JAK NASTOLATEK MOŻE ZARABIAĆ? – WYWIAD Z 16 LATKIEM KTÓRY TO ROBI ONLINE

Hej! Czy nastolatek, który teoretycznie powinien tak naprawdę cieszyć się zabawą, uczyć się w szkole, może zarabiać pieniądze i to robić z domu, robić to przez internet? Odpowiem Ci dzisiaj na to pytanie na przykładzie Stanisława. Stanisław jest moim kursantem, jest moim podopiecznym i najlepiej odpowiedzą jego słowa, ale zanim powiem, zanim on w zasadzie powie o co chodzi, jak on zaczął zarabiać pieniądze, to chcę Ci dać troszkę do myślenia, bo… znaczy, daję Ci do myślenia od sześciu czy siedmiu lat, jak prowadzę ten kanał i opowiadam cały czas o sukcesie, opowiadam o tym, że można zarabiać przez Internet, że można żyć godnie, że można podróżować, że można od odkrywać świat i można to robić wszystko przez Internet, można sobie wyjechać gdziekolwiek i wystarczy mieć telefon czy laptopa i można po prostu pracować, ale co chwilę słyszę: „Nie, Jacek nie da się, to niemożliwe, a w przypadku nastolatków to już w ogóle, słuchaj, szkoła, obowiązki, nie da się Jacek, nie da się”.

Wczoraj pokazałem nagranie z Izabelą, która ma małe dziecko, ma dom na utrzymaniu i mimo tego zarabia pieniądze. Teraz pokażę Ci Stanisława, chcę Ci po prostu pokazać, że to co ludzie Ci wmawiają, że się nie da, to są po prostu bzdury, bo ludzie tak mówią, że się nie da, że to jest niemożliwe, bo to jest dla nich wygodne, bo to jest taka wymówka, no bo jak się nie da, no to nawet nie będę próbować, no bo się nie da, bo to jest trudne, wymyślają sobie rozmaite powody, dlaczego by tego nie robić. A ja chcę Ci pokazać właśnie, że się da wręcz, że należy takie rzeczy robić, bo człowiek powinien żyć godnie, powinien dobrze zarabiać po to, żeby mieć pieniądze na wyjazdy w fajne miejsce, po to, żeby mieć pieniądze na swoją rodzinę, po to, żeby mieć pieniądze na to, żeby zdrowo się odżywiać, żeby zadbać o siebie, żeby się w odpowiedni sposób ubrać, nawet żeby sobie kupić fajną furę, fajny dom, no bo niby czemu nie, niby czemu nie, skoro można, więc pokażę Ci teraz Stanisława. Posłuchaj sobie sam.

JACEK:Cześć, Stanisław!

STANISŁAW: Dzień dobry!

JACEK:Prawdopodobnie jesteś najmłodszym uczestnikiem kursu „Kreator milionerów”. Ile masz lat?

STANISŁAW: 16 dopiero skończyłem.

JACEK:Czy to jest legalne, żebyś brał udział w tym kursie? Rodzice wiedzą?

STANISŁAW:Tak, a wiedzą, wiedzą.

JACEK: Wiedzą i jak na to zareagowali?

STANISŁAW: Na początku bali się, w sensie no mówili, że lepiej nie, ale ja mówię, powiedziałem im, żeby nie bać się tylko spróbować, raz się żyje.

JACEK:Dobrze, powiedz jak na mnie trafiłeś, gdzie mnie znalazłeś?

STANISŁAW: Pana znalazłem przez przeglądanie YouTube’a w celu zdobywania informacji o prowadzeniu biznesu i tych sprawach. Pamiętam, że zobaczyłem uśmiechniętego pana w garniturze no i kliknąłem, obejrzałem jeden, drugi, trzeci filmik i się wciągnąłem.

JACEK:Może ubiorę garnitur na tę okazję. Wiesz, masz 16 lat, to tak większość osób w Twoim wieku to raczej myśli o rozmaitych zabawach, a więc jak to jest, że Ty się wziąłeś za biznes?

STANISŁAW: W sumie to zaczęło się, że poszedłem w wakacje do pracy ręcznej po znajomości taty, takie gdzie się składało wentylatory no i po tygodniu uciekłem, bo się nie wiem, tak przeraziłem trochę, postanowiłem, że będę robił wszystko, żebym mógł przez całe życie nie pracować tak za jakieś 2000 zł na rękę,no i zacząłem działać.

JACEK:Ok, skąd była ta decyzja, żeby się zapisać na kurs?

STANISŁAW: Pamiętam, że zacząłem handlować, tak próbować w październiku i to wyglądało tak kiepsko, że sprzedawałem po dwie rzeczy za paręnaście złotych na miesiąc, no i szukałem rozwiązań, jak podwyższyć tę sprzedaż i pamiętam, że zobaczyłem, że kurs jest w przecenie i stwierdziłem, że kupię, no bo kurs Allegro, no to…

JACEK:Ok, czy możesz się pochwalić, znaczy może jeszcze tak, zanim się pochwalisz wynikami, to może powiedz, bo tak,bo jest dużo problemów dla… powiedzmy jest dużo problemów dla osób w Twoim wieku, bo tak…Formalnie nie możesz założyć firmy, konto na Allegro jest kontem Junior,więc powiedz jakie miałeś problemy na początku, jak sobie z tym poradziłeś, jak to było?

STANISŁAW: Z założeniem konta na Allegro to było dosyć śmiesznie, bo dałem datę, że mam 18 lat i założyłem konto i jak sprzedałem pierwszą rzecz to nie mogłem wypłacić jej, pieniędzy za to i napisałem do Allegro, że nie mam 18 lat, tylko założyłem, bo chciałem sprzedać rzecz no i mi zmienili na mój rocznik, więc mam konto ze swoim rocznikiem.

JACEK:Ok, a kwestia firmy, masz założoną pod to firmę czy jak to wygląda?

STANISŁAW: Nie, jeszcze nie, ale z tatą rozmawiałem dużo i w najbliższym czasie już zamierzam się za to wziąć.

JACEK:Dobrze, to powiedz kurs… czy Ci kurs mój w czymś pomógł, o tak zapytam?

STANISŁAW: Pomógł, pomógł i to bardzo, bo teraz mijają lekko ponad 2 miesiące i od dwóch dni już się dostałem do 1% najlepszych sprzedawców, a przed kursem to było 96% i nie szło w ogóle do dołu.

JACEK:Ok, a pamiętasz może jakąś konkretną rzecz z kursu, która Ci pomogła?

STANISŁAW: No to był, myślę że dropshipping, na nim zarobiłem no nawet z 1000 zł, no na samym dropshippingu.

JACEK: Ok.

STANISŁAW: Sprzedałem, wystawiając nie wiem 20 aukcji chyba,podłapała połowa i to jakoś szło.

JACEK:Powiedz, jak to godzisz, dobra teraz nauki nie ma, ale normalnie chodzisz do szkoły, tak? Powiedz ile czasu Ci to zajmuje, jak to wygląda?

STANISŁAW: Jakoś mam tak, że nauka mi dobrze wchodzi, tam miałem, nie wiem, średnio tam czwórki, więc nie muszę się za dużo uczyć i no, nie wiem w sumie nie mam z tym problemu, żeby to połączyć, też aż tak dużo czasu już na to nie poświęcam, bo jakby to zautomatyzowałem wszystko.

JACEK:Czyli wszystko się samo robi, a Ty masz czas na to, na co chcesz, tak?

STANISŁAW: No prawie, tam wiadomo, że trzeba jechać, wysłać wysyłki itd.

JACEK:Ok, to wiesz, bo słuchają nas osoby w Twoim wieku też, może niektóre mają pomysł na to, żeby zacząć w ten sposób zarabiać, czy polecasz mój kurs czy nie polecasz, jak oceniasz współpracę ze mną, czy coś możesz powiedzieć w tym temacie?

STANISŁAW: No, zdecydowanie te pieniądze, które wydałem na ten kurs, to były najmądrzej zagospodarowanymi pieniędzmi w moim życiu, no co,no w miesiąc, w sam miesiącu do totalnego zera wszedłem do już 5% tych najlepszych sprzedawców na Allegro, na wydatki wszystkie starcza dla siebie, jeszcze zostawiam sobie na dalsze inwestycje, no Pan mi pomógł bardzo tym kursem.

JACEK:To super, to na co wydasz pieniądze, powiedz.

STANISŁAW: 84% całej kwoty mam zamiar reinwestować w hurtowy już import z Chin, jak już będzie firma i w sumie tyle.

JACEK:Ok, a reszta?

STANISŁAW: A to reszta, to na takie bezpieczne, na wydatki swoje.

JACEK:Ok, na życie. Super, to gratuluję Ci wyników i czekam na to, aż będzie to razy 10 albo i więcej. Dzięki wielkie.

STANISŁAW: Też na to czekam, dziękuję bardzo.

Fakty mówią same za siebie, ci, którzy znają Stanisława, możecie napisać do niego na Facebooku, poszukać przepytać czy faktycznie tak jest, a jest on jednym z wielu kursantów, którzy miesiąc temu zapisali się na „Kreator milionerów”. Jeśli nie wiesz jeszcze, to w poniedziałek, wtorek, środę o 20:00 będę robił Live’y, gdzie będę podawał taką wiedzę, której do tej pory nie mówiłem, ani na YouTubie, ani na jakichś tam konferencjach, także jak chcesz dostać wiedzę właśnie na temat tego, co Stanisław robi, co wczoraj Izabela, jeszcze wcześniej podałem kilku innych kursantów, którzy odnieśli sukcesy, bo po prostu zaczęli zarabiać pieniądze, więc jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić, kliknij tutaj pod spodem w opisie jest link do „kreatormilionerów.pl”, tam możesz się zapisać na live’a i dostaniesz wtedy powiadomienie gdzie jest i przez 3 dni, będę Cię szkolił z takich materiałów,dzięki którym zaczniesz jakieś pieniądze na początku zarabiać. Zapraszam!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment