jak ZAROBIĆ 1 MLN $ w 3 miesiące?

Hej, dzisiaj będzie zabawny odcinek, nie ze względu na tytuł, odnośnie tego, jak zarobić milion w przeciągu 3 miesięcy, milion dolarów, tylko dlatego, że mi ortodonta założył coś nowego na zęby i będę seplenił dzisiaj. A do tego kręcę nową kamerką, więc nie wiem, czy się nagra i jak się nagra. Ale ok, milion $ w przeciągu 3 miesięcy, już słyszę moich ulubionych życzliwych, którzy aż zacierają ręce, jakby to zaraz mnie zhejtować. Posłuchaj do końca tego, co mam Ci do powiedzenia i będziesz w stanie określić, czy jesteś w stanie zarobić ten milion $ w przeciągu 3 miesięcy czy nie. To, o czym Ci teraz chcę opowiedzieć, inspiracją do tego jest ta książka: „Jednominutowy milioner” Victor Hansen.

To jest książka, którą przeczytałem chyba z 10 lat temu, jak nie więcej i wtedy mocno mnie zainspirowała. Ja wtedy jeszcze prowadziłem agencję reklamową i miałem już kilka swoich projektów, ale nie myślałem o tym, żeby mieć swoje produkty fizyczne, które będę gdzieś tam sprzedawał, a ta książką mnie do tego zainspirowała i również do tego, żeby ich poszukiwać. Dlaczego? Dlatego, że w tej książce jest opisana historia kobiety, która to musiała zarobić milion dolarów w 3 miesiące po to, żeby odzyskać swoje dzieci. I jest pokazana jej historia dochodzenia do tego i jak to robi, czy to jest w ogóle możliwe czy nie. W tej książce w zasadzie są 2 rzeczy pokazane, pierwsza jest pokazana jej zmiana nastawienia, jej zmiana sposobu myślenia jaki miała do tej pory, na to co uważała, że jest niemożliwe. Bo podejrzewam, że większość osób, która mnie w tym momencie ogląda, jak powiedziałem: „Jak zarobić milion dolarów w 3 miesiące?” to już sobie tam swoje myśli potworzyła odnośnie tego, jakie to niemożliwe, nieuczciwe i nie wiadomo co… Otóż widzisz, to jest właśnie to, nad czym ta kobieta pracowała przez te 3 miesiące, przede wszystkim pracowała właśnie nad nastawieniem w umyśle, że to jest możliwe. To już było w zasadzie po 2 miesiącach, dopiero wtedy doszła do tego, co takiego mogłaby zrobić, jak już jej głowa nastawiła się na to, że to się może faktycznie da zrobić, to zaczęła myśleć o tym, jakby faktycznie ten milion w praktyce zarobić. Nie będę kończył czy zarobiła, czy nie, ale powiem o drugiej rzeczy, którą potrzebowała, bo tak, pierwsza to była kwestia zmiany nastawienia, swojej psychiki, przestawienia się, to jest totalny format dysku i wgranie nowych danych, że tak się da zrobić. Ja wiem, że jak ktoś zarabia 2tyś miesięcznie, albo i mniej, to sobie myśli: „nie no, przecież to w ogóle nie da się, milion dolarów w 3 miesiące!? Bajki nie da się!”

Teraz gdyby przypadkiem słuchała mnie osoba, która zarabia więcej jak milion dolarów tygodniowo, bo są takie osoby, to by się tylko taka osoba mogła uśmiechnąć pod nosem, o czym ten koleś mówi, jaki tam milion w 3 miesiące, śmieszne pieniądze. I teraz możesz pomyśleć: „Nie no, Jacek zwariował, o czym on opowiada!?” No więc powiem Ci tak, najbogatszy człowiek w tym momencie; Jeff Bezos, sprawdzałem sobie tydzień temu, był wyceniany na 154mld $, dzisiaj patrzyłem, był wyceniany na 164,5mld $. Czyli w przeciągu tygodnia, 7 dni, jego wartość… Mysz, o kurcze, haha! Jego wartość wzrosła o 10mld $, abstrakcja totalna, bo to przecież jest niemożliwe, żeby w przeciągu tygodnia ktoś zarobił 40 mld zł?! 100 najbogatszych Polaków nie jest wartych tyle, co ten człowiek zarobił w przeciągu tygodnia, przecież to jest niemożliwe!? Otóż widzisz, to jest właśnie kwestia nastawienia umysłu do tego, co się da, a czego się nie da. I widzisz, właśnie nad tym ta kobieta pracowała, a raczej znalazła mentorkę, która zrobiła jej porządek w głowie i przekonała ją do tego, że jednak się da. I widzisz, historie takich osób, apropos dalej tych osób, które myślą, że to jest niemożliwe, pokazywałem Ci tę książkę kiedyś, „MISTRZOWIE CZYLI 101 INSPIRUJĄCYCH HISTORII LUDZI SUKCESU”Jeszcze raz popatrz sobie.

W tej książce jest 101 historii właśnie takich osób, które nie powinny, a jednak osiągnęły wielkie sukcesy. I takich ludzi na świecie jest o wiele więcej, więc odpowiadając na pytanie: „Czy można zarobić 1mln $ w przeciągu 3 miesięcy?” Tak, jeśli będziesz miał mega determinację, będziesz mieć wiedzę i będziesz to po prostu wszystko realizować! To wtedy jak najbardziej jest to możliwe i to nie jest tylko kwestia tego, czy to będzie milion, bo to może być więcej, ok ja tu mówię w tym momencie o pieniądzach, ale mógłbym zadać pytanie: „Czy można w 3 miesiące nauczyć się latać helikopterem?”, bo akurat jakiś leci. I teraz tak, widzisz, jest to kwestia nastawienia, bo jeśli Ty nie odczuwasz żadnej potrzeby, żeby latać helikopterem, no to oczywiście będzie Ci to niepotrzebne. Ale, jeśli powiedzmy, byś ugrzązł na środku pustyni i byłby tam helikopter, zatankowany do pełna i byłaby jego instrukcja obsługi i byłoby zapasów żywności i picia na 3 miesiące i ty wiesz, że masz 3 miesiące na to, żeby się nauczyć pilotażu bo inaczej umrzesz, no to widzisz, jest kwestia determinacji. Ta kobieta, w tej książce, którą Ci pokazałem, miała mega determinację, bo tutaj była kwestia tego, czy odzyska swoje dzieci czy nie. Pod ostatnim filmem jakiś Pan napisał: „Jacek, ale ja słucham Cię od 3 lat i tak jak pracowałem na budowie, tak dalej pracuję na budowie.” No właśnie, bo nie masz potrzeby, żeby cokolwiek zmieniać w swoim życiu. Jeśli nie masz potrzeby, jest Ci wygodnie z tym, co masz, jeśli Cię nic nie uwiera, no to oczywiste, że Ty z tym nic nie robisz.

Więc mój drogi, moja droga, jeśli chcesz zmian w swoim życiu, nauczyć się pilotażu, nauczyć się dobrze jeździć samochodem, opanować dowolną dziedzinę wiedzy, dowolną umiejętność, to skoro ktoś inny to zrobił, to znaczy, że Ty też możesz. Oczywiście, może być tak, że masz pewne ograniczenia, albo umysłowe, albo fizyczne i pewnych rzeczy nie jesteś w stanie zrobić. Niemniej też historia pokazuje ludzi takich, którzy jak byli naprawdę zdeterminowani, to pomimo swoich ułomności byli w stanie osiągać bardzo wiele. Przychodzi mi teraz od raz udo głowy taki Pan który się nazywa Nick Vujicic, który niema rąk, niema nóg, a jest w Top 10 najlepszych mówców motywacyjnych świata. Pan zarabia grube pieniądze, wydaje książki, jeździ po świecie z wykładami, nawet w Polsce był chyba z 2 razy, ma piękną żonę, ma dzieci, niema rąk i nóg. Czyli jak np. przeziębi się, cieknie mu z nosa, to nie weźmie sobie i tego nie wytrze. Jak idzie do toalety, to też tam nie załatwi pewnych spraw tak? Mimo to, gość jest podziwiany, wygląda na takiego, który wczoraj wygrał w „totka”.I teraz puściłem Ci to nagranie, może opowiesz o tym swojemu bratu, albo koledze i on powiedział: „Co Ty stary, to nie jest dla Ciebie! Popatrz, ten koleś się nawet wysłowić nie umie, a opowiada Ci takie rzeczy, że będziesz zarabiał miliony, albo będziesz pilotował helikopter, albo będziesz coś tam robił, no co Ty?!”

No więc widzisz, wrócę do tego, co mówiłem o determinacji, jeśli naprawdę jesteś zdeterminowany i musisz coś zrobić, to wtedy Cię w ogóle nie obchodzą tacy kretyni, tacy „życzliwi” z otoczenia, którzy Ci będą mówić, że tego się nie da. Bo? Bo się nie da! A ja Ci powiem, że się da! To jeszcze jedno odnośnie wiedzy i odnośnie zarabiania pieniędzy, bo jakiś czas temu mówiłem o tym, że zrobiłem kurs allegro, w zasadzie ten kurs allegro to jest to: 10h wideo, które tutaj na pendriv’ie jest nagrane. I oczywiście też różne opinie słyszałem na temat mojej osoby i na temat tego kursu, zanim on jeszcze powstał, w trakcie jego trwania, a po kursie, widzisz, ja jestem mega zachwycony, plus jestem mega zachwycony osiągnięciami moich kursantów. Bo dostali wiedzę, czyli to co ta kobieta w tej książce, która musiała zarobić ten milion dolarów. Dostali wiedzę, jak to zrobić, jedni z tego skorzystali, skończyli kurs i jest forum na Facebook’u, gdzie się wypowiadają i opowiadają o swoich sukcesach i wiem, że zarabiają fajne pieniądze już po pierwszym miesiącu tego kursu, a oczywiście są tacy, którzy nie mieli odpowiedniej determinacji, pominę tych, którzy się w ogóle nie zapisali, niema problemu, ale widzisz, było chyba z 5% osób, które z kursu zrezygnowało.

Dlaczego? Nie wnikam, ale to jest tak, jeśli człowiek jest naprawdę głodny, jeśli człowiek ma naprawdę potrzebę, to według mnie osiągnie wszystko. Więc tak tytułem podsumowania: na czymkolwiek Ci zależy w życiu, naprawdę Ci zależy, jak będziesz do tego mieć determinację, jak będziesz mieć do tego wiedzę, to osiągniesz absolutnie wszystko. Niema przed Tobą żadnych ograniczeń, mimo tego, co Ci będzie powtarzać mama, tata, brat, siostra i rozmaici „życzliwi”. Słuchaj siebie i szukaj w sobie właśnie takiej determinacji, jak będziesz mieć fajny cel, będziesz zapalony do tego, żeby to osiągnąć, to po prostu będziesz to mieć i tyle. Dzięki!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment