Jak Mieć Pozytywna Energia Natychmiastowo?

Hej! Temat, który może wydawać się, że nie jest związany z sukcesem, bo porozmawiamy sobie o energii i o wpływie energii na Twoje samopoczucie. Temat może dla niektórych mocno abstrakcyjny, ale dla tych, którzy się tym interesują, to jest to oczywista oczywistość, a dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, to Ci wytłumaczę. Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Jakiś czas temu byłem, byłem w Stanach Zjednoczonych i ze Stanów Zjednoczonych wymyśliłem sobie, że chcę polecieć na Hawaje, bo Hawaje mi się wydawały, że to jest taki raj na ziemi, nawet są filmiki gdzieś tam moje sprzed kilku lat kiedy to popełniłem, ale okazało się dla mnie, że te Hawaje nie są tak cudowne jak miejsce gdzie doleciałem potem, bo doleciałem do Australii i to właśnie a propos energii, bo Australia, jak dla mnie, to jest miejsce gdzie się najlepiej, najcudowniej czułem do tej pory, wręcz jak wylądowałem po tym długim locie, wyszedłem z samolotu, to nie było tak, że się czułem zmęczony, tylko czułem się jakby ktoś ściągnął mi z pleców 100 kilogramowy ciężar, dosłownie tak.

Dlaczego Ci o tym mówię? Dlatego, że akurat dzisiaj zadałem na Facebooku pytanie do Facebookowiczów i na Instagramie zresztą dokładnie to samo pytanie, o miejsce na świecie, gdzie się najlepiej czują, gdzie im się najbardziej podobało, gdzie są najbardziej przyjaźni ludzie, jedzenie, atmosfera, bo słuchaj, no jakby nie patrzeć żyjemy raz, więc wypadałoby to życie przeżyć w takim otoczeniu, gdzie Ty się dobrze czujesz, gdzie inni ludzie pozytywnie na Ciebie wpływają, gdzie jest przyroda, która też na Ciebie pozytywnie wpływa i jak właśnie kilka lat temu nagrywałem dużo filmików w różnych częściach świata, to dlatego właśnie, że szukałem idealnego miejsca, którego niestety nie udało mi się znaleźć i cały czas go szukam, więc tutaj też dla Ciebie pytanie i prośba, żebyś w komentarzu napisał miejsce, kraj, miasto, państwo gdzie Ci się najbardziej podobało, gdzie właśnie była taka cudowna atmosfera, przyjaźni ludzie, dobre jedzenie, klimat, no po prostu wszystko sprzyjało, taki raj na ziemi.

Tak, co ja robię w lesie? Raj na ziemi podobno można znaleźć w lesie, a to a propos właśnie szukania energii, pozytywnej energii, dlatego że kiedyś czytałem takie badania, że ludzie są najbardziej szczęśliwi, mają najwięcej pozytywnej energii, jeśli patrzą z okna swojego domu i widzą zieleń, więc jeśli masz coś takiego, no to jest duże prawdopodobieństwo, że nie potrzebujesz jakichś nie wiadomo jakich przedmiotów, gadżetów do tego, żeby się czuć szczęśliwym, po prostu czujesz się szczęśliwym, dlatego że się czujesz szczęśliwym, tyle. Ale energia. Dlaczego w Australii było mi tak dobrze? Dlaczego mi tak było dobrze na przykład nad Wielkim Kanionem? Dlaczego jest dobrze człowiekowi w lesie? Jest to wpływ ludzi, jest to wpływ otoczenia, ale jest to wpływ też pewnych zaszłości historycznych.

Kiedyś miałem przyjemność spotkać takiego Pana, który jest Chińczykiem w sumie, ale żyje w Tajlandii i to jest Pan, który się zajmuje bardzo mocno czymś takim, co się nazywa tantra, to możesz nie wiedzieć co to są za tematy, ale to jest Pan numer 1 na świecie i on kiedyś jak był w Europie opowiadał o tym, że on by nie mógł mieszkać w Europie z tego względu, że cała Europa wzdłuż i wszerz, gdziekolwiek by się nie poszło, w Europie jest niestety tak, że przez wieki przelewano krew naszą i waszą i to jest w drzewach, to jest w krzewach, to jest po prostu wszędzie dookoła i to ma wpływ na to jak się ludzie czują, to ma wpływ na nas i może Ci się to wydawać totalną abstrakcją, ale jeśli pojedziesz właśnie do kraju, gdzie nie było tyle wojen, gdzie nie było tyle nienawiści, gdzie nie było tyle przemocy, to to czuć w powietrzu. Nie wiem czy zauważyłeś jak teraz są czasy wirusa, jacy ludzie w Polsce są wobec siebie.

To są zupełnie inne czasy jak było 3/4 miesiące temu i zupełnie inaczej teraz coś w powietrzu wisi. Wiesz, są ludzie, którzy takie rzeczy wyczuwają, więc może Ty wyczułeś coś takiego, że ludzie są teraz troszkę inni, inni są wobec siebie, ale widzisz gdybyś pojechał do… Na Islandię, gdybyś pojechał właśnie na Hawaje, gdybyś pojechał do Stanów Zjednoczonych w niektóre miejsca, bo to niektóre miejsca, bo w Stanach Zjednoczonych w wielu miejscach była też wojna domowa, ale też tam lubili się pobić, albo z Indianami walczyli, ale na przykład pojechałbyś do Kanady, och Kanada jest cudowna, to jak ja się czuję w Kanadzie, to jest coś fantastycznego, pojedź sobie na Hawaje, gdzie poczujesz też właśnie, co to jest ta energia, co to jest ta wolność, jak człowiek, nie wiadomo dlaczego, nagle zaczyna się lepiej czuć, jak przestaje narzekać, przestają mu się w ogóle pojawiać jakieś negatywne myśli, no bo jakoś tak jest, a jak pojedziesz do Australii, to już w ogóle jest odlot, możesz mnie zapytać dlaczego nie mieszkam w Australii?

Dlatego, że lubię podróżować i gdybym mieszkał w Australii, to niestety stamtąd gdziekolwiek się dostać to jest koniec świata, więc podróż to jest 2 dni w jedną, 2 dni w drugą, więc jest to trochę problematyczne, ale jeszcze a propos energii, nie musisz mi wierzyć, że coś takiego istnieje, Twoja sprawa. Kiedyś czytałem, jak bardzo mądry człowiek, wiesz nie pamiętam, w której to książce było, ani jak się nazywał, ale pamiętam, że to była gruba persona, opowiadała jak się skończyła wojna i ten człowiek pisał to w książce, jako swoje wspomnienie na takiej zasadzie, że obudził się w nocy po prostu miał takie przeczucie, obudził się w nocy i wyszedł na ulicę, zaczynało świtać, zaczynało świtać i zobaczył, że nie tylko on wyszedł na ulicę, tylko cała masa ludzi z tego miasta wyszła na ulicę i zaczęli się rozglądać jeden po drugim, co się dzieje i jak pierwsze gazety zaczęli gdzieś tam roznosić to był nagłówek: „Skończyła się wojna, II wojna światowa, ogłoszono rozejm, to już jest koniec wojny”. I widzisz napięcie jakby, coś takiego, czego nie widać, ale co czuć to napięcie na całym świecie opadło i to ludzie widzisz tak poczuli, że wyszli na ulicę i patrzyli co się dzieje.

Widzisz no, może dojdzie końcu do tego w Polsce, chociaż niestety obecna władza nam to mocno utrudnia napuszczając Polaków jednych na drugich na siebie, co dla mnie jest bardzo przykre, jest to bardzo przykre, bo zamiast jako naród rosnąć, zamiast budować się, zamiast rozwijać się, to jedni myślę jak tu komuś dogryźć, jak tu komuś dokopać. To jest przykre, to jest niestety przykre, dlatego kraje z zachodu nas odstawiają coraz bardziej i ta energia w Polsce jest taka jaka jest, ja już o tym mówiłem, ale mogłeś nie słuchać. Niestety, jak się przyjeżdża do Polski z zagranicy, nawet z Europy Zachodniej, a już szczególnie jak wylecisz poza Europę i wrócisz spoza Europy do Polski, wysiądziesz z samolotu, czuć w powietrzu, że jest inaczej, jeśli też tak czujesz, też możesz napisać w komentarzu, bo może ja jestem jakimś wariatem, może coś jest ze mną nie tak, ale ja czuję różnicę.

I co w związku z tym można zrobić? Widzisz, możesz popatrzeć na komentarze też innych, jak byłeś w jakimś fajnym miejscu, gdzie czułeś się dobrze, słuchaj, może w Polsce są też takie miejsca, ale ja o nich jeszcze nie wiem, ja na przykład lubię pójść do lasu, bo wiem że w lesie się poczuję przyjemnie, chociaż ten las tutaj ma niestety bardzo nie fajną historię, bo tutaj podczas II wojny były naprawdę bardzo ostre walki i to gdzieś tutaj zostaje w powietrzu, ale i tak człowiek się dobrze czuję w lesie, widzisz niektórzy wychodzą po to, żeby się przytulić do drzewa, żeby poczuć fajną energię i jeśli nigdy do tej pory nikt Ci nie powiedział właśnie nic na temat energii, na temat tego że coś takiego jest, jeśli usłyszałeś to pierwszy raz, to zainteresuj się tematem, bo jeśli chcesz osiągać sukcesy, jeśli chcesz daleko zajść w swoim życiu, to powinieneś wiedzieć, że jest coś takiego jak energia i powinieneś wiedzieć jak tą energią zarządzać, gdzie szukać tej dobrej energii, bo tak, to wpłynie na Twoje życie, to wpłynie na Twoje osiągnięcia, bo jest zupełnie inaczej, jeśli Ty jesteś smutny, źle się czujesz i nie wiesz dlaczego, a nawet wpłyniesz na swój poziom energii przez to, że coś sobie poćwiczysz, przez to że włączysz sobie muzykę, którą lubisz, przez to, że spotkasz się z osobą, która dobrze Ci robi, po prostu jej obecność, przez to, że zjesz jakieś swoje ulubione danie, gdzie pójdziesz do, pójdziesz do miejsca, które lubisz.

To są właśnie wszystko rzeczy, które podnoszą jakby Twoją wibracje, Twój poziom energetyczny i im Twoja wibracja, im Twój poziom energetyczny jest wyższy, tym po prostu więcej osiągasz w życiu, tym łatwiej jest Ci w ogóle cokolwiek osiągać, spotykać ludzi, którzy też działają na tej wyższej wibracji, bo to działa jak magnes, to przyciąga i to powoduje, że rośniesz, więc widzisz, ja nie jestem w stanie Ci dzisiaj w szczegółach opowiedzieć jak to wszystko działa, ale jestem pewien, że na YouTubie są kanały specjalistów od energii, od dobrej energii, od wysokiej wibracji, w ogóle od wibracji, od wytłumaczenia sobie co to takiego jest, więc warto sobie posłuchać, włączyć słuchawki, pójść do lasu i dowiedzieć się co to jest. Dzięki.

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post: