NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

Hej, wybrałem się do bardzo ciekawego Porsche, bo prawdopodobnie jest to jedno z lepszych Porsche – jest to Cayman 718, ale nie zwykły, bo wersja GT4. Jak nie wiesz o co chodzi, to w wielkim skrócie: Ręczna skrzynia biegów, przystosowanie i to mocne przystosowanie do jazdy po torze, ale generalnie samochód stworzony do przyjemności i to do ekstremalnej przyjemności, tylko ja bym tym najchętniej pojechał w Bieszczady, w jakieś takie góry, gdzie jest dużo krętych, fantastycznych dróg, bo tam ten samochód się sprawdzi. I pierwsza rzecz od razu, jaką sprawdziłem, przeszycia na kierownicy, bo w poprzednich Porsche miałem zawsze tak, że mnie obcierało w kciuki, a tutaj obszycie jest perfekcyjne. Może nie tak idealnie perfekcyjne, ale w porównaniu do poprzednich jest przepaść. Ogólnie samochód… Ok, jeździłem do tej pory GTS’em, czyli tym małym 718 GTS Boxster’em i ten prowadzi się zdecydowanie najlepiej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, jest taki nawyk, który wykonuje masa ludzi, nawet bym powiedział, że jakieś 85-90% ludzi, którzy ten nawyk niestety wykonują i przez to ich efektywność i ich osiąganie sukcesu rozmywa się. I zaraz ustalimy, czy Ty ten nawyk wykonujesz, ale zanim Ci o nim opowiem a propos tego, jak ludzie osiągają sukcesy, albo nie. Wczoraj spotkałem się z moim kolegą, którego nazywam Królem Internetu, bo faktycznie jest Królem Internetu. I mówi do mnie, że chciał tam z jakimś jednym Panem zrobić biznes, no i pyta go, kiedy mogą się spotkać, podziałać, a on mówi: „Słuchaj stary, nie mam czasu, bo oglądam seriale.” Ok, to nie jest nawyk, który ludzie robią rano, czyli oglądanie seriali, żeby przypadkiem nie wziąć się za robienie biznesu, za życie, ale też zastanów się, czy nie masz takiego nawyku, ale jest grubsza sprawa. I to, co Ci zaraz powiem, to nie jest mój wymysł, moje widzimisię, tylko było i cały czas są robione badania na temat ludzi, którzy osiągają więcej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Zarobić Więcej Na Produkcie

Hej, przyjrzymy się tematowi: Jak zarobić pieniądze i na czym zarobić pieniądze, skoro wszyscy mają jakiś tam produkt. Więc dlaczego Ty byś miał na nim zarabiać? I powiem Ci o tym właśnie, co buduje wartość jakiegoś przedmiotu, że czy to przedmiot, czy to usługę można sprzedawać i na tym zarabiać. Jeśli prowadzisz firmę, to możesz się właśnie zastanawiać jaką ustalić cenę, albo co by tu zrobić, żeby więcej zarobić na produkcie, który masz. I teraz tak, dla tych osób, które nie mają firmy i wydaje im się to jakąś totalną abstrakcją, jak to można zarabiać, skoro wszystko już jest, wszyscy już wszystko mają, więc jak to można zrobić. Więc widzisz, pomimo, że wszystko masz, to i tak codziennie chodzisz na zakupy i jakieś rzeczy kupujesz, masz pragnienia, żeby kupować inne rzeczy, więc tak naprawdę niema problemu z tym, żeby sprzedawać, bo jest po prostu tyle ludzi na świecie, że niema problemu z tym, żeby komuś coś sprzedać, tylko jest kwestia pokazania wartości tego co sprzedajesz. I pokaże Ci to na kilku przykładach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Zrobić Dobre Pierwsze Wrażenie

Hej, to jak ludzie Cię oceniają na dzień dobry, na to, jak popatrzą na Ciebie pierwszy raz, tak, to ma znaczenie, więc powiem Ci parę technik, co takiego zrobić ze sobą, żeby wpłynąć po pierwsze na to, jak jesteś ubrany, a po drugie, jest coś głębiej. Ale zanim dojedziemy do tego głębiej, widzę, że jest dużo osób, które wchodzi na mój kanał, ale go nie subskrybuje, więc powiem Ci tak, warto zasubskrybować ten kanał z tego powodu, że wszystkie osoby, które go oglądają, odnoszą sukcesy, więc jeśli chcesz być osobą, która odnosi sukcesy, to zasubskrybuj, kliknij na ten dzwoneczek tam, żeby Ci przychodziły powiadomienia, zobaczysz jak będziesz zadowolony. A teraz co do kwestii wyglądu, co do kwestii robienia dobrego wrażenia na początek, są to niezwykle ważne rzeczy w sprawach takich społecznych, bo popatrz, na tym świecie jest z 8 miliardów ludzi i cały czas żyjemy w społeczeństwie, więc to jest kwestia umiejętności też społecznej, żeby to, jak Ty się prezentujesz na dzień dobry, wpływało na twoje otoczenie.

Czytaj dalej

{ 0 comments }

ZOBACZ TO PRZED WYJŚCIEM NA RANDKĘ

Hej, 5 sztuczek na to, żeby poprawić relacje, żeby od razu być z kimś blisko. Tak, do czego to może służyć? Może Ci to służyć do kontaktów biznesowych, może Ci to służyć ma randce, może Ci to służyć do obcego, którego spotkasz na ulicy, no może nie dosłownie, ale powiedzmy, że idziesz na szkolenie, idziesz na imprezę, idziesz na ślub i co by tu zrobić, żeby ta osoba szybciej czuła, że Ty i ona nadajecie na tych samych falach. Ale zanim powiem Ci te 5 sztuczek, to warto wejść na mojego Instagrama @sukcespl, bo dzisiaj rozdaję tam fajne rzeczy i może się jeszcze załapiesz. Ok, to pierwsza sprawa, pierwszy z tych 5 sekretów. Zaraz wymyślę jak to nazwać, ale chodzi generalnie o intensywność doznań podczas waszego spotkania. Powiedzmy, że jesteście na weselu i na weselu zazwyczaj wygląda to dość normalnie, bo jest się gdzieś tam w kościele, albo w jakimś urzędzie i potem jest impreza w jakimś tam miejscu.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Dzień dobry, dzisiaj na żywo, bo się nie wyrobiłem… Cały dzień byłem na wyjeździe. Ok, trik stosowany przez gwiazdy, przez aktorów, przez sportowców i nie tylko, a zresztą posłuchaj jaki, bo to przyda Ci się też w życiu, jeśli będziesz takie rzeczy stosować. O co chodzi? Zanim powiem Ci o co chodzi, to powiem Ci dlaczego akurat taki temat. Taki temat wyszedł dlatego, że na Instagramie dałem w tym tygodniu taki jeden obrazek, który pokazywał najbogatszych ludzi na świecie i tam był komentarz a propos szczęścia i pieniędzy i wszyscy Ci panowie byli uśmiechnięci od ucha do ucha. I ktoś tam skomentował, że Elon Musk ode mnie kopiuje Instagrama, bo on umieścił bardzo podobny obrazek, albo ten sam, chyba godzinę czy dwie godziny po mnie. Czyli warto w takim wypadku do mnie na Instagrama zaglądać, jeśli chcesz mieć fajną wiedzę. Ale właśnie chodzi o ten uśmiech, albo chodzi o smutek, albo chodzi o dowolne uczucie, dowolną emocję.

[click to continue…]

{ 0 comments }

„1 MIEJSCE” WYŚCIGOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Hej! W końcu wygrana. Powiem ci, że bardzo się cieszę, bo to nie jest byle jaka wygrana, tylko są to Mistrzostwa Polski, Wyścigowe Mistrzostwa Polski i w końcu jest pierwsze miejsce. Opowiem Ci generalnie o tym samochodzie, troszkę Ci opowiem o mistrzostwach, żebyś wiedział jak to wszystko wygląda. Wygląda to tak, że jest weekend wyścigowy, piątek są kwalifikacje, sobota jest start sprintu, niedziela jest start drugiego sprintu i też kwalifikacje rano i potem jest jeszcze wyścig długodystansowy. Tak się cudownie złożyło, że dzisiaj wygrałem kwalifikacje. Padał deszcz, a jakoś dobrze mi idzie na deszczu i wyprzedziłem nawet Porsche jedno, a Porsche jest z klasy wyżej, bo tych samochodów jedzie około 20 i są trzy klasy jakby w jednej, na 1 start. To może najpierw, co to jest za samochód, a potem jeszcze o Mistrzostwach Polski. To jest BMW, które wygląda jak BMW, ale to nie do końca jest BMW, bo tutaj jest dużo rzeczy przygotowanych regulaminowo pod to, co jest możliwe.

[click to continue…]

{ 0 comments }

2 RZECZY, JAKICH MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ Z MOTOSPORTU

Hej! Powiem Ci bardzo ważną rzecz, która może zadecydować o Twoich osiągnięciach życiowych. Chodzi o robienie jednej rzeczy, a zaraz Ci wyjaśnię dokładnie o co chodzi. A może jeszcze inaczej. Powiem Ci to, czego można się nauczyć na wyścigach samochodowych, bo właśnie wracam teraz z wyścigów, tylko drugie miejsce, trudno. Ale dali mi takie coś, czego nie piję, więc to będzie konkurs na dzisiaj, szampan ruski, żeby nie było, ale o konkursie za chwilę. Ok, chodzi o to, żeby robić jedną rzecz naraz, tak. Popatrz, nawet widzisz, ja teraz nie jadę samochodem, tylko jestem wieziony, bo jest różnica, pewnie zauważyłeś nawet, jak oglądałeś moje inne filmiki. W momencie, kiedy ja jadę, to muszę dzielić moją koncentrację na jazdę i na to, żeby coś powiedzieć i to już nie wychodzi wtedy tak dobrze, jakby mogło wyjść, bo umysł po części, no dzieli uwagę trochę tu, trochę tam. Jeśli kiedyś, może Ci się zdarzy pojechać w wyścigach samochodowych, a tutaj jest tak, że nie będzie pewnie widać daty, nieważne.

[click to continue…]

{ 0 comments }

WŁASNA MARKA – JAK JĄ STWORZYĆ I ODNIEŚĆ SUKCES

Hej! Zapowiedziałem temat odnośnie marki, wprowadzania swojej własnej marki na rynek i jak to zrobić w praktyce? Ok, pierwsza sprawa, musisz mieć produkt, to nie chodzi o to, żeby mieć najpierw nazwę, tylko chodzi o to, żeby mieć produkt i dopiero jak będziesz mieć produkt, który będzie produktem naprawdę fajnym, takim, którego się nie będziesz wstydzić, takim, którego ludzie będą przede wszystkim pragnąć, to wtedy możesz zacząć myśleć nad swoją marką, nad sprzedażą, nad produkcją, ale po kolei. Jeśli chodzi właśnie o produkt sprawa wygląda w ten sposób. Możesz sobie poszukać archiwalne nagrania ze Stevem Jobsem, który to właśnie mówi na temat wprowadzania nowego produktu na rynek i mówi właśnie o tym, że to co robi jego firma, która dzisiaj jest najbogatszą firmą na świecie, to jest zrobienie właśnie takiego produktu, który zachwyci klienta i oni nie myślą na początku ani o logistyce, ani o sprzedaży, ani… No po prostu o niczym, oni myślą o tym, żeby produkt, który zrobią, był najlepszy jak tylko się da, tak żeby potem nawet nie trzeba było się martwić o takie rzeczy, jak reklama, jak promocja.

[click to continue…]

{ 0 comments }

KRÓL DROGI – MERCEDES G63 AMG

G-klasa jest czymś niezwykłym ze względu na swój wizerunek, na osiągi, na to jak ludzie na to reagują i też posłuchaj sobie tego. Jak hamuje, to cały samochód się składa, po prostu coś niesamowitego, ale ma to przyspieszenie, naprawdę. To ma 4,3 do setki, a wyobraź sobie, że waży 2600 kg, coś niesamowitego, to jest czołg. Dlaczego to jest król ulicy, król miasta generalnie? Bo na autostradę to nie wiem czy bym się odważył tym pojechać, a dlaczego król miasta? To jest kawał samochodu, to jest samochód, który wygląda też jak samochód militarny, jak samochód wojskowy, więc Ty się czujesz jak król dlatego, że wszyscy się boją tego samochodu na takiej zasadzie, że gdziekolwiek jedziesz, to Ty tu rządzisz, bo to jest duże i ludzie… Nie zajedzie Ci mały samochód drogi, bo się boi, że jak w niego wjedziesz, to po prostu będzie miazga. Odlot, naprawdę odlot.

[click to continue…]

{ 0 comments }

PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ?

Hej! Słyszę czasami, a raczej czytam w komentarzach, że pieniądze szczęścia nie dają i rozmaite osoby non-stop gdzieś piszą właśnie, czy to u mnie na Instagramie, na Facebooku, albo tutaj na YouTubie, albo słyszę jak ludzie między sobą rozmawiają i chcę temat dzisiaj wyjaśnić, żeby do tego już nie wracać. Więc czy pieniądze dają szczęście czy nie dają? Te osoby, dla których jest to sprawa oczywista to nawet nie będą słuchać, więc kieruję to do tych osób, które uważają, że pieniądze szczęścia nie dają. Podam Ci kilka argumentów, które po prostu sobie przemyśl, przekalkuluj. Tu nie chodzi o to, żebyś się ze mną zgadzał, albo nie zgadzał. Po prostu posłuchaj i sobie wymyśl swoje, co Ty o tym sądzisz. Pierwsza sprawa jest kwestia ustalenia czym jest szczęście. Widzisz, jak dla mnie, żeby być szczęśliwym do tego nie są potrzebne pieniądze, bo żeby być szczęśliwym to jest kwestia jakby duchowa. Czyli nawet kwestia tego, kwestia Twojej wdzięczności za to, co Ty masz, czyli po prostu nawet to, że po prostu żyjesz, że oddychasz, że chodzisz. Jak jesteś wdzięczny za tak proste, podstawowe rzeczy, to jest coś co jest wystarczające dla Ciebie do szczęścia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Przyjrzyjmy się temu, jakby tutaj można wykorzystać czasy wirusa i jak na tym zarobić. Podam Ci w prawdzie konkretne przykłady, ale generalnie wolałbym, żebyś pomyślał, znaczy żebyś się właśnie nauczył myśleć, jak szukać dziury w całym, czyli jak szukać biznesu, bo wirus wirusem, ale przyjdą inne sytuacje i życiowe i się w państwie coś może zmienić, coś może się zmienić na świecie i to chodzi o to, żebyś się nauczył myśleć w odpowiedni sposób, więc jak możesz wykorzystać czasy wirusa? Logicznie tak się zastanów: „Hmm, co się zmieniło?”, „Co przestało działać?”, albo „Co zaczęło działać?”, „Jak ludzie zaczęli reagować na pewne rzeczy?”, „Jak ludzie zaczęli się zachowywać?” i „Gdzie by tutaj znaleźć powiązanie?” Co się zaczęło dziać? Ludzie zaczęli spędzać więcej czasu w domu, pierwsza sprawa, ludzie przestali chodzić do knajpy, ludzie przestali chodzić do sklepów, albo zaczęli to robić w ograniczony sposób, ludzie przestali, na przykład, wyjeżdżać za granicę, bo się boją, bo coś tam, coś tam, coś tam, bo się na słuchali różnych, nieważne czy głupot, czy nie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Ilekroć jestem w Niemczech, zastanawia mnie to, dlaczego oni są tacy bogaci, z czego to wynika, że no są najbogatsi w Europie i to jest jeden z bogatszych narodów na świecie. Oczywiście są też tacy, którzy są biedni, ale patrzmy jako naród, jako całość. Ja mam coś takiego, że jak widzę, że ktoś sobie dobrze z czymś radzi, to staram się znaleźć przyczynę, z czego to wynika i powiem Ci, że zastanawia mnie i też będę Ciebie prosił o to, żebyś dopisał w komentarzu, co Ty uważasz, co powoduje, że Niemcom się tak dobrze powodzi. Ja mam jakieś tam swoje przemyślenia i zaraz Ci o nich opowiem, bo co my tu mamy? Bogactwo bierze się, niemieckie, chociażby z tego, że jest to jeden z bardziej oszczędnych narodów na świecie, to znaczy, że Niemcy naprawdę mają pieniądze, co to znaczy, że mają pieniądze?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Pytanie, czy jako początkujący biznesmen, bo założyłeś dzisiaj, wczoraj firmę, tydzień temu i zastanawiasz się: „Hmm, jaką by tutaj stronę internetową zrobić? Czy w ogóle potrzebuję zrobić stronę internetową? Jak zrobić to, czy dać to do profesjonalnej firmy, czy zrobić sobie samemu, czy są jakieś inne sposoby?“. No bo teraz internet, bez internetu ciężko o klienta, więc jak to zrobić z tą stroną internetową, a może sklep, a jeszcze może wizytówkę taką zwykłą fizyczną, więc w skrócie wytłumaczę Ci, co Ci jest potrzebne do rozpoczęcia działalności i w ogóle wybije Ci być może niektóre głupoty z głowy, bo w momencie kiedy zakładasz działalność gospodarczą, to jedynym Twoim celem powinno być zarabianie pieniędzy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Nissan GTR po 3 latach. Warto go kupić?

Hej! Po trzech latach używania tej oto maszynki opowiem Ci, co nie co o niej, bo wiem, że wiele osób się zastanawia, czy Nissan GT-R to fajny samochód? Czy nie fajny? Czy warto go kupić? Jakie są koszty utrzymania? Więc Ci opowiem co nieco o tym i porównanie do nawet tego co tu jest obok. Ten samochód było marzenie moje odkąd się w zasadzie pokazał ze względu na parametry tego samochodu, ale myślę, że jeśli jesteś fanem motoryzacji to dokładnie wiesz o czym mówię, bo ten oto samochód, który jest 2 razy tańszy, szczególnie od tego, od tego i w sumie od tego, jest samochodem, który w niczym nie ustępuje jeśli chodzi o parametry jazdy, jeśli chodzi o przyspieszenie, jeśli chodzi o prędkość maksymalną, jeśli chodzi o frajdę z jazdy. Dla mnie jest tutaj właśnie to pięknego, że ja wsiądę tego samochodu i ja nie jestem znudzony, tylko jest od razu banan na twarzy, no bo wystarczy dodać troszkę gazu i ten samochód fruwa, on po prostu fruwa.

[click to continue…]

{ 0 comments }

30% LEPSZY SEN, CZYLI JAK SIĘ REGENEROWAĆ

Hej! Sen, a dokładnie wyspanie się i to takie wyspanie się, które pozwala się mocno zregenerować. Od kilku dni, odkąd mieszkam w tym miejscu moja jakość snu niesamowicie wzrosła i zastanawiałem się dokładnie, o co chodzi, a wyszło w praniu jak byłem na treningu i Pan, który mnie trenuje fizycznie powiedział, znaczy zadał mi pytanie: „Co takiego robię, że nagle mam tyle siły, tyle energii do ćwiczeń?”, a ja tak nie bardzo wiem o co chodzi i dopiero po chwili zorientowałem się, że aplikacja, która mi pokazuje jakość snu od jakiegoś czasu zwariowała, w sensie pokazuje, że moja jakość snu jest powyżej 90%, 91, raz nawet było 94, więc prostu totalne szaleństwo w porównaniu do tego, co miałem jak mieszkałem jeszcze tydzień temu w innym miejscu i tam jakość snu średnia była 64%, bo jest aplikacja, o której kiedyś tam opowiadałem, „Sleep Cycle” chyba się nazywa, która mierzy, nasłuchuje co się robi podczas snu, ile się ruchów wykonuje, jak głęboki jest sen i mierzy to sprawdzając Twój oddech, o na takiej zasadzie, ale to samo potwierdza aplikacja z Garmina, która mi z zegarka też tam sprawdza sen, czyli zacząłem się wysypiać o prawie 30% lepiej i na regenerację miało to ogromny wpływ.

[click to continue…]

{ 0 comments }

CZY IŚĆ NA SWOJE? | WŁASNA FIRMA

Hej! Być może jesteś taką osobą, która zastanawia się, czy iść na swoje, czy zostać w pracy gdzie jesteś. Niedawno byłem na urodzinach znajomego i był tam pewien Pan, który jest fachowcem i to naprawdę bardzo dobrym fachowcem w swojej branży i tam chwilkę sobie porozmawialiśmy. Z tej rozmowy wynikało, że od 3 lat zastanawia się, czy zacząć swój biznes. W to co robi, w tym jest absolutnie rewelacyjny, w zasadzie tam gdzie pracuje, to on robi wszystko, bo on obsługuje klientów, on wykonuje te prace, które tam ma wykonać w tej firmie, a jego szefowa no w zasadzie czerpie z tego korzyści finansowe i tyle i on się zastanawia, czy się za to zabrać, czy się nie zabrać i tak sobie myśli: „A to jeszcze poczekam miesiąc i w przeciągu miesiąca podejmę decyzję.”, więc ja sobie z nim troszkę porozmawiałem i mu wyjaśniłem tak, jak Tobie teraz wyjaśnię to, co jemu powiedziałem, a powiedziałem mniej więcej te słowa, że no po pierwsze ma kilka możliwości, najwygodniejszą, najbezpieczniejszą opcją jest to, żeby po godzinach pracy założyć swoją firmę i wtedy to robić i zobaczyć, czy jest z tego dochód, czy nie, a mając fach w ręce nie będzie na pewno problemów z tym, żeby dostać zlecenia, a najlepszą opcją jest to, żeby pójść na głęboką wodę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

WYZWANIE 100 DNI

Hej! Prawdziwa, mocna, naturalna motywacja, którą możesz sobie sam zrobić, to nieważne, że jest środek wakacji, ale chcę Ci dać wyzwanie dzisiaj, takie wyzwanie i dlaczego to wyzwanie zrobić? I co Ci ono da? Więc o tym chcę Ci dzisiaj powiedzieć i naprawdę posłuchaj tego, bo to właśnie wyzwanie u mnie zmieniło bardzo wiele w życiu i pomimo, że to wyzwanie wydarzyło się dokładnie 10 lat temu, to do tej pory odczuwam tego skutki, a o co chodzi? Chodzi o to, żeby zrobić rzecz, która w tym momencie dla Ciebie jest niemożliwa, tak. W momencie kiedy… I powiem Ci jak zrobić tą rzecz niemożliwą, żeby była możliwa. W momencie, kiedy Ty tą rzecz zrobisz, to Twoja głowa dosłownie eksploduje a propos tego, że do tej pory w życiu ograniczałeś się, albo byłeś ograniczany rozmaitymi myślami, że coś nie jest dla Ciebie, że się do czegoś nie nadajesz, że są rzeczy, które są dla innych ludzi stworzone, ale niekoniecznie dla Ciebie, jakieś wysokie zarobki, fajne samochody, podróże, że to nie jest dla Ciebie, ale widzisz, jak się, jak podejmiesz się tego wyzwania, o którym zaraz Ci powiem, to wszystko wyleci z Twojej głowy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Skutecznie Poprawić Siebie

Hej! Bardzo, ale to bardzo ważna rzecz, więc posłuchaj do końca, bo to może naprawdę zmienić Twoje życie. To jest kanał o sukcesie, to jest kanał o rozwoju, o tym jak być lepszym, więc podam Ci to, co być może do tej pory pomijałeś i zastanawiałeś się, dlaczego nie ma zmian, albo nie ma takich zmian jakbyś chciał, jakbyś chciała. Chodzi o to, że bardzo często jak ktoś się zabiera za rozwój osobisty, to pracuje, chce nauczyć się jakichś nowych rzeczy, nowe nawyki, nowe rzeczy a nie patrzymy na to, że mamy masę wad niestety, nie ma ludzi bez wad, tylko że jakoś o nich zapominamy i niekoniecznie nawet myślimy o tym, że warto byłoby coś z nimi zrobić. Co to są za wady? Jeśli Ci powiem jakie masz wady, to myślę, że Ty sam doskonale wiesz, co to są za wady, tylko pytanie jest czy Ty cokolwiek z nimi robisz? Jakie są najczęstsze wady? Bo to, że myślisz, że nie masz wad, te wady, które masz, ma mnóstwo ludzi i co to jest?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Kiedy tak naprawdę się rozwijasz, kiedy robisz niesamowite postępy? Opowiem Ci dzisiaj historię jednego Pana i potem kilka sposobów na to, co zrobić, żeby mieć tą kreatywność na bardzo wysokim poziomie. Czytałem niedawno historię Faradaya, jak chodziłeś do szkoły, podstawowej nawet, miałeś prawo Faradaya jedno, drugie, więc słyszałeś o tym Panu, ale pewnie nie słyszałeś o tym, że ten Pan urodził się bardzo biednie, w rodzinie gdzie było 10 dzieci i z takiej niby biedy, niby z takiego środowiska, gdzie nie powinien zostać uczonym i tak takim, którego nazwisko do dzisiaj jest znane, ale jednak nim został. A został nim miedzy innymi, dlatego właśnie, że pochodził z takiej, a nie innej rodziny. Ok, w tym momencie możesz pomyśleć, że jest dużo osób, które miało podobną sytuację czy ma podobną sytuację, że pochodzi z biedy, ale nie wszyscy to osiągają, nie wszyscy osiągają sukces, nie wszyscy zostają mistrzami, więc gdzie leży sekret?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, to są właśnie Wyścigowe Mistrzostwa Polski. Odbywa się to na torze w Poznaniu. Ok, dzisiaj już niema połowy samochodów, bo odbywa się to w sobotę i niedzielę, jeszcze w piątek są kwalifikacje. Zabawa dla panów, dość kosztowna, ale dająca niesamowitą adrenalinę, ale o tym opowiem kiedy indziej o co chodzi w tym motosporcie. To jest samochód mistrza Polski, widzisz, jaka fajna zabawka. To tutaj nie startuje, ale jeżdżą tutaj też takie Clio. Mój samochód już wiesz, jak wygląda. A propos mojego samochodu, mogę Ci powiedzieć mniej więcej o co chodzi.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK PRZYCIĄGNĄĆ WŁAŚCIWĄ OSOBĘ?

Hej! Jak przyciągnąć właściwego partnera w życiu? Nie chodzi tylko o męża, żonę, ale chodzi o partnera do biznesu, chodzi o właściwych ludzi, którzy będą w Twoim otoczeniu i tak, jest na to sposób, czy skuteczny, czy nie, po prostu sprawdź się w praktyce, bo… Ok, procedura. Opiszę Ci procedurę, jak to trzeba zrobić, a Ty sobie sprawdź w praktyce. Nie obiecuję Ci, że Ci to zadziała w przeciągu godziny, ani dwóch, ani nawet może dwóch tygodni, ale dobrze, po kolei. Sprawa podstawowa, którą potrzebujesz to określenie dokładnie czego szukasz. Czyli, jeśli to jest partner/ka życiowa, to musisz sobie określić cechy, jakie ma ta osoba spełniać, czyli takie niby podstawowe rzeczy, jak na przykład zdrowie, bo wolisz chyba mieć zdrową partnerkę, czy partnera, a nie chodzić z nim po lekarzach. To jest Twoja sprawa, jak sobie to określisz. Może to być osoba, która jest po prostu miła, z którą przyjemnie Ci się spędza czas, gdzie nadajecie jakby na tej samej fali. Myślę, że wiesz o czym mowa.

[click to continue…]

{ 0 comments }

5 Cech Przyszłego Mistrza

Hej! Około 5 sposobów podam Ci na to, żebyś był geniuszem. Tak, odkryję Twój geniusz. I posłuchaj, bo to jest wszystko sprawdzone w praktyce i opowiem Ci na początku może o Karolu Darwinie. Karol Darwin, myślę że wiesz kto to był. O tyle jest ciekawe, że on sam o sobie mówił, że jest niespecjalnie rozgarnięty, niespecjalnie właśnie inteligentny, jak słyszy jakiś dłuższy wywód, bardziej skomplikowany, to on w ogóle nie wie, o co chodzi. Ciekawostką jest to, że jego brat był uznawany za geniusza, ale to takiego naprawdę geniusza. Ok, wtedy kiedy on żył, kiedy oni żyli, nie było testów na inteligencję, ale naukowcy dzisiaj są w stanie na podstawie tego, co oni wtedy tworzyli, na podstawie tego, co mówiono na ich temat, dojść do tego, że Karol Darwin faktycznie nie był specjalnie nierozgarnięty w porównaniu do swojego brata, ale jak widzisz my pamiętamy dzisiaj Karola Darwina, a jakoś nikomu do głowy nie przyjdzie to, że miał brata czy siostrę, albo czy ten brat był bardziej rozgarnięty, czy nie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Ford Mustang GT – CZY WARTO KUPIĆ LEGENDĘ?

Hej! Mustang, Ford Mustang, co to takiego jest? Czy warto kupić? Dobrze, ja już narzekałem na amerykańską motoryzację, więc dzisiaj nie powiem żadnego złego słowa na temat Mustanga. Po prostu, powiem co to jest, pokażę Ci go w środku i na zewnątrz i decyzje sobie podejmiesz sam. Ja wiem, że dwudziestolatkowie są generalnie zakochani w tym samochodzie, bo ten samochód ładnie wygląda i kwestia jego brzmienia i faktycznie brzmi pięknie. Nie da się odmówić jak jest V8, która jest bez turbo, tylko jest naturalnie, naturalny silnik V8. Widzisz, nawet tutaj gdzieś na przejściu oglądają się, oczywiście dwudziestolatkowie, za tym samochodem, bo na zewnątrz jest ładny, nie da się ukryć.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Problem z ruszaniem z miejsca, zabraniem się za działanie. I tak, mówię to, kiedy się wakacje zaczęły i to jest bardzo ważne, żeby wyjść z jakiegoś marazmu i zacząć działać, bo jest to kwestia tego, co Ty osiągasz w życiu, to jest kwestia czy osiągasz ten sukces. Część z was pewnie czytała moją książkę o poetyckim tytule i z tej książki podam Ci jedną metodę, ale podam Ci jeszcze jedną metodę właśnie na to, żeby ruszyć dupę, ale jest to metoda trochę bardziej zaawansowana, ale może najpierw ta pierwsza. Posłuchaj tego, bo pomimo tego, że się zaczęły wakacje, pomimo tego, że myślisz o tym, gdzie by się tu zrelaksować, to te metody jak zaczniesz stosować wakacje, jak wakacje się skończą, będziesz wtedy tak nakręcony do działania, jak tylko możesz być, a o to nam chyba chodzi.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Mclaren 720s czy Ferrari 488 ?

Hej! Przyjrzymy się tym oto dwóm ślicznotkom, a ponieważ przejechałem nimi w ostatnich dniach ponad 1000 km, to mogę dokładnie powiedzieć jak się sprawują w długiej trasie, więc jeśli jesteś osobą, która zastanawia się czy kupić sobie McLarena 720s, czy kupić sobie Ferrari 488, to jest akurat Spider, to dokładnie Ci powiem jakie są różnice i które warto kupić, a o którym lepiej zapomnieć. Może tak nietypowo zacznę od pokazania kluczyków, bo wiem, że niektórzy kupują samochody do tego, żeby móc pokazać jak kluczyk wygląda w klubie albo w towarzystwie. Tak wygląda McLarena, a tak wygląda Ferrari, więc jak widzisz ten troszkę jest, wydaje mi się, bardziej rzucający się w oczy gdybyś chciał patrzeć właśnie pod kątem pokazywania kluczyków, ale ok, popatrzmy na urodę samochodów.

[click to continue…]

{ 0 comments }

ZDANIE, KTÓRE ZMIENIA WSZYSTKO W TWOIM ŻYCIU

Hej! Trafiłem z powrotem pod ten piękny zamek, gdzie chyba w lutym robiłem nagranie, a dzisiaj o troszkę innych tematach, bo o tematach związanych z tym, o czym Ty sobie myślisz i zastanów się, czy nie popełniasz tego błędu, które popełnia wiele osób, które na przykład zobaczy coś pięknego i myśli sobie: „Dlaczego mnie tam nie ma?”. Albo zobaczę piękny samochód: „Dlaczego mnie na to nie stać?”. Albo zobaczy, że ktoś tam jest, nie wiem, na Malediwach i: „Dlaczego to nie ja?”. Widzisz, chodzi właśnie o to, że Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość na takiej zasadzie, że jeśli Ty się nastawiasz na, takie właśnie, negatywne myślenie: „Dlaczego ja nie mam takiego fajnego życia, jak Tobie się wydaje, że ktoś tam ma?”. „Dlaczego mnie nie stać na to, co ktoś tam ma?”. „Dlaczego ja nie jestem taki szczęśliwy, jak ktoś tam?”. Widzisz, jest to swojego rodzaju zaprogramowanie, jakie Ty sobie sam urządziłeś przez to, że nie zadajesz sobie pytania obróconego o 180 stopni, na takiej zasadzie: „Wow, co takiego zrobić, żeby się tutaj znaleźć?”.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ 10 TYS. /MC

Hej! Ciężki temat dla niektórych, bo pieniądze, zarabianie 10000 zł miesięcznie. Postanowiłem, że nagram filmik na temat tego, jak zarobić 10000 zł miesięcznie po tym, jak dowiedziałem się, że przeciętny Kowalski marzy o tym, żeby zarabiać taką kwotę, a abstrakcje, o jakich opowiadam, czyli zarabianie milionów, dla wielu jest zbyt duże, dlatego też wziąłem Mustanga, żeby pokazać Ci w samochodzie, marzeniu dwudziestolatków, jak zarabiać 10000 zł miesięcznie. Przy okazji podjechał, tutaj z drugiej strony, Mustang 64 rocznik. Ok, jeśli mówię Ci o kwocie 10000 zł miesięcznie wiem, że może to być dla Ciebie zbyt dużo, zbyt duża abstrakcja „Jacek, no ale co Ty mówisz, przecież musiałbym mieć wyższe wykształcenie, znajomości, ktoś musiałby mi dać pracę taką, a kto da 20 latkowi pracę za 10 tysięcy miesięcznie, nie ma szans.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK POKONAĆ STRACH

„3, 2, 1 skacz!” Takie coś kiedyś usłyszałem jak skakałem na bungee i tak, bałem się i to bałem naprawdę konkretnie, więc co to jest z tym strachem? Dlaczego się boimy? Przede wszystkim, co zrobić, żeby się nie bać? Mały wykład Ci o tym zrobię, bo tak, to jest duża przeszkoda według mnie w odnoszeniu sukcesu, jeśli my się boimy ludzi, boimy się odrzucenia, boimy się założyć firmę, bo coś nie wypali, boimy się zbankrutować, boimy się kupić towar, boimy się kupić kurs, boimy się odezwać do ludzi, a już nie wspomnę o strachu przed ciemnością, takie powszechne strachy, przed lataniem samolotem, przed wysokością, przed ciemnością, przed… Ohoho, takich strachów jest cała masa, przed pająkami, ludzie się boją mnóstwa rzeczy tylko, że w praktyce jest tak, że strach nie istnieje, „Co Ty, Jacek, opowiadasz, przecież ja wiem jak się boję, to się boję, co Ty mówisz?” Strach nie istnieje. Strach to jest tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Mieć Pozytywna Energia Natychmiastowo?

Hej! Temat, który może wydawać się, że nie jest związany z sukcesem, bo porozmawiamy sobie o energii i o wpływie energii na Twoje samopoczucie. Temat może dla niektórych mocno abstrakcyjny, ale dla tych, którzy się tym interesują, to jest to oczywista oczywistość, a dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, to Ci wytłumaczę. Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Jakiś czas temu byłem, byłem w Stanach Zjednoczonych i ze Stanów Zjednoczonych wymyśliłem sobie, że chcę polecieć na Hawaje, bo Hawaje mi się wydawały, że to jest taki raj na ziemi, nawet są filmiki gdzieś tam moje sprzed kilku lat kiedy to popełniłem, ale okazało się dla mnie, że te Hawaje nie są tak cudowne jak miejsce gdzie doleciałem potem, bo doleciałem do Australii i to właśnie a propos energii, bo Australia, jak dla mnie, to jest miejsce gdzie się najlepiej, najcudowniej czułem do tej pory, wręcz jak wylądowałem po tym długim locie, wyszedłem z samolotu, to nie było tak, że się czułem zmęczony, tylko czułem się jakby ktoś ściągnął mi z pleców 100 kilogramowy ciężar, dosłownie tak.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Opinia

JACEK: Hej, Szymon!

SZYMON: Cześć, cześć.

JACEK: Szymon, wypełniłeś mi ankietę, z której widziałem, że dobrze sobie radzisz na Amazonie, ale nie wiem czy poza Amazonem coś jeszcze robisz, więc powiedz w czym się specjalizujesz?

SZYMON: Ogólnie, tak naprawdę jestem kucharzem.

JACEK: Ok.

SZYMON: Zmieniłem swój styl w tym momencie, ponieważ no praktycznie to jest to, co jest w tym momencie no nie ma pracy ogólnie i chciałem po prostu sobie zająć jakoś czas tym wolnym czasem.

[click to continue…]

{ 0 comments }

911 Carrera 4S – krótko o wadach i zaletach

Hej, opowiem Ci o Porsche, tak ostatnio się przeprosiłem z Porsche. Tak, to jest 911 Carrera 4S i to, co kiedyś mówiłem, co nie lubię w Porsche, to wszystko jest dokładnie to samo w każdym Porsche czego nie lubię, czyli nie lubię tego, ja wiem, tradycja, ściema, nie wiadomo co, ale to mi się nie podoba, że lewą ręką trzeba go odpalać, ale jakkolwiek za Porsche nie przepadam, ostatnio przeprosiłem się z GTS-em, a teraz Ci powiem o 911, co 911 ma fajnego do zaoferowania i z racji tego, że przejechałem tym oto pojazdem ostatnio 1000 kilometrów, to mogę powiedzieć trochę więcej. I co Ci powiem? Oczywiście, jak zawsze, pierwsze sto kilometrów patrzyłem na wszystkie złe rzeczy, które mogą być, o nich zaraz powiem, ale im dłużej się obyłem z tym samochodem, tym więcej zauważyłem jego plusów i już mogę teraz Ci powiedzieć, że mógłbym sobie taki kupić, mógłbym takim jeździć. Dlaczego? To może najpierw właśnie plusy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

5 Metod Aby Budować Finansową Pewność Siebie

Hej! Pewność siebie, finansowa pewność siebie, a co to takiego jest i dlaczego warto się tym tematem zainteresować? Widzisz, w czasach wirusa myślę, że zacząłeś zauważać, że Twoje finanse mogły być, albo są zagrożone, przez sytuacje, przez to, że są rozmaite okoliczności, które widzisz, mogą przeszkodzić w budowaniu majątku albo w budowaniu spokojnego snu, jeśli chodzi o pieniądze, które może zarabiałeś na jakichś inwestycjach, może miałeś firmę, która niby działa na automacie, a tu się okazało: „No przykro mi”. Ale jest taka sytuacja, gdzie masz problem, że masz długo spłacenia, nie wiesz co będzie jutro, bo rząd Ci wszystko pozamykał i nie masz wyboru, więc jak zbudować finansową pewność siebie?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Opinia Anna

JACEK: Dzień dobry!

ANNA: Cześć!

JACEK: Już nagrywamy.

ANNA: Ok.

JACEK: Tak, chciałem Cię troszeczkę przepytać a propos wyników, jak sobie radzisz na kursie, to może powiedz na jakim kursie w ogóle jesteś?

ANNA: Jestem na kursie „kreator milionerów” w tym momencie, przerobiłam już kurs Allegro, wczoraj przerobiłam też dużą część kursu Amazona, no i tyle, działam.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Dlaczego Przeprosiłem się z Porsche

Panie i Panowie, przychodzi taki dzień w życiu mężczyzny, kiedy musi się przeprosić za swoje poprzednie słowa, więc dzisiaj przepraszam się, za to co powiedziałem rok temu na temat tego samochodu. To jest Cayman GTS, a powiedziałem, że to jest złom straszny, bo dokładnie takie miałem odczucie rok temu, jak nim jechałem po mieście, poza miastem, tragedia była, więc powtórzę: Na miasto się nie nadaje, ale jestem w takim oto urokliwym miejscu, to jest tor Ułęż. Zaraz powiem, dlaczego się przepraszam, bo najpierw moją M4 sobie pojeździłem, moja M4 ma 650 koni, 800Nm, dużo rzeczy porobionych i generalnie jest to samochód, który dupę urywa, nazywajmy rzeczy po imieniu, tylko że coś… Mały problem techniczny wynikł, więc przesiadłem się na ten oto pojazd i jestem zachwycony, jestem zachwycony, nie powiem, że się zakochałem, ale jestem zachwycony, bo jeździ cudownie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK KRYSTIAN ZAROBIŁ 9 TYS. W MIESIĄC ONLINE

Hej! Przedstawię Ci zaraz Krystiana, który to jest moim podopiecznym i pokażę jak zarobił sobie 9 tysięcy w przeciągu miesiąca, jakie stosował techniki. Jak chcesz więcej takich rzeczy poznać, zapraszam do… jest tutaj pod spodem link do strony kreatormilionerów.pl, możesz się tam bezpłatnie zapisać na serie trzech konferencji, które będę robić w poniedziałek, wtorek, środę, w sumie to będzie około 6 godzin, będę opowiadać właśnie o tym, jak to zacząć bezpiecznie, bez wielkich wkładów finansowych, bez wielkich środków, żeby zacząć zarabiać online, więc wejdź, kliknij, zostaw maila, to jest w 100% bezpłatne i to już niedługo, bo w poniedziałek, pojutrze, będziesz mógł usłyszeć więcej jak to się robi, a teraz posłuchaj Krystiana, jak on to zrobił.

[click to continue…]

{ 0 comments }

NIC NIE JEST NIEMOŻLIWE

Hej, nic nie jest trudne, tak nic nie jest trudne. Za cokolwiek w życiu się weźmiesz, jeśli będziesz mieć takie podejście jakie ja mam, czyli nic nie jest trudne, to nie jest tylko moje podejście, ale to jest podejście wielu osób, które osiągają sukcesy w życiu, to nic nie będzie trudne. Co to znaczy? Możesz powiedzieć na przykład, tak jak ja nie lubię matematyki albo są jakieś rzeczy, które Ci nie wychodzą w życiu, bo są trudne, ale widzisz, to wszystko jest kwestia czasu i nawet ta głupia matematyka, dobra to nie jest to, że matematyka jest głupia, bo dla wielu osób jest cudowna, fantastyczna itd., ale ja powiedzmy, nie przepadam za matematyką i pomimo tego, że na studiach miałem duże problemy z matematyką, to jakoś zdałem te egzaminy, jakoś skończyłem te studia, mimo że to była dla mnie droga przez mękę, żeby się tego nauczyć, ale to wszystko to była kwestia tak naprawdę poświęconego na to czasu, więc jeśli coś w tym momencie uważasz, że jest dla Ciebie trudne, to ja Ci powtórzę jeszcze raz, nic tak naprawdę nie jest trudne, to jest wszystko kwestia tego, ile ty na to poświęcisz czasu, ile na to poświęcisz potu, ile na to poświęcisz wysiłku i tak naprawdę wszystko, ale to absolutnie wszystko, na czym Ci zależy albo to musisz zrobić, to jesteś w stanie to zrobić, tylko jest kwestia Twojego nastawienia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Czy nastolatek, który teoretycznie powinien tak naprawdę cieszyć się zabawą, uczyć się w szkole, może zarabiać pieniądze i to robić z domu, robić to przez internet? Odpowiem Ci dzisiaj na to pytanie na przykładzie Stanisława. Stanisław jest moim kursantem, jest moim podopiecznym i najlepiej odpowiedzą jego słowa, ale zanim powiem, zanim on w zasadzie powie o co chodzi, jak on zaczął zarabiać pieniądze, to chcę Ci dać troszkę do myślenia, bo… znaczy, daję Ci do myślenia od sześciu czy siedmiu lat, jak prowadzę ten kanał i opowiadam cały czas o sukcesie, opowiadam o tym, że można zarabiać przez Internet, że można żyć godnie, że można podróżować, że można od odkrywać świat i można to robić wszystko przez Internet, można sobie wyjechać gdziekolwiek i wystarczy mieć telefon czy laptopa i można po prostu pracować, ale co chwilę słyszę: „Nie, Jacek nie da się, to niemożliwe, a w przypadku nastolatków to już w ogóle, słuchaj, szkoła, obowiązki, nie da się Jacek, nie da się”.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, w związku z obecną sytuacją wiele osób miało i ma problem: co by tu zrobić, żeby mieć pieniądze? I chcę Ci pokazać na przykładzie Izabeli, której zaraz nagranie Ci pokażę, że to, że jest tak zwana sytuacja to nie jest w ogóle przeszkoda do tego, żeby zarabiać sobie pieniądze i to siedząc w domu, całkiem wygodnie. Mało tego, Izabela ma małe dziecko, które ma niecałe 2 lata, więc nie wiem czy wiesz jakie są dzieci, które mają 2 lata, moja siostra ma dwuletniego, dwuletnie dziecko i kiedy jestem u mojej siostry to po prostu tam jest ogień, tam jest huragan, tam się prostu wszystko dzieje, więc w takiej sytuacji no jest problem, jak tu zabrać się za jakieś nowe zajęcie, jak tu w ogóle cokolwiek robić i pokażę Ci przykład Izabeli,której się to udało, to nie jest tak, że się udało, bo widzisz, kiedy kończy się urlop macierzyński teoretycznie wraca się do pracy, tylko że teraz jest taka sytuacja, że niekoniecznie jest gdzie wrócić do pracy, ale jak się okazuje da się to zrobić i posłuchaj sobie teraz, co Izabela zrobiła i co ona robi i poanalizujemy sobie co się dzieje.

[click to continue…]

{ 0 comments }

BIBLIA A BOGACTWO I PIENIĄDZE

Hej! Co Biblia mówi na temat pieniędzy, na temat bogactwa. No tak, mieszkając w Polsce, można by pomyśleć, że mówi tak, że ktoś kto jest bogaty to nigdy nie dostąpi zbawienia, że trafi do piekła, no bo jest bogaty i takie jest wytłumaczenie. Tymczasem Biblia mówi dokładnie co innego. Może kojarzysz, a może nie kojarzysz, była taka przypowieść gdzie Jezus opowiadał o talentach, które to bogacz dał swoim sługom, to było w księdze Mateusza. Był bogacz, który wyjeżdżał w podróż i swoim sługom dał talenty, miał 3 sługi i według tego jak były to osoby rozgarnięte, przydzielił im talenty i ten, który uważał, że jest najbardziej rozgarnięty dostał 5 talentów, drugi dostał 2 talenty, a ostatni dostał 1 talent i powiedział im: „Macie to, jak wrócę pomnóżcie to, żeby mi to oddać z nawiązką”.

[click to continue…]

{ 0 comments }