Maybach – najwygodniejszy samochód za 1.000.000 zł ?

Hej. Pooglądamy sobie Maybacha, zobaczymy jak to działa. Od razu ci powiem, że na zewnątrz no jak jest S klasa, tylko troszkę ma dłuższe, tu jest troszkę dłuższy. Ale cały urok tego samochodu jest we wnętrzu. I o tym wnętrzu chcę ci trochę opowiedzieć. Wnętrze jest luksusem naprawdę najwyższej klasy. Skóra, nie poczujesz zapachu, ale pachnie pięknie. Sposób szycia, sposób wykonania jest naprawdę wszystko cudowne. Tak, popatrz, ile tu jest miejsca. Jak ja sobie tutaj siedzę, dobra to fotel mocno rozłożony teraz, troszkę go złożę. Tu jest podobno ponad 40 rozmaitych silniczków w fotelu, które oczywiście są masowane też. 40 silniczków, które regulują go na każdy możliwy sposób jaki chcesz. Ok, jest wyłączone teraz podświetlenie, to włączę silnik, a raczej prądu troszkę pobierzemy. O, teraz widzisz no jest jeszcze ładne podświetlenie ambient. Teraz jest w kolorze chyba fioletowym, ale można je zmienić, chyba z 8 różnych kolorów.

I co my tu mamy?

Generalnie cała przyjemność jazdy tym samochodem jest właśnie w tym miejscu. Rozkładasz sobie fotel, tutaj sobie możesz włączyć na przykład filmik albo cokolwiek chcesz. Tutaj są jeszcze ustawienia możesz sobie włączyć radio, aplikacje. Jest pilot. Tak, tutaj jest pilot do obsługi. Tutaj są to akurat są cukierki, one nie są na wyposażeniu. Dobra, widzisz jak ta folia tutaj zupełnie nie pasuje do tego samochodu. Dobra cukierków nie będę pokazywał. Gdzieś tu pilot był. Acha, pilot jest chyba tutaj. Tak, tu jest pilot, którym steruje się na przykład masaż fotela, Bluetooth, telefon, parę innych bajerów. Gdzieś tutaj jest jeszcze miejsce, acha tutaj są stoliki gdybyś chciał popracować. Bo w sumie ten samochód do tego służy, żeby w trasie… O, ustawiasz sobie i elegancko sobie tutaj pracujesz. Tutaj jeszcze wcześniej sprawdzałem jest cała masa słuchawek, jakieś tam rzeczy, które mogą się przydać na co dzień. Gdzieś tu była jeszcze lodówka. O, tak tu jest lodówka, popatrz, na schłodzenie szampana albo innych napojów. Tutaj chyba jest zmieniarka CD, druga.

Co mam jako kierowca?

Oczywiście cała masa ustawień. Kokpit jest jak w normalnym Mercedesie S klasie. W nowej klasie jest tak samo, czyli tutaj żadnych niespodzianek wielkich nie ma. Poza na przykład takim fajnym przyciskiem jak ten tutaj, gdzie włącza się ustawienia do masowania fotela. A co jest tutaj? Popatrz tutaj jest rozpylacz perfum. I jak się jedzie te perfumy nie wiem skąd, ale są rozpryskiwane tak, że się czuję naprawdę jakbym… No, pachnie. To nie jest zapach, który jest stale podawany, tylko chyba co dziesięć, piętnaście minut, bo ja go cały czas czuję. Popatrz, tutaj zegarek renomowanej firmy. No po prostu luksus. O tu jakiś schowek, jeśli by kogoś interesował. Zaraz się nim przyjadę to jeszcze opowiem ci parę rzeczy odnośnie silnika. Bo jest to naprawdę niezła maszyna, która ma 6 litrów pojemności, 530 koni mechanicznych. Chyba przyśpieszenie w sumie jak samochód sportowy, tylko że ma tak miękkie zawieszenie, że ten samochód po prostu płynie. Płynie tak jakby się jachtem płynęło, gdzieś po zatoce, gdzie nie ma w ogóle fal. Coś niesamowitego, jest tak wyciszony, z resztą przejedziemy się za chwilkę to zobaczysz, usłyszysz raczej. Nawet opony tutaj są specjalne opony, które są dedykowane do Maybacha. Które mają taką specjalną gąbkę w środku, taką wyściółkę, żeby jeszcze bardziej tłumić odgłosy od właśnie od ulicy.

Co ci jeszcze mogę pokazać. Oczywiście takie proste bajery jak, proste nie proste, tak tu jest jeszcze głośnik. Tu jest lusterko dla pasażerów. Wiesz, nie znam się na robieniu takich nagrań. Pokazuje ci to co mi się podoba. Może w przyszłym tygodniu jak ci się spodoba to nagranie pokażę inny samochód. A to już jest kwestia tego, ile będzie lajków pod tym samochodem, pod tym nagraniem. Jak zobaczę powiedzmy 3000 lajków to nagram, pokażę inny samochód.

Podsumowanie Maybachowe. Ja bym go nie kupił dla siebie, może za 10 lat. Nie dlatego, że coś z nim jest nie w porządku, tylko dlatego, że to nie jest zupełnie mój typ samochodu. Bo, wiesz to jest jak jacht, który płynie po łagodnej zatoce. Tu się nic nie dzieje, po prostu się płynie, totalna cisza. Ja lubię samochody, gdzie są atrakcje, gdzie są emocje, gdzie jest dźwięk silnika. Tutaj wiesz trudno mi się do czegoś przyczepić, ale to może też dlatego, że nie mam porównania na przykład do Rollsa, bo nigdy nie jeździłem Rollsem. I gdybym jeździł samochodem porównywalnej klasy to bym od razu mógł powiedzieć, czy jest fajny, czy jest niefajny. Mogę ci tyle powiedzieć, że każdą osobę, którą tym przywiozłem, to wszyscy wyszli w szoku, naprawdę w ciężkim szoku. I podejrzewam, że w nocy nie spali, i ten samochód śni im się po nocach, będzie też. Dlaczego? Dlatego, że jest to właśnie, słuchaj to jaki tu jest luksus, to jest naprawdę nie wyobrażalne. Pokazałem ci troszkę wnętrze, ale nie jestem w stanie ci pokazać zapachu skóry. A tu jest skóra wysokiej jakości. Ten samochód jest nowy i tu naprawdę pięknie pachnie. Do tego ten rozpylacz perfum, do tego to jak się w tym człowiek czuje. Nawet ta kierownica, która jest z jakiegoś drewna luksusowego zrobiona. No jest to po prostu odlot. Na długie trasy cudowny, fantastyczny samochód pod względem takiej wygody. Tylko, że trzeba jechać tam z tyłu, gdzie jest masa miejsca, gdzie się można przespać. Bo jako kierowca, ok, to jest dalej luksus tylko, że jak jedziesz takim samochodem jako kierowca to cię biorą po prostu za szofera. I tyle. Nie mniej, jak masz możliwość, gdzieś przejechać się… tak podjadę na stację benzynową. Jak masz możliwość przyjechać się takim samochodem, przejedź się, żeby poczuć, usłyszeć jak to wszystko działa. Jak będę stąd wyjeżdżam jeszcze spróbuję zrobić test przyśpieszenie. Zobaczymy czy mi to wyjdzie. Ktoś może zapytać jeszcze, ile to pali. Nie wiem, czy kogoś to interesuje, ile taki samochód pali. Ja tutaj pokaże ci, to jest 2694 km temu był resetowany licznik i jest widzisz 18 litrów średnie spalanie. Od razu mogę ci powiedzieć, że jak wczoraj sobie jechałem do Warszawy, zrobiłem ponad 300 km wyszła mi wczoraj średnia 15 litrów. Teraz tutaj z garażu podjechałem 2 km, mam 20 litrów, mi pokazuje. Więc w sumie nie jest tak źle jak na 6 litrowy silnik. Są pewne rzeczy, które po prostu trzeba poczuć. To powtórzę jeszcze raz, jak będzie 3000 lajków pod tym filmikiem to będzie następny filmik, gdzie pokażę inny samochód. Hej.

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment