CO WARIACI ROBIĄ W WOLNYM CZASIE? :) WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Hej, to są właśnie Wyścigowe Mistrzostwa Polski. Odbywa się to na torze w Poznaniu. Ok, dzisiaj już niema połowy samochodów, bo odbywa się to w sobotę i niedzielę, jeszcze w piątek są kwalifikacje. Zabawa dla panów, dość kosztowna, ale dająca niesamowitą adrenalinę, ale o tym opowiem kiedy indziej o co chodzi w tym motosporcie. To jest samochód mistrza Polski, widzisz, jaka fajna zabawka. To tutaj nie startuje, ale jeżdżą tutaj też takie Clio. Mój samochód już wiesz, jak wygląda. A propos mojego samochodu, mogę Ci powiedzieć mniej więcej o co chodzi.

Samochód drogowy, generalnie na taki tor się za bardzo nie nadaje i nawet tutaj jedzie takie Porsche, który nie jest zwykłą 911, tylko jest samochodem przygotowanym pod wyścigi, bo są zupełnie inne przeciążenia, zupełnie inne hamowanie i te samochody muszą być przygotowane pod wysokie temperatury. Bo wyobraź sobie, że swoim normalnym samochodem jedziesz przez 2h na 100%, czyli 100% gaz, hamowanie na 100%… Po prostu musza być do tego konkretne maszyny, które są w stanie to wytrzymać. Podsumowując, mój debiut, wczoraj drugie miejsce w mojej klasie, dzisiaj trzecie miejsce.

Ok, może dzisiaj 3. miejsce. powinienem być niezbyt zadowolony, ale mi się dzisiaj jechało doskonale, bo opona kleiła, konkurenci po prostu byli mocniejsi, ale odrobimy straty. Więc jak Ci się to podoba, to zapraszam, może już będzie następnym razem, pod koniec sierpnia, otwarte dla kibiców i będziesz mógł zobaczyć, jak to wygląda w praktyce. Dzięki, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment