2020 MacBook Air 13 Unboxing czyli SZTUKA PAKOWANIA

Hej, na przykładzie jednej z największych firm na świecie pokażę Ci jak się robi biznes internetowy. O kogo chodzi? Chodzi o Apple’a. Akurat dzisiaj kurier przysłał mi to, to coś, to jest nowy MacBookAir. Podejrzewam, że jeden z pierwszych dostarczonych w Polsce. Tak, ja na kryzysie zarabiam, dlatego nie mam problemów z tym, żeby takie rzeczy kupować, ale to nie o to chodzi, ale też pokazując Ci tego, ten komputer,tak odpakuję go teraz, powiem Ci o biznesie internetowym i powiem Ci o sztuce pakowania i o sztuce zarabiania przez internet, bo popatrz nawet na tą firmę, jeśli nie wiesz, to ta firma nie zarabia najwięcej ani na telefonach, ani na komputerach, ani na tabletach, tylko zarabia na aplikacjach. Jeśli popatrzysz teraz na czasy kryzysu, tak nagrywam to, wtorek jest dzisiaj, który to jest wtorek? 7 kwietnia 2020, czekaj, tak żeby było widać, musiałbym jeszcze wyżej usiąść, tak.

Ok, więc ta firma, która produkuje sprzęt komputerowy, teoretycznie, jest tak naprawdę przeogromnym dostawcą usług internetowych, mówię o aplikacjach, mówię o, właśnie o wszystkim, co jest możliwe do kupienia przez internet, bo ja mam, to jest mój trzeci komputer tej firmy i żadnego z nich nie kupiłem w… Przepraszam, 1 kupiłem w punkcie fizycznym w San Francisco akurat, ale wszystkie pozostałe sprzęty jakie kupowałem, kupowałem przez internet i odnośnie biznesu internetowego, przez kryzys, który nam zgotowały Media tak naprawdę, do tej pory kupowało powiedzmy 40/50 % ludzi przez internet rozmaite rzeczy w Polsce, w Stanach Zjednoczonych kupowało 70/80% ludzi przez internet, w tym momencie nawet babcie, a szczególnie babcie 80-letnie, kupują przez internet jedzenie itd., bo się boją wyjść z domu, więc jest teraz raj, tak jest teraz raj dla sprzedawców internetowych, nie mówię Ci tego po to, żeby Cię pogrążyć, żeby Cię zasmucić, tylko żeby Ci dać do myślenia, bo jeśli do tej pory chodziłeś gdzieś na etat, straciłeś pracę albo lada dzień stracisz, to powinieneś zacząć myśleć o tym, że czas wziąć te sprawy w swoje ręce i zacząć sprzedawać przez internet, zacząć świadczyć usługi przez internet, dobra, jak widać włosy mi już duże urosły, bo nie pójdę do fryzjera, chyba zacznę sam coś robić z moją fryzurą, więc usługi fizyczne na pewno będą się jeszcze odbywać, nie wiem w jaki sposób, ale świat się mocno zmieni, ale ludzie będą kupować coraz więcej rzeczy przez internet i jak już dojdzie do sprzedaży przez internet, a jak to się robi, to mówiłem na konferencji, chyba w niedzielę 2 dni temu, powiedziałem o tym, że od jutra w zasadzie już zaczynamy kreatormilionerów.pl, gdzie będę przez cały rok robił konferencje co tydzień na temat tego, jak się robi biznes przez internet, jak się zarabia przez internet.

Ja Ci mogę powiedzieć, że przez ostatni miesiąc dzięki sprzedaży internetowej, przez ostatni miesiąc zarobiłem więcej jak przez ostatnie 2 lata, bo jest po prostu takie zapotrzebowanie na rynku, zaraz sobie ten temat jeszcze rozwiniemy, ale popatrz ok. Wziąłem sobie tego MacBook’a, dlatego że mój stary, który ma już chyba z 7 lat, to był w ogóle mój pierwszy Mac, przez całe życie pracowałem na PC-tach i wydawało mi się, że PC-ty to jest jedyne słuszne rozwiązanie jakie człowiek wymyślił, dopóki nie zacząłem pracować na tym, przez pierwszy chyba rok dalej korzystałem z PC-ta, a ten był jako mój taki dodatkowy, dopóki tak naprawdę nie nauczyłem się obsługiwać jak to działa, jak zobaczyłem jak to działa, że to się nie wiesza, że nie ma problemu z wirusami, nie ma całej masy problemów jakie doświadczają właściciele PC-tów, to zacząłem korzystać z tego, tylko że przez te ileś lat ten komputer objechał świat kilka razy dookoła ze mną, bo to był mój podróżny komputer, do tego wymieniłem już w nim raz baterie, jest drugi zasilacz teraz i po prostu, o widzisz, nawet tutaj, już mocno jest sfatygowany i pojawił się nowy, właśnie z półtora tygodnia temu, od razu go zamówiłem i wygląda tak, więc jak się porówna wygląd, jest troszkę mniejszy, jest troszkę mniejszy, grubościowo bym powiedział, że jest taki sam, ale chciałem Ci go pokazać z tego względu, jeszcze popatrzymy co tu jest w opakowaniu, a może otworzę, żebym miał też porównanie.

Voila, proszę bardzo, tak po kolei jest pakowanie ok, od razu się odpala po otwarciu, powiem Ci, że wizualnie mi się bardzo podoba, bardzo mi się podoba wizualnie, jeszcze wezmę waga, nie czuję różnicy, ale teraz jak popatrzysz na ten a ten, no to one są teoretycznie takie same wielkościowo matryce, ale jednak to jest zupełnie co innego i przede wszystkim jest klawiatura poprawiona, więc zakładam, że to będzie fajny sprzęt, dobrze, nie teraz moja droga. Dlaczego chciałem Ci pokazać tego MacBook’a, nie żeby się chwalić, ale dlatego że tydzień wcześniej przyszło opakowanie. Zamówiłem sobie opakowanie do tego, w sensie etui i powiem Ci, że sposób pakowania jak to robi, jak to robią w Apple’u, mnie zachwycił, bo jak się kupuje etui ok, normalne etui kosztuje grosze, to jest bardzo drogie etui, ale to jak jest opakowane to jest prostu mistrzostwo świata, bo nie dość, że jest taka super fajna szuflada, naprawdę.

Samo etui jest wysokiej jakości skórka, ale to pudełko, widzisz, gdyby normalnie wzięli to etui postawili gdzieś w sklepie i chcieli sprzedać to nigdy w życiu by nie osiągnęli takiej ceny, z resztą jak widziałem to w internecie, to ja nie wiedziałem w sumie w jakim etui to przyjdzie, po prostu kupiłem, ale gdybym był w sklepie i zobaczył to tak, to jako potencjalny klient były by o wiele większe szanse na to, żebym ja to kupił za taką cenę za jaką to kupiłem, ale jeszcze nie wiem czy będzie pasować do tego, chyba powinno, tak jest ok. Dobrze, to jest, miało być złote, chyba, w sumie już nie pamiętam co zamawiałem, przyszedł różowy, no cóż, cóż począć, ale pokazuje Ci to, żebyś widział jak działa biznes internetowy, jak działa opakowanie na klienta, który dostaje coś takiego i to jest jedno ładne, to jest takie cacuszko, jest to dzieło sztuki, więc dla tych osób, które już zajmują się sprzedażą w internecie: przyjrzyj się swoim produktom i pomyśl jakby można było je pakować lepiej ok, na dzień dzisiejszy jest tak, że ludzie kupują co popadnie na dzień dzisiejszy, przez kryzys, przez media, które straszą ludzi, więc ludzie kupują jak leci, ale za miesiąc za dwa to się skończy i trzeba będzie wrócić do praktyk sprzed miesiąca, czyli zacząć zwracać uwagę właśnie na takie rzeczy, żeby to wszystko ładnie pakować, powiedziałem o tym programie moim Mastermind’ie – Kreator Milionerów. Jutro robię pierwszą konferencję o ile jutro jest środa, tak jutro jest środa, więc te osoby, które się to do jutra zapiszą skorzystają, dla tych, którzy nie oglądali w niedzielę konferencji to przypomnę: kreatormilionerów.pl.

Co tydzień półtora-godzinna konferencja ze mną na żywo, gdzie mówię jak się robi biznes internetowy, jak się robi e-commerce, jak się robi e-learning, do tego te osoby, które się zapiszą będą mieć dostęp do jeszcze jednej rzeczy gratis, czyli do spotkań ze mną o 6:00 rano, ale te spotkania będą nagrywane, z resztą te konferencje Mastermind’owe też, gdzie będę nakręcał do tego, żeby działać, żeby po prostu wykorzystać szansę jaka jest, bo widzisz, jedni siedzą w domach, oglądają seriale, nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem, a inni nie wiedzą w co ręce włożyć, bo mają tyle roboty i widzisz, ja chcę sprawić, żebyś nie wiedział w co ręce włożyć i żebyś miał tyle roboty, że nie będziesz myślał o żadnych głupotach. Powiem Ci, że mi się zdarza na tym komputerze, na moim starym Mac’u z raz w tygodniu sobie jakiś tam film oglądałem, ale odkąd są czasy zarazy ja nie miałem w ogóle czasu na takie rzeczy, bo się tyle dzieje w internecie, jest taki ruch, jest po prostu przeogromne zapotrzebowanie.

I powtarzam jeszcze na koniec jedno: osoby, które się zapiszą na Mastermind dostaną dostęp do moich produktów, które w tym momencie sprzedają się na rynku jak świeże bułeczki i ich w ogóle nie ma i Ty w zasadzie w przeciągu tygodnia jesteś w stanie zarobić na nawet cały ten Mastermind za cały rok, a nie tak za jeden miesiąc, więc zapraszam, kreatormilionerów.pl, przy okazji możesz napisać w komentarzu czy mam to wymienić na inny kolor czy zostawić taki jaki jest. Dzięki, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment