Jaki eCommerce Zacząć od Zera

Jaki biznes e-commerce zacząć od totalnego zera?

Nigdy do tej pory nie miałeś do czynienia ze sprzedażą, ani ze sprzedażą online, a może Ci się zdarzyło coś tam sprzedać na Allegro i pomyślałeś sobie, że fajnie byłoby sobie dorobić jakieś pieniądze, bo słyszałeś, że inni na tym zarabiają, to może i Ty na tym zarobisz.

Więc co takiego robić, jaka jest najlepsza metoda na początek, żeby zacząć zarabiać pieniądze? Są sklepy oparte na WordPressie, jest Shopify, może słyszałeś o czymś takim, jest Amazon, jest Allegro, jest eBay, jest cała masa rozmaitych platform, tylko z takimi rozwiązaniami, z tego typu platformami, jest jeden podstawowy minus dla Ciebie, bo to wymaga sporo wiedzy. Sporo wiedzy, to jest kwestia czasu na dostawy, to jest kwestia też kosztów, jakie musisz ponieść, żeby zakupić towar, to jest dużo wiedzy na temat tego, jakie zrobić formalności, po prostu trzeba wiedzieć jak to zrobić.

Więc czy jest coś innego?

Tak, jest coś innego!

Jest coś takiego, co daje Ci krótkie czasy dostawy, praktycznie brak formalności, jest bardzo prosta rachunkowość, nie potrzeba kupować towaru, nie potrzeba go magazynować, nie trzeba wysyłać, płacisz za produkt dopiero wtedy, jak go sprzedasz. I to, co jest być może najcenniejsze dla wielu osób, nie potrzeba pieniędzy na start. Jeśli chodzi o zyski.

Zyski są… To zależy, może będzie tylko 10%, przeważnie są zyski w granicach 50%, ale są też takie produkty, gdzie ma się zysk w granicach 2000%. I miesięcznie można na tym zarobić, czy dorobić sobie do swojego budżetu bez wysiłku, 15-20 tysięcy, pracując tak naprawdę godzinę dziennie. Jak chcesz więcej o tym wiedzieć, to ja Ci dzisiaj troszkę opowiem, ale jeśli chcesz więcej wiedzieć, to w opisie podaję link do czegoś, co szykuję wkrótce, gdzie tam w detalach, w szczegółach opowiem, co to takiego jest, więc jeśli chcesz poznać w detalach, co to jest, to w opisie zapraszam kliknąć w ten link.

A co to jest za biznes tak ogólnie żebyś wiedział?

Przede wszystkim to jest cenne, że to jest dla każdego, nie ważne czy masz lat 15, czy masz lat 30, czy masz lat 40, czy 80, to jest dla każdego, bo nie trzeba specjalistycznej wiedzy, w ogóle żadnej jakiejś specjalnej wiedzy nie potrzeba, nie trzeba gotówki na start. Tak, sprzedaje się produkty, ale sprzedaje się takie produkty, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie, więc jest to kwestia właśnie umiejętności, żeby wiedzieć, jak znajdować takie produkty, które się sprzedają, na które jest duże zapotrzebowanie. Ty te produkty sprzedajesz na takiej zasadzie, że nie potrzebujesz pieniędzy.

Wystawiasz ten produkt na sprzedaż, dopiero jak się on sprzeda, dopiero wtedy kupujesz, czyli masz pieniądze na to, żeby ten produkt kupić, nie musisz mieć pieniędzy po prostu na start. I odróżnienie jest od platform, szczególnie Amazon, na Amazonie miesięcznie płaci się opłaty, Amazon jest troszkę skomplikowany, dla początkującej osoby to już w ogóle nie ma mowy, żeby wejść na Amazon, a w przypadku tego, o czym mówię, to może robić nawet 6 latek rozgarnięty.

Tak, ja wiem jak brzmi to nierealnie, ale jest to prawdziwe i powiem Ci, że ok, ja to robię od wielu lat, więc mam to przepraktykowane na każdy możliwy sposób, niemniej żałuję, że nie wiedziałem, że można robić tego typu rzeczy 20-30 lat temu, bo po prostu bardzo dużo bym zmienił w moim biznesie i w sposobie zarabiania. Jeśli chodzi o sam rynek e-commerce, bo możesz się zastanawiać,

„Ojejku Jacek, ale nie wiem czy powinienem coś robić w tym e-commerce, bo może to się wszystko posypie, spadnie jakiś meteor na Ziemię i nie będzie internetu…”

Wiesz, na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że rynek e-commerce jest najszybciej rosnącym rynkiem na świecie, jeśli chodzi o sprzedaż. I w zasadzie jak popatrzysz po rozmaitych sklepach, nie musisz w Polsce, ale generalnie po świecie, to sklepy fizyczne likwidują się i przenoszą swoją działalność do internetu, bo właśnie przez pandemię, przez wirusa, ludzie byli pozamykani w domach i musieli te zakupy robić, więc nauczyli się robić zakupy przez internet, przyzwyczaili się do tego i tak to działa i na dzień dzisiejszy ten cały rynek e-commerce w Polsce to jest ponad 100 miliardów złotych rocznie. Na świecie to jest 6 bilionów dolarów, w ogóle abstrakcyjna niewyobrażalna kwota.

Więc chodzi o to, że jest tam kawałek miejsca dla Ciebie, to nie jest tak, że to jest zagospodarowane, bo to, o czym mówię, owszem, są osoby, które już to robią, ale mając odpowiednią wiedzę na początek, gdzie tej wiedzy to jest może 3h, której potrzebujesz, żeby dowiedzieć się, jak to robić, jesteś w stanie robić e-commerce, sprzedawać nie tylko w Polsce, a w Niemczech, w Hiszpanii, we Włoszech, w Brazylii, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie, w Meksyku, w Japonii, w Australii, w Chinach, tak naprawdę wszędzie na świecie, gdzie można wysłać przesyłkę, albo wszędzie na świecie, gdzie już e-commerce funkcjonuje i sprzedaż działa. I najlepsze jest to, że ten rynek rośnie co roku o 20%, więc to są po prostu niewyobrażalne kwoty i 20% rocznie nie dochodzi nowych sprzedawców do tego, żeby sprzedawać, bo jeszcze

„Czy to robić, czy nie robić, a może to jakiś przekręt…”

Nie, to jest wszystko w pełni legalne, niema tam nic takiego ani nielegalnego, ani czegoś, co by w jakiś sposób komukolwiek ujmowało. Nie! To jest coś, na co poświęcasz godzinę pracy dziennie i jak znasz metodologię, gdzie powtarzam, mniej więcej 3h trzeba na to, żeby się tego nauczyć i możesz działać. I dosłownie w przeciągu jednego, dwóch dni, już możesz wygenerować swoje pierwsze zyski. I mam takich podopiecznych, których uczyłem w przeszłości tego, gdzie potrafili w przeciągu dnia zarobić sobie 1800zł, ale mam też takich, którzy w przeciągu roku mają tysiące operacji w ten sposób robionych, tylko tam już pracują całe rodziny nad tym i oni mają po kilkaset tysięcy złotych zysku na tym, więc to są po prostu przeogromne możliwości.

Więc widzisz, jak wejdziesz na ten rynek, to masz szansę na to, żeby stać się rekinem w tym ogromnym oceanie, bo jak zrobisz to za 5-10 lat, to już po prostu będzie za późno i być może masz teraz jakieś takie wspomnienie, że ktoś Ci zaproponował kiedyś jakiś biznes, żeby coś zrobić, Ty tego nie zrobiłeś, a ten ktoś jest teraz milionerem, albo super mu się powodzi, a Ty nie, bo się nad czymś tam zastanawiałeś. Dzięki temu o czym mówię, będziesz mieć przede wszystkim więcej czasu dla siebie, na swoje hobby, na swoje przyjemności, będziesz mieć więcej czasu dla swojej rodziny.

Więc powtarzam, jeśli chcesz dostać pełną wiedzę na temat tego, o czym mówię, w opisie jest link, tam jest taka strona, gdzie dostaniesz więcej informacji o co dokładnie chodzi. A chcę Ci pokazać coś, co naprawdę odmieni twoje podejście do biznesu, podejście do, niektórzy się boją zakładania firmy, tu nawet na początek nie musisz zakładać firmy, a jak dojdzie do tego, że będziesz zakładał firmę, to zobaczysz, że nie będzie to dla Ciebie w ogóle stresogenne, bo powtarzam, do tego nie potrzebujesz żadnych drogich wydatków, nie musisz być informatykiem, nie musisz być grafikiem, nie musisz umieć robić stron internetowych.

Dobrze, jak teraz tak słuchasz, zakładam, że oglądasz mnie już od jakiegoś czasu, więc myślę, że ta wiedza, którą Ci do tej pory powiedziałem, zastosowałeś w praktyce, zobaczyłeś, że to działa, więc pozwól sobie, że pomogę Ci po prostu dorobić sobie czy to do pensji, czy nie wiem, masz jakiś fajny wydatek, wejdź w ten link pod spodem, zobaczysz, że będziesz zadowolony, zobaczysz, jak bardzo będziesz zadowolony, jak ogłoszę dokładnie co to jest, jak to działa.

Generalnie jeśli potrafisz zrobić zdjęcie, jeśli potrafisz napisać i wysłać wiadomość swoim telefonem, to to jest wystarczające do tego, żebyś mógł to robić. I będziesz potrzebować, powtarzam, dosłownie kilka godzin na to, żeby się nauczyć tego modelu biznesowego, będziesz potrzebować zrobić kilkanaście kliknięć myszką, umieć dodać zdjęcie, umieć napisać troszkę tekstu do opisu i startujesz. Niema tam żadnego magazynowania,

Niema tam żadnego pakowania, niema tam żadnego wysyłania, te wszystkie żmudne i trochę nudne rzeczy, nie musisz tego robić. To, co jest bezcenne dla Ciebie, to to, że niema tam żadnego stresu, niema bólu głowy, zaczynasz bez wkładu finansowego, wystarczy mała ilość czasu do tego, żeby to robić, możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie, możesz mieszkać na Antarktydzie, bylebyś miał dostęp do internetu i bylebyś miał albo telefon, albo laptopa.

Więc jeszcze raz zapraszam, pod spodem link w opisie, bo ten temat przedstawię niedługo i ci, którzy poznają tę wiedzę już teraz, za kilka dni zaczną zarabiać pieniądze, jeśli będziesz chcieć poświęcić te parę godzin na to, żeby się tego nauczyć, a jeśli nie, no być może sobie będziesz pluć brodę, jak potem w komentarzach będą osoby pisać, że zapisały się na tę stronę, przekazałem im wiedzę i nagle voila, niema problemu z rachunkami, niema problemu z tym, żeby pojechać na wakacje trochę lepsze jak do tej pory, niema problemu z tym, żeby kupić paliwo, czy węgiel, czy się dostanie dotację na węgiel czy nie.

Po prostu to jest dla każdego, więc daję Ci taką możliwość, skorzystaj!

Dziękuję!

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment