Zimna Woda Siły Doda

Hej, czy zdarzyło Ci się kiedyś coś takiego, że byłeś zmęczony, byłeś zestresowany, miałeś depresję, często popadałeś w przeziębienia, nie wiedziałeś co jest grane i może cały czas masz coś takiego? Może nie masz energii, do tego, żeby się zabrać za jakieś życie, za jakieś działanie, bo? Bo nie wiadomo co.

Bo jest jakiś taki leń w Tobie, który nie pozawala Ci ruszyć się w ogóle z miejsca. Z tej okazji jest pewna metoda, którą sprawdź sobie, tylko sprawdzenie tej metody, to nie jest kwestia tygodnia, nawet dwóch tygodni, tylko to jest kwestia przynajmniej miesiąca, żeby poczuć tego efekty. Myślę, że warto, tym bardziej, że są teraz upały i jak będziesz stosować tę metodę, to te upały nie będą Ci tak straszne. Metoda była kiedyś przeze mnie opisana w książce mojej „RUSZ DUPĘ” i tam w jednym z rozdziałów było napisane o tej metodzie, a metoda polega na tym, żeby brać zimne prysznice. Ja wiem, że… bo czytałem komentarze, jak niektóre osoby pisały na temat właśnie tych zimnych pryszniców, że wszystko w tej książce fajnie, ale przecież ja nie będę brał zimnych pryszniców, bo to jest takie straszne. Więc powiem Ci, jak przejść do tego, żeby te zimne prysznice nie były straszne, jak je robić i zobaczysz szybko, jaki fajny efekt daje to dla twojego samopoczucia, dla twojego ciała, dla twojego poziomu energii, dla tego, żeby Ci się chciało. Najpierw, żeby Cię nie straszyć, jak to się robi, potem jakie będziesz miał jeszcze z tego korzyści. Zimny prysznic nie polega na tym, tak jak tutaj jest fajny wodospad, chociaż to też może zadziałać, ale jest dość traumatycznym przeżyciem, żeby wskoczyć w zimną wodę i tam siedzieć pod tą wodą. Na raz, na dwa jest to fajne, ale na dłużej to się człowiek boi, bo jakby na to nie patrzeć jest to duży szok dla organizmu.

Więc ja Ci powiem, jak ja to robię. Jak biorę prysznic, to robię tak, że najpierw puszczam sobie letnią wodę, letnią wodą normalnie się myję, a potem dopiero przełączam sobie na maksymalnie zimną i to nie jest tak, ze ta zimna woda zrobi od razu taki „Łup”, że od razu to będzie dla mnie szokujące, tylko ta zimna woda, jak przechodzi z ciepłej w zimną, to to chwilkę trwa. Więc jak ta zimna woda na mnie spływa, to nie jest to dla mnie takie szokujące. To jest jeszcze kwestia taka, skąd ta zimna woda jest, bo inna zimna woda jest, jak jesteśmy w jakimś hotelu w jakimś pensjonacie w górach, a inna zimna woda jest w środku miasta. Bo jest inna temperatura tej wody ciągniętej z ziemi. Jeśli masz taką wodę, która jest naprawdę bardzo zimna, ale to bardzo zimna, to wtedy się robi coś takiego, jak się robi, jak na przykład wyjdziesz z sauny, czyli najpierw lewa noga, potem prawa noga, lewa ręka, prawa ręka i nie jest to takie szokujące, czyli nie robisz tak „Łup” od razu pod prysznic, tylko robisz to stopniowo i wtedy nie jest to dla Ciebie szokujące. Jak w ten sposób zrobisz, to będzie to dla Ciebie wręcz przyjemne. Jeśli chodzisz na saunę, Ty wiesz, że powinieneś się schłodzić pod tą wodą, wiesz, że po tym czujesz się rewelacyjnie.

Jeśli nigdy do tej pory czegoś takiego nie robiłeś, nie wierzę, że nigdy nie oblałeś się zimną wodą. Ja wiem, na początku jest to szokujące, ale minutę po skończeniu… ok jeszcze jedna sprawa, nie robisz tego przez 30min stojąc pod zimną wodą, robisz to przez 20-30s. Jeśli uprawiasz sporty, i potrzebne Ci to do regeneracji, wtedy możesz sobie to zrobić, ale minutę, nie więcej. Ale tak na co dzień wystarczy 20-30s, tyle. I to jest wystarczające do tego, żeby w tym momencie w Twoim ciele poruszyć do życia krew, która zacznie krążyć przez cały organizm, od palców u stóp, po czubek głowy. Poruszy się limfa w Twoim organizmie i w momencie, w którym to wszystko będzie tak funkcjonować, to zadziała na Ciebie tak, jakbyś się napił kawy. Dlatego możesz się zaskoczyć, bo nie będziesz musiał rano pić kawy, bo będziesz mieć takiego kopa energetycznego, właśnie od zimnego prysznica. Dla urody jest to genialna sprawa, bo właśnie przez to, że krew i limfa szybciej krąży w ciele, w ogóle zamykają się też pory na całym ciele, twoja skóra jest śliczna, włosy stają się o wiele bardziej bujne bo cebulki włosowe są po prostu bardziej pobudzone, jakbyś wziął gorącą kąpiel. Co jeszcze, są tacy lekarze, psychologowie, psychiatrzy, którzy zalecają swoim pacjentom właśnie zimne prysznice, po to, żeby wyjść z depresji, jako poprawę samopoczucia. Ale popatrz teraz tak, mamy ogromne upały, jak jest taki upał, weź sobie zimny prysznic. Ja wiem, że nie wszyscy mają klimatyzację, raczej mało kto ma klimatyzator.

Weź sobie zimny prysznic, i zobaczysz, jak się będziesz czuć po wyjściu spod tego zimnego prysznica. Tylko zrób tak jak Ci powiedziałem, najpierw letnia woda, potem dopiero zimna, lewa noga, prawa noga, lewa ręka, prawa ręka, wejdź sobie potem cały, policz sobie do 20s, może do 30s i tyle. Wyjdziesz wtedy spod tego prysznica i zobaczysz, jaki będziesz orzeźwiony, jak się będziesz czuć wspaniale. Jeśli jesteś w górach, jeśli jest taki fajny wodospad, jak tutaj, jak najbardziej można pod taki wodospad wskoczyć i też zobaczyć jak się czujesz. Dla tych osób, które chodzą na saunę, to dla was nie ma o czym mówić, bo jak wchodzicie, jak są zimne banie, wchodzicie do takiej zimnej wody, to od razu po wyjściu jest taki „Łaaał”, właśnie taki efekt.

Nasza skóra jest w ogóle do tego przystosowana, przystosowana nawet do odczuwania tej przyjemności, z tego zimna, bo na twojej skórze jest mniej więcej 5 razy więcej receptorów zimna, jak receptorów ciepła, dlatego ty to tak intensywnie odczuwasz. Jeszcze jedna ważna uwaga, jak będziesz brać tę zimną kąpiel, przez te 20-30s, staraj się oddychać bardzo głęboko, tak dosłownie zachłysnąć się powietrzem, bo to jeszcze dodatkowo pobudzi przepływ, limy, przepływ krwi, dotlenisz się i naprawdę jest mega efekt energetyczny. Także nie będziesz potrzebować energetyków, nie będziesz potrzebować kawy do tego, żeby czuć się pobudzonym. I bardzo ważna sprawa, nie rób tego przez tydzień, przez dwa tygodnie, bo to nie zadziała, znaczy poczujesz się fajnie, ale jak będziesz to robić miesiąc, a tak naprawdę, jak będziesz to robić do końca życia to poczujesz efekt w postaci gładszej skóry, ładniejszych włosów, nie będziesz miał lenia nawet, bo będziesz miał po prostu, normalnie, na co dzień, nie wiadomo skąd więcej energii.

Mało tego, nie będziesz się przeziębiał, nie będziesz się za bardzo przejmował tym, że raz jest gorąco, że burza wyjdzie, ciepło, zimno, bo po prostu twój organizm, twoje ciało nie będzie na to mocno reagować, po prostu się do tego przyzwyczai. więc to też wpłynie na twoje samopoczucie, bo tak jak teraz wszyscy umierają, bo ojejku upały, niema życia. Weź sobie zimny prysznic, wprowadź sobie to w rutynę dzienną. Jak rano wstajesz, weź sobie zimny prysznic. Zobaczysz, co się będzie dziać. Dziękuję bardzo i aha, konkurs jakiś, dobra, to jako konkurs będzie moja książka „RUSZ DUPĘ” dla autorów 3 najciekawszych komentarzy, które wybiorę i za tydzień moja książka z autografem do nich powędruje. Dzięki, hej!

<wpis ten jest transkrypcją z wyżej umieszczonego video w związku z tym w tekście pojawić się mogą błędy językowe, powtórzenia itp. >

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment