Medytacja – Nieprawdopodobnie Potężna Energia

Chcę teraz, żebyś usiadł albo położył się w takim miejscu, gdzie najbardziej lubisz się relaksować, gdzie najlepiej Ci się odpoczywa.

Przed tobą medytacja na wywołanie nieprawdopodobnie potężnej energii, nastąpią duże zmiany w twoim życiu, być może to się stanie po pierwszym przesłuchaniu, być może będziesz potrzebować 5, 6, może 10 powtórzeń, raz na 2-3 dni, a potem po kilku tygodniach wracaj do tego nagrania i przesłuchuj je sobie ponownie i zobaczysz, że w twoim życiu nastąpią zmiany, będziesz mieć więcej energii, będziesz czuć się lepiej, twój związek będzie wyglądać lepiej, twoje otoczenie będzie reagować na Ciebie zupełnie inaczej, twoja kreatywność się podniesie, ale właśnie to, co najważniejsze – będziesz mieć sił, będziesz mieć więcej energii i będziesz mieć więcej ochoty na to, żeby poprawiać swoje życie, a jeszcze jest ciekawsze to, że te zmiany będą następować nie wiadomo dlaczego, a właśnie dzięki tej medytacji.

Dlatego usiądź sobie wygodnie i zacznij oddychać na 5 sekund wdech i na 5 sekund wydech. I twoim celem jest to, żeby wziąć jak największy wdech, więc policz sobie teraz wdech na 5 sekund i bardzo głęboko wydech, całe powietrze wypuść z płuc, też 5 sekund. I licz sobie teraz sam 5 sekund na wdech, 5 sekund na wydech, bardzo głębokie, weź tyle powietrza, ile tylko zdołasz do płuc, jak robisz wydech, całe powietrze wypuść.

W momencie kiedy oddychasz, możesz sobie jeszcze wyobrazić, ze w pomieszczeniu, gdzie jesteś powietrze ma specyficzną właściwość, kiedy bierzesz wdech, bierzesz nie tylko wdech powietrza, ale specjalnej substancji, która jest w tym powietrzu, która sprawia, że relaksujesz się jeszcze bardziej, ze odprężasz się jeszcze bardziej, każdy taki głęboki wdech powoduje o wiele mocniejsze odprężenie jak do tej pory mogło Ci się wydawać i pomyśl też sobie, że za każdym razem, kiedy wydychasz powietrze, wydychasz z ciała wszelkie napięcia, wszelkie problemu, wszelkie stresy, wszelkie niefajne rzeczy, które chcesz, żeby były z twojego ciała usunięte.

Więc jeszcze raz, oddychaj licząc 5 sekund na wdech, 5 sekund na wydech, wdychasz relaksujące, odprężające powietrze, wydychasz wszystkie złe, niefajne rzeczy ze swojego ciała. I kiedy oddychasz w ten sposób, możesz nawet zamknąć oczy, skup się na mięśniach swojego ciała, pomyśl sobie teraz o swoim czole. Czy twoje czoło jest rozluźnione, czy każdy mięsień jest rozluźniony? Jak jest z twoimi oczami, mięśnie wokół oczu, czy mięśnie wokół twoich oczu są odprężone i zrelaksowane?

Sprawdź teraz policzki, sprawdź żuchwę, sprawdź szyję, sprawdź kark, świadomie sprawdź czy wszystkie mięśnie są zrelaksowane. I zrób to teraz z klatką piersiową, z barkami, rozluźnij lewe ramię, całą lewą rękę, dłoń, przedramię, lewy bark i teraz prawy bark, prawe ramię, przedramię, prawą dłoń. Teraz sprawdź mięśnie pleców, czy mięśnie twoich pleców są odprężone? Jeszcze raz sprawdź kark, jeszcze raz sprawdź po kolei mięśnie pleców i przejdź do przodu, sprawdź jeszcze raz klatkę piersiową, mięśnie brzucha, mięśnie wokół miednicy, sprawdź, czy pośladki są rozluźnione, czy udo lewej nogi, sprawdź całą lewą nogę, łydka, stopa, aż po mały, zapomniany palec u lewej nogi.

I teraz to samo z prawą nogą, prawu pośladek, prawe udo, prawa łydka i prawa stopa. I teraz jak będziesz brać kolejny głęboki oddech, to zrób tak, żeby cały ten oddech, wyobraź sobie, że wchodzi do Ciebie to powietrze i idzie ono przez całe twoje ciało, aż do pięt i relaksuje po kolei każdy mięsień w twoim ciele.

Jak bierzesz głęboki oddech, całe twoje ciało relaksuje się jeszcze bardziej jak do tej pory i wydychasz wszelkie napięcia, wszelkie stresy, wszelkie złe wspomnienia, to wszystko wychodzi z twojego ciała. Teraz chcę, żebyś dodatkowo zaczął sobie liczyć w swoim tempie od 300 w dół. Zacznij od 300, 299, 298, 297 i z każdą liczbą wyobraź sobie, jak zapadasz się coraz głębiej, jak zaczynasz spadać coraz niżej, jak lecisz w dół. 296, 295, 294, lecisz, lecisz i spadasz, 293, 292.

Twoje ciało staje się coraz cięższe, 291, 290. Z jednej strony jesteś bardzo odprężony i zrelaksowany, ale z drugiej strony czujesz, że twoje ciało jest coraz cięższe i nawet gdybyś chciał poruszyć teraz palcem czy nogą, możesz mieć z tym problem, ale tak ma być. Twoje ciało ma stawać się coraz cięższe, a Ty masz być coraz bardziej zrelaksowany. I nawet możesz sobie teraz popatrzeć przez zamknięte oczy do góry, tak jakbyś patrzył przez sufit, ale masz taką możliwość, że jak patrzysz do góry to widzisz niebo nad sobą.

Więc cały czas odliczając w dół i spadając coraz głębiej zobacz, jak nad tobą wygląda niebo, czy to jest noc, czy to jest dzień, czy to są chmury, czy jest słońce, czy pada deszcz, zobacz jak to wszystko się nad tobą odbywa i cały czas oddychaj głęboko i swobodnie. Poczuj się jak najbardziej zrelaksowany. Bardzo głęboki wdech, bardzo głęboki wydech, a z każdym wdechem sprawdź jak mięśnie po kolei przez całe twoje ciało rozluźniają się coraz bardziej i coraz bardziej. I kiedy sprawdzasz jak twoje mięśnie rozluźniają się przy każdym twoim oddechu, tak że czujesz się coraz bardziej zrelaksowany i odprężony, możesz sobie pomyśleć teraz, że twoje ciało staje się 10x bardziej ciężkie, a Ty jesteś 10x razy bardziej zrelaksowany i odprężony.

I kiedy jest Ci tak dobrze, możesz sobie pomyśleć jak w życiu wyglądają twoje sprawy związane z uzyskiwaniem dużych, wręcz niesamowitych rezultatów i nie chodzi tutaj tylko o twoją wysoką energię, ale chodzi o uzyskiwanie dobrobytu, o posiadanie odwagi, o to, aby mieć dobry związek, o to, aby być osobą bardzo kreatywną. I chcę żebyś pomyślał sobie o sytuacji, w twoim życiu, kiedy poczułeś co to jest dobrobyt, przypomnij sobie sytuację ze swojego życia, kiedy poczułeś co to jest dobrobyt. Czy to ktoś ci dał pieniądze, czy to była twoja pierwsza wypłata, może sprzedałeś samochód, czułeś, że masz czy to pieniądze, czy dobrobyt spadł na Ciebie w jakikolwiek inny sposób.

Poszukaj jednego, drugiego, trzeciego, czwartego, piątego wspomnienia, możesz, jeśli nie masz takich wspomnień, możesz pomyśleć o jakiejś scenie z filmu, czy w jakimś filmie widziałeś coś, co kojarzy Ci się z dobrobytem. Więc przypomnij sobie też z jednego, drugiego, z trzeciego filmu, tak żebyś miał kilka takich scen.

Czym dla Ciebie jest dobrobyt?

I w momencie, kiedy myślisz o tym teraz, chcę żebyś wyobraził sobie jak wygląda wajcha, na pewno widziałeś w filmach, jak jest statek i jest na przykład wajcha do podnoszenia temperatury, albo ciśnienia w jakimś kotle parowym, który na statku pracuje i jest skala o 0 do 10, gdzie 0 oznacza, że nic się tam nie dzieje, a 10 to już jest kocioł rozgrzany do czerwoności, który zaraz omal nie eksploduje. I zobacz taką suwnicę, takie ramię, które można złapać ręką i przesuwać od 0 do 10, taka wajcha. I wyobraź sobie, że ta suwnica, że ta wajcha ma tak z metr wysokości, żebyś mógł dokładnie tę skalę zobaczyć. Zobacz skalę od 0 do 10, zero, jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć.

I w momencie, kiedy myślisz o dobrobycie i czy to masz swoje wspomnienia związane z dobrobytem, czy wspomnienia związane z tym, co obejrzałeś w jakimś filmie, czy na zdjęciach, skojarz sobie, że ta jakość dobrobytu jest na poziomie, którą możesz umieścić na poziomie 5. A cała wajcha jak popatrzysz na nią, na 10 na samym szczycie jest napisane „Dobrobyt”, a nas samym dole na 0 jest napisane „Ubóstwo”. I możesz sobie wyobrazić teraz, że ta suwnica z tą wajchą do przesuwania, w 100% jest zależna od tego, co Ty wybierzesz, czy chcesz żeby wajcha była na dobrobycie, czy chcesz żeby wajcha była ustawiona na poziomie ubóstwa. Bo to twoja myśl decyduje o tym czy w twoim życiu jest dobrobyt czy ubóstwo.

Jeśli wajchę przesuniesz na 0 na, ubóstwo, to tak się dzieje kiedy myślisz o tym że nie masz pieniędzy, że na coś Cię nie stać, że coś nie jest dla Ciebie, że nie jesteś godzien, że nie jesteś w wystarczający, że potrzebujesz jeszcze czegoś do tego, aby w twoim życiu pojawił się dobrobyt. Z kolei kiedy przesuniesz tę wajchę na szczyt na dziesiątkę, to w twoim życiu jest dobrobyt. Jesteś wystarczająco mądry, wystarczająco inteligentny, wystarczająco, komunikatywny, wystarczająco urodziwy, wystarczająco skomunikowany, wystarczająco wykształcony, to wszystko jest wystarczające, Ty jesteś wystarczający, w twoim życiu jest dobrobyt. Jedyne co decyduje o tym, czy to jest dobrobyt, czy ubóstwo, to twój ruch ręką na dźwigni od 0 do 10. Chcę jeszcze, żebyś do tej wajchy do tej suwnicy nadał sobie kolor, który kojarzy Ci się z dobrobytem.

Może to być na przykład kolor niebieski, błękitny, wybierz taki, który tobie najbardziej odpowiada. I tak jak do tej pory miałeś wyobrażenie na poziomie 5 odnośnie dobrobytu, tego co do tej pory Ci się przydarzyło w życiu, tego co zobaczyłeś w filmach, to przesuń teraz skalę tam, gdzie chcesz żeby ona była. Każde przesunięcie tej skali powyżej piątki górę na 6, 7, 8, 9, 10 powoduje, że w twoim życiu pojawi się więcej dobrobytu. Dobrobyt jest tym co sam uważasz za dobrobyt, czy to jest zdrowie, czy to są kontakty z ludźmi, czy to są pieniądze, czy to są inne dobra. W twoim życiu pojawia się dobrobyt.

Każde podniesienie wajchy w górę nawet o 1%, zmienia twoje życie na lepsze, więc pomyśl też co takiego możesz teraz zrobić, żeby podnieść tę wajchę wyżej o 1% i co możesz dzisiaj zrobić, żeby o 1% poprawić swoje życie? O 1% w stosunku do wczoraj, co takiego możesz zrobić, żeby w twoim życiu pojawił się dobrobyt? I ustaw sobie teraz tę wajchę w takim miejscu w jakim czujesz, że chcesz tak naprawdę być. W takim miejscu gdzie będą się pojawiać takie myśli, które będą Cię prowadzić do tego, na czym naprawdę Ci zależy.

A teraz chcę żebyś wyobraził sobie drugą suwnicę i drugą wajchę. Druga suwnica ma również dokładnie taki sam rozmiar, ma metr wysokości, powiedzmy, że będzie w kolorze czerwonym i na samym szczycie tam gdzie jest napisane 10 na skali, jest energia, jest siła, potężna energia potężna siła. A na samym dole tam gdzie jest 0, jest słabość, jest brak energii. I skojarz sobie teraz, przypomnij sobie ze swojego życia sytuację, kiedy miałeś mnóstwo energii, miałeś mnóstwo sił.

Czy jest takie wspomnienie z twojego życia, kiedy energia Cię rozsadzała, kiedy czułeś, że możesz przenosić góry, gdzie masz przepotężną moc? Jeśli nie masz takich wspomnień, to poszukaj w filmach jakie oglądałeś, osoby, bohaterowie, którzy brali udział w tych filmach, którzy mieli właśnie taką energię, czy taką siłę, którą Ty chciałbyś mieć. Być może jest jakaś osoba, którą znasz pośrednio albo bezpośrednio. Osobę, która ma przeogromną siłę i przeogromną energię i nadaj temu na swojej suwnicy na skali 5, to jest ta potężna energia, potężna siła. I Ty możesz i powinieneś władać od tego momentu tą suwnicą i tą wajchą i przesuwać ją w górę albo w dół. Gdzie 10 to będzie tak fenomenalna, rozpierająca energia, siła, której w życiu jeszcze nie znałeś.

Ale po drugiej stronie jest 0, gdzie jest słabość, gdzie są te rzeczy kiedy Ci się nie chce, kiedy odkładasz na później. Ty wiesz jakie to są momenty i od tej pory chcę żebyś to Ty decydował o tym, ile masz energii ile masz sił i świadomie żebyś łapał za tę wajchę i na suwnicy przesuwał na skali tam, gdzie chcesz naprawdę być. Czy chcesz być na poziomie 0 czy, na 2 czy, na 5 czy, na 10. To zależy od Ciebie. Jesteś w stanie teraz wyobrazić sobie i wiesz dokładnie, twoja podświadomość jest w stanie znaleźć wszystkie te rzeczy, które prowadzą Cię do tego, żebyś miał nieograniczoną energię i nieograniczoną siłę. Twoja podświadomość od teraz zacznie wyszukiwać tego typu informacji, wiedzy i z przeogromnej bazy danych, jaka jest w twojej głowie, z tych rzeczy, które zobaczyłeś, które przeżyłeś, które usłyszałeś, są wiadomości, są informacje i Ty wiesz co takiego zrobić.

Plus pojawią się na twojej drodze czy to osoby, czy zdarzenia, czy książki, czy filmy, czy coś innego, co podpowiedzi co jeszcze możesz zrobić, żeby mieć jeszcze więcej energii, jeszcze więcej sił i w momencie kiedy to Ty zdecydujesz o tym na, którym punkcie na suwnicy chcesz umieścić poziom swojej energii, to twoja podświadomość będzie wyszukiwać i dawać Ci wszystkie sygnały, co takiego masz zrobić, żeby być na poziomie 6, 7, 8, 9 albo 10. Chcę teraz, żebyś pomyślał sobie o kolejnej suwnicy, jaka będzie Ci niezbędna do tego, aby osiągać duże sukcesy i żeby mieć nieprawdopodobnie potężną energię życiową. Wyobraź sobie suwnicę w kolorze żółtym, ale możesz nadać inny kolor, który kojarzy Ci się odwagą żółty, czy to złoty kolor, albo inny kolor, który uważasz, że jest kolorem właściwym do odwagi.

I też zobacz suwnicę, która wisi gdzieś tam przy tobą i ma metr wysokości i na skali jest 10 punktów, 0 to strach, 10 to odwaga i myślę, że w tym momencie wiesz gdzie Ty jesteś na tej suwnicy od zera do dziesięciu. Ale też chcę, żebyś przypomniał sobie momenty ze swojego życia, kiedy byłeś naprawdę odważny, kiedy robiłeś rzeczy, które wydawało Ci się, że nie są dla Ciebie, a może ktoś z twojego otoczenia mówił Ci, że to nie dla Ciebie, a Ty jednak byłeś odważny i robiłeś to. Jeśli nie masz tego typu sytuacji, wspomnień, to pomyśl o filmach jakie oglądałeś w swoim życiu, o osobach, które w filmie miały przeogromną odwagę. Pomyśl przypomnij sobie, jakie to były osoby i wyobraź sobie jak to jest mieć przepotężną odwagę i nadaj temu wspomnieniu cyfrę 5 i umieść to na swojej suwnicy.

I sterowanie suwnicą należy w 100% do Ciebie. To od Ciebie zależy czy będzie na poziomie 0, poziomie strachu, czy może na poziomie 10 punktów, gdzie jest przeogromna odwaga. I Ty wiesz dokładnie, czym jest strach i wiesz czym jest odwaga i to od Ciebie zależy, gdzie będzie umieszczona ta suwnica, jak chcesz się tak naprawdę czuć, jak chcesz, żeby wyglądało twoje życie. Możesz sobie pomyśleć teraz, możesz zadać aby twoja podświadomość znalazła sposoby jak sprawić, abyś w swoim życiu robił rzeczy odważne, żeby strach, lęk przestał rządzić twoim życiem, żebyś to Ty decydował z poziomu odwagi o tym, co się dzieje w twoim życiu.

Niech twoja podświadomość od teraz zacznie wyszukiwać dla siebie takich zdarzeń, takiej wiedzy, takich ludzi, które podpowiedzą Ci, jak stać się jeszcze bardziej odważnym, jak pozbyć się lęku, jak pozbyć się strachu. I umieść teraz wajchę na tej suwnicy na takiej liczbie, jak teraz chcesz czuć się odważny. I chcę teraz, żebyś wyobraził sobie kolejną suwnicę, która stoi obok poprzednich, na przykład w kolorze zielonym. Będzie to suwnica związków, relacji to może być twój partner, twoja partnerka, mąż, żona, to mogą być twoi rodzice, to są twoje relacje z najbliższymi osobami, to mogą być też relacje z osobami dalszymi. To Ty decydujesz o tym, jak ludzie będą na Ciebie reagować.

I pomyśl sobie teraz czy jest dla Ciebie doskonała relacja, albo przypomnij sobie z przeszłości kiedy miałeś super relacje i jakie jest dla Ciebie wyobrażenie doskonałego związku, doskonałej relacji, doskonałej komunikatywności z innymi, czy to z partnerem, z partnerką, czy z ludźmi ze swojego otoczenia, z rodziną. I na suwnicy umieść cyfry od 0 do 10. 0 jest to dołujący związek, beznadziejne relacje, brak komunikacji. 10 jest to związek idealny, perfekcyjny, doskonała komunikacja, doskonałe porozumienie z otoczeniem, doskonałe porozumienie z rodziną, z partnerem, z partnerką życiową. I chcę teraz, żebyś na tej skali umieścił wajchę tam gdzie chcesz, żeby twoje relacje były.

Jeśli masz partnera, partnerkę życiową, umieść tę wajchę na tej suwnicy w takim miejscu jak chcesz, żeby te relacje były. A teraz podnieść to o 1 stopień wyżej, nawet jeśli dałeś na 10 to daj na 11, przekrocz wszystkie bariery jakie są możliwe do zrobienia i daj na 11. Co takiego możesz jeszcze zrobić, żeby twój związek był lepszy, żeby nawet o 1% był lepszy jak wczoraj, co takiego możesz zrobić?

Niech od teraz twoja podświadomość zacznie wyszukiwać, co takiego może się stać, żeby ta wajcha na suwnicy znalazła się możliwie jak najwyżej, albo po prostu tam nie chcesz, żeby była. I teraz chcę, żebyś pomyślał sobie o kolejnej suwnicy, o czymś co sprawi, że twoja potężna energia znajdzie ujście jeśli chodzi o realizację Ciebie jako człowieka, chodzi o twoją kreatywność, chodzi o to jak dobrze będzie Ci się żyło. I jeśli chodzi o kreatywność to może to być na przykład suwnica w kolorze fioletowym, umieść ją obok poprzednich suwnic, która ma też metr wysokości ma 10 punktów.

0 to jest życie z dnia na dzień, być może miałeś takie dni swoim życiu, kiedy żyłeś z dnia na dzień i wiesz jak to jest. Może masz też takie sytuacje w tym życiu, kiedy twoja kreatywność była nadzwyczajna, coś takiego wymyśliłeś, coś takiego powiedziałeś, że po prostu wszyscy patrzyli w szoku, że byłeś w stanie to zrobić. Bo w momencie kiedy skupisz się i pomyślisz, uwolnisz swój umysł, jeśli chodzi o swoją kreatywność, zaczynają się dziać rzeczy wręcz nieprawdopodobne.

I jeśli Ty uznasz, że twoja kreatywność powinna być na poziomie 10, to zaczniesz dbać o swoje otoczenie, o swój umysł, o to jak Ty się inspirujesz, kto Cię inspiruje, co Cię inspiruje, tak aby twoja kreatywność była na maksymalnym poziomie. Albo to może być twoja decyzja, przesunięcie wajchy na sam dół na 0, gdzie jest po prostu życie z dnia na dzień, gdzie każdy kolejny dzień wygląda dokładnie tak samo i Ty wiesz dokładnie, czym jest życie z dnia na dzień i może tylko się domyślasz, czym jest kreatywność na poziomie nr 10, ale być może widziałeś w jakimś filmie, być może znasz kogoś kto jest niesamowicie kreatywny, ale jeszcze nie wiesz jak to zrobić, więc jeśli Ty tę wajchę będziesz podnosić do góry, to twoja podświadomość od teraz zacznie wynajdywać, czy to śpisz, czy to pracujesz, czy odpoczywasz, twoja podświadomość będzie wyszukiwać, co by tu zrobić, żeby podnieść twoją kreatywność.

Dlatego ustaw dokładnie tam tę wajchę, gdzie chcesz aby znalazła się Twoja kreatywność. I popatrz jeszcze raz na te wajchy, które masz do tej pory, bo od tego momentu jest to twój panel zarządzania twoim statkiem, czy twoją maszynownią.

Masz wajchę, suwnice w kolorze niebieskim – dobrobyt.

Czerwona – energia, siła.

Złota – odwaga.

Zielona – dobry związek.

Fioletowa – kreatywność.

Popatrz na nie wszystkie, popatrz gdzie od zera do dziesięciu masz poustawiane wajchy i poustawiaj tam gdzie chcesz, żeby one były naprawdę, tam gdzie naprawdę chcesz, żeby było twoje życie i niech twoja podświadomość od teraz zacznie wyszukiwać zdarzeń, ludzi, wiedzy, które doprowadzą Cię do tego, że te wszystkie rzeczy zaczną się naprawdę dziać w twoim życiu. Niech ta cała wiedza zostanie teraz w tym miejscu w twojej głowie, gdzie dokładnie będziesz w stanie ją zapamiętać i twój podświadomy umysł będzie w stanie maksymalnie wykorzystać tę wiedzę. Możesz sobie wyobrazić, że każda z tych suwnic z tego koloru płynie do twojej głowy, jest połączona za pomocą jakby nici i na końcu jest taka kropeczka, która wpada w tym momencie w to miejsce w twoim umyśle, które decyduje o tym, że twój dobrobyt idzie w tym kierunku gdzie chcesz, gdzie Twoja energia, gdzie twoja siła rośnie.

Gdzie twoja odwaga jest jak największa. Gdzie twoje związki są rewelacyjne. Gdzie twoja kreatywność rośnie. Niech te wszystkie punkty trafią dokładnie w to miejsce twojego umysłu, aby wydobyć jak najwięcej z tego co jest ukryte w twojej głowie. Mało tego, niech te kolory suwnicy zaczną emanować wokół Ciebie tak, żebyś zaczął dosłownie świecić kolorem, który nadałeś poszczególnym suwnicom. Kolorem dobrobytu, kolorem energii, kolorem odwagi, kolorem dobrego związku, kolorem kreatywności. Niech wokół Ciebie będzie jakbym wir tych kolorów, niech one się mieszają ze sobą i niech wędrują dookoła spotykając ludzi, zdarzenia, które ściągną do Ciebie właśnie to, na czym najbardziej Ci zależy.

Niech tak się stanie od teraz i niech tak trwa. Zacznij od teraz codziennie świadomie regulować to, gdzie wajcha na poszczególnych suwnicach, na jakiej punktacji zatrzymuje się, bo to od Ciebie zależy twój dobrobyt, twoja energia, twoja odwaga, twoje związki, twoja kreatywność.

Kiedy zacznę teraz liczyć od 10 do 0 zacznij powoli wychodzić ze stanu relaksu i jak powiem „zero” otworzysz oczy, uśmiechniesz się i pomyślisz sobie jak wspaniałe życie na Ciebie czeka. 10, 9, 8, 7, 6 wybudzaj się coraz bardziej, jak powiem „trzy” możesz otworzyć oczy, 5, 4, 3, otwórz oczy, 2, 1, 0.

Dziękuję!

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment