jak przyciągnąć ZDROWIE SZCZĘŚCIE BOGACTWO

Hej, czy wiesz, dlaczego stanąłeś na zarobkach na poziomie takim, jakim zarabiasz, dlaczego może w związkach Ci nie wychodzi, dlaczego może masz problemy ze zdrowiem, albo są pewne tematy, które od wielu, wielu lat starasz się, żeby były lepsze, ale się nic nie dzieje, mimo że bardzo się starasz? Dałbym Ci odpowiedź na to. Tak! Bo przyczyną jest to, o czym w sumie tydzień temu zacząłem mówić, a dzisiaj dokończę, bo przyczyną jest twój własny umysł. Tak, twój własny umysł, który z jednej strony chce Ci dopomóc, ale z drugiej strony Cię sabotuje. Ale dlaczego twój własny umysł miałby Cię sabotować? Widzisz, tak naprawdę chodzi o twoją podświadomość, bo twoja podświadomość sprawia, że wszystko co robisz w życiu, albo prawie wszystko co robisz w życiu, robisz na tak zwanym „Autopilocie”.

Jak to wygląda w praktyce? Ok, powiedzmy, że zarabiasz sobie te swoje 3000zł miesięcznie i nie podoba Ci się ten stan i myślisz o tym, jak bardzo Ci się nie podoba ten stan i chciałbyś zwiększyć te zarobki i zarabiać powiedzmy 2x tyle, chciałbyś zarabiać 6000zł, ale z jakiegoś powodu się nie da. Widzisz, to jest coś takiego, jak by Ci to obrazowo wytłumaczyć, ok, wyobraź sobie, że powiedzmy jesteś kapitanem Tytanica i płyniesz sobie do Nowego Yorku, jak to Tytanic miał dopłynąć i w pewnym momencie dostajesz informację, że na drodze jest ta góra lodowa, ale Ty faktycznie dostajesz taką informację i idziesz do kola sterowego i zmieniasz kurs, zmieniasz kurs o 90 stopni, żeby ominąć te góry lodowe. Po godzinie marynarze dają Ci znać, że coś jest nie tak, że statek dalej płynie tam, gdzie miał płynąć, czyli nie zmienił kursu, czyli płynie dalej na te góry lodowe, więc Ty wracasz do sterówki, sprawdzasz, co jest grane, no fatycznie, skręciłeś o 90 stopni, a on dalej płynie w tamto miejsce gdzie do tej pory. Więc z powrotem bierzesz to koło sterowe, skręcasz i teoretycznie powinno być wszystko ok, ale okazuje się po godzinie, że Tytanic rozbija się o te góry lodowe. Jakim cudem, skoro skręciłeś, przecież niema takiej opcji, żeby płynął na wprost, skoro go skręciłeś. I dopiero potem orientujesz się, że był ustawiony autopilot, był ustawiony autopilot, który kazał płynąć do Nowego Yorku, więc nawet jak Ty skręcałeś kierownicę, to nic się nie działo i ten statek płynął tam, gdzie płynął do tej pory.

I tak samo jest z twoim zdrowiem, tak samo jest z zarabianiem, ze szczęściem, ze związkami, ze wszystkim w twoim życiu. Bo twoja podświadomość to jest właśnie ten autopilot, który Cię ustawił na jakiś tam kierunek, a twoja podświadomość to jest 98% twojego mózgu, tak dla porównania, twoja świadomość to jest 2% mózgu i to co Ty świadomie pomyślisz, zadecydujesz, to mniej więcej przez 20 sekund działa, a potem działa podświadomość. Jak świadomość wysyła sygnały, to jest jakieś 2000 bitów na sekundę, a podświadomość w tym samym czasie generuje 400 miliardów bitów na sekundę. Więc ten autopilot jest przepotężny, bo tak jesteśmy skonstruowani, nie będę wchodził w analizę naszego umysłu, po prostu tak jest i nauka to sprawdziła, tak to działa. Ale jak Ty to możesz wykorzystać do tego, żeby czy to poprawić swoje zdrowie, czy to poprawić swój wygląd, czy to poprawić swoje zarobki? Bo widzisz, ja tutaj mówię o zarobkach, ale popatrz co się dzieje z noworocznymi postanowieniami, że być może postanowiłeś chodzić na siłownię, pochodziłeś 10 dni, może 2 tygodnie i koniec, bo po prostu o tym zapomniałeś, bo były inne rzeczy do zrobienia i to Ci wylatuje z głowy, bo autopilot jest ustawiony na robienie czegoś innego, po prostu nie jesteś przyzwyczajony, nie masz odpowiednich połączeń nerwowych w głowie, które by Cię prowadziły do tego, żeby faktycznie zacząć ćwiczyć. Ok, więc jak sobie z tym poradzić, bo teraz mniej więcej wiesz o co chodzi, ale jak to zrobić, żeby to działało, żebyś poprawił swoje życie? Nie jest to łatwe, ale da się zrobić, ja Ci sugeruję taką metodę jak ja stosuję i wiem, że ona działa. Po pierwsze trzeba sobie poszukać w swoim życiu zdarzeń, gdzie faktycznie nastąpiła jakaś zmiana w twoim życiu, żebyś wiedział, że jak sobie coś postanowiłeś, to to się stało, gdzieś tam w swoim życiu postanowiłeś sobie zrobić coś, nie wiem, zacząć się uczyć języka i się nauczyłeś, postanowiłeś przebiec maraton i go przebiegłeś, postanowiłeś sobie coś i dopiąłeś to do końca, to jest jedno.

Drugie to jest poszukiwanie super fajnych emocji, czyli czegoś, przypomnij sobie w swoim życiu, co dało Ci mega szczęście, co sprawiło, że się, nie wiem, super bawiłeś, śmiałeś do rozpuku, trzeba sobie poszukać takie rzeczy, warto sobie to zapisać, bo też o tym zapomnisz. Jak masz takie rzeczy, to teraz jest kwestia wysilenia swojej wyobraźni, czyli to też będzie problem, bo po 30 roku życia większość neuronów odpowiedzialnych za wyobraźnię naszą, praktycznie zanika, bo wyobraźnia jest u nas skutecznie zabijana przez otoczenie, więc trzeba się nauczyć wysilać i pobudzić swoją wyobraźnię do życia. Jak to zrobić? Jeśli chodzi o twoje zarobki, to Ty nie myśl o tym, że masz problem z tym, żeby zacząć zarabiać więcej jak kwota, którą zarabiasz do tej pory, czyli nie skupiaj się na problemie, tylko skup się na rozwiązaniu. Więc twoje rozwiązanie to jest powiedzmy to, żeby zacząć zarabiać na 3 miesiące od teraz, powiedzmy, 6000zł, do tej pory zarabiałeś 3000zł, żeby zarabiać 6000zł. I musisz sobie to po prostu wyobrazić w głowie, rozwiązanie, czyli albo jak te 6000zł wpływa na twoje konto, albo jak Ty je widzisz czy to na komputerze, na wydruku, jak wchodzisz na rachunek internetowy, a może to, że trzymasz w ręce te 6000zł. Jak to działa? Nasza podświadomość nie rozróżnia wyobrażenia od rzeczywistości, więc w momencie, kiedy Ty wyobrazisz sobie tę kwotę 6000zł, to ona to przyjmie, że tak jest. Tylko widzisz, ogranicza nas autopilot, więc jeśli sobie wyobrazisz, że zarabiasz za 3 miesiące 600.000zł, to jeśli Ty nie przerobiłeś w przeszłości takich przeskoków i wiesz, że takie rzeczy są możliwe, to jeśli teraz sobie pomyślisz o takiej szalonej kwocie jak 600.000zł, a do tej pory zarabiałeś 3000zł i pomylisz sobie, że chcesz zarabiać, czy będziesz zarabiać, czy otrzymasz te 600.000zł za 3 miesiące, to włączy się autopilot i mimo, że Ty będziesz miał marzenie, żeby dojść do tych 600.000zł, to zaraz będzie gdzieś tam w głowie myśl: „No ale to jednak jest niemożliwe, bo…” i będzie cała masa powodów, dlaczego to jest niemożliwe. A z 3000zł na 6000zł przeskoczenie nie jest dla twojego autopilota aż tak ciężkie do przeskoczenia, więc to się da zrobić.

Dlatego jak sobie wyobrazisz te 6000zł, jak zaczynasz je zarabiać, to dołącz do tego wyobrażenie, połącz je z jednoczesnym wyobrażeniem sobie momentu szczęścia z twojego życia, jakiegoś super wydarzenia z twojego życia i nałóż na siebie te wyobrażenia, czyli jednocześnie myśl o tych 6000zł, które zaczynasz zarabiać, plus przypomnij sobie to wydarzenie z życia, kiedy byłeś po prostu mega szczęśliwy czy szczęśliwa, tę super pozytywną emocję i jak będziesz sobie to często wyobrażać, często to znaczy kilka razy na dzień, to po prostu w twojej głowie pojawią się nowe połączenia neuronowe, które spowodują, że myśl, że Ty możesz zarabiać więcej, będzie dla Ciebie normalna, będzie to dla Ciebie naturalne, bo w tym momencie myśl, że możesz zarabiać 2x więcej, po prostu twoja podświadomość Cię blokuje, bo autopilot jej mówi, że to jest po prostu niemożliwe dla Ciebie bo… i tutaj są odpowiedzi: „no bo niby dlaczego, kto miałby mi zapłacić więcej, ja nie zasługuję na więcej, mama mi powiedziała, że ja się na więcej nie nadaję, co by sąsiedzi pomyśleli”, po prostu cała masa takich głupich myśli się pojawia. Dlatego wyobrażenie tego, co chcesz osiągnąć, czy to jest kwota, czy cokolwiek innego, na czym Ci w życiu zależy, bo ja teraz mówię o pieniądzach, ale może to jest kwestia zdrowia, może to jest kwestia szczęścia, może to jest kwestia otworzenia firmy, która dobrze funkcjonuje, może to jest kwestia, nie wiem, uprawiania jakiegoś sportu, schudnięcia, więc to jest kwestia wyobrażenia sobie tego, że

Ty już to dokonałeś plus dołączenie do tego pozytywnej emocji z przeszłości. Co to jest pozytywna emocja z przeszłości? To może być nawet to, jak był jakiś trudny sprawdzian i może się nie spodziewałeś, że tak dobrze Ci pójdzie, a okazało się, że dostałeś 5 czy 6 i jak się potem czułeś z tym, że dostałeś 5 czy 6. To są tak proste rzeczy, a może po prostu ktoś Ci powiedział komplement i Ci się bardzo miło zrobiło i to też w zupełności wystarczy jako ten pozytywny zapalnik. I jak sobie to zrobisz, to zacznij to robić stale, bo podświadomość to jest coś, co Ty powinieneś sobie wytrenować, ten autopilot, to jest coś, co Ty sobie możesz ustawiać w tę stronę, na której Ci zależy, tylko pamiętaj, ze ten autopilot jest naprawdę bardzo mocno zaprogramowany, więc żeby zmienić ten autopilot, żeby poszedł w inną stronę, to trzeba stale pobudzać w sobie tę nową drogę, czyli trzeba sobie uruchomić wyobraźnię i w tej wyobraźni non-stop pokazywać ten nowy cel, tę nową drogę plus pozytywna emocja do tego i efekty Cię zaskoczą.

Ok, to jeszcze w ramach konkursu, które jak powiedziałem w tamtym tygodniu, wznawiamy, to tym razem zamiast przejażdżki fajnym samochodem, zrobimy tak, że osoba, która napisze najciekawszy komentarz pod dzisiejszym filmem, będzie 1 taka wybrana, w nagrodę ze mną pójdzie na jakieś dobre jedzenie do bardzo dobrej knajpy i w przyszłym filmie za tydzień ogłoszę kto to taki jest, czyli jak będzie film za tydzień w przyszły piątek, to tam w komentarzu pod spodem napiszę, i w przyszłym filmie za tydzień ogłoszę kto to taki jest, czyli jak będzie film za tydzień w przyszły piątek, to tam w komentarzu pod spodem napiszę, kto wygrywa ze mną spotkanie, tak żebyśmy sobie porozmawiali przy dobrym jedzeniu. Dzięki, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment