11 sposobów, JAK NATYCHMIAST WYGLĄDAĆ ATRAKCYJNIE | JAK WYGLĄDAĆ BARDZIEJ ATRAKCYJNIE

Hej, 11 punktów o tym jak być atrakcyjnym i to w zasadzie natychmiast. To są tematy, które zebrały mi się w zasadzie przez ponad 20 lat tego jak prowadzę rozmaite biznesy, spotykam się z tysiącami ludzi dosłownie i wiem co działa, a co nie działa. Na dzień dobry jest oczywiście kwestia tego jak Cię widzą, ale to nie jest tylko kwestia tego ja Cię widzą, bo chodzi o Twój uśmiech, tak chodzi o Twój uśmiech, który jest najprostszą rzeczą do zrobienia, żeby być postrzeganym jako osoba trakcyjna, więc zaszalej uśmiechnij się, może zauważysz przy okazji różnice w moim wyglądzie, ponieważ kilka dni temu ściągnięto mi aparat na zęby, który nosiłem przez ponad 2 lata, więc dzisiaj mogę się uśmiechnąć, a jeszcze tydzień temu nie mogłem się uśmiechnąć, bo mnie blokowały różne druty na zębach. Z tym uśmiechem sprawa jest o tyle problematyczna, że niekoniecznie niektórzy mają powód do tego, żeby się uśmiechać, innym się wydaje to dziwne, żeby się uśmiechać, ale na pewno zauważyłeś, czy zauważyłaś, jak sam reagujesz jak ktoś się do Ciebie uśmiechnie.

To taka osoba, od razu taką osobę inaczej postrzegasz, jako bardziej przyjazną. A to właśnie o to chodzi, więc uśmiechnij się, widzisz moje zęby 2 lata temu były przyzwoite, z resztą możesz sobie poszukać jakiś film mój starszy i zobaczysz, że było ok, ale jak zobaczyłem w Stanach, jak ludzie mają idealnie równiutkie zęby, to stwierdziłem, że wszelkie jakieś tam małe nierówności trzeba wyrównać. I jest różnica? Jest różnica. Ale skoro przy zębach jestem, to jeszcze dwa słowa, bo uśmiech to jest jedno, ale za zębami jest też zapach, bo możesz mieć super piękne równe zęby, ale Ty te zęby czyść, bo nieświeży zapach z ust bierze się z tego, że zostają jakieś resztki jedzenia między zębami, one gniją, psują się i po prostu śmierdzi z ust, a jak śmierdzi Ci z ust, to Twoja atrakcyjność, sorry nie ma atrakcyjności. Kolejna sprawa, bo mieszkamy w Polsce, a w Polsce najlepiej dogadać się z innym Polakiem wtedy, kiedy się narzeka, dla atrakcyjności teoretycznie, patrząc pod pryzmatem tego, że się dogadasz ze wszystkim, jak będziesz narzekać, teoretycznie jest ok, ale za narzekaniem idzie negatywna energia, jeśli Ty emanujesz czymś takim niefajnym, spotykasz się z ludźmi i narzekasz właśnie i jesteś taki, no widać, że coś jest nie tak ludzie to czują, więc po prostu nie zdziw się, może już to zauważyłeś, że po pewnym czasie ludzie zaczną Cię omijać z daleka, więc to jest druga rzecz, żeby być pozytywną osobą, bo jedno to jest widzisz chodzić sobie ze sztucznym uśmiechem, ale w Twojej całej twarzy… Coś hałasuje, więc dokończę zaraz.

Z całej Twojej twarzy, z całego Twojego ciała bije swojego rodzaju energia, swojego rodzaju aura, więc jeśli Ty jesteś przyzwyczajony do narzekania, do bycia negatywną osobą, to wszystko zapisuje się w Twoim ciele w wibracji jaka od ciebie bije, w zmarszczkach jakie się pojawiają na Twojej twarzy, w układzie w ogóle tej twarzy, jak idziesz ulicą bardzo łatwo zobaczysz osobę, która jest szczęśliwa, bo ta osoba tym promienieje i tak samo zauważysz osobę, której nie wiem, kot zdechł, bo to czuć, to po prostu czuć, więc jeśli Ty nauczysz się tym, żeby myśleć świadomie o tym, że żeby być pozytywną osobą, żeby przestać narzekać, żeby zauważać że świat jest piękny, to będą Cię też ludzie inaczej postrzegać, będę Cię od razu postrzegać jako osobę bardziej atrakcyjną. Symetria Twojej twarzy. Nie musisz się urodzić piękny, to nie jest tak jak kobiety mówią, że mężczyzna musi być przystojny, mężczyzna nie musi być przystojny, żeby się podobać kobietom, jest parę rzeczy, które możesz poprawić, bo jeśli nie jesteś przystojny a myślę, że wiesz o tym czy jesteś czy nie jesteś, a jak masz wątpliwości, to jest parę rzeczy, którymi możesz tą swoją urodę poprawić. Jak? Chodzi właśnie o symetrię twarzy, właśnie przez to czy twarz jest proporcjonalna, ludzie poznają czy jest atrakcyjna, czy nie. Jak to można sprawić, tu nie chodzi o to, żeby pójść do chirurga plastycznego robić sobie operację, dla mężczyzn jest sprawa bardzo prosta, bo możesz sobie poprawić czubek głowy i dół głowy.

Czubek głowy wystarczy, że założysz sobie czapkę, założysz sobie czapkę, o widzisz tu akurat pan idzie jakiś z kapelusikiem, tam drugi z kapelusikiem, ale ok, taka bejsbolówka, jak takie coś założysz, to wyrównuje po prostu proporcje Twojej twarzy. Druga sprawa, chodzi o brodę, jak nawet masz małą bródkę, to ta bródka nawet dwu-trzydniowy zarost po prostu zasłoni połowę Twojej twarzy i nie będzie widać, że coś tam jest nie tak. Bardzo prosty trik, bardzo prosta sprawa i możesz w zasadzie od razu wyglądać o wiele bardziej atrakcyjnie. Nastawienie „lubię Cię”, co to znaczy? To znaczy, że ludzie czują kiedy się ich lubi, a kiedy się ich nie lubi, więc jeśli Ty rozmawiasz z kimś nowym, nieważne czy to przez telefon, czy spotykasz kogoś osobiście i w myślach powiesz sobie „lubię Cię”, to wtedy Ty zupełnie inaczej rozmawiasz do tej osoby, w sensie inny głos nawet wydobywa się z Twojej krtani, a Twoje mięśnie się jakoś rozluźniają i po prostu osoba, z którą rozmawiasz, jak powiesz sobie „lubię Cię”, w myślach sobie to powiedz, to będzie czuć to, że Ty ją lubisz, sprawdź. Pewność siebie, mistyczna pewność siebie, ale co zrobić żeby być pewnym siebie? No trzeba pewnie albo być bardzo bogatym, albo bardzo ładnym, albo mieć bogatych rodziców, albo być prezydentem, mieć super samochód, zegarek, nie wiadomo co. Słuchaj, żeby być pewnym siebie ,to wszystko jest w Twojej głowie, bo nie potrzebujesz, teraz wyda Ci się to totalną abstrakcją ale Ci to wyjaśnię.

Nie potrzebujesz ani być ładny, ani mieć super zegarka, ani super samochodu, ani nic nie potrzebujesz, bo pewność siebie bierze się tylko i wyłącznie z Twojej głowy. Ja o tym robiłem filmik, więc jak sobie klikniesz tutaj na górze, to dokładnie tłumaczę, jak tą pewność siebie uzyskać, powiem Ci w wielkim skrócie. A powiem Ci na podstawie tego, że w 2014 roku wymyśliłem sobie, że zrobię w ogóle kursy e-biznesu i pokażę tam, jak zarobić milion złotych w ciągu trzech miesięcy i zaprosiłem, stwierdziłem że wejdę w nową niszę, pokażę tam jak się robi kurs, który sprzedam za 1 000 000zł i zrobiłem wtedy tak, że zrobiłem dwudniową konferencję, którą nagrałem na wideo i to była konferencja na temat spraw damsko-męskich, na temat tego jak właśnie poznawać kobiety. I na tą konferencje zaprosiłem pana, który już nie żyje, bo umarł kilka miesięcy temu, Pan Jerzy Kalibabka, może oglądałeś w latach 70 był nakręcony film pod tytułem „Tulipan” o tym panu. Potem wiele osób mi wrzucało, jak śmiałem zaprosić na kurs pana, nie nazwano go panem tylko wzywano go za to, że był oszustem, oszukiwał kobiety, i że ja uczę jak oszukiwać kobiety.

Tylko tak mówili ci, którzy na tym kursie nie byli, nie wiedzieli o czym ten pan mówił, a ten pan właśnie mówił o tym co robić, żeby być lubianym przez kobiety, jak te kobiety poznawać, czego kobiety pragną i co takiego zrobić, żeby być atrakcyjnym i to być atrakcyjnym od razu. I mówił też właśnie o pewności siebie, a mówił o tej pewności siebie tak, że wiesz to, co mówi, tam było ponad dwie godziny, ale w wielkim skrócie on powiedział tak „jeśli Ty znasz swoją wartość, to Ty nie szukasz żadnej aprobaty, co do tego, jak wchodzisz do klubu gdzie jest pełno facetów i wszystkie najpiękniejsze kobiety świata, to jeśli Ty wiesz, że jesteś najlepszy, to nie potrzebujesz niczego więcej”. Oczywiście on tam dopowiedział parę innych rzeczy, do tego co tam jeszcze robić, ale to nie o to chodzi, chodzi o to, że pewność siebie jest w Tobie i to, że może zauważyłeś, że na przykład faceci, którzy mają są super ubrani, że poznają, że przy nich jest zazwyczaj jakaś tam ładna pani. Słuchaj, to jest tak, jeśli masz super samochód, jeśli jesteś super ubrany, jeśli masz inne fizyczne jakieś tam atrybuty tego, co wydaje się powszechnie, że wpływa na to, że poznaje się atrakcyjniejsze partnerki, to bierze się stąd, że te gadżety wpływają na to, jak Ty sam o sobie myślisz. Bo Ty potrzebujesz czegoś z zewnątrz, żeby sobie udowodnić, że jesteś atrakcyjny, czyli potrzebujesz mieć, nie wiem Mercedesa S klasę, bo jak masz kluczyki w kieszeni S klasy, to czujesz wtedy „jestem mega-facet mam S klasę”, rozumiesz? Albo masz 50 cm w bicepsie i wtedy czujesz się pewny siebie, bo „jestem największy ziomek na osiedlu, nikt mi nie podskoczy” i to, takie rzeczy budują twoją pewność siebie, ale jeśli Ty sam w głowie sobie podejdziesz do tego w ten sposób „jestem super” nic więcej. Po prostu „jestem super”, Twój umysł będzie szukał, „no ale dlaczego jestem super, no gdzie ta S klasa, gdzie te 50 cm w bicku?”. „Jestem super” bez szukania powodów dlaczego, po prostu „jestem super” i tyle ok, jak teraz Ci to powiedziałem, to dla ciebie wiem, że jest to totalna abstrakcja i niekoniecznie mi uwierzysz. To działa, to działa, to nie jest kwestia, że będziesz ze mną dyskutował, że Ty musisz mieć 50 cm w bicku, albo 51 cm bo Twój kolega ma 50 cm, jak nie będziesz mieć 51 cm to żadna kobieta nie będzie twoja, bzdura.

To jest Twoja wymówka, a twoją wymówką powinno być tylko i wystarczające w zupełności jest to, że jesteś super, nic więcej. Ktoś gra hejnał. Kolejny punkt to żebyś miał pasje, tak żebyś miał pasję, jak masz pasję natychmiastowo wpływa to na twoją atrakcyjność, bo znajdziesz się w jakimś towarzystwie, zaczną z tobą ludzie rozmawiać, nieważne czy to kobiety, czy mężczyźni i zapytają się co robisz, a Ty powiesz „no imprezuję z kolegami, pijemy do rana”. Sorry, ale to nie zadziała, pasja to jest hobby, to jest coś co Cię kręci, to jest coś co sprawia, że masz ochotę do tego, żeby wstawać rano i żeby w czymś byś tam lepszym. Jeśli masz taką pasję i masz o czym opowiadać, nawet jeśli to będzie hodowla ślimaków, słuchaj, winniczki możesz hodować, w doniczce, w pokoju, ale to jest Twoja pasja, to jest Twoja miłość, to wtedy nawet jakkolwiek to jest głupie, to ludzie będą postrzegać ciebie jako bardziej atrakcyjną osobę. Oczywiście lepiej tą pasję zrób fajniejszą, bo możesz sobie podróżować chociażby po Polsce, możesz po świecie. Znajdź sobie hobby, znajdź coś co Cię kręci i wtedy będziesz zupełnie inaczej postrzegany przez ludzi, będziesz postrzegany jako osoba bardziej atrakcyjna. Głos, to jak brzmi Twój głos, czy Twój głos brzmi, jak głos mężczyzny czy Twój głos brzmi jak wykastrowanego pana, więc chodzi o to jak Ty mówisz, chodzi o to z jaką szybkością Ty mówisz, chodzi o to czy Ty przeklinasz jak szewc, chodzi o to jakich Ty słów używasz, chodzi o to jaka jest wibracja Twojego głosu i Ty to możesz poprawić. Kilka lat temu jak zacząłem prowadzić kanał na YouTube, to wynająłem sobie po prostu pana, który mi powiedział jak mówić lepiej jakie robić ćwiczenia.

Przyznaję, że troszkę to zaniedbałem, ale muszę do tego wrócić, bo akurat ostatnio czytałem badania na temat tego, co natychmiastowo wpływa na atrakcyjność i to i u kobiet, i u mężczyzn i w 100% jest to głos, może być mało ciekawie wyglądająca kobieta, czy mało ciekawy wyglądający mężczyzna, ale jeśli ma ten głos to nic nikomu więcej nie potrzeba. Swoją drogą, kiedyś poznałem mojego kolegę z absolutnie piękną kobietą i jak potem ją zapytałem co spowodowało, że tak się to potoczyło między nimi dobrze, to ona mi powiedziała po dłuższym zastanowieniu, że chodzi właśnie o jego głos, że w momencie kiedy on do niej mówił, a ma właśnie taki głęboki męski głos, jak do niej mówił to jej ciało wpadało w wibracje i jej nic więcej nie było potrzeba do szczęścia. A jakkolwiek masz w tym momencie beznadziejny głos, wadę wymowy, wady czegokolwiek, wszystko można naprawić, to jest tylko kwestia tego, żeby Ci się chciało. Kolejny punkt zwolnij, zwolnij krok jak idziesz zwolnij ruchy zwolnij tempo mówienia, jeśli chcesz być postrzegany jako atrakcyjna osoba, to nie możesz robić takich rzeczy, że tam machasz rękami, mówisz jak katarynka zasuwasz ile się da, bo boisz się, że do ludzi to nie dotrze to co mówisz, bo coś tam. Osoba atrakcyjna osoba pewna siebie ma czas, nigdzie się nie spieszy może sobie pozwolić na to, żeby iść sobie spokojnie przez życie, żeby mówić tak jak chcę mówić, nie ma pośpiechu.

Zapach. Możesz wyglądać totalnie beznadziejnie, być ubrany beznadziejnie, ale pachnij ładniej. To może być nawet symbolicznie jak skropisz się dosłownie cytryną, nie musisz kupować drogich perfum, bo wystarczy delikatnie pachnieć przyjemnym zapachem, będziesz już oceniany jako osoba atrakcyjna. Tyle, albo aż tyle. Na pewno nie rób czegoś takiego, że kupisz jakieś super drogie perfumy i wylejesz na siebie cały flakon tego, jak przesadzisz to działa to dokładnie odwrotnie, ale zadbaj o to, żeby zawsze wychodząc z domu ubranie, które masz na sobie, żeby było świeże w sensie, żeby miało neutralny zapach, albo pachniało czymś przyjemnym, na pewno nie może być przepocone, zwłaszcza jak są upały i delikatny zapach, delikatny. I to przyciąga, bo ok, jedno to jest to jaki mamy naturalny zapach w postaci feromonów i o który też powinieneś zadbać, ale jak chcesz więcej na ten temat usłyszeć, to postaram się zrobić niedługo konferencję taką, jaką od czasu do czasu robię na temat atrakcyjności i tam opowiadał więcej na temat feromonów, to jak wejdziesz w opis to znajdziesz więcej na ten temat, ale mogę Ci powiedzieć, że masz też wpływ na budowanie wokół siebie takiego zapachu, który formalnie jest niewyczuwalny, ale jest. Na koniec zostawimy sobie dowód społeczny.

A co to jest dowód społeczny? Dowód społeczny to są ludzie którymi się otaczasz, o ile dobrze kojarzę na tej wieży Kościuszko kiedyś zrobił przemowę do narodu i w tym momencie działa tutaj socjologia, bo jeden patrzy na drugiego i widzi „no dobra przyszedł koleś, który opowiada no, nie no fajne rzeczy mówi, wszyscy potakują, no to musi mieć rację, to jest fajny koleś”. Idziesz ze znajomymi do klubu jest różnica, jeśli Ty pójdziesz sam, jeśli Ty pójdziesz z samymi facetami, a jeśli Ty pójdziesz tak, że będą same kobiety. Myślę, że wiesz o czym mówię, ale to nie jest tylko kwestia wyjścia do klubu, ale jest kwestia nawet ok, powiedzmy, że chcesz poznać dziewczynę, pojawiasz się w Krakowie na rynku i idziesz sobie sam i chcesz poznać dziewczynę, no to tak możesz się krępować z różnych powodów, niekoniecznie też idąc sam będziesz postrzegany jako atrakcyjna osoba, jak zastosujesz wszystkie te rzeczy, które do tej pory powiedziałem masz spore szansę na to, że ta dziewczyna się tobą zainteresuje, ale jeśli Ty będziesz szedł przez ten rynek, mając pod ręką jedną ładną panią, pod drugą ręką drugą ładną panią i zobaczysz przechodzącą panią, która Ci się wybitnie podoba, to ta pani będzie tobą mocno zainteresowana. Dlaczego? Dlatego, że mniej lub bardziej świadomie zada sobie pytanie „co w tym facecie jest takiego, że obok niego są dwie ślicznotki? Coś musi w nim być takiego, pewnie coś w sobie ma”.

Więc życzę Ci tego, żebyś coś w sobie miał, a można to wywołać, tak, do usłyszenia wkrótce. Jeszcze bonusowo dodam dwa zdania i odnośnie Tulipana i odnośnie samochodów, bo te wszystkie rzeczy, które powiedziałem oczywiście to wszystko działa, tylko że w praktyce to jest tak, że tak naprawdę trzeba miesięcy, jeśli nie lat, pracy nad sobą, żeby sobie zrobić porządek w głowie, żeby to wszystko zadziałało. Tulipan to był bardzo szczególny pan i on mówił, na przykład też odnośnie ubioru i to jak był ubrany na tym szkoleniu, był ubrany super elegancko ale mówił, że on w tym momencie czuję się mniej więcej na 6, jak go ocenić w skali 0 do 10, czuję się na 6, a był naprawdę super elegancko ubrany, bo po prostu nie miał pieniędzy na to, żeby się ubrać tak, jak on uważa, że powinien być ubrany. Widzisz, więc ja mogę się tylko domyślać, że na jego pewność siebie wpływało właśnie to jak on się ubierał, a znajomi mi opowiadali, że w czasach jego świetności, kiedy były lata 70, PRL to ten pan ubierał się ok, to były czasy kiedy w Polsce nic nie było, ludzie chodzili tak samo ubrani, o ile w ogóle można było cokolwiek w sklepie kupić, czyli szaro, czarno nijak. A on chodził w futrach, w futrze wyobraź sobie, że idzie koleś po ulicy, no po prostu nawet dzisiaj za bardzo tak nie chodzą, a co dopiero wtedy, jak mi ktoś zacznie zaraz wypominać to, że Tulipana zaprosiłem wtedy, słuchaj to jest Twoja sprawa, co myślisz na ten temat.

Dla mnie wtedy, po obejrzeniu serialu „Tulipan” to było „wow”, ja bym chciał poznać tego faceta i dowiedzieć się jak on to zrobił. Zaraz dokończę, bo hałasują. Bo według mnie to działa tak, jeśli ktoś jest doskonały w czymś co robi to znaczy, że ja mogę nauczyć się czegoś od niego, nie chodzi wcale o oszukiwanie kogokolwiek, w przypadku tulipana chodziło o atrakcyjność, chodziło o to jak on to sprawiał, że kobiety się w nim rozkochiwały. Jak był potem proces sądowy skazali go na 9 lat, odsiedział to, ale mieli problem żeby znaleźć kobietę spośród tych kilku tysięcy, żeby znaleźć chociaż jedną kobietę, która by złożyła zeznania przeciwko niemu. To sobie wyobraź jak on musiał wpływać na te kobiety, że no tak działał jak działał i dla ciebie też mogę powiedzieć to samo. Chodzi o szukanie kogoś, kto jest doskonały, kto jest najlepszy w tym, co robi i dowiedzieć się jak to robić i to też wpływa na twoją pewność siebie, ponieważ jeśli Ty jesteś doskonały w jakieś tam branży, to wpływa na twoją pewność siebie.

I jeszcze jedna rzecz, o której powiem, czyli samochody, bo tak samochód jest to, z resztą wiesz, że uwielbiam samochody, a samochód jest to bardzo prosta, bardzo szybka metoda na podniesienie swojej atrakcyjności, tylko nie wtedy jak kupisz sobie Toyotę Prius, tylko jak sobie kupisz naprawdę męski samochód, który warczy, który brzmi bo ok, powiem Ci, że ja nie poznaję dziewczyn na samochód, samochód jest dla mnie, dla mojej własnej satysfakcji, ale znam takie osoby, które kupują samochód super wypasiony, tylko po to, żeby poznawać dziewczyny i faktycznie tak robią, czyli jadą pod klub jadą w miejsce, gdzie te dziewczyny są i na fajną furę podrywają, może się to wydawać śmieszne, żałosne ale skoro działa, no to oby więcej samochodów i to fajnych samochodów było.

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment