Jak Mieć Pieniądze 💰💰💰

Hej, „JAK MIEĆ PIENIĄDZE”, opowiem o mojej książce i opowiem o tej Pani tutaj, która jest dolarową miliarderką i te pieniądze zarobiła sama, nikogo nie okradła, nikogo nie oszukała, żeby było ciekawiej, nie ma ani specjalnego wykształcenia, ani jakiejś nadzwyczajnej wiedzy, ani umiejętności, ani znajomych, nie odziedziczyła tych pieniędzy, nie wygrała w totka, po prostu zarobiła je sama. Dużo osób pytało mnie i nadal pyta odnośnie pieniędzy, odnośnie oszczędzania, odnośnie inwestowania, ale przede wszystkim o tym, co zrobić, żeby zacząć zarabiać więcej, dlatego wziąłem to wszystko spisałem w tej książce i dzisiaj robimy niejako pre-booking, bo premiera będzie za miesiąc, premiera będzie gdzieś tak około 20 czerwca, a w tym momencie chcę sprawdzić ile osób jest zainteresowanych tym, żeby nabyć tę książkę, żeby po prostu zamówić odpowiednią ilość w drukarni i za miesiąc powinna być gotowa.

Odnośnie tego, co jest w tej książce, w tej książce jest tak naprawdę moje życie, moje sekrety, to jak ja dochodziłem do pieniędzy, czym się kierowałem, sposoby myślenia, ale nie tylko moje, bo ja się uczyłem cały czas od rozmaitych ludzi i od rozmaitych osób dostawałem różne wskazówki, co robić i te wskazówki pchnęły mnie poziom wyżej i te wskazówki właśnie są zawarte w tej książce. Kiedyś zastanawiałem się, czy lepiej być milionerem, czy może lepiej być rentierem i powiem Ci, że jak zarobiłem pierwszy milion, to dowiedziałem się o tym przypadkiem, bo po prostu robiłem jakieś tam zestawienie na koncie bankowym i wyszło mi, że zarobiłem milion tam przez okres kilku miesięcy, potem jak dostałem PIT, to miałem na Picie potwierdzenie, tylko na Picie było już tego troszkę więcej i to nie jest tak, że to mnie w jakikolwiek sposób zmieniło, bo pieniądz jest teraz nawet nie tyle papierkiem, tylko jakimś zapisem na koncie bankowym. Niemniej wiele osób zabija się o pieniądze, kradną, oszukują, nie wiadomo jakie rzeczy robią, gdy tym czasem zarabianie pieniędzy jest o wiele prostsze niż by się mogło wydawać, bo jest to kwestia sposobu tak naprawdę myślenia, nastawienia i to, co zaraz opowiem Ci o tej kobiecie, to właśnie ona jest też tego dowodem.

Odnośnie mojej książki, to może tak szybciutko, książka będzie wysyłana za miesiąc, bo musimy ją po prostu wydrukować, w tym momencie, czyli dziś, jutro pojutrze, do poniedziałku do wieczora, jest w pre-bookingu i jest w cenie o wiele niższej jak będzie normalnie, normalna jej cena to będzie 37zł + koszty wysyłki, czyli w granicach 44zł, teraz jest znacznie tańsza, ale tylko do poniedziałku. Czy warto zamówić? Słuchaj, jeśli czytałeś czy czytałaś moją książkę „RUSZ DUPĘ”, to myślę, ze wiesz, że warto. Książka „RUSZ DUPĘ” ja jej sprzedałem 19000 na dzień dzisiejszy i okazało się, że już po 2 dniu była bestsellerem, bo wiele osób zaczęło działać po tym, jak przeczytało tę książkę, a ta książka według mnie jest lepsza, bo tu nie tyle, że zaczniesz działać, tylko zaczniesz zarabiać pieniądze. Na jakiej zasadzie zaczniesz zarabiać pieniądze? Otóż zaczniesz zarabiać na takiej zasadzie pieniądze, że w momencie, kiedy będziesz czytać tę książkę: „O! Oh!” Im bardziej będziesz czytać tę książkę tym bardziej będą się pojawiać takie „Ochy”, bo w każdym rozdziale tej książki są tematy na temat tego, co zrobić, żeby mieć pieniądze, co zrobić, żeby mieć ich więcej, co zrobić, żeby się nie stresować tym, że je masz, żeby się nie stresować urzędem skarbowym, żeby się nie stresować, że ktoś Cię okradnie, że ktoś Cię oszuka jak już będziesz mieć pieniądze, co ludzie będą myśleć, ale przede wszystkim o tym, co zmienić w swojej głowie, to na sam początek, żebyś myślał, że zasługujesz na pieniądze, że one są dla Ciebie, że to nie jest nic nadzwyczajnego.

I w momencie, kiedy pojawią się pierwsze pieniądze, to z pierwszego robią się kolejne i jest to kwestia sposobu myślenia i mądrego działania, żeby pojawiało się ich więcej i o tym właśnie w książce mówię, podaję całą masę fajnych sposobów, ale widzisz, jak się na to patrzy, jest to po prostu makulatura, a ludzie temu dają rozmaite znaczenie. Powiem Ci, nawet fajnie tak wygląda, jak wygląda, ale ok, gdzie można zamówić tę książkę? Na stronie sukces.pl/jak. W tym momencie ta cena, która tam jest podana jest razem z kosztami wysyłki, więc książka kosztuje w tym momencie ułamek tego, co tutaj jest, a wierz mi, że po pierwszym rozdziale już będziesz wiedzieć, jak te pieniądze nie tyle, że mają się wrócić, ale jak je pomnożyć, żeby było ich o wiele więcej. Powtarzam: sukces.pl/jak, teraz jest pre-booking, od poniedziałku wieczorem cena rośnie do 37zł, ale te osoby, które teraz zamówią, dostaną jeszcze 2 cenne bonusy, jak wejdziesz na stronę, to zobaczysz, a bonusy są warte jakieś 250zł, więc warto zmówić to teraz, jak dowiesz się o tym filmie dopiero w środę, no to trudno. O tej Pani teraz opowiem, Sara Blakely, bo o niej mowa, to jest Pani, która urodziła się w Sanach Zjednoczonych i urodziła się w całkiem normalnej, przeciętnej rodzinie i jak chodziła do szkoły, nigdzie się tam nie przelewało, ona sama w wywiadach mówi, że u niej zamiana nastąpiła wtedy, kiedy ojciec dał jej w prezencie nagrania motywacyjne, nagrania na temat rozwoju osobistego, nagrania na temat tego, jak właśnie mieć pieniądze.

I ta Sara odtwarzała sobie te nagrania, czytała te książki i w jej głowie pojawiała się myśl, żeby być samozatrudnioną, żeby mieć swoją własną firmę, żeby działać, żeby zarabiać pieniądze. Ona sama o tym mówi w wywiadach, możesz sobie poczytać, żeby nie było, że coś tam wymyślam i jak skończyła szkołę, no nie wpadła nadal na to, co ma robić, więc zaczęła po prostu sprzedawać kserokopiarki, sprzedawała kserokopiarki przez 7 lat, aż pewnego dnia stojąc przed lustrem, kiedy ubrała obcisłe spodnie zobaczyła, że nie wygląda tak jak sobie wymarzyła, że powinna wyglądać. Więc stwierdziła, że ubierze rajstopy, żeby te rajstopy ją ścisnęły trochę i będzie wyglądać lepiej. Ucięła tym rajstopom, które miała stopki, bo takie spodnie miała, że nie chciała, zresztą na Florydzie mieszkała, gorąco, to po co ma się grzać, ucięła te stopki i wyglądała super. I w tym momencie pojawiła jej się myśl „Hmmm, podejrzewam, że są inne kobiety, które chciałyby tak samo wyglądać super, niekoniecznie męczyć się na siłowni, a po prostu ubrać się w odpowiednie ubranie, które sprawi, że będzie wyglądać ładniej.”

Jak pomyślała, tak zrobiła, miała dosłownie $5000, jak sobie tak przeliczysz, to $5000 mieszkając w Stanach, to tak jakbyś miał w Polsce 5000zł. Więc miała te $5000 i założyła markę odzieżową, która szyła bieliznę dla kobiet, taką, która właśnie wyszczupla kształty kobiece, żeby po prostu wyglądać ładniej. I niestety sukcesu nie było, przez 2 lata ledwie co wiązała koniec z końcem, ale generalnie gdzie to pokazywała, jak sprzedawała to do rozmaitych galerii, rozmaitych sklepów, to było zainteresowanie, tylko nie było jakiegoś wielkiego „Wow”. I wtedy wpadła na taki szalony pomysł, wysłała tę bieliznę do Oprah Winfrey, do jej asystentki, licząc na to, że Oprah to ubierze, ubrała to, ubrała to i się zakochała w tej bieliźnie, bo zaczęła wyglądać super, zaczęła wyglądać o wiele szczuplej, o wiele zgrabniej i głośno i wyraźnie mówiła o tym w swoich programach telewizyjnych, które ogląda cała Ameryka i boom był przeogromny, bo z dnia na dzień po prostu tysiące zamówień tak kobieta zaczęła zbierać i dosłownie w przeciągu kilku lat stała się multimilionerką, a teraz jest miliarderką i w tym momencie zatrudnia raptem 100 osób i jej produkty są dostępne w 10000 sklepów.

Jest warta i wyceniana na liście Forbes’a na Miliard dolarów, dla porównania Richard Branson, który ma 800 firm, który co chwilę gdzieś tam w mediach jest, loty w kosmos, loty balonem, linie lotnicze, on ma 4 miliardy, a tutaj widzisz, taka kobieta, zwykła kobieta, która wymyśliła sobie po prostu bieliznę uciskową, dorobiła się miliarda. Powtarzam, nie mając specjalnej wiedzy, wykształcenia, kontaktów, pieniędzy, po prostu zrobiła to swoim myśleniem i zrobiła to też tym, że ojciec dał jej w pewnym momencie odpowiednią lekturę, która sprawiła, że jej myśli i jej nastawienie się zmieniło. Co do książki jeszcze, ok, ona teraz jest jako wydruk próbny, ona nie będzie taka jak teraz, jeszcze nie jestem pewien co do okładki, bo okładkę jeszcze będziemy w przeciągu tygodnia poprawiać, na razie będziemy drukować środek, jeśli masz jakieś uwagi, coś dokleić, coś uciąć, może kolory zmienić, napisz w komentarzu.

I zapraszam do skorzystania z książki, zapraszam do skorzystania z wiedzy i wierz mi, że ta wiedza Ci się wróci niejednokrotnie. Jakby ktoś pytał, to jak Ty dostaniesz taką książkę to zawartością tej książki nie jest to, co tutaj jest na tym stole, zawartością tej książki jest wiedza jak mieć pieniądze. Dziękuję bardzo i słyszymy się za tydzień, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment