Porządki w garażu i najlepiej brzmiący samochód.

 

Hej. Robię dzisiaj wiosenne porządki w garażu, bo parę samochodów zniknie z niego, parę samochodów dojdzie, ale na razie zrobimy przegląd tego co jest. A przede wszystkim, ponieważ zniknie przynajmniej dwa z nich to chcę sobie nagrać dla siebie, ale przy okazji ty skorzystasz jak każdy z nich brzmi. Więc myślę, że będzie mega atrakcja, bo każdy z nich ma fajny silnik i jeszcze lepszy dźwięk tego silnika. To może po parę słów o każdym.

To może tak zrobimy przejazd, żeby było wiadomo z czym mamy do czynienia. W sumie to nie są tutaj jeszcze wszystkie moje samochody, ale to akurat nie jest najważniejsze. Dobra. Ten tutaj AMG on właśnie idzie na sprzedaż, w zasadzie już jest sprzedany, papiery są podpisane, tylko jeszcze kasa wpłynie i tego nie będę już miał. Dlaczego? Dlatego, że w tamtym roku zrobiłem nim całe 2000 km i stwierdziłem, że skoro nim nie jeżdżę to go sprzedam. Nie, żeby mi cokolwiek w nim brakowało, cokolwiek z nim było nie tak, jest w super stanie, super się nim jeździ, jest absolutnie cudowny. Ale od momentu, kiedy w lipcu tamtego roku dostałem ten, odebrałem go, to jest nowiutki, prosto z salonu samochód Nissan GTR, to jest tak cudowna bestia, to jest tak fantastyczny samochód, że powiem ci, że obawiam się, że się z nim chyba nigdy nie rozstanę. Bo jeździ… jeździ obłędnie. Ja się w nim czuję fantastycznie, czuję się superbezpiecznie, bo jest szybki, zwinny, sprawny i w ogóle cudeńko.

Tego chyba jeszcze nie miałeś okazji oglądać. To jest Maserati Gran Turismo, zrobię o nim jeszcze odcinek. Nagram dokładanie co to takiego jest. Z nim mam dylemat, ale to jak zrobię, może za miesiąc nagram o nim, to opowiem jaki mam z nim dylemat. W sumie mogę powiedzieć teraz, bo on jest ładny, pięknie brzmi, ale nie jedzie. Tyle.

I ostatni, który daje mi mega frajdę Subaru WRX STI. Ten też idzie do sprzedaży, też w zasadzie już prawie jest sprzedany. I to jest samochód, który pokazał mi do czego tak naprawdę samochody służą, co z nimi można robić. Więc te dwa znikną. Dojdzie Alpina, która miała byś parę miesięcy temu, ale dlaczego nie ma Alpiny to najlepiej zapytaj sprzedawcę, dlaczego mi Alpiny nie dostarczył do tej pory. Tłumaczą się, ale dalej nie mam. Od razu mogę ci powiedzieć, że jeszcze jeden samochód, bo już za Subaru kupiłem inny samochód do zabawy na torze, ale to może za miesiąc go pokażę, bo poszedł do paru poprawek, żeby jeździł lepiej jak do tej pory.

Dobra. To teraz przyjemniejsza część, postawię kamerkę przy wydechu. Zobaczymy co się będzie dziać. Uwaga.

Nagranie porobione. Powiem ci od razu, od środka ten według mnie wygrał, ale jak wgram to na komputerze zobaczymy jak to będzie słychać. Ale Maserati, jeśli chodzi o dźwięk rządzi. Najgorzej wypadłe według mnie Nissan podejrzewam, że dlatego, że nie jest rozgrzany, mogłem go kręcić na jakieś 4-5 tysięcy obrotów a nie na maksa. Mercedes z wnętrza, fajne strzały, ale to jest tylko na trybie sportowym, bo na trybie normalnym brzmi grzecznie. Ale pokaże ci, ile zabawy jest, popatrz ile jest zabawy, żeby ogarnąć klucze, który jest do którego. I mogę ci powiedzieć, że jak już będziesz miał parę samochodów, zobaczysz też, ile zabawy jest, żeby się połapać na stacji benzynowej, z której strony się, który tankuje. W zasadzie wysiadasz z jednego, pojeździsz chwilkę, wsiadasz do drugiego i nagle się okazuje, że nie wiesz w ogóle jak ten samochód działa, bo musisz od początku połapać się, gdzie tam są jakie funkcje. Wiesz, może brzmi to absurdalnie, ale niestety albo stety tak to wygląda. Może to jest taki też urok tego, bo za każdym razem jakbyś wsiadał do nowego samochodu.

Do usłyszenia. Hej.

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment