NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

JAK POKONAĆ STRACH

„3, 2, 1 skacz!” Takie coś kiedyś usłyszałem jak skakałem na bungee i tak, bałem się i to bałem naprawdę konkretnie, więc co to jest z tym strachem? Dlaczego się boimy? Przede wszystkim, co zrobić, żeby się nie bać? Mały wykład Ci o tym zrobię, bo tak, to jest duża przeszkoda według mnie w odnoszeniu sukcesu, jeśli my się boimy ludzi, boimy się odrzucenia, boimy się założyć firmę, bo coś nie wypali, boimy się zbankrutować, boimy się kupić towar, boimy się kupić kurs, boimy się odezwać do ludzi, a już nie wspomnę o strachu przed ciemnością, takie powszechne strachy, przed lataniem samolotem, przed wysokością, przed ciemnością, przed… Ohoho, takich strachów jest cała masa, przed pająkami, ludzie się boją mnóstwa rzeczy tylko, że w praktyce jest tak, że strach nie istnieje, „Co Ty, Jacek, opowiadasz, przecież ja wiem jak się boję, to się boję, co Ty mówisz?” Strach nie istnieje. Strach to jest tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Mieć Pozytywna Energia Natychmiastowo?

Hej! Temat, który może wydawać się, że nie jest związany z sukcesem, bo porozmawiamy sobie o energii i o wpływie energii na Twoje samopoczucie. Temat może dla niektórych mocno abstrakcyjny, ale dla tych, którzy się tym interesują, to jest to oczywista oczywistość, a dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, to Ci wytłumaczę. Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Jakiś czas temu byłem, byłem w Stanach Zjednoczonych i ze Stanów Zjednoczonych wymyśliłem sobie, że chcę polecieć na Hawaje, bo Hawaje mi się wydawały, że to jest taki raj na ziemi, nawet są filmiki gdzieś tam moje sprzed kilku lat kiedy to popełniłem, ale okazało się dla mnie, że te Hawaje nie są tak cudowne jak miejsce gdzie doleciałem potem, bo doleciałem do Australii i to właśnie a propos energii, bo Australia, jak dla mnie, to jest miejsce gdzie się najlepiej, najcudowniej czułem do tej pory, wręcz jak wylądowałem po tym długim locie, wyszedłem z samolotu, to nie było tak, że się czułem zmęczony, tylko czułem się jakby ktoś ściągnął mi z pleców 100 kilogramowy ciężar, dosłownie tak.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Opinia

JACEK: Hej, Szymon!

SZYMON: Cześć, cześć.

JACEK: Szymon, wypełniłeś mi ankietę, z której widziałem, że dobrze sobie radzisz na Amazonie, ale nie wiem czy poza Amazonem coś jeszcze robisz, więc powiedz w czym się specjalizujesz?

SZYMON: Ogólnie, tak naprawdę jestem kucharzem.

JACEK: Ok.

SZYMON: Zmieniłem swój styl w tym momencie, ponieważ no praktycznie to jest to, co jest w tym momencie no nie ma pracy ogólnie i chciałem po prostu sobie zająć jakoś czas tym wolnym czasem.

[click to continue…]

{ 0 comments }

911 Carrera 4S – krótko o wadach i zaletach

Hej, opowiem Ci o Porsche, tak ostatnio się przeprosiłem z Porsche. Tak, to jest 911 Carrera 4S i to, co kiedyś mówiłem, co nie lubię w Porsche, to wszystko jest dokładnie to samo w każdym Porsche czego nie lubię, czyli nie lubię tego, ja wiem, tradycja, ściema, nie wiadomo co, ale to mi się nie podoba, że lewą ręką trzeba go odpalać, ale jakkolwiek za Porsche nie przepadam, ostatnio przeprosiłem się z GTS-em, a teraz Ci powiem o 911, co 911 ma fajnego do zaoferowania i z racji tego, że przejechałem tym oto pojazdem ostatnio 1000 kilometrów, to mogę powiedzieć trochę więcej. I co Ci powiem? Oczywiście, jak zawsze, pierwsze sto kilometrów patrzyłem na wszystkie złe rzeczy, które mogą być, o nich zaraz powiem, ale im dłużej się obyłem z tym samochodem, tym więcej zauważyłem jego plusów i już mogę teraz Ci powiedzieć, że mógłbym sobie taki kupić, mógłbym takim jeździć. Dlaczego? To może najpierw właśnie plusy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

5 Metod Aby Budować Finansową Pewność Siebie

Hej! Pewność siebie, finansowa pewność siebie, a co to takiego jest i dlaczego warto się tym tematem zainteresować? Widzisz, w czasach wirusa myślę, że zacząłeś zauważać, że Twoje finanse mogły być, albo są zagrożone, przez sytuacje, przez to, że są rozmaite okoliczności, które widzisz, mogą przeszkodzić w budowaniu majątku albo w budowaniu spokojnego snu, jeśli chodzi o pieniądze, które może zarabiałeś na jakichś inwestycjach, może miałeś firmę, która niby działa na automacie, a tu się okazało: „No przykro mi”. Ale jest taka sytuacja, gdzie masz problem, że masz długo spłacenia, nie wiesz co będzie jutro, bo rząd Ci wszystko pozamykał i nie masz wyboru, więc jak zbudować finansową pewność siebie?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Opinia Anna

JACEK: Dzień dobry!

ANNA: Cześć!

JACEK: Już nagrywamy.

ANNA: Ok.

JACEK: Tak, chciałem Cię troszeczkę przepytać a propos wyników, jak sobie radzisz na kursie, to może powiedz na jakim kursie w ogóle jesteś?

ANNA: Jestem na kursie „kreator milionerów” w tym momencie, przerobiłam już kurs Allegro, wczoraj przerobiłam też dużą część kursu Amazona, no i tyle, działam.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Dlaczego Przeprosiłem się z Porsche

Panie i Panowie, przychodzi taki dzień w życiu mężczyzny, kiedy musi się przeprosić za swoje poprzednie słowa, więc dzisiaj przepraszam się, za to co powiedziałem rok temu na temat tego samochodu. To jest Cayman GTS, a powiedziałem, że to jest złom straszny, bo dokładnie takie miałem odczucie rok temu, jak nim jechałem po mieście, poza miastem, tragedia była, więc powtórzę: Na miasto się nie nadaje, ale jestem w takim oto urokliwym miejscu, to jest tor Ułęż. Zaraz powiem, dlaczego się przepraszam, bo najpierw moją M4 sobie pojeździłem, moja M4 ma 650 koni, 800Nm, dużo rzeczy porobionych i generalnie jest to samochód, który dupę urywa, nazywajmy rzeczy po imieniu, tylko że coś… Mały problem techniczny wynikł, więc przesiadłem się na ten oto pojazd i jestem zachwycony, jestem zachwycony, nie powiem, że się zakochałem, ale jestem zachwycony, bo jeździ cudownie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK KRYSTIAN ZAROBIŁ 9 TYS. W MIESIĄC ONLINE

Hej! Przedstawię Ci zaraz Krystiana, który to jest moim podopiecznym i pokażę jak zarobił sobie 9 tysięcy w przeciągu miesiąca, jakie stosował techniki. Jak chcesz więcej takich rzeczy poznać, zapraszam do… jest tutaj pod spodem link do strony kreatormilionerów.pl, możesz się tam bezpłatnie zapisać na serie trzech konferencji, które będę robić w poniedziałek, wtorek, środę, w sumie to będzie około 6 godzin, będę opowiadać właśnie o tym, jak to zacząć bezpiecznie, bez wielkich wkładów finansowych, bez wielkich środków, żeby zacząć zarabiać online, więc wejdź, kliknij, zostaw maila, to jest w 100% bezpłatne i to już niedługo, bo w poniedziałek, pojutrze, będziesz mógł usłyszeć więcej jak to się robi, a teraz posłuchaj Krystiana, jak on to zrobił.

[click to continue…]

{ 0 comments }

NIC NIE JEST NIEMOŻLIWE

Hej, nic nie jest trudne, tak nic nie jest trudne. Za cokolwiek w życiu się weźmiesz, jeśli będziesz mieć takie podejście jakie ja mam, czyli nic nie jest trudne, to nie jest tylko moje podejście, ale to jest podejście wielu osób, które osiągają sukcesy w życiu, to nic nie będzie trudne. Co to znaczy? Możesz powiedzieć na przykład, tak jak ja nie lubię matematyki albo są jakieś rzeczy, które Ci nie wychodzą w życiu, bo są trudne, ale widzisz, to wszystko jest kwestia czasu i nawet ta głupia matematyka, dobra to nie jest to, że matematyka jest głupia, bo dla wielu osób jest cudowna, fantastyczna itd., ale ja powiedzmy, nie przepadam za matematyką i pomimo tego, że na studiach miałem duże problemy z matematyką, to jakoś zdałem te egzaminy, jakoś skończyłem te studia, mimo że to była dla mnie droga przez mękę, żeby się tego nauczyć, ale to wszystko to była kwestia tak naprawdę poświęconego na to czasu, więc jeśli coś w tym momencie uważasz, że jest dla Ciebie trudne, to ja Ci powtórzę jeszcze raz, nic tak naprawdę nie jest trudne, to jest wszystko kwestia tego, ile ty na to poświęcisz czasu, ile na to poświęcisz potu, ile na to poświęcisz wysiłku i tak naprawdę wszystko, ale to absolutnie wszystko, na czym Ci zależy albo to musisz zrobić, to jesteś w stanie to zrobić, tylko jest kwestia Twojego nastawienia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej! Czy nastolatek, który teoretycznie powinien tak naprawdę cieszyć się zabawą, uczyć się w szkole, może zarabiać pieniądze i to robić z domu, robić to przez internet? Odpowiem Ci dzisiaj na to pytanie na przykładzie Stanisława. Stanisław jest moim kursantem, jest moim podopiecznym i najlepiej odpowiedzą jego słowa, ale zanim powiem, zanim on w zasadzie powie o co chodzi, jak on zaczął zarabiać pieniądze, to chcę Ci dać troszkę do myślenia, bo… znaczy, daję Ci do myślenia od sześciu czy siedmiu lat, jak prowadzę ten kanał i opowiadam cały czas o sukcesie, opowiadam o tym, że można zarabiać przez Internet, że można żyć godnie, że można podróżować, że można od odkrywać świat i można to robić wszystko przez Internet, można sobie wyjechać gdziekolwiek i wystarczy mieć telefon czy laptopa i można po prostu pracować, ale co chwilę słyszę: „Nie, Jacek nie da się, to niemożliwe, a w przypadku nastolatków to już w ogóle, słuchaj, szkoła, obowiązki, nie da się Jacek, nie da się”.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, w związku z obecną sytuacją wiele osób miało i ma problem: co by tu zrobić, żeby mieć pieniądze? I chcę Ci pokazać na przykładzie Izabeli, której zaraz nagranie Ci pokażę, że to, że jest tak zwana sytuacja to nie jest w ogóle przeszkoda do tego, żeby zarabiać sobie pieniądze i to siedząc w domu, całkiem wygodnie. Mało tego, Izabela ma małe dziecko, które ma niecałe 2 lata, więc nie wiem czy wiesz jakie są dzieci, które mają 2 lata, moja siostra ma dwuletniego, dwuletnie dziecko i kiedy jestem u mojej siostry to po prostu tam jest ogień, tam jest huragan, tam się prostu wszystko dzieje, więc w takiej sytuacji no jest problem, jak tu zabrać się za jakieś nowe zajęcie, jak tu w ogóle cokolwiek robić i pokażę Ci przykład Izabeli,której się to udało, to nie jest tak, że się udało, bo widzisz, kiedy kończy się urlop macierzyński teoretycznie wraca się do pracy, tylko że teraz jest taka sytuacja, że niekoniecznie jest gdzie wrócić do pracy, ale jak się okazuje da się to zrobić i posłuchaj sobie teraz, co Izabela zrobiła i co ona robi i poanalizujemy sobie co się dzieje.

[click to continue…]

{ 0 comments }

BIBLIA A BOGACTWO I PIENIĄDZE

Hej! Co Biblia mówi na temat pieniędzy, na temat bogactwa. No tak, mieszkając w Polsce, można by pomyśleć, że mówi tak, że ktoś kto jest bogaty to nigdy nie dostąpi zbawienia, że trafi do piekła, no bo jest bogaty i takie jest wytłumaczenie. Tymczasem Biblia mówi dokładnie co innego. Może kojarzysz, a może nie kojarzysz, była taka przypowieść gdzie Jezus opowiadał o talentach, które to bogacz dał swoim sługom, to było w księdze Mateusza. Był bogacz, który wyjeżdżał w podróż i swoim sługom dał talenty, miał 3 sługi i według tego jak były to osoby rozgarnięte, przydzielił im talenty i ten, który uważał, że jest najbardziej rozgarnięty dostał 5 talentów, drugi dostał 2 talenty, a ostatni dostał 1 talent i powiedział im: „Macie to, jak wrócę pomnóżcie to, żeby mi to oddać z nawiązką”.

[click to continue…]

{ 0 comments }

TESLA MODEL S CZY AVENTADOR?

Hej! Tesla model S, przyjrzyjmy się co to za samochód, dla kogo jest, dla kogo nie jest, czy bym go kupił, czy bym go nie kupił. Na razie to co słyszysz to jest cisza, cisza, drive, rusza się nim tak jak w Mercedesie, tutaj jest taka dźwigienka dokładnie jak w Mercedesie, cisza, cisza, komfort. Pod tym względem Tesla jest naprawdę rewelacyjna, dla osób, które chcą sobie wygodnie podróżować – super sprawa. W środku, jak widzisz, jest masa, ale naprawdę masa przestrzeni. Dla kogo to samochód jest, a dla kogo nie jest? Ja myślę, że to jest dla rodzin z dziećmi, niekoniecznie dla biznesmenów, albo dla biznesmenów, którzy chcą być postrzegani jako „eko”. Dlaczego dla rodzin z dziećmi? Dlatego, że wchodzi tutaj teoretycznie 7 osób, bo tam z tyłu można zamocować 2 foteliki dla dzieci, więc formalnie dla 7 osób jest rejestrowany. Dlaczego dla biznesmenów „eko”, a nie dla normalnych biznesmenów?

[click to continue…]

{ 0 comments }

7 UMIEJĘTNOŚCI PROWADZĄCYCH DO BOGACTWA

Hej, 3 umiejętności, które powinien mieć przyszły milioner, takie twarde umiejętności, do tego żeby tym milionerem zostać. Takie pytanie zadał mi dzisiaj akurat jeden w komentarzu z poprzedniego tygodnia pan, więc Ci wyjaśnię jakie są te 3 umiejętności i powiem Ci też o tym, kto w ostatnim tygodniu został milionerem i dlaczego, bo to wszystko się ze sobą wiąże. Ok, jak ten pan mi zadał to pytanie, to pierwsze co mi przyszło do głowy, nie żeby tam pierwszych lepszych milionerów wymieniać, tylko po prostu wymienić tych, którzy są najlepsi, najwięksi czyli popatrzyłem sobie na listę najbogatszych ludzi na świecie i wychodzi na jaw jakie umiejętności są potrzebne. Zanim o tym Ci powiem, to od razu mogę Ci powiedzieć, że warto żebyś zasubskrybował ten kanał, jeśli do tej pory go nie subskrybujesz, bo od czasu do czasu wrzucam tu filmy, a czasami bez zapowiedzi, więc jeśli nie będziesz subskrybować, po prostu dużo stracisz, tam jest gdzieś taki przycisk „Subskrybuj” to to trzeba sobie przycisnąć.

[click to continue…]

{ 0 comments }

BIZNES PO WIRUSIE | Czyli na czym by tu zarobić?

Hej. I co my teraz będziemy robić? Kończy się afera wirusowa i co my teraz będziemy robić? Zanim Ci powiem co będziemy robić, to najpierw powiem Ci o czymś co usłyszałem dzisiaj, jestem po prostu z jednej strony zniesmaczony, ale z drugiej strony pełen podziwu, bo chodzi o aferę, która nie jest w żaden sposób nagłośniona, ale chodzi o rękawiczki, była afera z żelami, była afera z maseczkami, a teraz Antonov wylądował, to zostały tylko rękawiczki. Jak nie wiesz o co chodzi z rękawiczkami, to Ci powiem. Przed wirusem rękawiczki takie lateksowe, jednorazowe kosztowały mniej więcej 19 zł za 100 sztuk, w detalu jakby chciał kupić, pójść do jakiegoś tam, do drogerii, a dzisiaj wchodzisz na Allegro i one kosztują 100/ 120/130 zł, skąd tak absurdalna cena?

[click to continue…]

{ 0 comments }

500+ ??? NIEEE, TERAZ E-BIZNES RZĄDZI !!!

Hej, najpierw wytłumaczę temat 500+ żebyś wiedział o co chodzi. Chodzi o to, że patrzenie na jałmużnę, którą daje Ci rząd jak dla mnie jest przykre, dlaczego? W tamtym tygodniu, w niedzielę zrobiłem konferencję, na której powiedziałem na tematy biznesu, na temat tego jak można zarabiać, niektóre osoby zaprosiłem do mojego rocznego Mastermind’u gdzie uczę jak to robić. W środę, w tę środę przed świętami zrobiłem dla nich 40-minutową konferencję, gdzie wytłumaczyłem wstępnie, bo zapisało się kilkadziesiąt osób, wytłumaczyłem wstępnie co będziemy robić, jak będziemy zarabiać. W piątek o godzinie 20 zrobiłem ankietę na grupie, do której dałem do nich dostęp, do tych uczestników i na około 80 osób było 60% osób, które zarobiły przynajmniej 500 zł, w przeciągu trzech dni zrobili przynajmniej 500 zł z tego, co im przez 40 minut powiedziałem jak to robić.

[click to continue…]

{ 0 comments }

2020 MacBook Air 13 Unboxing czyli SZTUKA PAKOWANIA

Hej, na przykładzie jednej z największych firm na świecie pokażę Ci jak się robi biznes internetowy. O kogo chodzi? Chodzi o Apple’a. Akurat dzisiaj kurier przysłał mi to, to coś, to jest nowy MacBookAir. Podejrzewam, że jeden z pierwszych dostarczonych w Polsce. Tak, ja na kryzysie zarabiam, dlatego nie mam problemów z tym, żeby takie rzeczy kupować, ale to nie o to chodzi, ale też pokazując Ci tego, ten komputer,tak odpakuję go teraz, powiem Ci o biznesie internetowym i powiem Ci o sztuce pakowania i o sztuce zarabiania przez internet, bo popatrz nawet na tą firmę, jeśli nie wiesz, to ta firma nie zarabia najwięcej ani na telefonach, ani na komputerach, ani na tabletach, tylko zarabia na aplikacjach. Jeśli popatrzysz teraz na czasy kryzysu, tak nagrywam to, wtorek jest dzisiaj, który to jest wtorek? 7 kwietnia 2020, czekaj, tak żeby było widać, musiałbym jeszcze wyżej usiąść, tak.

[click to continue…]

{ 0 comments }

KTO ROBI SOBIE Z CIEBIE JAJA?

Hej, temat zupełnie nie związany z tym, co się teraz dzieje z obecną sytuacją – propaganda. Propaganda, manipulowanie tłumem, wpływ na to, żeby tłum robił to, co władza chce, zupełnie to nie ma związku z obecną sytuacją. Dlaczego Ci o tym chce opowiedzieć? Dlatego żebyś sobie uświadomił, że Twoje myśli tak naprawdę nie są wcale Twoimi myślami, tylko są to rzeczy, które masz tak naprawdę powkładane do głowy przez media, przez otoczenie i Tobie się wydaje, że tak jest i tak jest z rozmaitymi sytuacjami typu jedzenie albo nie jedzenie mięsa, sytuacjami na temat tego, jak to niby samochody szkodzą, ile to wywołują zanieczyszczeń,a przypadkiem się okazało, że obecna sytuacja powoduje to, że jest większy smog jak był do tej pory, na przykład w Warszawie,a ruchu praktycznie nie ma samochodowego.

[click to continue…]

{ 0 comments }

CZY SAMOCHÓD ZA 1.500.000 MA WADY? | Mclaren 720s

Hej, popatrzymy czy batmanek, czyli McLaren 720s ma wady, a wyszukałem na siłę 5 wad, tak na siłę wyszukałem, bo ma drobne wady. Zacznę od najgrubszej, bo przez tą najgrubszą wadę miałem dylemat, żeby go kupić. Nowego bym na pewno nie kupił, jeśli chodzi… A dlaczego bym nie kupił? Dlatego że to jest samochód, który kosztuje jako nowy, ceny się zaczynają od jakiegoś 1,5 mlni on bardzo dużo traci na wartości, bo McLaren jakoś, z jakiegoś powodu więcej traci na wartości jak konkurencja, czyli Ferrari czy Aventador, Ferrari 488 o tym mówię, bo kupisz nową Ferrarkę to w zasadzie po roku, po dwóch latach możesz nawet sprzedać drożej. Aventador traci troszkę na wartości, ale nie tak jak McLaren, może to jest kwestia, że marka nie jest aż tak popularna jak Ferrari nie wiem, spece niech się wypowiedzą, ja lubię jeździć, niekoniecznie muszę się znać na takich detalach. Popatrzmy w takim wypadku na inne wady wyszukane przeze mnie na siłę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, pokażę Ci jak zrobić magiczny napój dosłownie. W smaku nie bardzo, ale jest to napój, który sprawia, że odporność organizmu nie jest tutaj, tylko jest tutaj, więc w czasach zarazy picie magicznego napoju, który podnosi niesamowicie odporność, jest niezwykle przydatne. Ja ten napój przyznaję, że nie piję na odporność bo jest to efekt uboczny tego bo tak naprawdę piję go po to, żeby mieć więcej energii i pokażę Ci zaraz jak to się robi. Jak sobie to zrobisz, zaczniesz stosować to zobaczysz, że nie potrzebujesz kupować rozmaitych takich napojów, wiesz jakich, które podnoszą energię, tylko wystarczy sobie zrobić coś takiego naturalnego i wzmacniasz też sobie swoją odporność. Powiem Ci, że staram się usilnie od dwóch tygodni złapać tego wirusa, żeby po prostu złapać, wyleczyć się i być po prostu odpornym i kombinuję i nic, i nic. Składniki: imbir, to jest akurat trochę za dużo na taką porcję, bo na taką porcję, wystarczy mniej więcej tyle.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Mclaren 720s, czyli przyjemniaczek za 1,5 mln.

Hej, przedstawiam Ci nietoperka, to jest batmanik, McLaren 720s, samochód jest absolutnie obłędny, nie tylko chodzi o to jak on wygląda, bo wygląda fantastycznie z każdej strony, ale chodzi o to jak jeździ. Może za dużo nim nie pojeździłem, ale jak na razie jest to najszybszy samochód jakim w ogóle jechałem w życiu, a jeździłem różnymi samochodami i takiej prędkości jak tym osiągnąłem, jeszcze żadnym innym samochodem nie osiągnąłem. To że szybko przyspiesza to jest jedno, 2,8 do setki czy 2,9, według parametrów technicznych podawanych przez producenta, ale wszyscy mówią, że McLaren oszukuje i tak naprawdę te samochody jeżdżą o wiele szybciej i mają więcej mocy. Popatrz, po prostu popatrz jak to wygląda, jest piękny, jest naprawdę piękny. Hamuje jeszcze szybciej jak przyspiesza, skręca ponieważ napęd jest na tył prowadzenie tego samochodu jest bardzo przyjemne, intuicyjne, średnio rozgarnięta blondynka sobie z tym poradzi, bez urazy dla blondynek, ale wiesz o co chodzi. Panowie, którzy też średnio sobie radzą z samochodami z tym sobie poradzą.

[click to continue…]

{ 0 comments }

5 WAD I 5 ZALET BMW M4

Hej, ponieważ mam chwilkę czasu, to powiem Ci o 5 zaletach i 5 wadach BM-ki, którą Ci pokazywałem niedawno, ale o której nigdy jeszcze nic nie powiedziałem. To może zacznę od konkursu, o którym powiem na koniec nagrania, żebyś posłuchał całego, a w konkursie będą nagrody o wartości 1000 zł. To jest BMW M4, tutaj gdzieś dam link do filmu z przed tygodnia, albo 2 tygodni jak pokazywałem moje fury, może zacznę od wad, ale ogólnie ja o tym samochodzie dużo powiem za jakiś czas, bo na razie jestem na torze i zanim opony będę miał założone, to jest chwilkę czasu. Ponieważ Polacy lubią narzekać, to może zacznę od pięciu wad, a potem do zalet przejdę. Tak to jestem ja, Jacek, ale jest słońce takie, że nic nie będę widział, mam nadzieję, że będzie coś słychać, bo też wiatr wieje. Jestem na torze Ułęż pod Lublinem, przestrzeń i radość dla miłośników motosportu.

[click to continue…]

{ 0 comments }

CO ROBIĆ W CZASACH WIRUSA

Hej, najczęstszym zdaniem, jakie słyszałem w tym tygodniu to było: „Bo wie Pan jaka jest sytuacja.” W związku z tą sytuacją, która dla mnie jest trochę zrozumiała i niezrozumiała, ale o tym mówiłem tydzień temu, powiem Ci moje inne przemyślenie, bo skoro jest teraz dużo czasu, też jest czas na rozmaite przemyślenia, to można nad sobą popracować. Co prawda większość ludzi teraz siedzi przed telewizorami, albo przed innymi urządzeniami do zabijania czasu, ale zakładam, że skoro jesteś na kanale „sukces.pl” to chcesz troszkę więcej osiągnąć, więc dla Ciebie będzie motywacja. Co robić w tym czasie, w takiej sytuacji? Ok, jakiś czas temu opowiadałem Ci o Benjaminie Franklinie i o jego książce, on tu napisał 13 zasad swoich życiowych, dzięki którym tak naprawdę został potem jednym z bogatszych ludzi swoich czasów, jest na banknocie 100$, złapał piorun.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dzisiaj piątek 13. Chcę Ci powiedzieć co nieco na temat działania umysłu ludzkiego, w sensie tego, jak zrobić, żeby ten umysł był sprawniejszy, ale wyszedłem na miasto, jest przed 18:00, Warszawa o tej godzinie normalnie wygląda tak, że są dzikie tłumy, samochód na samochodzie, bo wszyscy wyjeżdżają, a tymczasem – pusto. Bo propaganda działa. Ok, ja wiem, że mam mówić się na temat działania umysłu, ale muszę Ci jedną myśl powiedzieć z racji tego, że mam jakiś tam zasięg, żeby Ci po prostu dać do myślenia. Mój drogi, moja droga: Wirusy towarzyszyły ludziom od zawsze. I są, były i będą i z powodu jednego wirusa robienie takiego zamieszania jak teraz jest robione, jak dla mnie, w ogóle to nie chodzi o zdrowie, o dbałość o ludzi, tylko jest to jakiś sens, nie wiem czy polityczny, czy ekonomiczny, ale sprawa jest dziwna, rzekłbym podejrzana.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Czy Amazon zmiecie Allegro?

Hej, dziś jest bardzo sympatyczny dzień ze względu na wiadomości jakie rano przeczytałem, a przeczytałem o tym, że Amazon prowadzi rozmowy z Pocztą Polską a propos tego, żeby rozpocząć dystrybucję w naszym o to pięknym kraju i skoro to poważne media podają to zakładam, że faktycznie takie rozmowy się toczą, a co za tym idzie? Za tym idzie to, że Amazon w końcu będzie normalnie, oficjalnie działał w Polsce. Ja to powiem głównie pod kątem osób, które chcą zarabiać przez internet, które chcą sprzedawać na Amazonie. Wytłumaczę Ci dlaczego to warto robić, jaka jest różnica między Amazonem a Allegro i dlaczego tak się cieszę z tego powodu. To może najpierw do tego użyje flamastrów, które kupiłem wczoraj na Allegro, ale jestem pewien, że… nie, nie jestem do końca pewien, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy będą to rzeczy, które będę kupował tylko i wyłącznie na Amazonie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

moje samochody 2020r – 2350KM

Hej, ponieważ wiosna za pasem, można rozpocząć sezon samochodowy, to pokażę Ci to, co najlepszego jest w moim garażu, żebyś miał do myślenia czy warto pracować i po co pracować i robić to mądrze i skutecznie i z tym wszystkim co opowiadam na tym kanale możesz powiedzieć: „A tam Jacek gadasz, ale wiesz takich gadaczy jest sporo”. Więc wiesz, to nie jest tak, że ja pieniądze wydaje tylko na samochody, ale samochody jest to jakiś tam procent… To jest mój podatek od przyjemności. O, tak to nazwę. Jakiś tam procent dochodów przeznaczam właśnie na samochody, bo je lubię. W zasadzie prawie każdy z nich już pokazywałem, poza jednym, który jest schowany za mną, zaraz o nim troszkę opowiem. Więcej akurat o tym, który jest schowany za mną opowiem w tym miesiącu. Zrobię jeszcze jakiś filmik, więc jak zasubskrybujesz ten kanał, gdzieś tam są przyciski, wiesz jak to się robi, dostaniesz powiadomienie, że o tym jest filmik.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, Jacek tutaj. Wyjaśnię Ci naukowo skąd się biorą rozmaite problemy w Twoim życiu związane z tym, że być może nie robisz tego, co wydaje Ci się gdzieś tam, że tak naprawdę powinieneś robić albo nie zarabiasz tyle ile powinieneś albo coś tu jest generalnie „nie tak” i to życie nie jest takie jak czujesz, że powinno być, ale nie jest bo coś Cię ogranicza, więc wytłumaczę Ci skąd to się wzięło, a Ty sobie to przemyślisz. Powiem Ci to na podstawie badania, jakie było robione jeszcze w latach 60. Był taki pan, Stephenson chyba się nazywał o ile pamiętam, on zrobił takie badanie na małpach. Małpy teoretycznie niewiele się różnią od człowieka. Człowiek jest troszkę mądrzejszy, więc u ludzi te rzeczy działają mocniej, więc co się stało z tym małpami, to da Ci do myślenia co ogranicza Ciebie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, jak być najlepszym, jak odnieść sukces, czy to możliwe czy nie? Widzisz, ten kanał właśnie o tym jest i o tym dzisiaj Ci pokażę na przykładzie konkretnych ludzi, którzy są najlepsi na świecie w tym co robią, albo robili, bo przeszli już może niektórzy na emeryturę, a jest to związane akurat z hobby, które mnie bardzo interesuje i którym się sam zajmuję na co dzień, czyli motosportem. Dlaczego w ogóle się interesować tym, co robili inni i co Ci to da? Widzisz, powiedzmy, że chcesz być najlepszym krawcem na świecie, albo najlepszym krawcem w Polsce. I teraz możesz przez całe życie harować, szyć na wszystkie sposoby, kombinować, odkrywać samemu tę wiedzę i pewnie jak będziesz mieć 80-90 lat, powiedzą: „Tak, to jest najlepszy krawiec w Polsce!” Tylko, że już będziesz po prostu starym dziadkiem i niekoniecznie Ci się to na coś zda. A jak myślisz, czy byłaby różnica, gdybyś był najlepszym krawcem na świecie mając lat 25-30? Jest różnica tak?

[click to continue…]

{ 0 comments }

INTELIGENCJA FINANSOWA | Książki Biznesowe

Hej, wyjaśnię Ci dzisiaj temat dlaczego ludzie są biedni, nieszczęśliwi i nie wiedzą, skąd to się bierze. I nie bierze się to z winy rodziców, którzy im powiedzieli, albo nie powiedzieli czegoś, z winy koronawirusa, czy tam epidemii, bo są to rzeczy w 100% zależne od Ciebie. Pierwsza sprawa jest taka, że dotarłeś w ogóle do tego wideo, trafiłeś na kanał sukces.pl, może patrzysz, zastanawiasz się co to jest za człowiek. Jacek Wiśniowski jestem. Jestem dzisiaj mocno przeziębiony, więc nie brzmię może dzisiaj dobrze i wyglądam tak jak wyglądam, no ale trudno… Chodzi o wiedzę i o tym będziemy mówić, ale nie taką wiedzę jak do tej pory, coś Ci opowiadałem, tylko chodzi o wiedzę na tematy ekonomiczne. Co to znaczy wiedza na temat ekonomiczny? Jak skończyłeś studia, czy skończyłeś inną szkołę, niekoniecznie studia, może sobie pomyślałeś: od tej pory się nie uczę, już wszystko co się miałem nauczyć w tej szkole mi do głowy nawkładali i już nic więcej nie potrzebuję.

[click to continue…]

{ 0 comments }

CO ROBI PREZES? I czy Ty nim możesz zostać…

Hej, we wtorki będziemy teraz od czasu do czasu, nie wiem czy w każdy wtorek, robić kontynuację tematu, o którym powiedziałem w piątek, czyli będziemy tworzyć nasz biznes, nasz wspólny biznes. Tak, założymy dużą firmę, rozbudujemy ją ile się da tak, żeby to była firma na 10 milionów i zobaczymy jak się na tym da zarobić. Taki jest plan, a zainteresowanie było bardzo duże, więc myślę, że tematu dopniemy. Skąd… To jeszcze dla tych, którzy w ogóle nie wiedzą o co chodzi, to kliknij sobie na link, gdzie mówiłem dokładnie o co chodzi. A teraz w wielkim skrócie chcę z osobami, które mnie oglądają założyć spółkę akcyjną i wybudować coś dużego: albo hotel, albo biurowiec, albo apartamentowiec, albo zobaczymy co i chcę to zrobić w takiej formie fizycznej, żeby było widać, żeby to była nieruchomość, bo to będzie łatwe do pokazania.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, Jacek Wiśniowski tutaj. Jak założyć firmę, przerobić ją w biznes i zautomatyzować i tak, żeby odnieść sukces? Jeśli temat Cię interesuje, to słuchaj dalej. Ok, założenie firmy, w tym temacie było już sporo nagrań, na których mówiłem, jak to zrobić w praktyce, w zasadzie to wideo dzisiaj robię dlatego, że kilka dni temu dałem na Facebook’a informację, taki napis, cytat, odnośnie biznesu, że jest różnica między biznesem, a pracą na etacie. Czyli zakładasz firmę i jeśli sam tam wszystko robisz, to to tak naprawdę nie jest biznes, tylko to jest praca na etacie, tylko w innej formie. A widzisz, gdyby był biznes, to chodzi o to, żeby to, co się robi w tym biznesie, żeby było tak zautomatyzowane, żebyś Ty, jako szef, mógł wyjechać sobie na rok, czy nawet na 5 lat za granicę, albo w ogóle się tym nie interesował, a biznes, żeby funkcjonował, czyli jest to kwestia automatyzacji.

[click to continue…]

{ 0 comments }

4 Naukowe Metody na Skuteczną Motywację (to działa)

Hej, Jacek Wiśniowski tutaj, jeśli mnie nie znasz. O motywacji, dokładnie 4 naukowe metody na to, jak podnieść swój poziom motywacji. Dlaczego akurat dzisiaj i dlaczego o tym? Jest połowa stycznia, wiem, że już mnóstwo osób zapomniało, zrezygnowało ze swoich postanowień noworocznych, a chciałbyś mieć, podejrzewam, lepsze życie, podróżować, zwiedzać, odkrywać, cieszyć się większymi zarobkami, towarzystwem itp., no ale „Panie, nie chce się!” Ok, więc jak do tego podejść naukowo, bo jeśli powiem Ci tylko: „No dawaj, do roboty, do roboty, zrób to, będzie lepiej!” No ok, zadziała na 5 min, może na 10 min, na pól godziny, ale to nie o to chodzi, to chodzi o to, żeby mieć taką motywację, która będzie działać na dłużej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Afirmacje przyciągającą pieniądze…

Hej, temat na dzisiaj będzie o afirmacjach, a dokładnie o czymś więcej, bo kilka dni temu jedna pani czytelniczka zadała mi pytanie, co by tutaj zrobić, żeby zarabiała więcej, a ona wie, że nie zarabia więcej, dlatego, że ma złe i ograniczające przekonania na temat zarabiania pieniędzy i żebym powiedział, co by tu zrobić, żeby tych przekonań się pozbyć. I ok, to nie jest temat, który jestem w stanie Ci wytłumaczyć w 10 minutowym filmie, powiem Ci jedną z kilku rzeczy, bo to są afirmacje, to są wizualizacje, to są sprawy związane z hipnozą, a to dlatego, że to, że masz jakieś ograniczające przekonania na temat zarabiania dużych pieniędzy, to się wzięło skądś, to skądś to są być może twoi rodzice, być może to są twoi znajomi, być może to jest to, co Ty sam, Ty sama sobie do głowy powkładałaś, bo Ci od małego mówili, że pieniądze nie są dla Ciebie, że aby mieć pieniądze, trzeba ukraść, że ludzie bogaci są źli, że to są oszuści, złodzieje, kombinatorzy i rozmaite tego typu hasła się słyszy i to potem zostaje w głowie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

1.000.000 zł W ROK? TO (NIE)MOŻLIWE

Hej, zajmiemy się abstrakcją, jaką jest zarobienie miliona w przeciągu roku, tak. Czy to jest w ogóle możliwe, czy to co sobie pomyślałeś, „Nie, to niemożliwe, bzdura…” i powymyślałeś sobie milion powodów, dlaczego się nie da. Więc w ramach ciekawości po prostu posłuchaj, spokojnie, nic Ci nie będę sprzedawał, nic Ci nie będę obiecywał, po prostu popatrz na liczby, zaraz na tablicy wszystko wyliczę i wyciągnij sobie wnioski. Mamy milion złotych, milion złotych do zarobienia w rok. Tak, to brzmi totalnie abstrakcyjnie w momencie, kiedy przeciętny Polak według GUSu zarabia niby prawie 5000, ale w praktyce większość Polaków zarabia 2500zł/mc, czyli teoretycznie się nie da. Ale po kolei, tak naprawdę chodzi o to, żeby twój umysł to przyjął i tym nagraniem chcę Ci właśnie wytłumaczyć, że pewne rzeczy są możliwe. Ok, to musimy policzyć ile potrzebujesz zarobić miesięcznie, więc podzielimy sobie, tak żeby to było bardziej łopatologiczne.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, temat pewności siebie. Po co to komu? W zasadzie możesz żyć i przeżyć całe życie będąc osobą super skromną, super niepewną, bojącą się odezwać do kogokolwiek, bojącą się domagać się swojego, albo możesz zastosować kilka technik, a dzisiaj podam Ci 2 takie techniki, ale to są bardzo grube techniki, masz cały rok na to, żeby je zastosować w praktyce, bo te osoby, które w tym momencie uważasz za pewne siebie, to niekoniecznie one się z tym urodziły, bo pewność siebie ludzie w większości naturalnie nabierają przez całe swoje życie, a szczególnie im jesteś młodszy, im więcej masz pozytywnych bodźców, tym wtedy jest Ci łatwiej na starość.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Lista Życzeń a Faktyczna Realizacja Celów

Hej, ponieważ nowy rok za pasem i wiem, że będzie tak, że podczas świąt wiele osób będzie się zastanawiać, co by tu zrobić żeby ten przyszły rok był lepszy jak ten, będą planować, będą kombinować, będą robić listy rozmaitych, rzeczy, które by się chciało zmienić, bo tak się robi co roku, z nowymi planami większość osób wyrusza, tylko że w praktyce jest tak, że niestety minie kilka tygodni a niekiedy kilka dni i z tych planów noworocznych nic nie zostaje. Co w związku z tym? W związku z tym, chciałbym Cię troszkę zainspirować teraz i podać Ci w kilku punktach, co takiego zrobić, żeby plan, który chcesz wdrożyć na przyszły rok, żeby nie tylko wypalił, ale żeby to nie była lista życzeń, które chcesz osiągnąć w przyszłym roku, tylko żeby to była lista rzeczy, które się spełnią. Wiesz, bo spełnią, to jest takie, będzie albo nie będzie, więc które zostaną zrealizowane.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, jak myślisz, czy mógłbyś w swoim dotychczasowym życiu osiągnąć więcej? Czy mógłbyś zarabiać więcej, czy mógłbyś zobaczyć więcej miejsc, spotykać się z innymi, ciekawszymi ludźmi jak do tej pory, robić w ogóle ciekawsze rzeczy, jak myślisz, tak czy nie? Zadaję Ci to pytanie dlatego, że porozmawiamy sobie dzisiaj troszkę o czasie z tego względu, że jest sposób i zaraz Ci ten sposób podam, na to, żeby niesamowicie podkręcić twoje wyniki, to co osiągasz, przez zadbanie o czas. Zaraz Ci dokładnie wyjaśnię, ale zanim do tego dojdę, to Ci troszkę zadziałam na wyobraźnię, bo akurat wczoraj włączyłem sobie jedne film w ramach relaksu i film był bardzo głupi, więc go szybko wyłączyłem, ale początek był właśnie czymś dla Ciebie, bo na samym początku tego filmu akcja się zaczyna od tego, że jest jakiś tam chłopak, który narobił długów i przyszedł Pan, żeby te długi odebrać i odebrać na takiej zasadzie, że wstrzyknął mu truciznę, która w przeciągu 90 min. ma doprowadzić do jego ataku serca i ta trucizna jest niewykrywalna, ale dał mu 90 min. na to, żeby ten dług spłacił i oddał pieniądze.

[click to continue…]

{ 0 comments }

1.000.000 zł W ROK? TO (NIE)MOŻLIWE

Hej, coś nowego będzie teraz, bo w środę  w południe nie było jeszcze live’a i generalnie nie będzie, bo będą we wtorki w samo południe, biznesowe o ile ustawię ostrość, bo jakoś tak dziwnie światło pada. Tylko jestem w hałaśliwym miejscu i nie wiem ile będzie słychać i ile będzie widać. Dobrze, wracamy do tematyki biznesowej, chociaż nie jestem w zupełnie biznesowym miejscu ale z 2 czy 3 dni temu dałem na Instagrama takie dziwne pytanie: „Co byś zrobił, jakbyś miał 100mln zł na koncie?” I była cała masa różnych dziwnych odpowiedzi, no może nie dziwnych, ale niektóre były dziwne. W każdym razie 3/4 osób odpowiedziało, że by kupiło nieruchomość i zainwestowałoby w nieruchomość, żeby ją potem wynajmować i powiem Ci, że jak to zobaczyłem, to stwierdziłem, że brakuje wiedzy ekonomicznej i brakuje troszkę edukacji w tym temacie, więc poopowiadam, wrócę do tematów biznesowych i start-up’owych, zarządzania pieniędzmi i tak dalej, bo ja wiem, że dużo osób chce i pragnie pieniędzy, ale jak już zarobią, to nie mają pojęcia, co z tym zrobić, więc wyjaśnię Ci co zrobić, jak masz 100mln zł.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Co Cię Uszczęśliwia?

Hej, pytanie: „Czy wiesz, co Cię uszczęśliwia?” Różne myśli na pewno Ci się pojawiły. jedni pomyśleli: „O, piąteczek, to mnie uszczęśliwia!”, drudzy sobie pomyśleli: „No nie, nie mogę być szczęśliwy, jak pomyślę o mojej teściowej.” I tak dalej i tak dalej… Zadałem wczoraj na Instagramie takie pytanie właśnie: „Co Cię uszczęśliwia?” I były różne ciekawe odpowiedzi. Chce Ci o tym dzisiaj opowiedzieć, dlatego żeby Ci dać do myślenia, bo jest dzisiaj też Mikołaj, niektórzy dostali prezenty, zostali uszczęśliwieni właśnie tymi prezentami, tylko że chcę Ci powiedzieć o uszczęśliwianiu siebie jakby zaplanowanym. Ci, którzy mnie od dłuższego czasu oglądają pewnie słyszeliście, jak kiedyś tam mówiłem, odnośnie tego, żeby sobie wyznaczyć i wypisać sobie listę 120 celów życiowych i je zacząć realizować.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dla osób, które oglądają mnie od dawna, może dzisiaj nie będzie nic odkrywczego, ale posłuchaj, bo sobie przypomnisz, a dla osób, które są nowe i nie wiedzą w ogóle o co chodzi, to myślę, że Cię tym odcinkiem co nieco zainspiruję. Wiec dla osób nowych, jestem Jacek, Jacek Wiśniowski i opowiadam co nieco o sukcesie, ale generalnie o tym, co by tu zrobić, żeby życie było przyjemne, bo zakładam, że jak miałeś naście lat, a może zaraz po 20-stce, miałeś jakieś tam wyobrażenia na temat tego, jak uważasz, że twoje życie w sposób idealny powinno wyglądać i być może sobie myślałeś o tym, żeby zarabiać większe pieniądze, jeździć fajnymi samochodami, podróżować itp., ale przychodzi proza życia i człowiek się zaczyna zastanawiać, gdzie tu iść do pracy. Akurat przedwczoraj robiłem spotkanie dla osób, które mnie oglądają, w Rzeszowie i opowiadałem właśnie jak studiowałem tam niedaleko na uczelni, tylko że widzisz, u mnie się tak zdarzyło, że ja przez całe życie nie napisałem nawet CV i nawet mi nie przyszło na myśl, żeby napisać CV.

[click to continue…]

{ 0 comments }