Jak można zarabiać bez wkładu własnego

Hej. W tak ładnych okolicznościach przyrody porozmawiamy sobie o zarabianiu, o pozyskiwaniu pieniędzy, czyli jak można zarabiać bez wkładu własnego, bez posiadania swoich własnych pieniędzy. Co chwilę dostaję takie pytanie, o jejku, jejku, ale przecież ja nie mogę zacząć żadnego biznesu, bo nie mam pieniędzy. Nikt mi nie pożyczy, nikt mi nie da. Nie mam bogatych rodziców, nigdy w życiu nie będę bogaty, bo nie jestem w stanie dostać tych pierwszych pieniędzy. Więc powiem ci jak te pieniądze za darmo mieć albo jak zacząć działać bez tych pieniędzy. Z 3 albo 4 takie metody ci podam.

Pierwsza jest taka najbardziej drastyczna, chociaż wymaga trochę wiedzy. A wiedzę możesz za darmo dostać z Internetu, bo masz dostęp do Internetu. Więc masz dostęp do nieograniczonej wiedzy, na przykład ode mnie jak te pieniądze uzyskiwać. W tym momencie ogromne pieniądze można zarobić nie posiadając wkładu własnego robiąc kampanie na Kickstarterze. Ja o tym opowiadałem chyba z półtora roku temu. Gdzieś tu dam z resztą odnośnik do tego filmu. Masz pomysł, masz ideę, nie musisz mieć w ogóle produktu i dajesz to na Kicktarter albo na Indiegogo. Są to serwisy crowfundingowe. Jeśli nie wiesz o co chodzi, chodzi o to, że ogląda to… ok, każdy ma jakieś tam zaskórniaki albo większość ludzi ma jakieś tam zaskórniaki i chciałoby je pomnożyć albo po prostu lubi kupować rzeczy, których jeszcze nie ma albo nie ma nikt inny. Dlatego śledzą tego typu serwisy normalni ludzie, którzy mają tam po kilka, kilkanaście, nawet kilkaset dolarów po to, żeby sobie kupić coś fajnego. I na Kickstarterze na przykład ktoś sobie wymyślił szczoteczkę do mycia zębów, która jest nie jednostronna, tylko ma trzy albo cztery a nawet widziałem i więcej tych szczoteczek, tych powierzchni czyszczących. Czyli jak się myje zęby to nie tylko z jednej strony, tylko od razu ze wszystkich stron. I taką głupotę, którą ty jesteś też w stanie wymyślić, robią ładne zdjęcia, robią filmik, pokazują jak się myje tym zęby i piszą, że potrzebuję zebrać powiedzmy 100,000 dolarów, żeby wdrożyć to do produkcji. I ludzie z całego świata zaczynają wpłacać pieniądze. To, żebyś ty coś takiego zrobił to jest tylko i wyłącznie kwestia twojej pomysłowości. Bo nawet nie musisz zlecić produkcji tych szczoteczek, żeby je robić, tylko albo możesz zrobić prototyp, możesz sam w garażu sobie zrobić z drutu szczoteczkę albo połączyć… kupić 3 szczoteczki po 1,5 zł sztuka, czyli masz całą inwestycję 4,5 zł. Skleić je. Dobra klei będziesz potrzebował jeszcze za 2 zł. Cała inwestycja to jest 6,5 zł. Filmik masz, filmik będziesz miał, bo zakładam, że masz telefon komórkowy, jesteś w stanie tą kamerką jaką tam masz nagrać. A jak nie to pożycz od kolegi, od mamy, czy od taty telefon albo kamerę jakąkolwiek i nagraj, jak się to robi. I to jest tyle. Cała reszta pracy to jest taka, żeby to wypromować. Wypromować, nie musisz nic płacić, bo jest masa blogów, jest masa fanpage, Instagram. Media społecznościowe są przepotężne i tam po prostu wystarczy puszczać ten twój filmik nagrany za suma 6,5 zł, po to, żeby uzyskać 100,000 dolarów. I teraz możesz powiedzieć a kto mi za to zapłaci? O, słuchaj zdziwiłbyś się, bo takie kampanie właśnie zebrały po kilkaset tysięcy. Nie tak 100,000 ale po 600 do 900 nawet widziałem jakiś pan, coś tam do butów robił jakieś tam drobiazgi, po1,5 mln dolarów. 1,5 mln dolarów, czyli masz 5 milionów złotych. Gdybyś miał 5 milionów złotych, a nie masz nic, a zarabiasz 5 milionów nagle ci wpadnie do kieszeni no to wow.

To jest jeden ze sposobów. Kolejny ze sposobów jak nie masz żadnych funduszy, to jest też kwestia nauczenia się, dobra to wymaga trochę więcej pracy, bo trzeba zacząć chodzić od banku do banku i dopytywać się kto ci da kredyt. Po prostu tak. Z tymi dochodami jakie teraz masz na pewno na te kilkadziesiąt banków, które są w Polsce, będzie jeden, który ci kredyt da. Nie chodzi o to, żebyś brał ten kredyt, ale żebyś miał świadomość, że ten kredyt możesz wziąć. I teraz co? Skoro masz świadomość taką, że dadzą ci kredyt na 30 tysięcy, może na 100 tysięcy to ty w tym momencie możesz zacząć kombinować jak by tutaj biznes uruchomić za tą kwotę, którą bank ci może dać. Tak, żeby ci to wróciło.

Chociaż ja osobiście nie jestem za tym, żeby pożyczać pieniądze. Bo to jest widzisz kolejna trzecia opcja, możesz po prostu poprosić kogoś z rodziny, wujka, ciotkę, mamę, tatę, żeby ci pożyczyli pieniądze na jakiś tam cel biznesowy. Tak na przykład zaczynał pan, który w tym momencie jest chyba 18 najbogatszym człowiekiem na świecie, czyli ten pan, który stworzył firmę Nike. On po prostu pożyczył pieniądze od taty, na to, żeby kupić pierwszą partię butów. I potem sprzedawał te buty, podjeżdżał pod stadion, gdzie były zawody, otwierał bagażnik kombi i stamtąd po prostu z samochodu sprzedawał buty sportowe. I w tym momencie jest jednym z bogatszych ludzi na świecie. Więc to też jest sposób.

Dlaczego ja nie jestem za pożyczaniem pieniędzy? Dlatego, że jak ty pieniądze dostaniesz od kogoś a nie masz odpowiedniej motywacji, no bo pieniądze dostałeś, to bardzo często te biznesy się rozpływają, no bo nie ma głodu, nie ma potrzeby, nie ma pożądania tego. Popatrz jak zjadłeś dzisiaj obiad, czy jak zjadłeś kolację jesteś nasycony i potrzebujesz tego jeść. Zaraz po zjedzeniu nie potrzebujesz jeść. Ale w momencie, kiedy jesteś cały dzień głodny, nie stać cię na jedzenie albo nie możesz z jakiegoś powodu zjeść, to ty o tym myślisz, ty cały czas o tym myślisz co by tu zrobić, żeby jednak coś zjeść. Więc w momencie, kiedy nie masz tych pieniędzy a ich bardzo potrzebujesz to wtedy naprawdę niezwykle się wysila twoja pomysłowość, twoja kreatywność. I to właśnie o to chodzi.

Sposobów oczywiście jest więcej, ale powiem ci jeden jeszcze sposób, który no w pewnym momencie życia ja też ten sposób stosowałem. Bo zacząłem zarabiać pieniądze w taki sposób, że… ok, jest to kupowanie towaru niejako, za który jeszcze nie płacisz. Teraz hurtownie z tym różnie podchodzą, bo wiele osób nie płaci, ale powiedzmy, że masz taką hurtownię, która da ci towar, za który ty masz zapłacić w przeciągu tygodnia czy dwóch tygodni. Więc ty dodajesz sobie do tego jakąś tam marżę, jakiś tam narzut. I ty nie masz pieniędzy na początku, ale masz umiejętność tego, żeby to sprzedać. Albo kombinujesz tak co zrobić, żeby to sprzedać. I wtedy pieniądze zarabiasz. I potem się to rozkręca, rozkręca. Jak nie wiesz jak to sprzedać, o widzisz, to tutaj ja mogę ci przyjść z pomocą. Bo zaczynam teraz dla osób, które chcą właśnie w ten sposób zaczynać zarabiać pieniądze, otwieram kurs sprzedaży internetowej, kurs sprzedaży na Allegro. I tam będą też pokazane elementy jak to robić na Ebay. I będzie to kurs, który będzie trwał miesiąc. Cztery razy w tygodniu będą ze mną spotkania online. Mniej więcej dwie godziny potrwa takie spotkanie. I co tam będę pokazywał?

Bo, widzisz pójdziesz do tej hurtowni, dostaniesz towar, ale nie masz pojęcia jak to sprzedać. A widzisz a ja się tym zajmuję od ponad 20 lat, więc ja wiem ja to sprzedawać. Mało tego wyszkoliłem już parę osób, które na Allegro, jeden pan ostatnio, dwa tygodnie temu do mnie napisał, że Allegro zaprosiło go na spotkanie VIPów Allegro. Bo Allegro się teraz troszkę pozmieniało i te osoby, które mają największą sprzedaż, czyli mają sprzedaż powyżej 200,000 zł miesięcznie, dostają status VIPa Allegro i mają tam troszkę lepsze możliwości sprzedaży. I on był zaproszony na taką imprezę Allegro a zapisał się do mnie na kurs 10 miesięcy temu. W przeciągu 10 miesięcy doszedł do tego, że ponad 200 tysięcy miesięcznie z tego ma. Czyli da się. A zaczynał od niczego. Czyli ty też możesz, bo ja wiem jak to się robi, bo ja to robię od dawna. Co prawda ja większość sprzedaży robię na Amazonie, no bo widzisz Allegro jest tylko w Polsce. Ale widzisz co innego jestem ja, który robi to od 20 lat, a co innego jesteś ty, który dopiero zaczyna. Ale widzisz może być tak, że nawet handlujesz od 10 lat na Allegro, ale nie masz odpowiednich dochodów, nie sprzedajesz odpowiednio a może nawet chcesz się wycofać, bo konkurencja cię wykańcza. I też od wielu osób słyszę, o konkurencja mnie wykańcza, na Allegro się już nic nie da robić, bo coś tam coś tam. A widzisz a ja wiem, jak to robić. Jeśli nawet 10 lat handlujesz na Allegro to pokażę ci jak zarabiać i nie przejmować się konkurencją. Bo też takie osoby miałem na kursie, które takie problemy miały, a sobie z tym poradziły.

Jak się zapisać na ten kurs?

Ja podam numer konta bankowego do mojej firmy i podam kwotę jaka jest aktualna na teraz. Bo ta kwota będzie rosnąć. Więc ta kwota, która jest teraz aktualna jest podana w opisie. Pierwszy miesiąc jak to będzie robione, bo to będzie trwać miesiąc, wystarczy ci do tego, żeby się nauczyć. Nie potrzebujesz wkładu własnego. Jedyne co potrzebujesz to to, żeby zapłacić za ten kurs. Tak za niego trzeba zapłacić, nie dam ci go za darmo, bo jest to kawał wiedzy. Gdybyś dostał za darmo, to byś tego w ogóle nie szanował, to byś tego nie robił. Powiedziałbyś, że to jest beznadziejne, do niczego i ty to w ogóle jesteś naciągacz, więc to na pewno nie działa. Dla tych, którzy tak uważają to do dwóch tygodni bez problemu możesz się wypisać z kursu, jak ci zwrócę pieniądze. Możesz się wycofać do końcu kursu, czyli możesz mieć w sumie cały kurs za darmo, pod warunkiem, że pokażesz mi swoją aukcję i każdą osobę, będę konsultował, czyli z każdą osobą umówię się na telefon i porozmawiam odnośnie twojej aukcji, jak ją poprawić, co tam pozmieniać, żebyś się nauczył po prostu jak to dokładnie robić. I jeśli to nie zadziała i nie zwróci ci się cena kursu, bo zazwyczaj jest tak, że ci kursanci, którzy u mnie byli po miesiącu zarabiali mniej więcej 600 zł. Więc jeśli ci się nie zwróci to po miesiącu albo uznasz, że ta wiedza, którą podaję nie działa, po prostu zwrócę ci pieniądze. Czysty układ. To jest po prostu… grzech z tego nie skorzystać. Bo zapisujesz się na kurs, jeśli nie zadziała zwracam ci pieniądze. A zakładam, że chcesz się nauczyć zarabiać pieniądze. Więc nie ma na co czekać.

Nie nazywam w żaden sposób tego kursu, możesz sobie go nazwać, jak chcesz kurs Allegro, kurz zarabiania, nie ma znaczenia. To co będziesz potrzebować to to, żeby mniej więcej dwie godziny czasu dziennie na to poświęcić. I teraz tak, jeśli będziesz robić to co robię i po miesiącu, będziesz zarabiać na tym przynajmniej 600 zł, pracując 2 godziny dziennie. To popatrz na swoją dotychczasową pracę, którą zastanów się jak bardzo ją lubisz, chodzić tam, spotykać tych ludzi, robić te rzeczy, co robisz. I zarabiać tyle ile zarabiasz. A teraz jak się nauczysz tej wiedzy i poświecisz na to nie 2 godziny a 8 godzin dziennie, będziesz zarabiać o wiele więcej jak do tej pory na etacie. I będziesz sobie siedział nad morzem z laptopem na kolanach i to jest cała twoja praca. Nie musisz siedzieć w biurze, nie musisz robić to czego nie lubisz. Tylko po prostu bardzo proste, przyjemne rzeczy, które można robić z dowolnego miejsca na świecie. I ja właśnie w ten sposób pracuję. Ależ to ciężkie. Tak?

Dlaczego nie dostaniesz tego kursu za darmo to już ci powiedziałem. Teraz tak, możesz powiedzieć, że kwota tego kursu jest dla ciebie nie do przejścia i żebym ci rozłożył na raty. Nie zrobię tego. Dlaczego?

Dlatego, że widzisz cały geniusz ludzki, cała przedsiębiorczość ludzka uruchamia się w momencie, kiedy masz problem i masz go pokonać i masz coś do zdobycia. Bo jeśli coś ci zostaje podane na tacy albo masz do tego ułatwienia to motywacja spada do zera. Ponieważ zajmuję się tutaj motywacją, ponieważ zajmuję się tutaj sukcesem, więc mój drogi, moja droga rusz dupę, zdobądź te fundusze i twoje życie się odmieni.

Dziękuję bardzo. I do usłyszenia wkrótce.

 

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment