JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ 10 TYS. /MC

Hej! Ciężki temat dla niektórych, bo pieniądze, zarabianie 10000 zł miesięcznie. Postanowiłem, że nagram filmik na temat tego, jak zarobić 10000 zł miesięcznie po tym, jak dowiedziałem się, że przeciętny Kowalski marzy o tym, żeby zarabiać taką kwotę, a abstrakcje, o jakich opowiadam, czyli zarabianie milionów, dla wielu jest zbyt duże, dlatego też wziąłem Mustanga, żeby pokazać Ci w samochodzie, marzeniu dwudziestolatków, jak zarabiać 10000 zł miesięcznie. Przy okazji podjechał, tutaj z drugiej strony, Mustang 64 rocznik. Ok, jeśli mówię Ci o kwocie 10000 zł miesięcznie wiem, że może to być dla Ciebie zbyt dużo, zbyt duża abstrakcja „Jacek, no ale co Ty mówisz, przecież musiałbym mieć wyższe wykształcenie, znajomości, ktoś musiałby mi dać pracę taką, a kto da 20 latkowi pracę za 10 tysięcy miesięcznie, nie ma szans.

Musiałbym wyjechać do Irlandii, albo do Anglii, albo gdzieś tam, to wtedy może.” O teraz sobie popatrzymy na Mustanga, nie będzie go chyba widać, ale fajny taki. O teraz za mną jedzie, ja go widzę, Ty nie widzisz sorry. Dobrze, więc jak to zrobić? Prosta sprawa. Zamiast patrzeć na to, żeby zarobić 10000 zł miesięcznie popatrz sobie jakby to zrobić, żeby zarobić 333 zł na godzinę. Czekaj, jednak odepnę to, żeby Ci pokazać Mustanga. Proszę bardzo, tam jedzie za nami Mustang 64 rocznik podejrzewam, bo nie znam się na Mustangach, ale tak wygląda. Nie będziemy robić wyścigu Mustangów, ale też kabriolet. Ok, 333 zł. Jak Ci powiedziałem 333 zł, a nie na godzinę, 333 zł na dobę. 333 zł w przeciągu 24 godzin, więc czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, że możesz zarobić 333 zł na dobę. To wychodzi jakieś 12 zł na godzinę, gdybyś pracował 24 godziny na dobę. I tak jest to do zrobienia, mało tego, pod spodem jest link do filmiku, gdzie tłumaczę na kilku branżach, jak to dokładnie zrobić, więc wejdź sobie na ten film, który jest w opisie i posłuchaj, a ja Ci powiem w wielkim skrócie na tyle na ile teraz mogę.

Przede wszystkim zacznijmy od Twojego nastawienia, bo do tej pory wydawało Ci się, że 10000 zł miesięczne jest nie jest dla Ciebie w momencie kiedy powiedziałem Ci, że dziennie masz zarobić 333 zł zaczęło to brzmieć już nieźle, jak powiedziałem Ci 12 zł na godzinę zaczęło to brzmieć jeszcze lepiej, więc teraz jak to zrobić? Ok, pierwsza sprawa jest taka. Powiedz mi, czy jesteś w stanie wymyślić sobie, a jak jesteś w stanie wymyślić to napisz w opisie to dostaniesz… 5 najlepszych propozycji dostanie książkę mojego autorstwa pod tytułem „Jak mieć pieniądze”. Jeśli masz pomysł teraz, jak zarobić dziennie 333 zł, napisz w opisie, a ja Ci teraz powiem jak to zrobić… Wyobraź sobie, że osoba, którą kochasz, albo na której bardzo Ci zależy, jeśli dzisiaj nie zarobisz 333 zł zginie, umrze, jutro umrze, więc musisz zarobić dzisiaj 333 zł. Jak tego nie zrobisz. To teraz powiedz mi, czy teraz masz pomysł na to jak zarobić te pieniądze. Jakiś wypadek był i to z rowerzystą.

Oj, nie fajnie, nie będę pokazywać tego. Więc widzisz, czy to kwestia zarabiania pieniędzy, czy to kwestia dowolnej rzeczy, na której Ci w życiu zależy, to jest tak naprawdę Twoja determinacja. Im Twoja determinacja jest wyższa, tym zarabiasz więcej, albo tym osiągasz więcej, bo w tym momencie mówimy o pieniądzach, ale to nie jest tylko kwestia pieniędzy, bo może Ci zależy na tym, żeby być, nie wiem, doskonałym kierowcą, doskonałym pływakiem, doskonałym mówcą, youtuberem, albo cokolwiek innego, to jest wszystko w Twojej głowie mój drogi, moja droga, ale ok, powiem Ci jedną taką praktyczną rzecz, którą możesz zastosować, którą mówię w tym filmiku, więcej mówię na tym filmiku w opisie, więc sobie kliknij i obejrzyj. Ja tam mówię na przykład o dropshippingu. O co chodzi? Chodzi o to, żeby zarabiać pieniądze, niekoniecznie posiadając te pieniądze, niekoniecznie posiadając pieniądze na to, żeby kupić jakiś produkt, żeby go sprzedać. Na tym polega właśnie dropshipping, czyli na przykład ok, mam tutaj jakiś zegarek.

To jest zegarek sportowy, teraz jest duża moda na zegarki sportowe, bo siłownię były zamknięte, nie było jak ćwiczyć, ludzie wracają na siłownie i lubią tego typu gadżety. To jest akurat jeden z topowych modeli na rynku i ten kosztuje około 3500 zł i tak. W jednym sklepie taki zegarek kosztuje 3000 zł, a w innym kosztuje 3.5 tysiąca, więc cała praca przy dropshippingu polega na tym, żeby znaleźć miejsce, gdzie to jest po prostu tańsze i nie koniecznie musisz to kupować, żeby na tym zarobić, ale jak to? No właśnie tak to, że jak znajdziesz sklep, w którym to kosztuje 3000 zł, wystawisz to na Allegro, tak trzeba umieć wystawić na Allegro. Wystawisz na Allegro za 3500 i w momencie kiedy klient z Allegro to kupi to, bo kupuje po cenie rynkowej niekoniecznie mu się chce szukać. Tak bo ludzie są leniwi, niekoniecznie chce im się szukać, gdzie to można kupić taniej, a Tobie niekiedy wystarczy wejść na porównywarkę cen typu „Ceneo” czy „Skąpiec” czy inne tego typu porównywarki i możesz tak samo poszukać na zachodzie, bo są też tego typu strony internetowe, które Ci pomogą znaleźć taniej ten produkt i na przykład w Niemczech go kupisz za te, powiedzmy za 600 € i wystawisz go w Polsce na Allegro i w momencie kiedy na Allegro ktoś kupi, wpłaca Ci 3500 zł, Ty masz na koncie 3500 zł, więc masz pieniądze na to, żeby kupić w tym serwisie niemieckim i dać adres do wysyłki tego klienta Twojego z Allegro, więc Ty nie wydajesz w tym momencie ani złotówki, a zarobiłeś przynajmniej 333 zł. Jeśli Ty taką operację powtórzysz codziennie – zarabiasz 10000 zł miesięcznie. Alleluja jakie to ciężkie.

To co, to może przesiądziemy się z Mustanga, do jakiegoś lepszego samochodu, ale ok, powiedzmy, że zadowolisz się tylko Mustangiem i zadowolisz się tyko 10000 zł miesięcznie. Słuchaj, ok, ja to też wiem po sobie, wiem to też po moich kursantach, że w praktyce to wygląda tak, że ciężko jest mentalnie wielu osobom przeskoczyć z tego, że albo nie zarabiali nic, albo pracowali na etacie i zarabiali 2000 zł, przeskoczyć do tego, żeby zarabiać 3000 zł, 5000 zł, 10000 zł, a niektórzy dochodzą tego, że zarabiają wiele, wiele więcej, ale ludziom się to w głowie nie mieści i wiem, że Tobie się to niestety bardzo prawdopodobne, że też w głowie nie mieści, dlatego zacznijmy od małych kroczków, zacznijmy od nastawienia i zacznijmy od tych 333 zł. Ja Ci podałem przykład zegarka. Przedmiotów, które są na świecie produkowane jest setki milionów, setki milionów i to jest kwestia poświęconego czasu.

Słuchaj, możesz oglądać sobie jakiś filmik w internecie, na netflixie, w innym serwisie filmowym, możesz leżeć na plaży, ale ok, jak oglądasz filmik na netflixie tracisz czas, ale jak leżysz na plaży możesz sobie czy to w smartphonie, czy na laptopie, czy na tablecie poszukać, pooglądać gdzie są produkty, na które jest zapotrzebowanie i gdzie je można kupić taniej, a sprzedać drożej i Ty to możesz wykorzystać do tego, żeby sprzedawać 24 godziny na dobę, bo w momencie kiedy Ty idziesz spać, to Australijczycy się budzą, Japończycy się budzą, Koreańczycy się budzą i oni w tym momencie zaczynają życie, zaczynają kupować, więc Ty to możesz wykorzystać, bo to, że mieszkasz w Polsce, czy że mieszkasz w Anglii, może mieszkasz Stanach Zjednoczonych, to nie ma znaczenia, bo w przypadku akurat dropshippingu, o którym powiedziałem, Ty możesz handlować na całym świecie, na rozmaitych platformach, a to jest tylko 1 z wielu sposobów jakie możesz wykorzystać do zarabiania, przypominam Ci o tym linku, który dałem w opisie pod filmem, kliknij sobie, mówię tam o innych sposobach jak to zrobić, więc determinacja, że chcesz to zrobić, a po drugie czas poświęcony na to, bo to jest Twoja wola, czy Ty oglądasz wiadomości, czy Ty bawisz się z kolegami od rana do wieczora, czy z koleżankami, czy poświęcisz czas na to, żeby ustawić sobie procesy, dzięki którym na automacie będziesz zarabiać pieniądze. Jak chcesz usłyszeć o tym samochodzie to zaraz nagram o nim filmik, w niedziele go puszczę. Dzięki!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment