Jak Wstać Bez Budzika

Hej, to będzie najkrótsze nagranie na tym kanale, czyli na temat tego, jak bez budzika, bez budzenia prze kogoś wstać rano. To może sztucznie przedłużę ten filmik zanim powiem jak to jest, bo zaraz jadę na spotkanie do studentów z Uniwersytetu Warszawskiego, po parku normalnie nie chodzę w garniturze. Ok, co do wstawania bez budzika, sprawa jest o tyle prosta, że masz w sobie automat, który jest przez Ciebie nieużywany prze całe życie, bo nawet nie wiedziałeś, że go masz, dlatego, że przyzwyczaiłeś się używać budzika, albo ktoś Cię po prostu budził, a ludzie kiedyś nie mieli w ogóle zegarków, nie mieli budzików i jakoś wstawali na czas, wtedy kiedy mieli umówione spotkanie jakoś docierali, nie mieli zegarków, ale po słońcu poznawali, która jest godzina.

Więc jak działa takie wstawanie? Działa to w oparciu o twoją podświadomość, bo ostatnio nawet mówiłem o tym, że twoja podświadomość to jest 95% twojego działania, a tylko 5% jest to twoja świadomość. W związku z tym jeśli Ty niejako nakażesz sobie, swojej podświadomości, czyli swojemu mózgowi, że ma Cię obudzić jutro o godzinie 6, czy 7, czy 7:03, to tak się po prostu stanie, bo twoja świadomość jest w stanie i faktycznie programuje twoją podświadomość. Jeśli Ty dasz zadanie, że ma być coś tak prostego, jak obudzenie Cię o konkretnej godzinie wykonane, to po prostu tak się stanie.

Sugeruję Ci zrobić sobie to w sobotę albo w niedzielę, żeby nie było, że przeze mnie zaspałeś, czy zaspałaś na jakieś tam ważne wydarzenie, nie myśl, ze się nie uda, że to nie działa, że to jakaś ściema, po prostu wyjdź z takiego założenia, zadaj sobie zadanie przed snem, przed pójściem do łóżka, żeby wstać o godzinie 7 rano, tyle i po prostu z takim przekonaniem idź spać i zobaczysz co się stanie następnego dnia. Możesz w komentarzu napisać, a wręcz zachęcam Cię do tego, żeby napisać co się stało. Dziękuję bardzo, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment