NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

Porsche dla ubogich?

Hej. Pokażę ci dwa samochody, które może nie są supersamochodami, ale według mnie są to bardzo fajne i niedoceniane, nie wiem czemu, w Polsce samochody.

Pierwszy to jest ten tutaj. To jest Boxter, Porsche Boxter a drugi to jest ten Porsche Cayman. Teraz Porsche dało oznaczenie na to 718. Te obydwa są oznaczone jako S. No w zasadzie różnią się tylko tym, że widzisz ten jest cabrio a tamten jest zabudowany. Nie wiem czemu są niedoceniane, bo uważa się, że to jest Porsche dla ubogich. Tylko, że jeśli się samemu przejedziesz takim samochodem, a ja sobie tutaj trochę nimi pojeździłem po szwedzkim lodowcu. Jestem zachwycony jak one jeżdżą. Mimo, że to ma napęd na tył, ale to ile daje frajdy, jak fajnie brzmi, jak jest wnętrze wykończone, naprawdę można się pobawić i to bardzo zacnie.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Kiedy możesz przestać się uczyć.

Hej. Dostaje pytanie, które się często powtarza i chcę je wyjaśnić. Bo mi się wydaje, że jest to tak oczywiste, że nie ma o czym mówić, ale jednak dostaję pytanie. Dostaję pytanie, kiedy jest moment, kiedy można się przestać uczyć, a można się skupić powiedzmy na życiu, na przyjemności, na pracy nawet. Ale zanim ci odpowiem na to pytanie to muszę podziękować tobie też, bo podejrzewam, że może dziś, może jutro, może pojutrze stuknie mi 150 000 subskrybentów na tym kanale. Więc jest to dla mnie naprawdę miłe zaskoczenie z tego względu, że rok temu chyba o tej porze było około 50 tysięcy a tutaj nagle 150. Więc fajnie, że materiały które publikuję działają. I w związku z tym na końcu zrobimy sobie mały konkurs. Więc powiem ci odnośnie tego uczenia się.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej. Niedzielna motywacja dla ciebie, czyli targi motoryzacyjne. Tak, uważam, że fajnymi samochodami można się zainspirować po to, żeby się chciało pracować, osiągać więcej. Dlatego pokażę ci takie samochody, które są tutaj na targach w Genewie. Możesz zobaczyć, jak to wygląda. Potężne targi chociaż nie tak duże, jak we Frankfurcie, ale setki, jeśli nie tysiące samochodów, jeszcze więcej ludzi. I to co tutaj na tych targach widać to tak naprawdę na ulicach będzie można zobaczyć niektóre rzeczy za parę miesięcy, niektóre rzeczy za rok, a niektórych samochodów pewnie w Polsce nigdy nie zobaczysz, bo są tak drogie, tak rzadkie, że nie będą dostępne. Dlatego popatrz, pociesz oczy.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak podjąć dobrą decyzję / rozwiązać problem.

Hej. Powiem ci o takiej fajnej metodzie rozwiązywania problemów, metodzie na podejmowanie decyzji. Bo na pewno codziennie masz mnóstwo problemów, masz mnóstwo decyzji, które chcesz podjąć co takiego robić albo czego nie robić czy podjąć takie wyzwanie, czy inne, czy godzić się na to czy na tamto i do końca nie wiesz. No, bo jesteśmy, mamy swoje ograniczenia i podejmowanie decyzji zawsze jest swego rodzaju wyzwaniem, bo nie wiemy, która droga będzie lepsza. I w czymś takim pomaga metoda, którą stosowałem, jakiś czas temu, ale jak mam jakąś większą sprawę to wracam do tej metody.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Aston Martin Vantage GT4 – rozczarowanie?!

 

Hej. To za mną to jest wejście do toru Yas Marina w Abu Dhabi. Zaraz tutaj wejdę pobawić się fajnymi zabawkami. Zobaczysz, jak tor wygląda. Przejadę się fajnym samochodem i o tym samochodzie co nieco ci opowiem. A co to za samochód będzie?

To będzie samochód Jamesa Bonda. I zobaczymy jak on jeździ. Takimi zabawkami tutaj się jeździ na Yas Marina. Ja będę jechał to co tam jest z trójką oznaczone, ale nie wiem, czy będę miał trójkę.  Aston Martin Vantage GT4. Chociaż powiem ci, że jak patrzę na to Ferrari to ja bym wolał chyba tym pojedzić, ale to może następnym razem. Popatrz cała zabawa będzie tutaj. Tutaj już furki wyjeżdżają, czekają. A potem zabawa będzie tutaj na torze. To wygląda płasko, ale tutaj jest kawał góry. Na kamerze tego nie widać, ale jak tak patrzę to jest tutaj pewnie z 10 m wysokości. Tutaj też furki czekają. Ale będzie zabawa. Będzie się działo.
[click to continue…]

{ 0 comments }

18x dlaczego biedni są biedni?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/18x-dlaczego-biedni-sa-biedni

Hej. Pytanie, dlaczego nie masz tylu pieniędzy, ile chciałbyś mieć? Dlaczego jest bieda? Dlaczego może ty jesteś biedny? Może twój sąsiad jest biedny? Dlaczego mieszkasz w biednym kraju? Skąd to się bierze? Ja na to chce popatrzeć najpierw z troszkę innej strony, bo XXI wiek jest najlepszym jak do tej pory wiekiem dla człowieka. Nigdy w życiu, nigdy do tej pory w całej historii ludzkości nie było ludziom tak dobrze jak jest teraz. Nigdy. Popatrz na siebie czy miałeś kiedyś dostęp do tak dobrego jedzenia jak jest teraz? Czy miałeś dostęp kiedykolwiek w życiu do tak dobrego picia jak jest teraz? Czy miałaś dostęp do takich technologii wcześniej 5, 10 lat temu jakie masz teraz obecnie dostępne? Czy naprawdę uważasz, że jesteś biedny? Czy może jesteś biedny w momencie, kiedy patrzysz na innych, przyrównujesz się do innych i wtedy przychodzi ci do głowy ojejku oni mają więcej a ja mam mniej?
[click to continue…]

{ 0 comments }

W co warto inwestować?

Hej. Dla odmiany z mroźniej Warszawy. O inwestowaniu opowiem ci, o inwestowaniu takim jakie jak robię, bo sporo osób do mnie pisze i pyta w co zainwestować, w co ja inwestuję. Więc opowiem ci mniej więcej jak to wygląda. Powiem ci, że mam trochę problem dzisiaj, bo przeskok z +33 stopni w Brazylii do -10 tutaj jest małym problemem. W sumie nagrałem film na ten temat w Brazylii, ale gdzieś posiałem kartę pamięci, więc muszę powtórzyć.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak poprawić swoje jutro

 

Hej. Odświeżyłem sobie wczoraj książkę, którą czytałem chyba 20 lat i wtedy mnie zachwyciła, ale po tym jak wczoraj ją odsłuchałem, jako audiobooka, to jestem zachwycony ponownie, bo mimo, że minęło tyle czasu jest tam tyle treści, tyle rzeczy, które człowieka nakręcają, pokazują jak świat wygląda, w którą stronę iść… Ale, żeby się nie rozgadywać krótko, książka Alchemik Paulo Coelho. Powiem ci z niej dwie rzeczy, które ja wyciągnąłem z tego jak wczoraj ją odsłuchałem, jeśli nie czytałeś to przeczytaj, odsłuchaj. Każdy myślę znajdzie w niej coś dla innego dla siebie. Dla mnie taka fajna rzecz, która tam była napisana i która się przewija przez całą książkę to jest myśl o poszukiwaniu swojej legendy, o poszukiwaniu swojej drogi i o tym, żeby tą drogę realizować, żeby iść w tą stronę.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Power Stagge Bednary

Hej. Tym razem o samochodach, ale w inny sposób, bo opowiem ci trochę o motosporcie i o tym co tutaj stoi obok mnie, ale zaraz do tego dojdziemy.

Najpierw odnośnie umiejętności panowania nad samochodem, bo ja wiem, że każdy Polak jeździ najlepiej samochodem. Jednak w momencie, kiedy prowadzi się samochód, który ma 500-600 koni, to trzeba umieć nad nim zapanować. Bo przyjdzie pierwszy lepszy zakręt, spadnie deszcz i nagle o, jejku, jejku co tu robić.
Dlatego w tamtym roku mniej więcej od kwietnia zacząłem regularnie uczęszczać na tor i regularnie to było tak, że od kwietnia to był raz w miesiącu. I stwierdziłem, że muszę to… po prostu potrzebuję instruktora, który naprawdę mnie pokieruje tak jak trzeba. I trafiłem chyba do trzech albo czterech osób, które coś mi tam pokazywały, ale to jeszcze nie było to. I w końcu firma, która zajmuje się moim samochodem Subaru poleciła mi pewnego pana. I ten pan w październiku miał wszystkie zajęte terminu, ale zapisałem się do niego w listopadzie. I cały listopad raz w tygodniu do niego jeździłem na szkolenia.
[click to continue…]

{ 1 comment }

Zarabianie w internecie. Samodzielne robienie stron www.

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/zarabianie-w-internecie-samodzielne-robienie-stron-www

 

Hej. Chcę ci przedstawić Macieja Czerniawskiego. Te osoby, które subskrybują, są na newsletterze, oglądały wywiad mój z Maciejem sprzed jakiegoś czasu, gdzie opowiadał o swojej firmie, o tym co robi, o drodze do sukcesu.

– Nie miałem brody wtedy.

– Tak, wtedy nie miał brody i wąsów.

– Tak, tak ale doszedłem do wniosku, że coś trzeba zmienić.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Przykład człowieka sukcesu

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/przyklad-czlowieka-sukcesu

Hej. Dzisiaj nie opowiem ci historii tylko ci ją przeczytam, a przeczytam ci ją z tej książki, którą ci pokazałem tydzień temu. I miałem dylemat, którą by tutaj historię przeczytać, bo myślałem o tym, żeby przeczytać o Ronaldo, który tutaj niedaleko z tego miejsce, gdzie teraz jestem się urodził, tutaj ćwiczył grę w piłkę nożną. Myślałem też, żeby przeczytać o założycielu IKEI, ale widzisz tych historii jest tutaj 101, ale w sumie jakoś tak się złożyło, że otworzyłem tutaj stronę na Charlesie Dickensie i to ci przeczytam, bo… przyznaję, że wcześniej się niespecjalnie interesowałem co Dickens robił, jak on do tego doszedł. A może nie w Polsce, ale ci którzy w Anglii mieszkają albo w Stanach znają jego literaturę i pan jest wielkim. Ale posłuchaj:
[click to continue…]

{ 0 comments }

Czy każdy może być bogaty?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/czy-kazdy-moze-byc-bogaty

 

Hej. Pytanie czy każdy może być bogaty? Czy każdy może osiągnąć te wszystkie rzeczy o których mówię? Bo jest cała masa ludzi, którzy mówi, że się nie da, że to jest niemożliwe. W związku z tym przejadę trasą, która jechałem niedawno innym samochodem. Tak co do bogactwa. Samochodem za, dobra zamknę tu, bo będzie za dużo hałasu robić. Samochodem, który kosztuje 250 tysięcy euro, który jest samochodem nowym. Jak widzisz są ludzie, którzy takie samochody kupują. Ten akurat nie jest moim prywatnym samochodem. On jest w klubie.
[click to continue…]

{ 0 comments }

5x co Cię ogranicza?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/5-x-co-cie-ogranicza

Hej. Pytanie co cię najbardziej ogranicza?

Mam 5 punktów takich o których chcę ci powiedzieć. Jestem dzisiaj, teraz w trochę nietypowym miejscu, w trochę nietypowym stroju. Ale teraz ci powiem jeden punkt, a pozostałe punkty będę się jutro bawił na torze, więc tam ci opowiem resztę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

12 powodów dlaczego brak Ci pieniędzy

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/12-powodow-dlaczego-brak-ci-pieniedzy

Hej. Z końca świata z Islandii o temacie bardzo drastycznym, bardzo niebezpiecznym do poruszania szczególnie w Polsce, czyli o pieniądzach. Dlaczego pieniędzy nie masz albo nie masz tyle ile byś chciał mieć. Mogę ci powiedzieć, że 99% ludzi nie ma tyle pieniędzy, ile by chciało mieć. Nawet jeśli mają miliardy chcą cały czas więcej. Więc jest to całkiem normalna sprawa, bo od tego czy te pieniądze masz czy nie, zależy jakość twojego życia, jakość życia twoich bliskich. Jest to całkiem normalne, że tych pieniędzy chcemy mieć więcej.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Droga na szczyt

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/droga-na-szczyt

Hej. Wiele osób zastanawia się, gdzie jest ta droga do sukcesu, jak ten sukces osiągnąć, co takiego prowadzi, żeby ten sukces mieć. Ja nie będę teraz roztrząsał co dla ciebie jest sukcesem, co dla mnie jest sukcesem.

Mam takie krótkie przemyślenie, bo przed chwilką… Tutaj jest Chopok na Słowacji, fajna górka, ponad 2000 metrów. Przyznam, że dzisiaj nie zdobyłem jej na piechotę sam, bo wyjechałem kolejką, ale to nie o to chodzi. Kiedyś ją faktycznie na piechotę zdobyłem. I w związku z tym mam taką myśl odnośnie tej drogi na szczyt. Bo wiem, że wiele osób uważa, że trzeba się zaharować, widzisz bym wpadł teraz w przepaść, tu muszę stać, że trzeba się zaharować po to, żeby osiągnąć sukces, żeby osiągnąć to na czym człowiekowi zależy. Wiesz jest w tym trochę prawdy, bo trzeba trochę się orobić, żeby dojść do swego. I jak na pewno kiedykolwiek zdobywałeś górę mniejszą czy większą to wiedziałeś, że góra, która wydawała się gdzieś tam w oddali, że jest taka potężna, że tyle trzeba, że to jest niemożliwe wręcz, żeby ją zdobyć.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Kto jest odpowiedzialny, za to co masz i czego Ci brak

Hej. Chodź za mną, coś ci pokażę. Nie wiem na ile z zewnątrz będzie widać. To jest pewien budynek. A co to jest za budynek to zaraz powiem, ale ważniejsze jest to co powiem ci w tym budynku. Więc chodź ze mna.

Hej. 100 procent odpowiedzialności. O co chodzi? Chodzi o przyjęcie, że wszystko co w życiu masz, wszystko co się spotyka, wszystko co się dzieje w twoim życiu, to gdzie teraz jesteś, to gdzie mnie słuchasz, na czym mnie słuchasz, wszystkie myśli jakie są w twojej głowie, wszystkie przekonania, naprawdę wszystko co się dzieje w twoim życiu jest zależne od ciebie. Ja mam takie przekonanie, ja mam takie podejście. Mnóstwo ludzi sukcesu właśnie w ten sposób do tego podchodzi. Dlaczego?
[click to continue…]

{ 0 comments }

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/…/jak-krotko-spac-i-sie-wyspac-sen-polifazowy-w-praktyce

 

Hej. Temat jak to zrobić, żeby można było spać krótko i być wyspanym. Warto obejrzeć do końca, bo na koniec jeszcze będzie fajna atrakcja. Co do krótkiego spania, ja śpię mniej więcej 4,5 godziny dziennie, miałem takie momenty w życiu, gdzie testowałem sobie spanie krótsze, bo nawet dwugodzinne tylko, że źle to wpływało na moje myślenie i dałem sobie spokój. Nie mniej, jeśli chodzi o krótkie spanie ja akurat o tym dowiedziałem, się od bardzo mądrego pana, który właśnie mi opowiedział o tym, że on sam śpi 4,5 godziny na dobę.
[click to continue…]

{ 0 comments }

Paweł Czerwiński, praca w korporacji a pasywny dochód

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/korporacja-a-pasywny-dochod-pawel-czerwinski

Paweł Czerwiński, praca w korporacji a pasywny dochód – wywiad

Hej. Chcę ci przedstawić Pawła Czerwińskiego, zaraz ci powiem dokładnie kto to jest. Wziąłem go na przejażdżkę. O tym samochodzie powiedziałem, że opowiem jeszcze, ale dzisiaj będziemy z Pawłem rozmawiać o pracy na etacie, w korporacji, o nieruchomościach, ale najpierw zobaczymy…

– W warunkach szybkiej jazdy.

– W warunkach szybkich nie, będziemy jechać przyzwoicie. Paweł mam do ciebie takie nietypowe pytanie, bo ty, znaczy nie wiem, może typowe, bo ty zajmujesz się trochę rozwojem osobistym… Może ja przedstawię co Paweł robi. Paweł jest współzałożycielem, nie wiem, to jest stowarzyszenie…

[click to continue…]

{ 0 comments }

Zobaczmy Co Się Stanie

 

Hej. Zobaczmy co się stanie, jak wyjadę na największy budynek na świecie. Czekaj tutaj się obrócę. Największy budynek na świecie, który ma 828 metrów wysokości, 206 pięter. I powiem ci szczerze, że ja nie wyobrażam sobie co oni tam robią, żeby woda docierała na piętra u góry. Bo przecież tam ludzie mieszkają, tam normalnie mieszkają ludzie, jest za dwa albo trzy hotele nawet. Ale zaraz tam wyjadę i zobaczysz, jak to wygląda.
[click to continue…]

{ 0 comments }

O co chodzi w życiu ?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/o-co-chodzi-w-zyciu

O co chodzi w życiu ?

Hej. Co w życiu jest najważniejsze? Kogo zapytasz każdy będzie miał inną teorię. Ksiądz powie ci co innego, zbawienie duszy, zbawienie ciała, biznesmen powie ci tworzenie produktu, rozwijanie się, sportowiec mistrzostwo świata albo olimpiada, każdy ma jakieś tam swoje podejście. Ja mam bardzo proste podejście po co my żyjemy.

My żyjemy dla wspomnień, my żyjemy dla tego co w słowach piosenki może usłyszałeś, bo w życiu piękne są tylko chwile. Więc dla mnie w tym momencie jest to kwestia kolekcjonowania wspomnień, po to, żeby je mieć jak najfajniejsze. Wiadomo w życiu są i fajne wspomnienia i niefajne, więc jest to też kwestia umiejętności wyeliminowania tych wspomnień, które są w jakiś sposób ograniczające. To jest po prostu technika, to jest sposób. Podejrzewam, że już o tym mówiłem, a jak nie to opowiem jeszcze kiedyś. Wiem, że wiele osób podchodzi do życia w ten sposób, żeby po prostu doświadczać.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak się nie starzeć? Jak zachować młodość?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/jak-sie-nie-starzec-jak-zachowac-mlodosc

Jak się nie starzeć? Jak zachować młodość?

Hej. Temat odnośnie tego jak zachować młodość albo jak się nie starzeć. Wbrew pozorom to ma wpływ na to jakie ty odnosisz w życiu sukcesy, bo to jest kwestia tego jak jesteś postrzegany. Formalnie powinienem powiedzieć teraz, że zamieniam się w blogerkę urodową i będę dzisiaj mówił dzisiaj na tematy urodowe, czyli jak się nie starzeć.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jaki masz filtr?

 

Jaki masz filtr?

Hej. Porozmawiamy sobie o filtrach, o filtrach jakie ty masz założone w swojej głowie. I może nawet o tym nie wiesz.  Co to takiego są te filtry?

Te filtry to jest mniej więcej coś takiego jakbym teraz ci powiedział, żebyś zwrócił uwagę i policzył białe rzeczy jakie widzisz teraz w tle. Tylko białe rzeczy jakie widzisz, jak patrzysz teraz na ten obraz. A teraz jakbyś sobie pomyślał o niebieskim kolorze i popatrz tylko zauważ, gdzie jest niebieski kolor. Widzisz to jest właśnie taki filtr, że w momencie, kiedy patrzysz na niebieski to nie zauważasz białego, a kiedy patrzysz na białe, kiedy powiem ci, żebyś patrzył na biały to nie widzisz niebieskiego. Tak to właśnie działa a być może jeszcze gdzieś tam w tle są inne kolory, bo gdzieś tam pewnie zobaczysz czerwony. Chociaż tutaj wszystko jest białe, bo jest bardzo gorąco. Ale ok. Dlaczego ci mówię o tych filtrach?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Donald Trump – jak go poznać?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/donald-trump-jak-go-poznac

Hej. Pytanie jak poznać tego Donalda Trumpa, osobiście uścisnąć mu dłoń?

Za mną Belweder, teoretycznie można tutaj sobie postać chwilkę i, dobra on tutaj był wczoraj, może niektórzy by go mogli dopaść w sensie uścisnąć mu dłoń, ale raczej jest to mało prawdopodobne, bo jak widzisz nawet dzisiaj, w piątek, też jest tutaj trochę ochrony. Więc podam ci coś o czym już być może słyszałeś, ale usłyszysz to w nowej wersji dzisiaj. Czyli jak poznać praktycznie dowolną osobę na świecie, to nie jest takie skomplikowane jak by się wydawać mogło. Ale zanim do tego dojdę, to muszę ci powiedzieć, przez ostatnie 2 tygodnie jeździłem po całej Polsce robiłem z wami spotkania, zjechałem całą Polskę wzdłuż i wrzesz, kilka tysięcy osób, fajne spotkania. I na tych spotkaniach mieliście okazję właśnie poznać innych ludzi, bo mieliśmy tam taki ćwiczenie, każdy poznał przynajmniej kilka osób.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Ważna umiejętność społeczna

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/wazna-umiejetnosc-spoleczna

Ważna umiejętność społeczna

Dzień Dobry Panie i Panowie. Temat, który według mnie jest jednym z ważniejszych tematów, jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie. To jest też temat związany ze sprzedażą, ale to jest bardziej temat jak przeżyć to życie między ludźmi lepiej, jak się lepiej z nimi kontaktować, jak uzyskiwać to na czym nam zależy. A wszystko sprowadza się do tego co jest tutaj. Nie chodzi o węch, tylko chodzi o czubek nosa. Więc chciałbym z tego wideo, żebyś zapamiętał czubek nosa. Nie mój, bo chodzi o twój czubek nosa. Ale jak to?

[click to continue…]

{ 0 comments }

6 zasad skuteczności

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/6-zasad-skutecznosci

6 zasad skuteczności


Hej. Sześć zasad związanych z efektywnością, produktywnością. To są takie zasady, które ja wybrałem na podstawie tego co kilkadziesiąt lat temu spisał pan Peter Drucker. To taki pan, który zanalizował to co robią generałowie, to co robią najlepsi menadżerowie i on tego uczył innych, napisał na ten temat kilka książek. I to są zasady, które jeśli prowadzisz firmę, to jak najbardziej się przydają do tego, żeby tą firmę prowadzić lepiej, zarządzać personelem. Ale ja ci je powiem w kontekście zarządzania sobą. Żeby te zasady przekuć na to, żeby twoje życie było lepsze. Pierwsza z zasad tego pana to jest zasada związana z tym co już mówiłem, w zasadzie większość z tych zasad to zasad o których już mówiłem, ale powiem ci w inny sposób.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Naturalny sposób na lenia

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/naturalny-sposob-na-lenia

Naturalny sposób na lenia

Hej. Jeśli masz coś takiego, że nic ci się nie chce, nie możesz się skoncentrować, masz problemy nawet z zapamiętywaniem, to przyczyna może nie być w tym, że coś z tobą jest nie tak. Chociaż jest z tobą coś nie tak, bo brakuje ci jednej witaminy. Ja czasami mówię o tematach zdrowotnych a teraz od kilku dni jest ładne słońce i to właśnie w związku z tym, bo chodzi o witaminę D. Chodzi o witaminę D. Wiem, że dużo osób się interesuje teraz albo coraz więcej osób się interesuje tematem diety, tematem zdrowia. I dużo osób wie, że witamina D jest wytwarzana, wystarczy się teoretycznie się wystawić na słońce i już jest witamina D. Ale to nie jest tak do końca, ale o tym za chwilkę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Moje samochody i super samochody

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/moje-samochody-super-samochody

Moje samochody i super samochody

Hej. Bardzo przyjemny temat na dzisiaj, czyli o samochodach, o super samochodach, jak jeździć takimi samochodami?

Ponieważ stoję na ulicy jest tu głośno, więc przejadę się i ci poopowiadam. To może najpierw czym ja jeżdżę, żebyś od razu zobaczył. To jest mój samochód, którym jeżdżę na co dzień. Zaraz ci o nim nieco opowiem i poopowiadam o innych, tylko jak będzie trochę ciszej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Kreatywność

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/kreatywnosc

Kreatywność

Hej. Panie i panowie, zaczynam od panów dlatego, że w ostatnim tygodniu 90 % osób, które mnie oglądało to byli panowie, w związku z moim ostatnim filmem. Dzisiaj będzie temat odnośnie kreatywności i zaraz o tym więcej opowiem. Wiem, że po filmie z ubiegłego tygodnia mnóstwo osób chce więcej samochodów i myśli, że to jest kanał na temat motoryzacji. Więc panowie, to nie jest kanał na temat motoryzacji ani na temat supersamochodów. To jest jedna z rzeczy, które mnie kręcie, ale to jest kanał na temat sukcesu, na temat tego co zrobić, żeby sobie zarobić na taki samochód, żeby dojść do tego, żeby taki mieć.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jakie są Twoje mocne strony?

 

Jakie są Twoje mocne strony?

Hej. Początek roku i podejrzewam, że porobiłeś pewne plany, chociaż do tej pory może już z tych planów zrealizowałeś, pewnie poczytałeś na temat tego jak wdraża się nowe nawyki, może nowe cele. I myślisz sobie, że będzie fajny rok. A ja chcę ci trochę zamieszać, nie żebym ingerował w twoje cele czy w twojej zamierzenia. Ale dam ci trochę do myślenia w związku z tym co ja chcę zrobić w tym roku. A chcę w tym roku oprzeć się na moich dobrych stronach. I to samo będę chciał zalecić tobie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Szklanka do połowy pusta czy pełna?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/szklanka-do-polowy-pusta-czy-pelna

Szklanka do połowy pusta czy pełna?

Hej. Czy szklanka jest do połowy pełna czy szklanka jest do połowy pusta, a raczej czy się da czy się nie da? Szczególnie w Polsce, czy się da czy się nie da? Ty masz swoją opinię, ja mam swoją opinię. Podam ci dzisiaj przykłady dwóch osób, co na ich przykładzie można wywnioskować, czy się da czy się nie da.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Walt Disney – Jak On zmienił świat

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/jak-on-zmienil-swiat

Disney

Hej. Chcę ci trochę zamieszać dzisiaj w głowie, z resztą jak zawsze. Opowiem ci o panu, który naprawdę zrobił rewolucję na skalę światową. Jest o tyle ciekawym przypadkiem, że no tak jak wielu o których opowiadałem zaczynał od zera. Ale miał tak niesamowite podejście do życia i stworzył tak niesamowitą firmę i tak niesamowitą usługę, o której zaraz ci powiem, że jak dojdziemy do jego nazwiska wszystko ci się wyjaśni. To jest pan, który urodził się, o ile pamiętam jeszcze dwa wieki temu i nie miał fajnego dzieciństwa, bo miał wiele rodzeństwa, jego 3 starszych braci nie wytrzymało z ojcem i po prostu uciekli z domu. A on sam od najmłodszych lat pracował. Ojciec kazał mu roznosić gazetę, nie dostawał za to żadnych pieniędzy. Ojciec wychodził z założenia, że za to roznoszenie gazet ma jedzenie i ma dach nad głową dwunastolatek, sobie wyobraź taką sytuację. Chłopak na razie całe życie pracował, od najmłodszych lat i jak był w szkole niczym absolutnie się wyróżniał. Jedyne co go może odróżniało to to, że lubił sobie rysować.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Sposoby na więcej energii

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/sposoby-na-wiecej-energii

Sposób na więcej energii

Hej, jestem w tak pięknym miejscu, że przejdę się z tobą kawałek ci pokażę, żebyś też mógł pocieszyć oczy. A chcę ci powiedzieć trochę na temat energii. U mnie jest akurat teraz troszkę przed 7 i energia ma właśnie, energia twoja energia życiowa, ma bardzo dużo do twojego sukcesu, do tego co ty osiągasz w życiu, bo jeśli nie masz tej energii, a ty wiesz jak się czujesz jak nie masz tej energii, no to niestety nie jesteś w stanie osiągać swoich celów, założeń. Po prostu ci się nic nie chce.

[click to continue…]

{ 0 comments }

11 podstawowych PRAW SUKCESU w biznesie

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/prawa-sukcesu

11 podstawowe PRAWA SUKCESU w biznesie

Hej, kontynuacja tematu z ubiegłego tygodnia, czyli o tym dlaczego mimo, że masz firmę pracujesz od rana do wieczora, ale nie masz pieniędzy albo zarabiasz bardzo mało. Podam to na przykładach 3 osób, które do mnie dzisiaj napisały i mają konkretny problem ze swoją firmą.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak czytać 2x szybciej w 30 minut

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/jak-czytac-szybciej

Jak czytać 2x szybciej w 30 minut

Hej, Jacek tutaj. Dwa tematy na dzisiaj, kwestia tego jak szybko czytać, po co to czytanie w ogóle jest i będzie konkurs, gdzie do wygrania będzie 5,000 wow. Ale dla mnie ważniejsza sprawa odnośnie czytania, bo naprawdę dosłownie w przeciągu 30 minut jesteś w stanie podwoić szybkość swojego czytania. Zanim powiem ci jak to zrobić, zanim powiem ci o konkursie to najpierw, po co w ogóle czytać.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Siła umysłu

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/sila-umyslu-niezwykla-historia

Siła umysłu

Hej. Opowiem ci historię, o której usłyszałem wiele lat temu, a niesamowicie mnie zszokowała, bo jest to historia, która zaczęła się mniej więcej 30 lat temu w Stanach. Pewien pan leciał swoim samolotem, to był taki malutki samolocik i coś się stało z silnikiem i samolot spadł najpierw na linię wysokiego napięcia, a potem się rozbił. Ten pan został dosłownie pozbierany, zawieziony do szpitala, zgruchotana szyja, zmiażdżone kręgi szyjne, paraliż od uszu w dół, zero czucia, nie mógł mówić, nie mógł oddychać, zero kontroli na całym ciałem. Lekarze poinformowali rodzinę, że sytuacja jest beznadziejna, zrobią operację, ale raczej, żeby się przygotować na najgorsze.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Problem z koncentracją, sprawnym myślenie

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/problem-z-koncentracja

Problem z koncentracją, sprawnym myślenie

Hej, mam dla ciebie mam nadzieję ciekawy temat, bo chodzi o podniesienie twojej efektywności, podniesienie sprawności mózgu, podniesienie koncentracji. Ja w sumie o tym mówiłem rok temu tylko, że teraz bardzo mocno doświadczyłem w praktyce co to jest kwestia ilości spożycia cukru właśnie na sprawność twojego mózgu. Doświadczyłem tego najpierw spotykając jakieś 1,5 miesiąca temu Marcin Maskowa Kowalczyka, ja z nim kiedyś robiłem wywiad, to jest ten pan, który układa kostkę Rubika nie patrząc na nią. Jak akurat się z nim spotkałem, wyszedłem wtedy z sauny i bardzo chciało mi się pić, kupiłem sobie sok, taki było napisane świeżo wyciskany, szybciutko ten sok przy nim wypiłem i on tak patrzy na mnie z przerażeniem i wyliczył mi zaraz jak dużo ja cukru wchłonąłem w przeciągu tam kilkudziesięciu sekund.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Kop do działania

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/kop-do-dzialania

KOP do działania

Hej. Zaraz podam ci metodę, która faktycznie i praktycznie zmieni twoje życie, o ile oczywiście będziesz ją stosować. To jest metoda o której mówiłem tydzień temu na spotkaniach w całej Polsce, które robiłem. Ja ją określiłem jako metoda 1%, ale podam dzisiaj ją dla tych, którzy o niej nie słyszeli, plus podam parę szczegółów jak ją robić lepiej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak odkryć swoje przeznaczenie?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/tez-mozesz-duzo-osiagnac

Jak odkryć swoje przeznaczenie

Hej, właśnie jestem w drodze do Lublina na przedostatnie spotkanie z serii 10 miast, jestem już na dwutysięcznym którymś tam kilometrze, w ośmiu miastach już konferencje były. I w zasadzie w każdym mieście powtarzały się pewne pytania. Ja nie jestem w stanie odpowiedzieć teraz na wszystkie, będą kolejne nagrania, więc podejrzewam będę te tematy bardziej rozwijał.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Też możesz dużo osiągnąć

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/tez-mozesz-duzo-osiagnac

Też możesz dużo osiągnąć

Hej, opowiem ci o panu o którym, na pewno wiesz, na pewno go znasz, znaczy znasz jego firmę, niekoniecznie pana znasz osobiście albo kojarzysz, jak on wygląda. Ale zanim o tym ci opowiem to mamy koniec roku i wiem, że dużo osób robi podsumowania, co się wydarzyło fajnego, planują sobie na przyszły rok co nowego się może wydarzyć. I wiele z nas już sobie robi postanowienia co będzie robić, czego nie będziemy robić, a po tym co zacząłem czytać w biografii tego pana, tak dochodzę do wniosku, że trzeba po prostu pewnym rzeczom pozwolić płynąć, ale po kolei.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Co robić, jak nic nie idzie?

Podcast – Słuchaj na SoundCloud lub iTunes:
https://soundcloud.com/sukcespl/co-robic-jak-nic-nie-idzie

 

Co robić, jak nic nie idzie?

Hej, Jacek tutaj. Przyznam, że dzisiaj chcę cię trochę zszokować a to dlatego, że jestem ostatnio niesamowicie zszokowany różnymi informacjami, ale ta jedna myśl da ci nieźle do myślenia. Plus na koniec dam ci coś takiego co ci pomoże ruszyć z miejsca, jeśli do tej pory nie ruszyłeś albo jeśli to ruszenie nie jest do końca takie, które by cię zadowalało to sobie z tym poradzimy.

[click to continue…]

{ 0 comments }