10 Sposobów Jak Dużo Zarobić a Się Nie Narobić

Hej, to jak zarobić, żeby się nie orobić, a zarobić grube, ale to naprawdę grube pieniądze? I nie mówimy tu o zarabianiu na sprzątaniu, na myciu samochodów, na klikaniu w reklamy, tylko na grubych dealach, ale posłuchaj sam. Ok, pierwszy temat, teraz np. w Monako jest Formuła 1, mnóstwo ludzi pojechało tam po to, żeby poznać innych, mnóstwo kobiet pojechało po to, żeby poznać bogatych mężów i w drugą stronę też, ale jak na tym można zarobić? No wiesz, można się bogato ożenić, czy wyjść za mąż, jest to dobry deal na pewno, można poznać grube ryby, tylko co z tym potem zrobić? Jak poznajesz grube ryby, to mając fajne kontakty zawsze znajdzie się temat na sprzedaż dużej nieruchomości, jakieś firmy i Ty z tego masz %, tak to jest przyjęte. Więc na takich dealach ludzie zarabiają setki tysięcy dolarów, a niekiedy nawet miliony, tylko trzeba być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Z odpowiednim miejscem i czasem jest też druga sprawa, czyli zostanie celebrytą, nie jest to wbrew pozorom takie trudne, patrząc na to co się w Polsce dzieje i przychodzi mi tutaj na myśl taka Pani na przykład, która jak były mistrzostwa Euro w odpowiedniej koszulce pokazała się w odpowiednim miejscu, zapłaciła odpowiedniemu fotografowi za to, ze zrobi jej zdjęcie, fotografowie wiedzą, jak to zdjęcie potem wypromować tak, żeby się znalazło w mediach i potem kasa płynie. Kolejna metoda w związku z tym, ostatnio ktoś wymyślił, nie wiem kto to wymyślił, ale powinien za to dostać Nobla, Fame MMA to się nazywa i jestem po prostu w szoku, że ktoś wpadł na taki pomysł, bo to czysty pieniądz i to gruby pieniądz, ponieważ bierze się znanych ludzi, którzy się po prostu leją w klatce. Kto to ogląda, nie wiem, ale widocznie ludzie lubią takie rzeczy i oglądają, ale liczy się generalnie pomysł, bo nie trzeba organizować takiej gali, bo wynajmuje się firmę, która zorganizuje event, wynajmuje się firmę, która ma kontakty z influencerami, których się w odpowiedni sposób paruje i po prostu gruba kasa leci, coś pięknego. W podobnym guście kolejny deal, robienie konferencji, czy to na temat nieruchomości, czy to na temat rozwoju osobistego, czy to na temat, ostatnio jakaś konferencja była, wolności finansowej, gdzie sprosi się 50 czy to autorów książek, czy to autorów motywacyjnych, ale generalnie z 50 mówców się sprosi plus jakąś tam jedną gwiazdę i każdy ma 20 minut.

Wiesz co, mi się takie rzeczy bardzo nie podobają z tego względu, że robi się ludzi trochę w konia, bo przez te 20 minut ten mówca nic mądrego nie powie, bo się nie zdąży rozkręcić, a już jest koniec jego wystąpienia, ale widzisz, przychodzą na takie rzeczy po kilkaset ludzi, każdy przyjdzie, zapłaci 500-900zł i naprawdę gruba kasa jest, nie chodź na takie rzeczy, szkoda czasu i pieniędzy też. Ale patrząc od strony łatwego, szybkiego zarobku, jak najbardziej działa i to gruby deal. Z kolejnych takich rzeczy, ciekawym sposobem jest na przykład bycie synem kogoś bogatego, czyli jeśli jest zawód syn, albo zawód córka, jeśli się na to nie załapałeś, ale możesz się załapać… Sorry, to jest wszystko z przymrużeniem oka, ale mówię, że takie rzeczy są… Możesz się załapać na bycie kolegą albo koleżanką kogoś, kto ma zawód bogaty syn albo bogata córka, albo bogaty sportowiec, albo celebryta i takich ludzi znasz pewnie, może sam nim jesteś, bo jak jest bogato zastawiony stół, to zawsze spadną jakieś sute okruszki, tak to wygląda.

To co jeszcze zrobić, żeby się nie narobić, a zarobić grubą kasę? Ok, mamy przykład serwisów internetowych, które początkowo były serwisami pirackimi, może nawet nadal są serwisami pirackimi, które to po prostu serwują filmy, udostępniają je za darmo, twierdząc, że wcale tego nie robią, ale zarabiają na reklamach i nie tylko, ja do końca nie wiem, na jakiej zasadzie powstał YouTube na samym początku, ale nie chcę za dużo mówić bo mnie usuną z tego serwisu, a po co mi to, ale był taki serwis, może dalej jest, Megaupload, takiego Pana, Niemca, który się przeprowadził do Australii, zresztą wielkie afery tam z nim były w tle, ale pomijając tego Pana, który setki milionów zarobił na nielegalnych treściach, mamy w Polsce takie firmy, które udostępniają tak filmy, żeby było ciekawiej jeszcze są notowane na giełdzie, to to już jest jak widzisz gruba jazda. Ale ok, szybka łatwa kasa, książki. Parę lat temu była, a może dalej jest w sprzedaży, taka książka „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach.” W księgarni oglądam tę książkę, tym bardziej, że słyszałem, że się sprzedała w gigantycznym nakładzie, zaglądam do środka, a tam jest tylko tytuł i białe kartki, niema nic, nic niema. Widzisz? Liczy się pomysł.

Na tej zasadzie można „napisać” książkę, jak szybko zostać bogatym i to podejrzewam też by się dobrze sprzedało, jeśli oglądałeś mój filmik w tamtym tygodniu, powiedziałem, że jest przedpremiera mojej książki „JAK ZOSTAĆ BOGATYM”, ale ja nie piszę o tym, jak szybko zostać bogatym, tylko jak zostać bogatym, a to jest troszkę dłuższa, więc jest powiedzmy, że to, co dzisiaj mówię, to jest dodatkowy rozdział, którego w książce niema. Co jeszcze? Można na przykład…O! Kiedyś słyszałem o takim zespole muzycznym męskim, który organizował koncerty i ładnie tańczyli, śpiewali, tylko że ktoś tak sprawdził o co chodzi, bo coś tam nie pasowało i okazało się, że zespół, który zarabiał ogromne pieniądze na trasach koncertowych, tak naprawdę tylko tańczył, a podkładali playback innego zespołu, ale oni tam Panowie, czy menadżerowie zarobili grubą kasę na tym i jak ktoś to odkrył, to biznes się skończył. Nie popieram nielegalnych metod, po prostu opowiadam Ci jak co niektórzy robili. Co jeszcze? O! Można jeszcze na przykład nakręcić film clickbaitowy, zatrudnić do tego jeszcze Pakistańczyków, żeby naklikali kilka milionów wyświetleń, film taki na YouTube i w innych mediach rozejdzie się jak świeże bułeczki, nawet można po prostu podpiąć tam reklamy i zarabiać na tym też pieniądze, albo na takim sztucznie stworzonym filmie zbudować społeczność i potem rozbudować to i też na tym zarabiać. Te metody, które Ci podałem, są metodami, ok z przymrużeniem oka, jeśli się głębiej zainteresować takimi tematami, to można takie tematy znajdywać.

Jeszcze mi przyszedł jeden do głowy, zostanie politykiem, bo ok, nie w Polsce, żeby nie było, bo w Polsce politycy są czyści jak łza, ale na Ukrainie, jeśli się trochę interesujesz, czy w Rosji, to każdy polityk ciężkie pieniądze zarabia pod stołem, plus jego rodzina, nawet w sąsiednich Niemczech, może wiesz, takie lotnisko budują w Berlinie od wielu lat i tam miliardy idą w to lotnisko i dalej nie mogą skończyć, ale jakoś dziwnie się staje, że rodziny i znajomi tych, którzy zlecają tam rozmaite prace, żyją coraz lepiej, więc widzisz, da się łatwo i szybko zarobić, tylko pamiętaj, że jak będziesz robić różne tego typu rzeczy, żebyś nie skończył w takim miejscu, gdzie nie będziesz mieć kontaktu ze społeczeństwem.

Nie mniej myślę, że kilka z tych metod dały Ci co najmniej do myślenia, a co Ty z tym zrobisz, to twoja wola. Dzięki!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment