznesową. Do usłyszenia, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment