NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

Hej, to jak nastolatek może zarobić pieniądze nie prowadząc firmy, nie mając doświadczenia, nie mając wiedzy? Zaraz Ci o tym opowiem, na razie tło wytłumaczę, tu jest centrala Narodowego Banku Polskiego, może nie wygląda to specjalnie ładnie, ale jest to jedno z wejść, więc parę sposobów na to jak te pieniądze możesz zarobić. Możesz popatrzeć na mnie i pomyśleć sobie: „No co tam stary pryk może wiedzieć, jak tam nastolatek może zarobić pieniądze.” Otóż widzisz, ten stary pryk jak miał 16 lat założył pierwszą firmę i sprzedawał wtedy lody i na wakacjach sobie jakieś tam pieniądze zarobił i okazuje się, że się da jak się chce. I tu jest widzisz pies pogrzebany, czyli musi Ci się chcieć, bo jak zaczniesz za chwilę wakacje, możesz sobie pomyśleć: „Eee tam, mama mi da, tata mi da, babcia mi da, po co będę zarabiał pieniądze, po co się będę wysilał.” Oczywiście można i tak, tylko że wiedz, że jeśli będziesz mieć takie podejście do życia, to im będziesz starszy tym będzie gorzej, bo będziesz mieć postawę roszczeniową i będziesz oczekiwać, że to ktoś Ci będzie dawał pieniądze, a nie, że Ty będziesz sam tworzył i będziesz je zarabiał. I w momencie, kiedy Ty oczekujesz, że ktoś Ci będzie dawał pieniądze, to nigdy nie będziesz mieć tych pieniędzy tyle, ile byś sam tworzył przez swoje myślenie, przez swoje działania.

[click to continue…]

{ 0 comments }

8 Technik:Jak Wytrwać w Realizacji Celu

Hej, tydzień temu zrobiłem Ci swego rodzaju wyzwanie 30 dniowe, swego rodzaju test, próbę sil, po to, żeby twoje życie trochę popchnąć do przodu i minął tydzień, podejrzewam, że wiele osób ma problem z jego realizacją, bo było kilka wolnych dni i się odkłada pewne rzeczy. I po filmem z ubiegłego tygodnia ponad 1000 osób zadeklarowało się, że to będzie robić, ale wiem jak jest. Jeśli oglądasz to i w ogóle nie wiesz o co chodzi, to sugeruję Ci najpierw obejrzeć ten film z ubiegłego tygodnia, nie wiem, gdzieś tutaj u góry się link pokaże, a skoro nie wiesz też o co chodzi, to znaczy, że nie wiedziałeś, że taki film jest, czyli jesteś jedną z nielicznych osób, które nie subskrybują jeszcze tego kanału, więc trzeba kliknąć na „Subskrybuj”, a jak to robisz na telefonie komórkowym, to warto jeszcze kliknąć na przycisk „Dzwoneczek”, bo wtedy dostaniesz po prostu powiadomienie i następnym razem nie ominie Cię to, że coś fajnego Ci wysyłam, tym bardziej, że za 2 tygodnie powiem coś bardzo ważnego, ale to bardzo ważnego, dlatego zasubskrybuj teraz, żeby po prostu nie stracić tego.

[click to continue…]

{ 0 comments }

obudź w sobie GIGANTA 💪

Hej, chcesz, żeby Cię trochę zmotywować? Opowiem Ci najpierw pewną historię, a potem zrobimy sobie swego rodzaju próbę sił, albo test, jak wolisz. Historia dotyczy mojego życia, wydarzyła się kilka lat temu, kiedy to wymyśliłem sobie, żeby przebiec 100km przez pustynię Namib i podczas tego biegu, który trwał w sumie 4 dni, był podzielony na etapy, dzień 3 to było 42km, czyli dystans maratoński do przebiegnięcia po pustyni, czyli po piachu, gdzie temperatura dochodziła do 50°C, gdzie zegarki sportowe po prostu przestawały działać. I podczas tego biegu miałem najwyraźniej za małe buty, a raczej za bardzo mi spuchła stopa i jedna i druga, bo okazało się, że się odwodniłem, a na pustyni jak wiesz wody niema, ma się tylko to, co ze sobą się weźmie i w połowie biegu zorientowałem się, że jestem odwodniony. Wiesz, jak już człowiek się zorientuje, że jest odwodniony, to niestety picie wody nie pomaga i jak patrzyłem na moje palce, to najpierw zauważyłem po moich palcach, że były tak spuchnięte, że były 2x większe niż normalnie i dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że tak samo jest z moimi stopami, bo coś mi chlupotało, potem się zorientowałem, że mi krew chlupocze w butach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Pokaże Ci samochód, który jak dla mnie jest moim najlepszym samochodem jaki miałem, najdroższym, żeby było ciekawiej i daje mi najwięcej frajdy. To jest Mitsubishi Lancer Evolution X, ma lat już chyba 8, jest to samochód, który tak ogólnie można powiedzieć, że wygląda, jakby go prawie, że wyciągną z rzeki. Przejdźmy się dookoła, żeby zobaczyć, jak to wygląda, być może widziałeś taki na ulicy, żadne cudo, albo jak widziałeś na ulicy, to wręcz powiedziałeś, albo nawet mogłeś nie zauważyć, no bo żadne cudo. Do tego, widzisz, oklejony tak jakoś byle jak, popatrz, popatrz, jak wygląda mój najlepszy, najdroższy samochód, poobijany, poobdzierany, tutaj nawet blachy niema, tylko jest kawał plastiku. Generalnie można powiedzieć – kawał złomu.

[click to continue…]

{ 0 comments }

3 Sposoby Jak Zarabiać Więcej

Hej, temat jak zarabiać więcej, może nawet 10x więcej i dla tych, którzy zarabiają 2000zł/mc i dla tych, którzy zarabiają 20000zł/mc. Skąd taki temat? Niedawno robiłem spotkanie w Warszawie i jeden Pan, który pracuje w dużej korporacji, który zarabia ponad 20000zł/mc, przyszedł do mnie już po całym spotkaniu i pyta właśnie: „Panie Jacku, co by tu zrobić, żeby zarabiać 200000-300000zł/mc? Bo teraz pracuję w dużej korporacji, w sumie jest nieźle, ale to nie daje mi tego poziomu życia, jaki mnie interesuje.” Ja wiem, że dla tych, którzy zarabiają 2000-3000zł/mc jest marzeniem, żeby przejść na 20000-30000zł/mc, to może zacznę od tych, którzy zarabiają 2-3, jak dość do 20-30. Ten Pan, no widzisz, kształcił się przez całe życie, zatrudnił się w korporacji i w korporacji mu tyle płacą, tylko, że Ty potrzebowałbyś z 20-30 lat ścieżki kariery, żeby dojść do tego, co ma ten Pan, a w momencie, gdy zarabiasz 2000-3000zł/mc, to tak naprawdę tutaj nie jest wielki problem, żeby przeskoczyć na poziom 10x więcej, jest gorzej jeśli już zarabiasz 20-30, bo wtedy zaczynają się, powiedzmy, schody. Ale ja zawsze powtarzałem i powtarzam, że najlepiej jest założyć firmę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Wstać Bez Budzika

Hej, to będzie najkrótsze nagranie na tym kanale, czyli na temat tego, jak bez budzika, bez budzenia prze kogoś wstać rano. To może sztucznie przedłużę ten filmik zanim powiem jak to jest, bo zaraz jadę na spotkanie do studentów z Uniwersytetu Warszawskiego, po parku normalnie nie chodzę w garniturze. Ok, co do wstawania bez budzika, sprawa jest o tyle prosta, że masz w sobie automat, który jest przez Ciebie nieużywany prze całe życie, bo nawet nie wiedziałeś, że go masz, dlatego, że przyzwyczaiłeś się używać budzika, albo ktoś Cię po prostu budził, a ludzie kiedyś nie mieli w ogóle zegarków, nie mieli budzików i jakoś wstawali na czas, wtedy kiedy mieli umówione spotkanie jakoś docierali, nie mieli zegarków, ale po słońcu poznawali, która jest godzina.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Kto Mi Dał Skrzydła

Hej, porozmawiamy sobie o skrzydłach, prawie że anielskich, bo chodzi o to, co takiego zrobić, żebyś był lepszy i czy to zależy od ciebie, czy to zależy od innych ludzi i jak to sprawi, żeby te skrzydła mieć, skrzydła, które Cię poniosą wyżej jak jesteś w tym momencie, czy się da w ogóle. Powiem Ci tutaj 2 historie z tym związane, pierwsza historia z ubiegłego tygodnia, kiedy byłem pod Warszawą, robiłem sobie przegląd samochodu i spotkałem, a raczej mnie spotkał mój subskrybent, Pan, który mnie ogląda, chłopak w zasadzie, przedstawił mi się i mieliśmy tam konwersację na przestrzeni mniej więcej 300m i przez te 300m, mniej więcej 250m to była jego opowieść o tym, co mówią inni ludzie na mój temat, co mówią ludzie na jego temat i ja mu po tych 250m przerwałem i powiedziałem: „Słuchaj, masz faceta, który może Ci w wielu rzeczach pomóc, a Ty opowiadasz mi tutaj co twoi koledzy myślą na mój temat, co twoi rodzice tobie mówią i generalnie o wszystkich ludziach dookoła, którzy wywierają na Ciebie jakiś wpływ, na to co Ty masz robić, albo czego masz nie robić, a zadaj mi po prostu pytanie: „A co takiego zrobić, żeby mieć te skrzydła, żeby pójść do przodu?” I on wtedy tak: „No faktycznie…” Widzisz, to jaką jesteś w tym momencie osobą, to kim się stałeś to wzięło się z tego, jak Ty myślisz na swój temat, bo jeśli myślisz, że jesteś głupi, no to się nie bierzesz za naukę, bo uważasz, że jesteś głupi, jeśli uważasz, że jesteś super inteligentny, idziesz na studia, robisz doktorat, robisz profesurę, bo jesteś super inteligentny, jeśli wiesz, że jesteś dobry w zarabianiu pieniędzy, to po prostu zarabiasz pieniądze, to jest po prostu twoje przekonanie, że tak masz. I teraz jest kwestia, skąd się u Ciebie to bierze?

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, będzie o wiedzy starej, ale która wpływa na Ciebie cały czas, bo wiedza na temat charakteru, na temat kształtowania charakteru, na temat ducha i ciała. I powiem Ci to na przykładzie 3 Panów, do których mam wielki szacunek, którzy nie żyją od bardzo dawna, a są to panowie, którzy kierowali się w swoim życiu właśnie zasadami takimi, które kształtowały ich charakter i dzięki temu, że pracowali, myśleli o tym, że ten charakter trzeba kształtować, to ci panowie, wiemy o tym, że istnieli i są uznawani za mędrców. Pierwszy to jest Sokrates, na pewno o takim Panu słyszałeś, Marek Aureliusz i Beniamin Franklin. Pierwsi dwaj żyli mniej więcej 2500 lat temu, Franklin trochę później, ale wszyscy kierowali się taką samą zasadą, czyli podstawa to jest twój umysł, twój duch, a dopiero na drugim miejscu jest twoje ciało. Jak to w praktyce wyglądało? W praktyce wyglądało to tak, że wszystko, co oni robili, było nastawione na myśl o tym, że duch ma decydować o tym, co się dzieje z twoim życiem, co się dzieje z twoim ciałem.

[click to continue…]

{ 0 comments }

jak przyciągnąć ZDROWIE SZCZĘŚCIE BOGACTWO

Hej, czy wiesz, dlaczego stanąłeś na zarobkach na poziomie takim, jakim zarabiasz, dlaczego może w związkach Ci nie wychodzi, dlaczego może masz problemy ze zdrowiem, albo są pewne tematy, które od wielu, wielu lat starasz się, żeby były lepsze, ale się nic nie dzieje, mimo że bardzo się starasz? Dałbym Ci odpowiedź na to. Tak! Bo przyczyną jest to, o czym w sumie tydzień temu zacząłem mówić, a dzisiaj dokończę, bo przyczyną jest twój własny umysł. Tak, twój własny umysł, który z jednej strony chce Ci dopomóc, ale z drugiej strony Cię sabotuje. Ale dlaczego twój własny umysł miałby Cię sabotować? Widzisz, tak naprawdę chodzi o twoją podświadomość, bo twoja podświadomość sprawia, że wszystko co robisz w życiu, albo prawie wszystko co robisz w życiu, robisz na tak zwanym „Autopilocie”.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak pozbyć się złych nawyków

Hej, porozmawiamy sobie o nawykach dzisiaj, o nawykach w sumie złych, jak je wyplenić u siebie, ale zanim o nawykach będę mówił, to ponieważ prawie że wiosna przyszła, możemy wrócić do konkursów, konkursów na przejażdżkę samochodami fajnymi, np. takimi jak ten i nie tylko, więc warto obejrzeć do końca, bo potem powiem dokładniej o co chodzi z konkursami. Ok, co do nawyków, widzisz, to jaką jesteś w tym momencie osobą albo nie jesteś taką jaką byś chciał, wynika z twoich nawyków. Bo jedne osoby mają nawyk np. taki, żeby codziennie uczyć się języka obcego, mają jakieś godziny, gdzie uczą się języka obcego i ktoś zna 2, 3, 4 języki obce i jest to dla niego całkiem normalne, bo wyrobił sobie nawyk uczenia się. Ktoś inny ma nawyk jedzenia schabowego, bo przyzwyczaił się myśleć, że schabowy jest dla niego najlepszym pokarmem jaki może jeść i są ludzie po prostu, którzy jedzą tylko schabowe.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, błąd jaki popełnia bardzo dużo młodych przedsiębiorców. Ten błąd wyszedł dzisiaj w praniu, bo akurat zadzwonił do mnie kolega i pyta mi się: „Słuchaj Jacek…”, On chciałby zacząć handlować na amazonie i tam różne dylematy ma i ja mu mówię: „Słuchaj, to w takim wypadku najlepiej jest Ci złożyć firmę w Stanach Zjednoczonych.” A on tak do mnie ze zdziwieniem: „A to ja mogę nie będąc obywatelem Stanów mieć tam firmę?” Otóż możesz mieć i nikt Ci nie zabroni, mało tego, możesz założyć firmę prawie w każdym miejscu na świecie i nie musisz być tam obywatelem. Tylko tak, co to ma do młodych przedsiębiorców i co to ma do popełniania błędów? Więc widzisz, tutaj chodzi tak naprawdę o zdobywanie informacji. I błędem młodych przedsiębiorców jest to, że tych informacji nie szukają, nie pytają i błądzą po omacku i po prostu tracą czas.

[click to continue…]

{ 0 comments }

SPOSOBY JAK BYĆ BARDZIEJ ATRAKCYJNYM

Hej, porozmawiamy sobie o tym, jak być osobą bardziej atrakcyjną, bo jest to wiedza, to nie jest kwestia tego, czy jesteś przystojny, czy jesteś ładna, to są elementy, które ułatwiają ale są pewne rzeczy, o których Ci zaraz opowiem, które sprawią, że pomimo braku, powiedzmy, pięknej buzi, czy super atrakcyjnej figury, możesz i będziesz uznawany za osobę atrakcyjną. Ale zanim o tym opowiem, to najpierw małe podsumowanie z tego, co się działo w tym tygodniu, bo w tym tygodniu miałem spotkania z osobami, które były w Olsztynie, Gdańsku, Toruniu, Łodzi i Wrocławiu i bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim za przybycie, bo była super fajna atmosfera, sporo fajnej wiedzy dla Ciebie i tutaj puszczę kawałek nagrania z Wrocławia, żebyś zobaczył jak było.

[click to continue…]

{ 0 comments }

SPOSOBY JAK BYĆ BARDZIEJ ATRAKCYJNYM

Porozmawiajmy sobie o tym, jak być mądrzejszym, jak się lepiej koncentrować, jak mieć być może nawet większą inteligencję, czy się w ogóle da coś takiego zrobić, a do tego jeszcze doprawić to szczyptą tego, żeby mieć więcej energii i dobre samopoczucie. Dlaczego ? Zaraz powiem Ci czy te poszczególne elementy można poprawić, czy można zwiększyć, a na razie powiem Ci odnośnie tego, po co to wszystko. Więc teraz wyobraź sobie, że jesteś bardziej inteligentny jak teraz, albo jesteś bardziej sprytny, czy bardziej mądry, czy potrafisz się lepiej koncentrować, do tego mniej jesteś smutny, do tego masz więcej energii i jak myślisz, co to daje? Jak dla mnie sprawa jest dość oczywista, bo to daje efekt w postaci sukcesu, a o to nam chodzi, przynajmniej na tym kanale. To może zacznę od kwestii samopoczucia, bo do lepszego rozumu zaraz dojdziemy.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Najlepszy czas by zarabiać dużo.

Hej, oglądałem niedawno naprawdę niesamowity film, jak dla mnie motywujący, ale z tego filmu powiem Ci tylko 1 rzecz po to, żeby Ci dać do myślenia odnośnie tego, jakie masz dzisiaj możliwości kreowania swojego życia, zarabiania fajnych pieniędzy, bez tego, co było jeszcze kilkadziesiąt lat temu, całkiem niedawno. Film nazywa się Green Book, dalej jest grany w kinach i otrzymał chyba jakieś Oskary, mogę Ci polecić, naprawdę świetny film, ale jest tam taka jedna scena, która szczególnie mi dała do myślenia apropos zmian, jakie zaszły. Bo w wielkim skrócie, film jest o tym, że czarny muzyk w latach 60-tych w Stanach Zjednoczonych ma wyjechać w trasę koncertową, ale wtedy czarnoskórzy nie mieli takich samych praw jak mają dzisiaj i wielu rzeczy im nie wolno było robić, więc coś takiego jak pojechanie do południowych stanów, w których kiedyś było tam niewolnictwo i dalej w latach 60-tych do murzynów tak tam podchodziło społeczeństwo, więc pojawienie się tam osoby, która jest muzykiem, którą wozi biały człowiek, to było coś naprawdę niecodziennego, powiedzmy to bardzo delikatnie.

[click to continue…]

{ 0 comments }

To pytanie da odpowiedź, CZY BĘDZIESZ MILIONEREM.

Hej, Jacek tutaj. Czym się różnią milionerzy od etatowców? Pozwól, że najpierw powiem Ci o pewnym badaniu, które było zrobione, jakże by inaczej, w Stanach Zjednoczonych, dość dawno temu, bo badanie było robione między 1960 a 1980 rokiem, pośród ludzi, którzy ukończyli biznesowe uczelnie, żeby sprawdzić, jak sobie radzą w życiu osoby, które zapisały się na biznesową uczelnię w zasadzie po to, żeby robić biznes, żeby zarabiać fajne pieniądze. A ponieważ badanie trwało 20 lat, to można było dokładnie stwierdzić, jak im w życiu wyszło. I zadano na początku tym osobom pytanie czy wolą wybrać po skończeniu uczelni realizację swoich marzeń i podążać właśnie za realizacją tych marzeń i na tym się skupić, czy może znaleźć pracę, znaleźć bezpieczny etat, gdzie będą mogli po prostu zarabiać godziwie, a dopiero potem zająć się swoimi marzeniami. I wtedy na samym początku 17% z tych osób stwierdziło, że wybiorą właśnie marzenia, a zdecydowana większość; 83% stwierdziła, że pójdzie najpierw zarobić pieniądze na etat gdzieś.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK SZYBKO UZYSKAĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ?

Hej, dzisiaj trochę później, bo dopiero co wróciłem z Poznania i spotkałem tam dwóch sympatycznych chłopaków, którzy zadali mi pytanie. Zadali mi pytanie odnośnie tego co robić w życiu, więc ja tak patrzę na nich, nie bardzo wiem o co im chodzi, więc proszę, żeby uszczegółowili. I pytają mnie co zrobić, żeby być wolnym finansowo, co takiego w życiu robić? Więc pokrótce im odpowiedziałem, dla osób, które nie mają doświadczenia ani biznesowego, ani jakiegoś innego, co takiego zrobić, aby uzyskać wolność finansową. I o tym za chwilkę Ci opowiem, ale zanim Ci opowiem, to ponieważ tego typu pytania dostaję dość często, w sensie: jak zarządzać pieniędzmi, jak zarabiać pieniądze, jak oszczędzać pieniądze, w co inwestować, jak ja to robię, skąd ja się w ogóle wziąłem, co ja takiego robię, jak ja się dorobiłem, jak ja uzyskałem wolność finansową.

[click to continue…]

{ 0 comments }

3 sposoby, jak POKONAĆ STRACH | stres

Hej, podam Ci 3 metody, które niezwykle pomogą Ci w życiu. Bo są to metody na pokonanie strachu. Miałeś na pewno sytuacje w życiu, kiedy się bałeś i kiedy wiesz, że gdybyś się nie bał, gdyby ten strach Cię nie zablokował, to pewne rzeczy potoczyłyby się inaczej i twoje życie wyglądałoby teraz o wiele lepiej, bo być może poznałbyś partnera czy partnerkę życiową, a bałeś się podejść, żeby porozmawiać. Być może bałeś się jeździć samochodem albo latać samolotem, być może dalej tak masz, że boisz się wystąpień publicznych, żeby wyjść do ludzi i porozmawiać, albo w ogóle odezwać się do jakiegokolwiek człowieka w sytuacji towarzyskiej i dzięki temu zapoczątkować cykl jakichś tam zamian w twoim życiu.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak zrobić dobre DRUGIE wrażenie.

Hej, efekt drugiego wrażenia! Jeśli pierwszy efekt nie wypalił, czyli nie spodobałeś się z jakiegoś powodu, to zawsze możesz to nadrobić, bo są pewny sposoby. I nawet jeśli nie wiem, nie spodobała się twoja twarz, sposób mówienia, zachowania itp. To tym, co zrobisz potem, jesteś w stanie ten zły pierwszy efekt zniwelować. Jak to zrobić? Będziemy się tutaj opierać o techniki związane z wykorzystaniem podobieństwa. Jakiego podobieństwa? Tutaj będzie potrzebna twoja uważność, bo z pewnością masz w swoim otoczeniu osoby, które zachowują się tak jak Ty, ubierają się tak jak Ty, może lubią tę partię polityczną co Ty, oglądają te same seriale itp. Więc jeśli Ty masz na przykład ulubiony serial i spotykasz osobę, która powie Ci, że też ogląda ten ulubiony serial, to od razu jesteście za pan brat, albo spotykasz kogoś, kto jeździ takim samochodem jak Ty i lubicie się nie jako na dzień dobry, bo jest między wami więź.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Film Motywacyjny

Hej, temat o porażce, podejrzewam, że miałeś niejedną porażkę w życiu, jeszcze niejedna w twoim życiu nastąpi, tylko jest pytanie, jak Ty na to reagujesz? Podam Ci na zachętę kilka przykładów osób, które ponosiły ogromne porażki, więc jak to możliwe, że te osoby, których nazwiska zaraz Ci podam, które znasz, mimo tych porażek, znamy te nazwiska i są to osoby, o których się powszechnie mówi, że to są osoby, które odniosły ogromny sukces. Po kolei, może zacznę od Leonardo DiCaprio, bo akurat ostatnio czytałem jego biografię i DiCaprio jak zaczął grać na początku w reklamach, miał okres, kiedy przez 3 lata był notorycznie odrzucany i nigdzie nie zagrał, bo po prostu wszyscy uważali, że się do niczego nie nadaje. Tymczasem z perspektywy wielu, wielu lat, widzimy, że ten Pan odniósł ogromny sukces i grał w mega kasowych filmach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, 3 tematy w 1, o inwestowaniu, o aplikacjach internetowych i coś dla sportowców! Dlatego to tło to jest właśnie dla ludzi, którzy uprawiają sporty, jak to w praktyce sprawić, żeby to było lepsze, dla tych, którzy inwestują pieniądze, powiem Ci na przykładzie mojej inwestycji, jak to wygląda i dla tych, którzy chcą zrobić aplikację internetową, nie wiedzą jak, ale wiedzą co. Po kolei, najpierw powiem Ci, jak to robią w stolicy start-upów, stolicy aplikacji internetowych, czyli w Dolinie Krzemowej. W Dolinie Krzemowej przez ostatnie 3 lata spędzałem tam zimę, wiec widziałem w praktyce jak to wygląda, bo sam dostawałem mnóstwo propozycji, na różne konferencje chodziłem, spotykałem ludzi, inwestorów, programistów i też z praktyki wiem, jak to tam wygląda i jak to wygląda w Polsce.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Sposób na SZCZĘŚCIE, łatwy i trudny.

Hej, mamy nowy rok, więc porozmawiamy sobie o szczęściu, bo tego właśnie sobie życzyliśmy i na nowy rok i na święta i dzisiaj będą 2 sposoby na to, jak to szczęście pozyskać, jeden sposób, powiedzmy, naturalny, a sposób drugi będzie sposobem nie dla wszystkich, bo wymagającym pracy. Więc najpierw sposób 1., prosty, który może zastosować każdy, żeby poczuć się szczęśliwą osobą, wbrew pozorom jest to bardzo prosta sprawa, bo jest to kwestia tego, co Ty jesz, tak! Chodzi dokładnie o twoje jelita, nie wiem czy wiesz, a pewnie nie wiesz, 90% serotoniny, która jest hormonem szczęścia, jest produkowana w twoich jelitach. I twoje szczęście jest zależne od tego, czy twoje jelita będą tę serotoninę produkować. Żeby tak się działo, muszą być odpowiednie bakterie, w odpowiedniej ilości w twoich jelitach i wtedy jesteś szczęśliwą osobą, dokładnie tak!

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak odnieść SUKCES w Nowym Roku.

Hej, na dniach nowy rok, ale być może będziesz oglądać to w środku roku i będziesz miał nowy miesiąc i będziesz się zastanawiał, co się podziało z Twoimi celami. „Dlaczego się nic nie dzieje w moim życiu, ja tak się staram, wszystko robię, co powiedziałeś i nic się nie dzieje!” Ok, porozmawiamy sobie właśnie na ten temat. To może najpierw sobie porozmawiamy na temat tego, co zrobić, żeby właśnie przyszły rok, chyba że oglądasz to w styczniu, żeby rok 2019, był twoim najlepszym rokiem w życiu. Żeby taki był, obawiam się, że trzeba będzie się troszkę poruszać, bo po pierwsze trzeba będzie sobie wyznaczyć jakiś fajny cel. Miarą sukcesu jak dla mnie to jest to, że cele się osiąga, ciekawe i interesujące cele, a popatrz, akurat wyjechałem i lampki nam zaświecili, nie wiem, czy będzie w kamerkach widać.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Łatwo Oszczędzać Pieniądze?

Hej, porozmawiamy sobie o tym, gdzie się podziewają twoje ciężko zarobione pieniądze. I powiem Ci to na takim przykładzie, który może Ci się wydać trochę dziwny, niemniej zastanów się nad tym. Bo dla mnie on nie jest dziwny, a jest dość oczywisty, a to jest jeden z przykładów, które Ci podam, a takich przykładów jest o wiele, wiele więcej i to się składa na jakąś tam całość. O co chodzi? O wodę pitną. Tak. Akurat wczoraj i przedwczoraj miałem taką sytuację pierwszą, kiedy mi podczas tam rozmowy ze znajomymi zeszło na temat śmieci i tego jak dużo się tych śmieci teraz wywozi, jak objętościowe są te paczki i była mowa o tym, że to też między innymi przez butelki po wodzie, które to tyle miejsca zajmują i wypychają te worki.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Wiesz Co o Tobie Myślę? CZYLI JAK BYĆ PEWNYM SIEBIE

Hej, co takiego o Tobie myślę? Podejrzewam, że to co Ci powiem na twój temat, może Ci się nie spodobać, ale zanim Ci o tym powiem, to ponieważ w przyszłym tygodniu są święta i dużo osób oczekuje ode mnie, że teraz zrobię jakieś promocje na moje produkty, na moje suplementy. Zrobię, ale wyślę jutro informację o tym dla osób, które są niezapisane, na newsletter, więc jeśli nie jesteś zapisany, to zapisz się na stronie sukces.pl, wpisz maila, tego maila trzeba potwierdzić, jutro wyślę promocję. A co do tego, co na twój temat myślę, zanim Ci powiem co na twój temat myślę, to powiem Ci jak niedawno zadzwonił do mnie mój znajomy. Powiedział mi, tam rozmawialiśmy o różnych sprawach i wynikł temat właśnie tego, co ludzie myślą o innych ludziach i co z tego dla nich wynika. I opowiadał przykład swojego ojca, który niedawno miał wypadek i amputowali mu jedną kończynę. I jego ojciec taki zestresowany do niego mówi o tym, że niedobrze się z tym czuje, ale nie ze względu na to, że nie ma tej ręki, tylko dlatego, że jak pójdzie na imprezę, to będą wszyscy wytykać go palcami, będą o nim opowiadać różne rzeczy.

[click to continue…]

{ 1 comment }

dobry dzień (Afirmacja mocy)

Otwórz szeroko oczy, dziś jest twój dzień! To może być Twój najlepszy dzień w życiu. Dziś przydarzy Ci się coś dobrego, od dziś każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio był taki dzień, kiedy wszystko szło tak, jak zaplanowałeś, kiedy przydarzały Ci się wręcz niesamowite zbiegi okoliczności, kiedy wszyscy starali się ze wszystkich sił, aby dogodzić Ci w każdy możliwy sposób. Uśmiechnij się! Otwórz szeroko oczy i uśmiechnij się od ucha do ucha. Właśnie tak zaczyna się wspaniały dzień, doskonałym, szerokim uśmiechem, niech wszyscy widzą, że jesteś królem dzisiejszego dnia! Niema znaczenia, czy jest pochmurno, czy pada deszcz, czy świeci słońce, bo twój uśmiech, twoje radosne nastawienie sprawi, że spłynął dziś na Ciebie dary obfitości, może spotkasz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się jeszcze lepiej, może wpadniesz na jakiś doskonały pomysł, który w przyszłości da Ci dużo szczęścia, spełnienia, a może pieniędzy. Może dziś otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekasz, uśmiechnij się! Niech twoje oczy też się uśmiechną, wyprostuj się, wypnij pierś do przodu, tak właśnie wygląda osoba sukcesu, która ma doskonały dzień, kiedy będziesz szedł, poruszaj się silnym, sprężystym krokiem, tak poruszają się pewne siebie, spełnione osoby.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Robert Kubica – Druga Strona Medalu

Hej, w takich pięknych okolicznościach przyrody, porozmawiamy sobie o Robercie Kubicy, a dokładniej o drugiej stornie medalu, bo to, co Ci mówią w mediach, to jest jedno, ale mało kto mówi, albo myśli o tym, co jest po drugiej stronie. Zanim powiem o tym, co jest po drugiej stronie, zanim powiem o tych 100mln Roberta to dla przypomnienia, konkurs mamy dla tych, co świeżo dołączyli do kanału, jest 5000zł do wygrania, a może nawet 10000zł, obejrzyj filmik z ubiegłego piątku i zobaczysz o co chodzi. A teraz o co chodzi z drugą stroną medalu? Tak się szczęśliwie albo nieszczęśliwie składa, że od roku zająłem się mocniej wyścigami i trochę się ścigam i widzę jak to wygląda od strony praktycznej, a nie teoretycznej, czyli usiąść sobie przed telewizorem i pooglądać co tam się dzieje. Tutaj może Cię zasmucę z jednego względu, bo gdybyś chciał „objechać” Roberta Kubicę, nie masz szans, z drugiej strony, zawsze warto się starać. Dlaczego nie masz szans i gdzie jest właśnie ta druga strona medalu? Druga storna medalu jest taka, że Robert zaczął jeździć chyba jak miał 4 lata i jeździ od 28 lat samochodem codziennie wyczynowo.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, pytanie, czy każdy może zostać milionerem, czy każdy może odnieść sukces, czy każdy może być osobą szczęśliwą, spełnioną? Nie! Możesz w zasadzie wyłączyć ten film, gdyby nie to, że będzie konkurs z cennymi nagrodami, ale zanim powiem o konkursie, to wytłumaczę Ci, na czym polega różnica miedzy osobami, które te sukcesy odnoszą, zarabiają fajne pieniądze, a tymi, którzy ich nie mają. Prowadzę ten kanał już od 5 lat i czytam komentarze i widzę co tam się dzieje i część osób pisze właśnie o tym, z podziękowaniami i to bardzo dużymi, że dzięki mnie założyli firmę, że się im dobrze powodzi, że odnoszą sukcesy, niekoniecznie tylko w zarabianiu pieniędzy, ale też w innych tematach, na których im zależy, super!

[click to continue…]

{ 0 comments }

Samochód Dla Prezesa – Audi A8

Co takiego jest fajnego w A8, dlaczego jest to samochód dla prezesa? Kilka plusów i jeden minus… Najważniejszy dla mnie jego plus jest taki, że on nie denerwuje ludzi. Polska jak wiesz, jest dziwnym krajem, jeśli masz fajny samochód, pojedziesz w różne miejsca i słyszy się komentarze, czasami na samochód plują, czasami Ci porysują, taki jest urok Polski. A A8 ma to do siebie, że po prostu budzi szacunek, budzi poważanie, tyle. Ja go kupiłem w czerwcu, jak widzisz, często zmieniam samochody, po prostu lubię samochody, nie przywiązuję się jakoś specjalnie do danego samochodu, ale miałem kiedyś jeden samochód, do którego byłem bardzo przywiązany, bo jeździłem nim aż 2 lata! Był to Lexus IS250 w bordowym kolorze, niesamowicie mi się wygodnie tym samochodem jeździło i nawet nie miałem zamiaru go sprzedawać, tylko mi go ukradli, ale zanim go ukradli, zawsze było coś takiego, że mi go porysowali, opluli, cokolwiek się z nim działo, a to ani nie był samochód luksusowy specjalnie, po prostu denerwował ludzi i żeby było ciekawiej, znalazłem kiedyś zestawienie samochodów, które właśnie najbardziej ulegają aktom wandalizmu, tak to było ładnie określone i na pierwszym miejscu był ten Lexus.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Zasnąć w 2 Minuty (oglądaj przed snem)

Hej, technika, o której Ci zaraz powiem, jest to technika, powiedziałbym, niezbędna dla twojego sukcesu, z tego względu, że są takie momenty w życiu, kiedy potrzebujesz być wyspany, wypoczęty, pełen energii, pełen życia i ze sprawnie działającym umysłem, bo jutro masz bardzo ważne spotkanie, bo jutro jest jakieś wydarzenie, bo jutro jest egzamin, bo jutro coś takiego się wydarzy, od czego wiele zależy w twoim życiu. A takie wydarzenia mają to do siebie, że potrafią ludzi stresować, na tyle potrafią to robić, że ludzie potrafią nie spać całą noc, albo pół nocy i efekt na drugi dzień jest taki, że no, jest słabo… [click to continue…]

{ 0 comments }

5 sposobów, jak mniej pracować, a zrobić więcej

Hej, 5 metod na to, jak sobie żyć wygodnie, jak się nie przepracowywać, a w zasadzie to nie są metody, tylko to jest troszkę więcej, bo jest to sposób na życie. I to nie zależnie od tego, czy masz teraz bardzo wydajną pracę, gdzie dużo zarabiasz, czy w ogóle nie masz pieniędzy, bo i w jednym i drugim wypadku posłuchaj. Bo to nie chodzi o to, żeby ciężko pracować na cokolwiek, tylko żeby to robić sposobem. Ok, ja Ci o tym mogę powiedzieć, bo troszkę tego przeszedłem przez życie, miałem rozmaitych trenerów, sporo moich własnych doświadczeń, ale podejrzewam, że mogłeś jeszcze o tym nie słyszeć, mogłeś o tym nie wiedzieć. Bo ludzie sukcesu, ludzie, którzy dorobili się już czegoś, szukają właśnie wokół siebie osób, szukają trenerów, szukają wiedzy, która pozwala im na to, żeby w mniejszym czasie robić więcej i o tym Ci właśnie teraz powiem. Jak powiedziałem Ci o sposobie na wygodne życie, gdzie nie trzeba się przepracowywać, mogłeś sobie pomyśleć: „No jak to no, wyjdę bogato za mąż, albo ożenię się i nic mi nie będzie potrzebne, albo nie wiem, okradnę kogoś i tak samo będzie.”

[click to continue…]

{ 1 comment }

Alpine A110 – jak jeździ?

Hej, w końcu nadszedł ten dzień i jest Alpine w kolorze blue, chociaż po francusku się chyba mówi inaczej. Zaraz go dosiądę i zobaczymy, jak to chodzi i jak to jeździ. Wygląda zacnie, powiem Ci, że jeździ jeszcze lepiej, zaraz się nią przejadę i zobaczysz dokładnie, o co chodzi. Tak może po 850km, jakie nim przejechałem, mogę Ci powiedzieć, że jestem zachwycony tym samochodem, naprawdę, bo najpierw robiłem jazdę próbną, którą zrobiłem rok po tym, jak ją zamówiłem, więc już było trochę za późno, na to, żeby się wycofać, coś zmienić, ale jak robiłem jazdę próbną, to mi się niezbyt podobał w prowadzeniu, ale to wiesz, przejechałem się po Katowicach troszkę i po prostu szału nie było, ale jak się sam przejechałem tym, chodzi to cudownie, a najlepsze w tym jest to, jak to skręca, jak się trzyma drogi, no po prostu coś niesamowitego, a bierze się to z tego, że samochód jest bardzo lekki, bo to waży tylko 1100kg, ma to taki sam silnik jak ma Renault Megane R.S., zresztą w sumie Alpine należy do grupy Renault, chociaż jest to produkowane w całkiem osobnej fabryce i z całkiem innymi ludźmi, jak tymi, którzy produkują „Renówki”, niemniej, jest to produkt Renault i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy samochód, jaki Renault zrobiło do tej pory, nie żebym jeździł za dużo Renault, ale całe nadwozie jest wykonane z aluminium, a do tego już naprawdę trzeba mieć niezłą technologię, żeby coś takiego zrobić, żeby to zespawać, zespolić, do tego aerodynamika, popatrz, tutaj niema żadnego spojlera z tyłu, a mimo tego, docisk jest na tyle dobry, nawet fantastyczny, ten samochód naprawdę prowadzi się cudownie, bez żadnych spojlerów, z przodu też niema jakichś dziwnych spojlerów jak w innych samochodach są, po prostu jeździ cudowanie, ale wsiądę, przejadę się i zobaczysz, dlaczego śmiem tak twierdzić.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Reguła 1 s.

Hej, temat bardzo ciekawy: Reguła 1s. To jest reguła, która może sporo Ci zamieszać w życiu, na takiej zasadzie, że nagle zaczniesz robić takie rzeczy, które do tej pory odkładałeś, bo Ci się nie chciało. A ludzie mają to do siebie, że jak tylko się da coś odłożyć na jutro, na pojutrze, na nigdy, to to robią. I niestety życie mija i zastanawiamy się, dlaczego nie wyszło, dlaczego innym się powodzi, a mi się nie powodzi, a mało kto przyjrzy się temu pod kątem właśnie prokrastynacji, chyba tak to się fachowo nazywa, czyli odkładanie na później. Ale zanim o tym opowiem, to mam dobre wieści, a dobre wieści są takie, że od wtorku wracam z powrotem do nagrań na tematy biznesowe. Sporo osób mnie o to pyta, niema problemu, będę robił live we wtorki wieczorem, nie powiem Ci o której godzinie, bo nie wiem, kiedy będę miał czas. [click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, Pan o którym na pewno słyszałeś; Cristiano Ronaldo, jego imię zna w zasadzie każdy na świecie. Dlaczego? Dlatego, że jest uważany za najlepszego piłkarza, jaki chodzi w tym momencie po Ziemi. I niektórzy patrzą na to w ten sposób: „No tak, chłopakowi się udało.” Jedni myślą, że może miał dobre geny, inni, że trenował w odpowiednich drużynach, a kolejni patrzą na to tak: „O, jakiś tam facet, który ma dużo pieniędzy.” Tym czasem Pan jest o tyle szczególny, że widzisz, teraz są mistrzostwa świata, wkrótce będą finały, ale na świecie nie mówi się o mistrzostwach świata, tylko mówi się o transferze Ronaldo, za rekordową sumę 340mln€. Kwota niewyobrażalna, miliard złotych, jak to możliwe, że jedna osoba może być tyle warta, ktoś, kto po prostu kopie piłkę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ

Hej, zastanowimy się nad tym, co różni Cię od np. prezesa Orlenu, który zarabia pewnie z 3mln zł rocznie, albo prezesa innego banku, który zarabia też miliony rocznie. A jak Ty idziesz do pracy, a raczej po pracę, jak przyszły pracodawca pyta Cię, a zawsze pyta, „Ile Pan/Pani by chciał zarabiać?” To Ty masz jakąś swoją wartość, jakąś swoją wycenę i podajesz, że chcesz zarabiać 2000zł, albo 20000zł. I teraz jeden pracodawca da Ci te pieniądze, a drugi nie, bo on ma swoją miarkę, niejako, do tego, żeby ocenić twoją wartość. I to, co Ci powiedziałem, zaraz popatrzymy na to, co zrobić, żebyś zarabiał tyle, co prezes Orlenu. Ale to jest wszystko nic, bo najlepiej zarabiający na etacie, żeby było ciekawiej, ludzie, nie mówimy tutaj o właścicielach przedsiębiorstw, czy firm, słyszałem o Panu, który jest właścicielem funduszu inwestycyjnego w Stanach, którego roczna pensja wynosi 3.5mld$.

[click to continue…]

{ 0 comments }

jak POZBYĆ SIĘ DŁUGÓW

Hej, porozmawiamy sobie dzisiaj o długach, o tym jak długów nie mieć, a jeśli już mieć, to mieć długi dobre. Dlaczego akurat o długach? Dlatego, że mnóstwo osób ma te długi, mnóstwo osób w nie popada, nie wiedzą nawet kiedy to się dzieje, a dzieje się tak, że wpływa to na ich radość życia, na to że niekiedy spłacają pół, albo całe życie długi i nic więcej nie mają. Więc najpierw skąd te długi się biorą? Te długi się biorą, i zauważ u siebie, czy nie masz czegoś takiego, biorą się po prostu ze złych przyzwyczajeń. Powiedzmy, że dostajesz od rodziców, jak jesteś w szkole podstawowej, jedziesz na wycieczkę, dostajesz od rodziców 20zł na wyjazd. I teraz pytanie, co się dzieje z tymi pieniędzmi?

[click to continue…]

{ 0 comments }

dlaczego pozwalasz sobie ROBIĆ WODĘ Z MÓZGU?

Hej! To, co chce Ci zaraz powiedzieć, jestem pewien, że trochę Ci zamiesza w głowie i mam nadzieję, że po tym, co usłyszysz, wyrzucisz swój telewizor przez okno, albo przynajmniej go sprzedaż i to samo zrobisz z radiem. Dlaczego? Dlatego, że są to, może inaczej, co wpływa na to, kim w tym momencie jesteś i to, co osiągasz ? Oczywiście możesz powiedzieć, że są to twoje myśli, pracowitość, albo lenistwo, być może są to geny, ale nie wiesz o tym, jak wielki wpływ ma na Ciebie społeczeństwo, jak wielki wpływ ma na Ciebie twoje otoczenie. Jak wielki wpływ ma to, co robiłeś od małego, to czego Cię uczyli w żłobku, w przedszkolu, w szkole i tak dalej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

TAJEMNICA DOBROBYTU

Hej, koniec wakacji, wiele osób sobie myśli, co by tutaj teraz zrobić, jakby się wziąć za działanie, no bo by wypadało coś w życiu zrobić, osiągnąć itp. W tamtym tygodniu napisałem do dziewczyny, z którą się kiedyś spotykałem i wiem, że chciała założyć firmę, pytam się co z tą firmą bo jej nie widzę. I ona mówi, że za dużo błędów ostatnio popełniała w życiu i musi najpierw pójść na studia i zapisała się na jakieś studia nowe, po to, żeby tych błędów nie popełniać i mieć wiedzę na temat biznesu. Więc ja jej odpowiedziałem to co teraz Tobie też powiem, bo studia nie dadzą Ci wiedzy na temat tego,  jak prowadzić firmę, przykro mi.

[click to continue…]

{ 1 comment }

Hej, chcę Ci pokazać, moim zdaniem, najlepsze sportowe samochody, ale nie pod kątem pokazywania i opowiadania o ich właściwościach technicznych, bardziej pod kątem zwykłej, albo niezwykłej, przyjemności z jazdy, bo to nie są też samochody, którymi się jeździ na co dzień, tylko raczej od święta. I wydaje mi się, że skoro miałoby się mieć taki samochód, to chodzi o to, żeby on kierowcy sprawił jak największą frajdę. Ok, to może tak po kolei przejdę z tego co tu jest, to są samochody SuperCarClub’u, bo akurat jestem we Francji na wyjeździe.

[click to continue…]

{ 0 comments }

jak ZAROBIĆ 1 MLN $ w 3 miesiące?

Hej, dzisiaj będzie zabawny odcinek, nie ze względu na tytuł, odnośnie tego, jak zarobić milion w przeciągu 3 miesięcy, milion dolarów, tylko dlatego, że mi ortodonta założył coś nowego na zęby i będę seplenił dzisiaj. A do tego kręcę nową kamerką, więc nie wiem, czy się nagra i jak się nagra. Ale ok, milion $ w przeciągu 3 miesięcy, już słyszę moich ulubionych życzliwych, którzy aż zacierają ręce, jakby to zaraz mnie zhejtować. Posłuchaj do końca tego, co mam Ci do powiedzenia i będziesz w stanie określić, czy jesteś w stanie zarobić ten milion $ w przeciągu 3 miesięcy czy nie. To, o czym Ci teraz chcę opowiedzieć, inspiracją do tego jest ta książka: „Jednominutowy milioner” Victor Hansen.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, to dzisiaj dla odmiany będzie o pieniądzach, nie dla tego, że za mną jest NBP, ale jest tutaj parę instytucji, które mam nadzieję pozwolą Ci zrozumieć, jaka jest różnica pomiędzy osobami bogatymi, a osobami biednymi w sensie podchodzenia właśnie do pieniądza i w sensie podchodzenia do czasu. Według mnie jest tu cała różnica między osobami bogatymi a biednymi, czyli kwestia zrozumienia, na czym polega pieniądz i czas. To może zaczniemy, o właśnie ten wieżowiec z tyłu, niedługo tu będzie otwarty Hotel Warszawa, po wielu, wielu latach przerwy. Może zacznę od rodziny, która ten hotel buduje, bo jest to rodzina powiedzmy, hotelarzy, z Krakowa, ale są to bardzo ciekawi Państwo, bo w ogóle nigdzie publicznie się nie pokazują, ale nie o to chodzi, chodzi o to, jak oni zaczynali, a zaczynali w ten sposób, że ojciec powiedział im, jeszcze w latach 70′, żeby jeździli po świecie, patrzyli co tam jest, a czego niema w Polsce, to i tak było już coś wielkiego, że oni wtedy mieli możliwość wyjechania z Polski, to mało kto miał, w każdym razie, zaczęli handlować towarami z Tajlandii, z tych pieniędzy kupili browar, potem przetwórnię tytoniu i potem zaczęli inwestować w hotele, w restauracje i dzisiaj są w pierwszej 100 najbogatszych ludzi w Polsce.

[click to continue…]

{ 0 comments }