NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

Lista Życzeń a Faktyczna Realizacja Celów

Hej, ponieważ nowy rok za pasem i wiem, że będzie tak, że podczas świąt wiele osób będzie się zastanawiać, co by tu zrobić żeby ten przyszły rok był lepszy jak ten, będą planować, będą kombinować, będą robić listy rozmaitych, rzeczy, które by się chciało zmienić, bo tak się robi co roku, z nowymi planami większość osób wyrusza, tylko że w praktyce jest tak, że niestety minie kilka tygodni a niekiedy kilka dni i z tych planów noworocznych nic nie zostaje. Co w związku z tym? W związku z tym, chciałbym Cię troszkę zainspirować teraz i podać Ci w kilku punktach, co takiego zrobić, żeby plan, który chcesz wdrożyć na przyszły rok, żeby nie tylko wypalił, ale żeby to nie była lista życzeń, które chcesz osiągnąć w przyszłym roku, tylko żeby to była lista rzeczy, które się spełnią. Wiesz, bo spełnią, to jest takie, będzie albo nie będzie, więc które zostaną zrealizowane.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, jak myślisz, czy mógłbyś w swoim dotychczasowym życiu osiągnąć więcej? Czy mógłbyś zarabiać więcej, czy mógłbyś zobaczyć więcej miejsc, spotykać się z innymi, ciekawszymi ludźmi jak do tej pory, robić w ogóle ciekawsze rzeczy, jak myślisz, tak czy nie? Zadaję Ci to pytanie dlatego, że porozmawiamy sobie dzisiaj troszkę o czasie z tego względu, że jest sposób i zaraz Ci ten sposób podam, na to, żeby niesamowicie podkręcić twoje wyniki, to co osiągasz, przez zadbanie o czas. Zaraz Ci dokładnie wyjaśnię, ale zanim do tego dojdę, to Ci troszkę zadziałam na wyobraźnię, bo akurat wczoraj włączyłem sobie jedne film w ramach relaksu i film był bardzo głupi, więc go szybko wyłączyłem, ale początek był właśnie czymś dla Ciebie, bo na samym początku tego filmu akcja się zaczyna od tego, że jest jakiś tam chłopak, który narobił długów i przyszedł Pan, żeby te długi odebrać i odebrać na takiej zasadzie, że wstrzyknął mu truciznę, która w przeciągu 90 min. ma doprowadzić do jego ataku serca i ta trucizna jest niewykrywalna, ale dał mu 90 min. na to, żeby ten dług spłacił i oddał pieniądze.

[click to continue…]

{ 0 comments }

1.000.000 zł W ROK? TO (NIE)MOŻLIWE

Hej, coś nowego będzie teraz, bo w środę  w południe nie było jeszcze live’a i generalnie nie będzie, bo będą we wtorki w samo południe, biznesowe o ile ustawię ostrość, bo jakoś tak dziwnie światło pada. Tylko jestem w hałaśliwym miejscu i nie wiem ile będzie słychać i ile będzie widać. Dobrze, wracamy do tematyki biznesowej, chociaż nie jestem w zupełnie biznesowym miejscu ale z 2 czy 3 dni temu dałem na Instagrama takie dziwne pytanie: „Co byś zrobił, jakbyś miał 100mln zł na koncie?” I była cała masa różnych dziwnych odpowiedzi, no może nie dziwnych, ale niektóre były dziwne. W każdym razie 3/4 osób odpowiedziało, że by kupiło nieruchomość i zainwestowałoby w nieruchomość, żeby ją potem wynajmować i powiem Ci, że jak to zobaczyłem, to stwierdziłem, że brakuje wiedzy ekonomicznej i brakuje troszkę edukacji w tym temacie, więc poopowiadam, wrócę do tematów biznesowych i start-up’owych, zarządzania pieniędzmi i tak dalej, bo ja wiem, że dużo osób chce i pragnie pieniędzy, ale jak już zarobią, to nie mają pojęcia, co z tym zrobić, więc wyjaśnię Ci co zrobić, jak masz 100mln zł.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Co Cię Uszczęśliwia?

Hej, pytanie: „Czy wiesz, co Cię uszczęśliwia?” Różne myśli na pewno Ci się pojawiły. jedni pomyśleli: „O, piąteczek, to mnie uszczęśliwia!”, drudzy sobie pomyśleli: „No nie, nie mogę być szczęśliwy, jak pomyślę o mojej teściowej.” I tak dalej i tak dalej… Zadałem wczoraj na Instagramie takie pytanie właśnie: „Co Cię uszczęśliwia?” I były różne ciekawe odpowiedzi. Chce Ci o tym dzisiaj opowiedzieć, dlatego żeby Ci dać do myślenia, bo jest dzisiaj też Mikołaj, niektórzy dostali prezenty, zostali uszczęśliwieni właśnie tymi prezentami, tylko że chcę Ci powiedzieć o uszczęśliwianiu siebie jakby zaplanowanym. Ci, którzy mnie od dłuższego czasu oglądają pewnie słyszeliście, jak kiedyś tam mówiłem, odnośnie tego, żeby sobie wyznaczyć i wypisać sobie listę 120 celów życiowych i je zacząć realizować.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dla osób, które oglądają mnie od dawna, może dzisiaj nie będzie nic odkrywczego, ale posłuchaj, bo sobie przypomnisz, a dla osób, które są nowe i nie wiedzą w ogóle o co chodzi, to myślę, że Cię tym odcinkiem co nieco zainspiruję. Wiec dla osób nowych, jestem Jacek, Jacek Wiśniowski i opowiadam co nieco o sukcesie, ale generalnie o tym, co by tu zrobić, żeby życie było przyjemne, bo zakładam, że jak miałeś naście lat, a może zaraz po 20-stce, miałeś jakieś tam wyobrażenia na temat tego, jak uważasz, że twoje życie w sposób idealny powinno wyglądać i być może sobie myślałeś o tym, żeby zarabiać większe pieniądze, jeździć fajnymi samochodami, podróżować itp., ale przychodzi proza życia i człowiek się zaczyna zastanawiać, gdzie tu iść do pracy. Akurat przedwczoraj robiłem spotkanie dla osób, które mnie oglądają, w Rzeszowie i opowiadałem właśnie jak studiowałem tam niedaleko na uczelni, tylko że widzisz, u mnie się tak zdarzyło, że ja przez całe życie nie napisałem nawet CV i nawet mi nie przyszło na myśl, żeby napisać CV.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dobry sen. Ale możesz powiedzieć: „Po co?” Przypomnij sobie, czy masz czasami tak, że masz dzień, kiedy jesteś totalnie rozbity, nic Ci się nie chce, jesteś zmęczony, boli Cię głowa i po prostu jesteś taki do niczego. W zdecydowanej większości przypadków jest to kwestia właśnie tego, że coś zrobiłeś nie tak ze swoim snem, że się po prostu nie wyspałeś. Ok, może masz 20, może 30, może więcej lat i wydaje Ci się, że sprawa snu jest dla Ciebie sprawą oczywistą, bo prostu człowiek kładzie się, śpi i to jest oczywiste, że się człowiek wyśpi. Otóż nie jest to tak oczywiste i powiem Ci z 7 albo 8 różnych rzeczy, które mają, w powszechnej opinii, wpływ na sen, które pomagają, a które szkodzą i zobaczysz, czy się stosujesz do tego czy nie i będziesz wiedzieć, czy to jest to, co wpływa na to, że śpisz lepiej albo gorzej. Dlaczego taki temat? Akurat wczoraj byłem w Poznaniu, rozmawiałem z moim kolegą i zaskoczył mnie taką informacją, że jego syn chodzi do szkółki piłkarskiej, gdzie jest 350 dzieci i mówi, że jak kiedyś w takich szkółkach było 30 dzieciaków, to było ohoho, a teraz jest 350.

[click to continue…]

{ 0 comments }

SPOSÓB NA DOŁKA

Hej, w takich warunkach pogodowych, gdzie jest szarówa, gdzie jest zimno, gdzie tak najchętniej by się schowało w domu i nie wychodziło, a najlepiej spod pierzyny, ale trzeba by coś w życiu zrobić. Więc co takiego zrobić, żeby się jednak chciało, żeby mieć energię, nawet w środku zimy, jesieni, w takich warunkach pogodowych? Sprowadza się to do kilku rzeczy, które można zrobić, ale powiem Ci dzisiaj konkretnie o wpływie twojego ciała na twoje samopoczucie przez sport. Tak, przez sport, ale nie taki sport jaki sobie może wyobrażasz, bo jak się pomyśli sport, to jedni myślą, ze tam ktoś gra w piłkę, inni na siłowni pakują, inni jeszcze jeżdżą bobslejami, skaczą, cuda robią, nic z tych rzeczy, chodzi o sport, który jest bezpieczny dla zdrowia i najmniej obciążający organizm, a dający największe efekty. Ale możesz powiedzieć: „No ale ja nie będę sportu uprawiać żadnego, bo mi się nie chce, ja wolę pod pierzyną spędzić czas.” Więc powiem Ci po co warto te sporty, o których powiem, a są bardzo proste wykonywać.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Chcesz Być w 2% Najbogatszych Ludzi?

Hej, być może słyszałeś o 2% osób, które rządzą tym światem, być może masz jakieś myśli i wyobrażenia na temat tych osób,à propos tego, jak to media podają, że tutaj złodziej, tam oszust, bo inaczej się nie da, albo tak Ci wytłumaczył wujek, mama, ktoś tam, że trzeba być złodziejem, oszustem, wykorzystywać ludzi, żeby być bardzo bogatą osobą, a jeśli już być bardzo bogatą osobą, to nie jest takie dobre, bo Cię okradną, bo będą Ciebie mieć za oszusta itp. Tymczasem, dzisiaj nagrywam to w święto zmarłych, jest 1. listopada, być może będziesz to oglądać kiedy indziej, ale z pewnością są osoby, które znasz, znałeś, które już odeszły z tego świata. I być może czasami zastanawiałeś się, co z resztą twojego życia, bo może masz lat 30, może 40, może 50 i być może miałeś jakieś marzenia i się nie spełniły i winisz być może różne osoby o to.

[click to continue…]

{ 0 comments }

amerykański sen – czy wciąż prawdziwy?

Hej, „amerykański sen”, czy jeszcze coś takiego istnieje, a jeśli tak, to jak się do niego przyłączyć i nawet mieszkając w Polsce zrobić sobie „amerykański sen”, chociaż możesz przyjechać do Stanów? Z „amerykańskim snem” założenie jest takie, że od pucybuta do milionera i wielu Amerykanów żyje z taką nadzieją, z taką myślą, że tak faktycznie się da i w praktyce tak jest, że mnóstwo Amerykanów, albo osób, które przyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych, po 5, po 10 latach zostają milionerami. I jeśli popatrzeć na bogactwo USA jako kraju i jeśli patrzeć na PKB, to niema nic, co by się z nimi równało. Cała Unia Europejska, PKB wszystkich krajów Unii Europejskiej jest niższe od tego, co ma jeden kraj, czyli Stany Zjednoczone. Z drugiej strony jak się popatrzy na produkt krajowy per capita, czyli na mieszkańca, to Stany już tutaj nie są na pierwszym miejscu, bo ja myślę, że jest to kwestia tego, że jest tu mnóstwo właśnie imigrantów, mnóstwo osób, które przyjeżdżają, mnóstwo nowych obywateli, albo takich, którzy są tu od dłuższego czasu, ale są nastawieni na to, żeby niekoniecznie realizować „amerykański sen”, tylko po prostu cieszą się z tego, że mieszkają w Stanach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

7 dniowe wyzwanie – JAK TO ZROBIĆ LEPIEJ?

Hej, pokażę Ci świat z wysoka i porozmawiamy sobie o sprawach niemożliwych do zrobienia, a w skrócie o tym, jak to sprawić, żebyś odnosił sukcesy. W tamtym tygodniu miało miejsce kilka bardzo ciekawych wydarzeń apropos rzeczy takich niemożliwych, bo po pierwsze została pokonana po raz pierwszy w historii granica 2h w czasie biegu maratońskiego i Ci, którzy na Instagramie do mnie zaglądają: Instagram.com/sukcespl, widzieli pewnie jak tam zachwycałem się Panem, który poniżej 2h przebył ten maraton. I ok, tym, którzy nie biegają może się wydawać, że to jest nic nadzwyczajnego, ale jak Ci powiem, że przez 2h biegł w tempie 25km/h, to Ty chyba byś na rowerze miał problemy z utrzymaniem takiej prędkości, a co dopiero w biegu. Wow, czekaj, pokaże Ci lepiej. Dlaczego zaczynam akurat od tego Pana? Dlatego, że może nie taka sytuacja, ale dość podobna miała miejsce w 1954 r., kiedy to też pokonano pewną granicę w biegu, bo… Teraz nie wiem, czy mówić, czy się zachwycać widokiem, bo ja też jestem tu pierwszy raz…

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jacek: Żeby osiągnąć taki sukces, czy według Ciebie jest to kwestia pracy, czy jest to kwestia nie wiem, masz to w genach, skąd to się wzięło, że pokonałeś miliony ludzi?

Mateusz: Na pewno ciężka praca i przede wszystkim takie myślenie, myślenie o zwycięstwie. To jest niesamowicie ważne, dlatego, że cała jazda toczy się głównie w głowie prawda. Są umiejętności, które da się wyszlifować, ale potem już na wyższym poziomie cała rozgrywka, czyli żeby być trochę lepszym od innych, kreuje się w głowie, czyli po prostu myśli o tym, może nie że jestem najlepszy, ale żeby pokonać konkurenta najlepiej jak potrafię z szacunku dla niego.

Jacek: Pokonać konkurenta najlepiej jak potrafisz z szacunku dla niego?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dorwałem się samochodu, bestii strasznej. Najpierw go trochę ustawię. Co to jest za bestia? Jest to wytwór brytyjskiej motoryzacji, czyli Aston Martin, powinienem teraz powiedzieć: „Jestem Jacek, Jacek Wiśniowski…” Tak, to jest samochód Bond’a, powiem Ci, że samo osobiście, nie że za Bond’em nie przepadam, ale nie przepadam za Astonami, to jest 3 aston jakim jadę w życiu i jestem pewien, że ten jest najlepszy. Zaraz opowiem o nim więcej, na razie krótko technicznie, żeby było do myślenia i dlaczego nie przepadam sam za Astonami. To, czym jadę, to jest generalnie trach tym jeździć, bo zostało wyprodukowanych na cały świat 175 sztuk, bo jest to ostatnia limitowana edycja – Aston Martin Vanquish S Ultimate. To jest jedyny taki samochód jeżdżący w Polsce. 6L pojemności, V12, dlatego on tak brzmi, 3,5s do 100km/h… O kurczę, coś niesamowitego… I najlepsze w tym jest to, albo najgorsze, że cały jest wykonany z włókna węglowego, czyli w cokolwiek wjedziesz… Koszty naprawy są kosmiczne…

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, nie wiem czy zastanawiałeś się kiedyś skąd się biorą ludzie wybitni, skąd się wziął taki Da Vinci, skąd się biorą piłkarze typu Robercik, typu Leo, typu Cristiano, skąd się biorą genialni muzycy, skąd się wziął taki Elon Musk itp. Zaraz opowiem Ci dokładnie o tym skąd się biorą i dlaczego się biorą. Bo są ludzie, powiedzmy, których mogę nazwać mistrzami, są ludzie, których mogę nazwać amatorami i są przeciętni ludzie. I teraz jest najlepsze to, że Ty z przeciętnego człowieka, jak będziesz robić to, co Ci dzisiaj powiem, możesz zostać mistrzem. Bo tutaj jest przykra sprawa związana z tym, że żeby zostać mistrzem, wymaga to, ojejku, pracy! Ok, najpierw pokarzę Ci jednego mistrza, a raczej dam Ci do posłuchania, żebyś wiedział o czym mówimy, a opowiem Ci w międzyczasie historie mistrzowskie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, jak widzisz, po lewej stronie maraton, już widzę, że niektórzy ledwo żyją. A ja chcę Ci pokazać zabawkę, tak, bo jest to zabawka, o której zaraz opowiem, ale najpierw pomyśl, czy dostałeś kiedyś prezent taki, gdzie po prostu twoja buzia uśmiechała się od ucha do ucha, a jak nie, to czy pamiętasz dziecko, które dostało taki prezent, małe dziecko, o którym zawsze marzyło i po prostu radość jedna na twarzy. Ten samochód to jest właśnie coś takiego! Jak się do niego wsiada, przejedzie się kawałek, to dokładnie to samo się czuje. Ale dlaczego? Przecież co to jest, Ford?! Niemożliwe! Tak, Ford Focus, ale nie zwykły Ford Focus, tylko taki, ma tutaj taki znaczek „RS” i to robi różnicę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Się Uczyć

Hej, jak się skutecznie uczyć, od kogo się uczyć, czego się uczyć, czego się nie uczyć, na co warto tracić czas, a na co nie. Będzie dzisiaj dość długo, ale warto posłuchać do końca, bo im dalej będziesz słuchał tym skróci się Twój czas nauki i oszczędzisz sobie mnóstwo czasu przez to, czego się dowiesz. Pierwsza sprawa jest taka, może powiem Ci jakie znam metody nauki i czy one działają, czy nie działają albo jak je można usprawnić. Podstawowa forma w większości stosowana w Polsce, edukacja szkolna, widzisz jest to i tak obowiązek, z obowiązkiem jest tak, że jak się coś musi, to się tego nie robi, więc wiesz najlepiej jak to u Ciebie wyglądało jak chodziłeś do podstawówki, szkoły średniej itd. Generalnie spędza się w szkołach, ok. za moich czasów było 8 lat plus 4 plus 5, no tragedia. I z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że edukacja formalna na niewiele mi się zdała, w sensie to co w życiu robię, robię dzięki temu co się sam nauczyłem.

[click to continue…]

{ 0 comments }

O co chodzi w biznesie. Wolny Finansowo vs Milioner.

Hej, dowiedziałem się w praktyce, że mało kogo interesuje to, o czym ja mówię, czyli o rozwoju osobistym, a większość interesuje tylko to, jak mieć kasę, jak mieć jej więcej. Więc zrobię dzisiaj trochę smutny odcinek dla Ciebie à propos pieniędzy, à propos ich zarabiania, a to pod kątem osób, które marzą o tym, żeby być milionerem, to jest jedna część takich osób, a druga część osób marzy o tym, żeby być wolna finansowo. Więc Ci powiem, że powiem, że jedno i drugie jest, może nie tyle bzdurą, ale czy będziesz marzył o wolności finansowej, czy będziesz marzył o tym, żeby być milionerem, to ani jedno ani drugie się nie spełni. Dlaczego? Dlatego, że jest to tak nieokreślone, tak ulotne, tak nie wiadomo o co chodzi, że twój umysł nie jest w stanie zmusić Ciebie do pracy nad tym, żebyś był milionerem, bo Ty sam nie wiesz do końca co to znaczy być milionerem. Nie musisz mi wierzyć, powiem Ci z mojej praktyki jak to wygląda.

[click to continue…]

{ 0 comments }

7 Cech Które Powinien Rozwijać Przedsiębiorca

Hej, czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedni biznesmeni zarabiają 5.000zł miesięcznie, inni zarabiają 10.000zł, inni zarabiają milion, a jest taki Jeff Bezos, który na godzinę zarabia 4.5mln dolarów, czyli zarabia jakieś 18mln złotych na godzinę… Czyli musi mieć jakieś umiejętności, musi być coś takiego, co robi w swoim życiu, czego Ty nie robisz, czego ja nie robię jeszcze też na odpowiednim poziomie, co daje mu to, że zarabia takie pieniądze. Nie oszukujmy się, jak otwieramy biznes, to otwieramy go po to, żeby zarabiać pieniądze. Więc jak najbardziej idzie za tym uszczęśliwianie klienta, uszczęśliwianie pracowników, uszczęśliwianie urzędu skarbowego, ale liczy się to, ile Ty z tego masz, bo to jest twój wykładnik jako biznesmena.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JACEK: Hej, chcę Ci przedstawić pewnego Pana. Pan jest mistrzem Polski, zaraz powiem w czym, a raczej on powie w czym, a spotkałem go dzisiaj przypadkiem na spotkaniu, jakie robiliśmy w Warszawie, gdzie była pełna sala, więc jesteśmy troszkę zgrzani po dwóch godzinach mojego gadania. Dlatego może Ty odpowiesz kim jesteś, co robisz, w czym jesteś mistrzem Polski i dlaczego to zrobiłeś mając złamaną rękę. Opowiedz o co chodzi, najpierw w czym jesteś mistrzem Polski.

IREK: Ok, a więc jestem mistrzem Polski w kategorii Fit Model, czyli połączenie twarzy…

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Być Szczęśliwym Każdego Dnia

Hej, oglądałem dzisiaj film o 110 letnim Panu, który to jest niesamowicie szczęśliwy i przeżył 110 lat, twierdzi, że nic mu nie brakuje. Dobra, widać, że jest stary, ale nie aż tak. Co prawda ten film, który obejrzałem, był nagrany 2 lata temu i ten Pan już od roku nie żyje, niemniej na podstawie tego, co zobaczyłem w tym filmie, myślę, że jestem w stanie Ci powiedzieć trochę na temat tego, jak szczęście może wpłynąć na długość życia, opowiem Ci też o moich znajomych, takich, którzy są najbardziej szczęśliwi, bo łączy ich to samo, bardzo podobne rzeczy ich łączą. I powiem Ci jeszcze, jak do szczęścia podchodzą naukowcy, więc myślę, że warto posłuchać. Co do tego Pana, Pan mieszka w domu, który wybudował sobie w latach 40-tych, ma żonę lat 91, widać, że jest sprawny i umysłowo i fizycznie i co takiego robi w życiu, a czego nie robi? Widzisz, we wszystkim co powtarzał w filmie, w którym pokazywano tego Pana, powtarzały się w co drugim zdaniu słowa o przyjemności właśnie, o tym, co jemu sprawia radość. I opowiada właśnie o tym, jak to radość, jak to przyjemność sprawia mu jego dom.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, czy zastanawiałeś się kiedyś co by takiego robić w życiu, czy to w ogóle jest możliwe, żeby zostać najbogatszą osobą na świecie? I tutaj o tyle dam Ci do myślenia, że wszystkie do tej pory najbogatsze osoby, które były najbogatszymi ludźmi na świecie, zostały nimi za swojego życia, czyli nie odziedziczyły pieniądze po przodkach, tylko swoją pracą i swoim działaniem. Niektórym to zajęło 15 lat, tak jak teraz Jeffowi Bezosowi, wcześniej Bill Gates dochodził do tego troszkę dłużej, ale oni to wszystko zrobili za swojego życia. Czyli skoro oni mogli, to znaczy, że Ty też możesz! I powiem Ci, że mnie ta myśl mocno inspiruje, wiec też się nad tym zastanawiam i powiem Ci jakie są sposoby na to, żeby to jak najszybciej osiągnąć. Jest sposób na to, żeby zostać trylionerem, nie tam jakimś marnym miliarderem, tylko trylionerem. I wyobraź sobie, że jest duża szansa, że może nie w tym roku, ale w przyszłym roku już ktoś taki się pojawi, dlaczego? To, co tutaj widzisz, to jest właśnie patent na bycie trylionerem. Są to asteroidy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Kontrolowanie Myśli | Decydujący Czynnik Sukcesu

Hej, kontrola myśli, co to takiego jest? Zadam Ci pytanie: Czy myślisz sobie, że nie dasz czegoś rady zrobić? Że coś nie jest dla Ciebie, że nie możesz, że masz mało pieniędzy, czy masz taką myśl, że masz mało pieniędzy, a może masz myśl, że masz długi i masz problemy, żeby wyjść z długów, a może masz taką myśl, że nie możesz poznać kobiety, albo nie możesz poznać mężczyzny, albo nie jesteś na tyle atrakcyjny, żeby ktoś się Tobą zainteresował, a może wydaje Ci się, że ponieważ nie masz wykształcenia, to będziesz pracować tylko na budowie i niema innej możliwości. Może masz myśl, że czegoś nie potrafisz zrobić, że się do czegoś nie nadajesz. Jestem pewien, że przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś „Tak.” Skąd to się bierze? Skąd bierze się to, co ostatnio wypłynęło do Wisły, nie powiem „G…”, powiem delikatnie – szambo, bo dokładnie to mnóstwo ludzi ma w głowach, czyli szambo.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, Jacek tutaj, będę mówić o czarnej magii dzisiaj, bo będę mówić o sposobach na to jak zarabiać pieniądze z biznesu, gdzie nie potrzeba wkładu pieniężnego. I mam tutaj przygotowane 5 takich biznesów, o których zaraz Ci opowiem. Ale zanim Ci o tym opowiem, to dlaczego to jest czarna magia? Dlatego, że wielu osobom wydaje się, że do założenia biznesu potrzebny jest wkład, potrzebne są jakieś pieniądze żeby zarabiać pieniądze. Otóż chcę Ci dzisiaj pokazać, że to jest coś czego Ty się musisz nauczyć, a myślę, że na tych przykładach zobaczysz, że jest to do zrobienia, że Ty możesz zacząć zarabiać pieniądze, bez posiadania wkładu własnego, wystarczy tylko odrobina sprytu i odrobina chęci. I tu jest widzisz największy problem, bo ja Ci podam te sposoby, więc nawet już sprytu będziesz potrzebować żeby je odkrywać, tylko kwestia chęci, bo to, że Ty ode mnie usłyszysz te sposoby, to nie znaczy jeszcze, że w praktyce zaczniesz to robić. Ale dla chętnych posłuchania tej wiedzy, proszę bardzo.

[click to continue…]

{ 0 comments }

8 Sposobów Aby Myśleć o Sobie Lepiej

Hej, pytanie za 100 punktów, czy masz moc tworzenia? Na ile oceniasz się na osobę pewną siebie, na osobę atrakcyjną, na osobę, której jeśli coś w życiu się stanie w twoim otoczeniu, czy Tobie, na ile uważasz, że sobie poradzisz? Chodzi o to, na ile Ty sam siebie, jako człowiek, uważasz za osobę wartościową i sam siebie oceń w skali od 1 do 10. Jak będziesz się oceniał to w międzyczasie podziękuję za 200.000 subskrypcji, które mi dzisiaj wybiło i w związku z tym dzisiaj będzie sporo nagród, sporo rozdawania rozmaitych rzeczy, więc posłuchaj do końca, bo będę w trakcie nagrania o tym opowiadać, a w międzyczasie powiem Ci 8 sposobów, których jest więcej, ale podam Ci 8 takich według mnie, które są najważniejsze na to, żeby podnieść swoją samoocenę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Ale twardy co… Hej, Jacek tutaj, miałem Ci dzisiaj opowiedzieć o tym samochodzie, ale wspomnę o nim tylko pokrótce, dlatego, że chcę powiedzieć coś, wydaje mi się, ważniejszego, bo to jest kanał o sukcesie więc zakładam, że osoby, które to oglądają marzą też o tym, żeby kupić sobie taki samochód tylko, że z takimi samochodami jest taki problem, że jak kupisz nieodpowiedni samochód to stracisz dużo pieniędzy i właśnie niestety przy tym samochodzie muszę o tym powiedzieć, bo marzenia marzeniami, a według mnie warto zachować troszkę większy rozsądek, bo to nie są tanie zabawki. Ten samochód tutaj z podstawowym wyposażeniem kosztuje 927.000 zł, a z tym wyposażeniem, które jest tutaj kosztuje ponad 1.000.000 zł i pojawia się mały problem.

[click to continue…]

{ 1 comment }

Hej, niedawno spotkałem mojego kolegę, który jest lekarzem i powiedział mi, w trakcie tam dyskusji, że ludzkie serce jest zaprogramowane na 3 miliardy uderzeń. Czyli jest to po prostu mechanizm, który się wyczerpuje i jak serce swoje wybije no to po Tobie. I wtedy sobie tak myślę, ale był taki Pan, może nie po nazwisku, ale było kilku był taki Panów, którzy mieli odpowiednie fundusze na to, żeby sobie zrobić przeszczep rozmaitych organów i żyli dłużej. Niby tak, ale większości ludzi na to nie stać i dlaczego Ci o tym mówię? Dlatego, że obawiam się, że niestety Ty też kiedyś umrzesz, ja też kiedyś umrę, tylko że jedno to jest długość życia, a drugie to jest to, jak my to życie przeżywamy. Bo przeciętny Polak żyje mniej więcej 74 lata, takie są statystyki, przeciętna Polka żyje 81 lat, prawie 95% osób, które mnie ogląda, to są mężczyźni więc będę mówił do Panów.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, 11 punktów o tym jak być atrakcyjnym i to w zasadzie natychmiast. To są tematy, które zebrały mi się w zasadzie przez ponad 20 lat tego jak prowadzę rozmaite biznesy, spotykam się z tysiącami ludzi dosłownie i wiem co działa, a co nie działa. Na dzień dobry jest oczywiście kwestia tego jak Cię widzą, ale to nie jest tylko kwestia tego ja Cię widzą, bo chodzi o Twój uśmiech, tak chodzi o Twój uśmiech, który jest najprostszą rzeczą do zrobienia, żeby być postrzeganym jako osoba trakcyjna, więc zaszalej uśmiechnij się, może zauważysz przy okazji różnice w moim wyglądzie, ponieważ kilka dni temu ściągnięto mi aparat na zęby, który nosiłem przez ponad 2 lata, więc dzisiaj mogę się uśmiechnąć, a jeszcze tydzień temu nie mogłem się uśmiechnąć, bo mnie blokowały różne druty na zębach. Z tym uśmiechem sprawa jest o tyle problematyczna, że niekoniecznie niektórzy mają powód do tego, żeby się uśmiechać, innym się wydaje to dziwne, żeby się uśmiechać, ale na pewno zauważyłeś, czy zauważyłaś, jak sam reagujesz jak ktoś się do Ciebie uśmiechnie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Mieć Pomysł, Który Da Majątek

Hej powiem Ci o czymś, co Cię może lekko oszukuje, ale powinieneś tę wiedzę wykorzystać dla swojego dobra, bo chodzi o to, że możesz sobie sprawę z tego nie zdajesz, ale możesz i powinieneś zostać wynalazcą. Tak, nie przesłyszałeś się, nie potrzebujesz być dzisiaj ani inżynierem, jakimś konstruktorem, ani chemikiem, ani mechanikiem, nic z tych rzeczy. Oczywiście jeśli masz wiedzę w danym zakresie, o których powiedziałem, rewelacja. Zaraz Ci wytłumaczę, o co chodzi i dlaczego warto się temu przyjrzeć, bo najpierw dam Ci do myślenia à propos wynalazków, które są oczywiste w nieoczywistości. Wyobraź sobie, że dopiero w 1970 roku pewien Pan wynalazł, opatentował kółka do walizek. On miał akurat firmę, która produkowała walizki i myślał nad tym, jakby to zrobić żeby te walizki były lepsze, a że dużo podróżował, to był w stanie poczuć i zauważyć to, że to jest wygodniej po prostu jak to jedzie, a nie trzeba tego targać ze sobą.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, pokażę Ci dwa moje samochody, to są samochody japońskie, dlatego chcę jej zostawić i ponieważ jestem na torze, tam z tyłu jest tor Bednary, jest kawał prostej, na której można pojechać szybko i zrobimy zestawienie, który pojedzie szybciej na 400 m. Możesz obstawiać, który wygra i i będziesz w szoku. Ale filmik zobaczysz za chwilę, na razie krótko technicznie, żebyś miał do myślenia, który może wygrać. Ten samochód tutaj… Może ja przełączę kamerkę… Obawiam się, że z seryjnego Evo niewiele tutaj zostało, bo tutaj nawet to nie jest blacha.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Porsche Cayman GTS (ROZCZAROWANIE)

Hej, dla odmiany dzisiaj ponarzekam na inny samochód. Nie jest to mój samochód, to jest Porsche 718, dokładnie się nazywa, GTS. Miałem nie pozwalać ale ponarzekam i to ponarzekam mocno, bo po marce Porsche i to jeszcze po GTS, tak tutaj po tym, spodziewałem się troszkę więcej, ale po kolei. Jest pięć takich wad, od których zacznę, które są na tyle niestety duże, że nie kupiłbym tego samochodu i pewnie jak to posłuchasz, a myślałeś żeby kupić sobie taki samochód, to da Ci do myślenia. Ale po kolei, moja przygoda z tym samochodem. Moja przygoda z tym samochodem jest bardzo krótka, bo przyjechałem nim może kilkaset kilometrów, więc może moja opinia nie jest najlepsza, niemniej popatrz, samochód jest o tyle lubiany, że widzisz Pan mi ładnie zrobił miejsce, nawet mu podziękuję jeszcze ładniej… Ale miałem od złych rzeczy zacząć. Czekaj, muszę sobie ustawić fotele, które nie wiem czemu się nie pamiętają od ostatniego wyłączenia, to już będzie szósta wada.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Zarabiać Kiedy Śpisz. KONKURS 10.000 zł

Hej, 1200+, nie 500+, a 1200+, nie jest to program rządowy, ale jest to sposób na zarabianie do końca twojego życia na automacie, do tego twoje dzieci będą zarabiać w ten sposób co Ty zrobisz na automacie i twoje wnuki, więc jeśli Cię to interesuje to posłuchaj do końca. Tym bardziej, że najpierw ogłoszę konkurs, który też powinien Cię zainteresować, bo w konkursie jest do wygrania 10000 zł. Jak 10000 zł wygrać? Potrzebuję reklamę tej książki, a Ty być może potrzebujesz 10000 zł. Więc to jest książka, Ci, którzy oglądają wiedzą, że jest to książka, która ukazała się miesiąc temu. I w zasadzie zostało mi już tylko 1000 sztuk tej książki ale będę robić niedługo dodruk i będę potrzebować na wrzesień/październik reklamy. Ponieważ jestem wygodną osobą, zamiast iść do agencji reklamowej, filmowej myślę, że jeśli Tobie dam opcję taką żeby zarobić 10000 zł, to jest to dla Ciebie fajniejsze, niż to żebym zapłacił jakieś tam firmie.

[click to continue…]

{ 1 comment }

Audi RS7 PERFORMANCE 605 KM – moje samochody cz. 2

Hej, przejedziemy się Audi RS7. Audi RS7, które jest prawdziwą bestią. Jak do tej pory narzekałem na różne samochody, to przykro mi, ale dzisiaj nie usłyszysz ani jednego narzekania, ponieważ ten samochód jest perfekcyjny. Jest do tego, do czego producent mówi, że jest, jest do tego, do czego ja sobie wyobrażam, że jest, a jest do tego, żeby perfekcyjnie w sposób wygodny, komfortowy, żeby nie powiedzieć luksusowy, z fantastyczną akustyką, co to znaczy fantastyczna akustyka – posłuchaj, przemieszczać się z punktu A do punktu B. Przy czym jest to bardziej droga typu autostrada, droga szybkiego ruchu, a nie gdzieś tam jeżdżenie po mieście, po wioskach. I do takich dłuższych jazd, samochód jest po prostu idealny. Dlaczego jest idealny? Podejrzewam, że kojarzysz jak wygląda Audi A6, Audi A7, Audi A8, wszystko jest ok, w normalnych wersjach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Mieć Umysł Milionera w 7 punktach

Hej wczoraj nagrywałem live o umyśle milionera ale coś się stało z filmem i niestety nagrała się minuta,a reszta to był tylko głos, dlatego powtórzę dzisiaj żeby wszyscy to zobaczyli i zrozumieli o co chodzi.A o co chodzi?Chodzi o to, że pewnie znasz też osoby, które są milionerami, zarabiają duże pieniądze i przychodzi im to, wydaje się łatwo, a to nie jest kwestia tego czy im to przychodzi łatwo, czy im to przychodzi trudno, tylko jest to kwestia techniki, jest to kwestia sposobu umysłu, jest to kwestia odpowiedniego sposobu myślenia i o tym co Ci dzisiaj powiedzieć. I zacznę od dowodu, w Polsce, w samej tylko Polsce ubiegłym roku w urzędach skarbowych było ponad 30.000 osób, które zadeklarowały dochód powyżej 1000000 zł za rok 2018. 30000 to jest dużo, to jest sporo. Oczywiście w innych krajach jest tego o wiele więcej ale pokazuje Ci, że to nie jest dla jakiś tam nie wiadomo jakich ludzi, z jakim tam wykształceniem z jakimi głowami tęgimi. Jest to kwestia Mindset’u.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak zmienić życie? Chcesz lepiej żyć?

Hej, chyba jest na żywo. Jak zmienić życie? Jedna pani na Instagramie od kilku dni zadaje takie pytanie: „Jak zmienić życie?” i co jaki wpis zrobię na Instagramie, to: „Jak zmienić życie?” Więc nie odpowiem na Instagramie jak zmienić życie, bo to nie jest takie proste, nawet tutaj nie do końca odpowiem jak zmienić życie, bo to jest tak jakby mnie zapytała ta Pani: „Co zjeść dzisiaj na obiad?” albo „Jak się ubrać?” albo „Gdzie pojechać na wakacje?” Widzisz, jeśli nie wiem kim jesteś, nie wiem co robisz na co dzień i nie wiem jaką to zmianę chcesz zrobić w życiu, no to nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak zmienić życie. Jaki kupić samochód? Nie wiem, jakie masz potrzeby, czym do tej pory jeździłaś, do czego Ci to potrzebne.

[click to continue…]

{ 0 comments }

alpine a110 – moje samochody cz. 1

Witam, pytacie mnie o to, żebym pokazał swoje samochody, więc pokażę swoje samochody, a ponieważ mam ich trochę, bo 8 dokładnie, to 2 miesiące nam to zajmie, ale będzie na co popatrzeć. Zacznę może od najgorszego, zaraz powiem dlaczego, jest to Alpinka, Alpine A110, którą to odebrałem dokładnie rok temu, chociaż zamawiałem ją w listopadzie 2016, czekałem 1,5 roku na to, żeby była dostarczona, wielkie nadzieje z nią wiązałem, bo oczekiwałem, że będzie to dla mnie samochód do nauki jazdy tylnym napędem na torze. Przejechałem nim całe 2000km i stwierdziłem, że ten samochód się do tego nie nadaje i zanim ponarzekam, to najpierw może plusy na jego temat. Bo, generalnie samochód to jest cudeńko, o ile nie wpadnie Ci na myśl, żeby pojechać nim na tor, bo do tego się nie nadaje, ale zaraz powiem dlaczego.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Niezwykła właściwość umysłu

Hej, chcę Cię zainteresować dzisiaj 2 tematami związanymi z twoim umysłem, ale zaraz o tym powiem. Na razie jak jeszcze nie subskrybujesz mojego kanały, zasubskrybuj, dlatego że od przyszłego tygodnia zacznę robić live’y i one będą nie wiadomo kiedy, wtedy, kiedy będę mieć czas i możesz po prostu nie wiedzieć o tym, że te live’y robię, a jak zasubskrybujesz i naciśniesz dzwoneczek, dostaniesz powiadomienie i wtedy Ci to nie uleci. Ok, co do właściwości umysłu, NASA, która wysyła ludzi w kosmos, nie tylko, ale też NASA, robiła badania na kosmonautach i na przyszłych kosmonautach, czyli na astronautach, chodziło im o to, aby dobrać jak najlepszych ludzi, którzy znajdą się w całkowicie nowych warunkach, gdzie mogą zaistnieć rozmaite dziwne sytuacje i aby ci ludzie się tam sprawdzili. I zrobiono badanie, kiedy grupce tych astronautów dali okulary, takie które odwracają perspektywę i widzi się „do góry nogami”, czyli jakbyś patrzył na mnie teraz, to jakbyś obrócił monitor „do góry nogami” to tak właśnie patrzyli.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Czy warto prowadzić kanał na Youtube?

Hej, dziś będzie dość nietypowy odcinek, bo o tym, czy warto prowadzić kanał na YouTube, ale też będzie po raz pierwszy coś nowego, czego do tej pory nie było, bo będę odpakowywał coś co dostałem od tej oto firmy, myślę, że się domyślasz co to jest. Ok, ja to będę teraz odpakowywał, opowiem Ci co myślę o YouTube, czy warto prowadzić ten kanał czy nie, jakie są plusy, jakie są minusy, nie powiem Ci jednoznacznie co robić, ale myślę, że po tym co Ci powiem, zdecydujesz sam czy warto. Żeby było zabawniej to nie ja odpakowałem pierwszy raz tę paczkę, bo ona jest tutaj zaklejona jakąś taśmą, ponieważ kilka dni temu przedzwoniła do mnie Pani z agencji celnej: „Proszę Pana, ma Pan przesyłkę ze Stanów Zjednoczonych i chcemy ją oclić, proszę powiedzieć co jest w środku.” Zabawne.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Nieudacznik? Został Miliarderem.

Hej, opowiem Ci o pewnych Chińczyku, który to, może nie urodził się w tym miejscu, ale pochodził z Chin i pochodząc z takiego miejsca stworzył platformę, o której niektórzy twierdzą, że jest wręcz większa od tej, o której mówiłem tydzień temu, czyli od platformy Amazon. Pan, którzy się nazywa Jack Ma, w momencie kiedy zaczynał, wyobraź sobie, że był to zwykły Chińczyk, jak tutaj widać pełno, nie znał słowa po angielsku, mało tego, jak zaczynał biznes, to Chiny były w sumie jeszcze zamknięte na świat i za bardzo nie można było tego biznesu robić. Jak starał się o przyjęcie na uczelnię wyższą to 3 razy nie zdał egzaminu na chińską uczelnię, bo był za słaby z matematyki, więc jeśli Ty masz jakieś obiekcje odnośnie zakładania firmy, że Ci nie wyjdzie, bo nie znasz czy to języka, czy to nie znasz matematyki, to jest tylko twoja wymówka.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Luksus na kołach – Bentley Continental GT W12

Hej, hej, mam dla Ciebie dzisiaj takie oto cudeńko, jest to nowy Bentley Continental, może pamiętasz, mniej więcej rok temu pokazywałem Bentley’a ale w poprzedniej edycji, teraz wyszła nowa i samochód jest niby podobny, ale jednak jest inny. I dlaczego Ci go pokazuję? Dlatego, żeby Cię zainspirować. Dlatego, że jeśli robisz to, co teraz robisz, to pewnie nie będzie Cię stać na taki samochód. A po co może Cię być stać, po co możesz chcieć taki samochód? Po to, żeby poczuć, widzisz, raz się żyje i według mnie warto poczuć też przyjemności tego życia i spróbować co to jest luksus i jeśli pojedziesz do nawet 7 gwiazdkowego hotelu, to nawet w tym 7 gwiazdkowym hotelu nie będziesz czuć takiego luksusu, jak jest tutaj wewnątrz. I zaraz Ci to pokaże i będziesz wiedzieć dlaczego. Jak już powiedziałem to słowo luksus, to przypomniało mi się, jak opowiadałem o tym poprzednim Bentley’u, ok, są tylko 2 rzeczy, które mi się w tym samochodzie nie podobają i powiem je na samym początku, żeby mieć to z głowy. Pierwsza to jest to, że niema tutaj takiego zapachu luksusu, jak było w poprzednim Bentley’u, pomimo, że wnętrze jest, powiedziałbym, jeszcze bardziej ekskluzywne, ale niema tego zapachu.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Chińska Motywacja

Hej, opowiem Ci, co mnie ostatnio niesamowicie zmotywowało, bo zakładam, że skoro mnie to tak nakręciło, to może nakręcić i Ciebie. Parę dni temu wróciłem z Chin, z Szanghaju i to co tam się wydarzyło, podejrzewam, plus parę innych rzeczy, o których Ci zaraz opowiem, sprawiło, że w momencie, kiedy wróciłem, mimo że długa podróż, zmęczenie, zmiana czasu itp., ale byłem tak nakręcony, że zaraz po powrocie, nawet nie poszedłem spać, tylko po prostu pracowałem i nie czułem nawet zmęczenia, taki byłem nakręcony. Więc jest pewien patent i o tym Ci opowiem. To może najpierw powiem Ci, zanim powiem o patencie, jak się Chiny zmieniły, bo dokładnie w Szanghaju byłem mniej więcej 3 lata temu i wtedy byłem w ogóle pierwszy raz w Chinach, byłem już wtedy pod wrażeniem, jak my jako Europejczycy jesteśmy daleko za światem, naprawdę, jak ktokolwiek był w Chinach w Szanghaju, przykro mi, jesteśmy krajem 3 świata, naprawdę, to jak oni się rozwijają, jakie mają nastawienie właśnie na rozwój, to jestem pewien, że Europa jeszcze 10-20 lat to będzie taka enklawa, gdzie będą przyjeżdżać turyści właśnie zobaczyć, jak tutaj mizernie sobie ludzie żyją, no bo to, co się dzieje w Chinach, to się po prostu w pale nie mieści.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak to jest jeździć Ferrari 488 Spider

Hej, Ferrari 488, jak w tamtym tygodniu ponarzekałem na Huracana, co w nim jest nie tak i porównywałem do tego samochodu, to wyciągnąłem ten, to nie jest mój, to jest Super Car Clubu samochód, ale wyciągnąłem go, żeby Ci pokazać jaka jest różnica. Ktoś mnie tam zapytał dlaczego w ogóle opowiadam o tych samochodach? Słuchaj, dla mnie jest to moja pasja, mnie te samochody niesamowicie kręcą i wiem też, że jak pokazuję to Tobie, to możesz zacząć myśleć, co by tutaj robić, żeby sobie zarobić, żeby Cię było stać na to, żeby mieć taki samochód, to jest cel tego wszystkiego. Wystarczy popatrzeć, a zaraz się nim przejadę i zobaczysz jak ludzie na to reagują, słuchaj, ja nie wiem, co jest we Włochach, że potrafią robić po prostu piękne rzeczy. Jak byłeś w Rzymie, byłeś w jakimkolwiek mieście we Włoszech, gdziekolwiek człowiek nie przejdzie, to wszędzie wszystko jest tak zrobione, że aż się człowiek zastanawia, jak ktoś miał w ogóle czas, żeby zwykły słupek, który stoi, żeby go wyrzeźbić, żeby wyglądał ładniej, więc tutaj wszystko, co tylko się da, jest zrobione, żeby wyglądało ładniej.

[click to continue…]

{ 0 comments }