Donald Trump – jak go poznać?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/donald-trump-jak-go-poznac

Hej. Pytanie jak poznać tego Donalda Trumpa, osobiście uścisnąć mu dłoń?

Za mną Belweder, teoretycznie można tutaj sobie postać chwilkę i, dobra on tutaj był wczoraj, może niektórzy by go mogli dopaść w sensie uścisnąć mu dłoń, ale raczej jest to mało prawdopodobne, bo jak widzisz nawet dzisiaj, w piątek, też jest tutaj trochę ochrony. Więc podam ci coś o czym już być może słyszałeś, ale usłyszysz to w nowej wersji dzisiaj. Czyli jak poznać praktycznie dowolną osobę na świecie, to nie jest takie skomplikowane jak by się wydawać mogło. Ale zanim do tego dojdę, to muszę ci powiedzieć, przez ostatnie 2 tygodnie jeździłem po całej Polsce robiłem z wami spotkania, zjechałem całą Polskę wzdłuż i wrzesz, kilka tysięcy osób, fajne spotkania. I na tych spotkaniach mieliście okazję właśnie poznać innych ludzi, bo mieliśmy tam taki ćwiczenie, każdy poznał przynajmniej kilka osób.

Ci, którzy poznali to zauważyli jaka jest różnica w momencie właśnie, kiedy no w zasadzie jednego dnia poznajesz kilka, kilkanaście osób. Dlaczego to jest takie ważne? Szczególnie w Polsce, gdzie ludzie siedzą w zamknięciu, boją się odezwać do kogoś obcego a tu okazuje się, że poznawanie ludzi może być bardzo ważne. I to też jest w kontekście Trumpa, bo mniej więcej 10 dni temu poznałem pewnego pana, którego mi przedstawiono jako obieżyświata, który zna mnóstwo ludzi, był praktycznie w każdym kraju. I tam sobie rozmawiamy i z tej rozmowy wynikło, że on zna właśnie Trumpa, tylko że poznał go 20 lat temu, jak razem robili jakiś tam biznes. I ma zdjęcie z Trumpem. No i co z tego?

 

I teraz wrócę do tego o czym zacząłem mówić jak poznać dowolną osobę na świecie. Kiedyś była taka teoria, którą dalej wiele osób wyznaje, że jest prawdziwa, czyli żeby dotrzeć do dowolnej osoby na świecie potrzeba 6 uściśnięć dłoni. Czyli ty poznajesz jedną osobę, ta osoba zna kogoś, tamten zna kogoś, tamten zna kogoś i tak dalej i tak dalej, aż dochodzi do tej docelowej osoby. To jest teoria już stara i nieaktualna z tego względu, że mamy media społecznościowe i świat się bardzo skurczył przez to. Facebook, pewnie słyszałeś o takim portalu, tam zrobili sobie takie badanie i sprawdzili czy ta metoda powiedzmy, dalej działa.  Czy faktycznie tak jest, że potrzeba iluś tam 4, 5, 6 osób do tego, żeby poznać dowolną osobę na świecie. W praktyce wyszło, że wystarczy 3 osoby.

I teraz dalej sobie możesz pomyśleć no i co z tego? Ale ok, część z was ma firmę, część z was udziela się artystycznie i myśli sobie jak by tutaj poznać kogoś tam, jak by tutaj znaleźć inwestora, jakby tutaj zdobyć jakąś tam wiedzę, a to wszystko jest w zasięgu twoich rąk. Nie wiem czy teraz sobie zdajesz sprawę z tego, że i ty teraz możesz poznać Donalda Trumpa, czyli uścisnąć mu dłoń, przez zasadę właśnie 3 uściśnięć dłoni. Bo znasz mnie, ja znam tego pana, który go zna od 20 lat, więc ściskasz moją dłoń, ściskasz dłoń teraz już mojego kumpla i on cię przedstawia Trumpowi. Ok, to jest teoria, bo wiadomo, że to nie jest też takie proste umówić się do Trumpa. Ale gdyby ci bardzo zależało i stawałbyś na głowie, to widzisz, że jest sznureczek, który cię do niego doprowadzi. I tak samo jest sznureczek, który cię doprowadzi do tej osoby, na której tobie najbardziej w życiu zależy, żeby ją poznać, nie wiem, może chcesz poznać Jennifer Lopez, chociaż Jennifer Lopez dla niektórych była fajna 10 lat temu, dzisiaj niekoniecznie. Ok, może Jessicę Albę, jakąś tam aktorkę kogoś tam albo może aktora, a może biznesmena, albo kogokolwiek.

Wybacz tu jest jakiś hałas, ale nic nie poradzę. To karetki, to policja.

I teraz tak, po co ci to wszystko mówię? Mówię ci to dlatego, żebyś sobie uświadomił, że to nie jest taki trudne jak się wydaje. Bo jeśli będziesz w tych mediach społecznościowych, 3 osoby dzielą cię od poznania dowolnej osoby na świecie. Jak robiłem te spotkania po Polsce, mówiłem wam o tym, żebyście sobie założyli kanały, gdzie się da na YouTube, na Instagramie konta, żeby pozakładać, fanpage porobić, bo jak ty tam będziesz gromadził rozmaite osoby to odległość do kogoś będzie się skracać. I teraz popatrz gdybyś znał Donalda Trumpa to przez niego jesteś w stanie tak naprawdę poznać dowolną osobę prawie że na świecie, bo jak Donald Trump przedzwoni… do kogo? To już nie chodzi o prezydentów, ale do dowolnej osoby, ma charakterystyczny głos, jest charakterystyczną osobą i powie słuchaj jest taki a taki, który chce z tobą porozmawiać, no to przecież jak by do ciebie zadzwonił, no to co odmówisz mu? No, nie odmówisz mu, no bo panu, od niego tak naprawdę zależy co się dzieje na świecie, to się nie odmawia.

Ok, to teraz muszę jeszcze jedną rzecz powiedzieć, bo wiem, że co niektórzy teraz zadają pytania odnośnie tych spotkań, które robiłem, dlaczego ja o tym nie wiedziałem albo kiedy będzie w Rzeszowie albo kiedy będzie w Katowicach, nawet dzisiaj widziałem takie pytania, kiedy będzie w Gdańsku. Słuchajcie ja o tym wszystkim mówiłem miesiąc temu i wszystkie osoby, które są zapisane u mnie na newsletter dostają takie informacje, dostają informacje, kiedy są spotkania, więc ten mój newsletter jak wejdziesz na stronę sukces.pl to on tam jest z konkretnego powodu. I mogła cię ominąć cała masa fajnych rzeczy dlatego, że nie zapisałeś się na ten newsletter, więc napraw ten błąd i zapisz się. Ja tam nie wysyłam żadnego spamu, ja tej bazy, to jest moje, ja tego nikomu nie udostępniam, dostajesz tam za to bardzo fajne wiadomości. Więc wejdź na sukces.pl i się zapisz.

Jeszcze jedna rzecz odnośnie poznawania ludzi. Nawet dwie rzeczy. Pierwsza jest taka, że pod kątem tego na początku roku zacząłem się w końcu zajmować Instagramem ja sam osobiście a nie tam firmy, które wynajmuję tylko sam, swój własny kanał zacząłem prowadzić tak konkretnie od tego roku, więc możesz wejść jest na Instagramie sukces.pl łatwo znaleźć. Swoją drogą też zapraszam cię teraz zrobione jest forum dyskusyjne dla ciebie też na sukces.pl/forum. Tam są ludzie rozgarnięci, którzy pokazują jakie mają pomysły, co chcą z tym zrobić, którzy chcą poznać ludzi, którzy chcą założyć MasterMind, warto tam pójść, bo są to ludzie zainteresowani rozwojem.

I tak już na koniec, jak będziesz korzystał z tych mediów społecznościowych, mogę ci powiedzieć jedną rzecz, jak najbardziej korzystaj w sensie ty tam publikuj, ale nie oglądaj tego co robią inni, co sąsiadka robi, co kolega z podstawówki czy koleżanka robi, bo to jest strata czasu, zajmuj się swoim rozwojem, swoim biznesem a media społecznościowe wykorzystuj w ten sposób, że to ty tam dawaj treści, żeby z tego ładnie korzystać.

A to jeszcze jedną rzecz powiem, bo uzbierało mi się na kanale już prawie 95,000 osób i w ten sposób widzisz, chce ci pokazać, jak działa poznawanie ludzi. Bo przez to, że ja mam dostęp teraz do tylu osób, to ja mam o wiele łatwiej z tym, żeby poznawać kogoś na kim mi zależy, żeby też osiągać takie cele na jakich mi zależy, bo mam jak do kogo dotrzeć. Jest to o wiele prostsze. Teraz możesz powiedzieć tak, dobra cwaniaczek jeden, ma te 95,000 to mu łatwo, słuchaj mi to nie spadło z nieba, jak widzisz co piątek, coś tutaj mniej lub bardziej inteligentnie opowiadam i to się uzbierało, no tak naprawdę przez 2 lata. Bo zacząłem to regularnie robić chyba 2 lata temu. I dwa lata temu na moim kanale było nie wiem z 20,000 może czy z 17,000. Jak zaczynałem wiesz, ile miałem na początku, jak zaczynałem prowadzić kanał, tyle, zero. Nikt ci nie broni dojść do Donalda Trumpa, tylko jak już dojdziesz do tego Donalda Trumpa to wiesz, to też trzeba mieć z czym. Bo tylko tak, że pójdziesz mu uścisnąć dłoń no to trochę słabo. Pomyśl co takiego możesz sobą zaprezentować, żeby nawet Donald Trump kombinował co zrobić, żeby się z tobą spotkać.

Do usłyszenia we wtorek. Cześć. 

 <wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment