Czy Każdy Może Być Milionerem? KONKURS 5 tys. zł do wygrania.

Hej, pytanie, czy każdy może zostać milionerem, czy każdy może odnieść sukces, czy każdy może być osobą szczęśliwą, spełnioną? Nie! Możesz w zasadzie wyłączyć ten film, gdyby nie to, że będzie konkurs z cennymi nagrodami, ale zanim powiem o konkursie, to wytłumaczę Ci, na czym polega różnica miedzy osobami, które te sukcesy odnoszą, zarabiają fajne pieniądze, a tymi, którzy ich nie mają. Prowadzę ten kanał już od 5 lat i czytam komentarze i widzę co tam się dzieje i część osób pisze właśnie o tym, z podziękowaniami i to bardzo dużymi, że dzięki mnie założyli firmę, że się im dobrze powodzi, że odnoszą sukcesy, niekoniecznie tylko w zarabianiu pieniędzy, ale też w innych tematach, na których im zależy, super!

Ale są też tacy, którzy piszą: „Jacek, jak to jest, oglądam Cię od 3 lat i nic się nie zmienia, jak pracowałem na budowie, tak dalej pracuję i niema zmian?!” Ok, to teraz powiem Ci chyba najważniejszą rzecz na tym kanale, chociaż podejrzewam, że kiedyś o tym mówiłem, ale nie koniecznie dotarło to do osoby, która od kilku lat mnie ogląda i niema efektów. Mój drogi, moja droga, żeby pojawiały się efekty w twoim życiu, trzeba ruszyć dupę, dokładnie tak i jak coś usłyszysz, to zrobić to, bo są kolekcjonerzy szkoleń, są kolekcjonerzy książek, są kolekcjonerzy filmów video, czy filmów na YouTubei jak się chwalą, że w przeciągu roku przeczytali 50-100 książek, ale popatrzeć na ich życie, to nic sienie zmienia, niema nic. Są ludzie, którzy wydali ciężkie pieniądze na szkolenia, ale popatrzeć na ich firmy, popatrzeć na ich życie prywatne, niema żadnej, ale to żadnej zmiany, poza tym, że ich kieszeń jest pusta, przez to, że wydali pieniądze na książki, czy na szkolenia, bo podstawowa cecha, która prowadzi do osiągania sukcesów, do osiągania wszystkiego, na czym Ci w życiu zależy, polega na tym, że jak ktoś Ci powie, że zamiast działkę przekopywać szpadlem, widłami, czymkolwiek, można wziąć traktor, przeorać to traktorem i oszczędzić sobie robotę! Dobra, teraz to powiedziałem w dużym uproszczeniu, ale właśnie o to chodzi, żebyś sobie uświadomił, że samo czytanie, samo oglądanie nic nie daje! Nawet to, jeśli będę Ci tłukł  do głowy, rusz dupę, rusz dupę, rusz dupę, to też nic nie da!

Chodzi o to, że jak z tych ponad 200 filmików, które opublikowałem, w każdym jest jakaś perełka, więc chodzi o to, żeby wziąć taką jedną perełkę i ją rozpakować z tej muszelki i wprowadzić w życie, bo bez tego, przykro mi, nie jest mi przykro, po prostu taka jest prawda i nikt na to nic nie poradzi, Jeśli nie będziesz wprowadzać w czyn tego, co ktoś Ci powie, co usłyszysz, co w książce przeczytasz, jak w książce przeczytasz metodę, powiedzmy, hodujesz kwiaty doniczkowe i ktoś Ci poda konkretną metodę, co zrobić, żeby wyhodować piękne kwiaty doniczkowe i Ty pójdziesz, po znajomych będziesz opowiadał, jaka to cudowna metoda hodowli tych kwiatków doniczkowych, ale nic z tym nie zrobisz, nie zastosujesz się do tego, co jest opisane, no to jaki to ma sens?! Ja już mówiłem wielokrotnie o tym, że moje filmy są dobre do pewnego czasu, jak zastosujesz się, nawet 5 filmów obejrzysz wstecz, które podałem, gdzie zawsze są jakieś reguły, które prowadzą do dużych osiągnięć, to same te 5 ostatnich filmów spowoduje zmiany w twoim życiu, nie będziesz potrzebować oglądać kolejnych, albo obejrzysz sobie raz na miesiąc, albo nawet raz na pół roku, po to, żeby się nakręcić do działania. DZIAŁANIA! Nie oglądania, nakręcasz się do działania, jak ja czytam książkę, mam kawał książki do przeczytania, jak znajdę w niej coś, co mnie zaintryguje, to ja nie czytam dalej tej książki, tylko ją odkładam, a robię w praktyce to, co tam jest napisane i sprawdzam, czy to działa, czy nie. A nie skarżę się, że: ” przeczytałem książkę jak hodować kwiaty doniczkowe, z resztą one były takie piękne i tak pięknie rosły i nic?!” To tak nie działa.

Działa działanie! Dobra, konkursik, dawno nie było konkursu, więc wymyśliłem, że zrobię konkurs z cennymi nagrodami! Uwaga, najpierw nagrody w konkursie, a potem zasady konkursu! Pierwsza nagroda: 5000zł, nieźle! Ale nagroda może być podniesiona do 10000zł, o ile do końca listopada, pod tym filmem będzie 10000 like’ów. Jak będzie 10000 like’ów, to nagroda wyniesie 10000zł, a jak będzie tyle ile tam będzie, to będzie 5000zł. Nieźle tak? To jak już powiedziałem, jaka jest główna nagroda, a nagród będzie jeszcze więcej, to powiem teraz w zamian za co i wrócimy do pozostałych nagród. Nagroda będzie dla tych, którzy oglądają mnie od jakiegoś czasu, subskrybują mój kanał i polecają nawet znajomym, będę oczekiwał od Ciebie, żebyś wysilił się artystycznie, czyli stworzył film reklamowy, film video, reklamujący mój kanał: sukces.pl. Forma, treść, długość, niema dla mnie absolutnie znaczenia. Róbta, co chceta! Filmik publikujesz na YouTube, nie wgrywasz na Dysk Google’a, nie na Vimeo, nie na Instagram, tylko i wyłącznie filmy opublikowane na YouTube, jak nie masz konta, a chcesz wziąć udział, załóż sobie konto, wgraj tam filmik i link do tego filmiku musi być umieszczony w komentarzu pod tym filmem, nie wysłany do mnie na maila, nie umieszczony na tablicy szkolnej, ma być pod spodem.

I to są wszystkie warunki udziału w konkursie. Kto wygrywa? Do końca miesiąca obowiązuje konkurs, czyli do 30 listopada. Wybiorę tylko 1 film, taki, który mi się spodoba plus 4 najciekawsze filmy pod kątem ocen użytkowników, komentarzy, czyli tak, jak będziemy przeglądać te filmy, które są w komentarzach, będę patrzył na to, ile dany film ma komentarzy pod komentarzem i ile ma like’ów. I te, które będą mieć najwięcej, jak wejdę na te filmiki i te filmiki też będą, ok, zgodne, powiedzmy z zasadami społecznymi, czyli nie będzie tam chamstwa, buractwa itp., to te filmiki, TOP4, będą dopuszczone do finału, czyli będzie 4 filmy wg. like’ów i komentarzy i 1 film, który ja wybiorę, który mi się będzie najbardziej podobał i potem jury oceni, które filmy się najbardziej podobają, jury to będą osoby, z którymi kiedyś tam miałem wywiady na kanale, i które powiedzą, że ten a ten film się podoba, tyle, prosta sprawa. I teraz te 5 pierwszych nagród: 1. nagroda: 5000zł albo 10000zł, 2. nagroda: dostęp do miesięcznego kursu Amazona, 3. nagroda: dostęp do miesięcznego kursu allegro, 3. nagroda: dostęp do kursu „Kod atrakcyjności”, 4. nagroda: przejażdżka ze mną Nissanem GTR, Trzeba będzie przyjechać do Warszawy, umówić się wcześniej i jako pasażer sobie pojeździmy i porozmawiamy, więc myślę, że też brzmi nieźle. A od 6. w zasadzie do oporu, te osoby, których film będzie obejrzany przynajmniej 100 razy, czyli ja wejdę na każdy film na koniec miesiącai jak zobaczę przynajmniej 100 wyświetleń filmu, to każda osoba, która będzie mieć przynajmniej tyle, dostanie moją książkę: „RUSZ DUPĘ”.Więc myślę, że warto filmik nakręcić. Te osoby, które wygrają, chyba 2. i 3. osoba i kurs amazonu i kurs allegro, dostaniesz na pendrivie. Myślę, że warto, myślę też, że się nagrało to, co powiedziałem, dziękuję bardzo i czekam na fajne filmiki!

Mam nową kamerkę, więc nie wiem, czy patrzeć w lewo, czy w prawo, chyba tutaj, więc do usłyszenia we wtorek, a we wtorek zapraszam tym bardziej szczególnie, że będę robił live’a, gdzie będę opowiadał na temat tego, jak zarabiać bez wkładu własnego? Do zobaczenia!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment