30.000 zł za 25 minut czystej adrenaliny. Formuła 3.5 600kg i 600KM.

Hej, chcę podzielić się z Tobą jednym z trzech najbardziej niesamowitych przeżyć z mojego życia. To jest tor Formuły 1 w Austrii, na tym torze odbywa się Grand Prix Formuły 1, jeżdżą tam prawdziwe Formuły, a ja jeździłem czymś, co jest prawie Formułą 1, bo to co tutaj widzisz to jest Formuła 4. Ta Formuła 4 była na rozgrzewkę, po to żeby wsiąść za chwilkę do Formuły 3.5.

Formuła 3.5 jest piętro niżej od Formuły 1, ale ma silniki z poprzedniej Formuły, które mają600KM, bolid waży 600kg i generalnie to by odleciało, gdyby nie to, że ma genialną aerodynamikę, przez co to się klei do asfaltu. Naprawdę dla mnie niewyobrażalne przeżycie, bo jeśli kiedykolwiek skakałeś na bungee, nurkowałeś, czy nawet jeździłeś gdzieś wyścigowo, skakałeś ze spadochronem, to wszystko jest nic w porównaniu do tego przeżycia, naprawdę to jest nic. Jeszcze była taka atrakcja, że przed wyjazdem na tor powiedziano nam, że za uszkodzenie samochodu jest 10,000€ kary, więc to w ogóle było wesoło. Zresztą miałem tam przygodę na torze, zobaczysz pod koniec wideo. Na szczęście nic się nie stało, ale dusza na ramieniu. Ale to w jaki sposób to przyspiesza, to się po prostu w głowie nie mieści.

Te wszystkie rollercoaster’y to są po prostu zabawki, to jest nic. Nie będę Cię zachęcał do tego, żeby wziąć udział w tym, bo jest to ekstremalnie droga impreza. Ale stwierdziłem, że warto byłoby, żebyś też przeżył coś takiego, może nie aż tak mocnego, ale dającego i tak niezapomniane wrażenia, niesamowitą adrenalinę. Z moim trenerem, Mateuszem Lisowskim, robimy imprezę na torze, gdzie będzie można pojeździć moimi samochodami.

Będzie tam 4 czy 5 samochodów, gdzie na torze, prawie bez ograniczeń, będziesz mógł się przejechać takim samochodem z instruktorem, który jeszcze Ci pokaże jak więcej z tego wyciągnąć, więcej frajdy. Gdzie to jest dostępne? Na stronie „autoraj.pl”, więc wejdź, zobacz, jak masz ochotę popróbować czegoś takiego, zapraszam. A póki co popatrz, jak to jeździ, posłuchaj dźwięku silnika. Tylko widzisz, to jest obraz, to jakie są przeżycia to jest nie do opisania. Hej!

 

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment