NAUCZ SIĘ, JAK MIEĆ LEPSZE ŻYCIE

  Ponad 300 motywacyjnych lekcji
  Zapisz Się Teraz i Zacznij Korzystać z Motywacji

Film Motywacyjny

Hej, temat o porażce, podejrzewam, że miałeś niejedną porażkę w życiu, jeszcze niejedna w twoim życiu nastąpi, tylko jest pytanie, jak Ty na to reagujesz? Podam Ci na zachętę kilka przykładów osób, które ponosiły ogromne porażki, więc jak to możliwe, że te osoby, których nazwiska zaraz Ci podam, które znasz, mimo tych porażek, znamy te nazwiska i są to osoby, o których się powszechnie mówi, że to są osoby, które odniosły ogromny sukces. Po kolei, może zacznę od Leonardo DiCaprio, bo akurat ostatnio czytałem jego biografię i DiCaprio jak zaczął grać na początku w reklamach, miał okres, kiedy przez 3 lata był notorycznie odrzucany i nigdzie nie zagrał, bo po prostu wszyscy uważali, że się do niczego nie nadaje. Tymczasem z perspektywy wielu, wielu lat, widzimy, że ten Pan odniósł ogromny sukces i grał w mega kasowych filmach.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, 3 tematy w 1, o inwestowaniu, o aplikacjach internetowych i coś dla sportowców! Dlatego to tło to jest właśnie dla ludzi, którzy uprawiają sporty, jak to w praktyce sprawić, żeby to było lepsze, dla tych, którzy inwestują pieniądze, powiem Ci na przykładzie mojej inwestycji, jak to wygląda i dla tych, którzy chcą zrobić aplikację internetową, nie wiedzą jak, ale wiedzą co. Po kolei, najpierw powiem Ci, jak to robią w stolicy start-upów, stolicy aplikacji internetowych, czyli w Dolinie Krzemowej. W Dolinie Krzemowej przez ostatnie 3 lata spędzałem tam zimę, wiec widziałem w praktyce jak to wygląda, bo sam dostawałem mnóstwo propozycji, na różne konferencje chodziłem, spotykałem ludzi, inwestorów, programistów i też z praktyki wiem, jak to tam wygląda i jak to wygląda w Polsce.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Sposób na SZCZĘŚCIE, łatwy i trudny.

Hej, mamy nowy rok, więc porozmawiamy sobie o szczęściu, bo tego właśnie sobie życzyliśmy i na nowy rok i na święta i dzisiaj będą 2 sposoby na to, jak to szczęście pozyskać, jeden sposób, powiedzmy, naturalny, a sposób drugi będzie sposobem nie dla wszystkich, bo wymagającym pracy. Więc najpierw sposób 1., prosty, który może zastosować każdy, żeby poczuć się szczęśliwą osobą, wbrew pozorom jest to bardzo prosta sprawa, bo jest to kwestia tego, co Ty jesz, tak! Chodzi dokładnie o twoje jelita, nie wiem czy wiesz, a pewnie nie wiesz, 90% serotoniny, która jest hormonem szczęścia, jest produkowana w twoich jelitach. I twoje szczęście jest zależne od tego, czy twoje jelita będą tę serotoninę produkować. Żeby tak się działo, muszą być odpowiednie bakterie, w odpowiedniej ilości w twoich jelitach i wtedy jesteś szczęśliwą osobą, dokładnie tak!

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak odnieść SUKCES w Nowym Roku.

Hej, na dniach nowy rok, ale być może będziesz oglądać to w środku roku i będziesz miał nowy miesiąc i będziesz się zastanawiał, co się podziało z Twoimi celami. „Dlaczego się nic nie dzieje w moim życiu, ja tak się staram, wszystko robię, co powiedziałeś i nic się nie dzieje!” Ok, porozmawiamy sobie właśnie na ten temat. To może najpierw sobie porozmawiamy na temat tego, co zrobić, żeby właśnie przyszły rok, chyba że oglądasz to w styczniu, żeby rok 2019, był twoim najlepszym rokiem w życiu. Żeby taki był, obawiam się, że trzeba będzie się troszkę poruszać, bo po pierwsze trzeba będzie sobie wyznaczyć jakiś fajny cel. Miarą sukcesu jak dla mnie to jest to, że cele się osiąga, ciekawe i interesujące cele, a popatrz, akurat wyjechałem i lampki nam zaświecili, nie wiem, czy będzie w kamerkach widać.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Łatwo Oszczędzać Pieniądze?

Hej, porozmawiamy sobie o tym, gdzie się podziewają twoje ciężko zarobione pieniądze. I powiem Ci to na takim przykładzie, który może Ci się wydać trochę dziwny, niemniej zastanów się nad tym. Bo dla mnie on nie jest dziwny, a jest dość oczywisty, a to jest jeden z przykładów, które Ci podam, a takich przykładów jest o wiele, wiele więcej i to się składa na jakąś tam całość. O co chodzi? O wodę pitną. Tak. Akurat wczoraj i przedwczoraj miałem taką sytuację pierwszą, kiedy mi podczas tam rozmowy ze znajomymi zeszło na temat śmieci i tego jak dużo się tych śmieci teraz wywozi, jak objętościowe są te paczki i była mowa o tym, że to też między innymi przez butelki po wodzie, które to tyle miejsca zajmują i wypychają te worki.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Wiesz Co o Tobie Myślę? CZYLI JAK BYĆ PEWNYM SIEBIE

Hej, co takiego o Tobie myślę? Podejrzewam, że to co Ci powiem na twój temat, może Ci się nie spodobać, ale zanim Ci o tym powiem, to ponieważ w przyszłym tygodniu są święta i dużo osób oczekuje ode mnie, że teraz zrobię jakieś promocje na moje produkty, na moje suplementy. Zrobię, ale wyślę jutro informację o tym dla osób, które są niezapisane, na newsletter, więc jeśli nie jesteś zapisany, to zapisz się na stronie sukces.pl, wpisz maila, tego maila trzeba potwierdzić, jutro wyślę promocję. A co do tego, co na twój temat myślę, zanim Ci powiem co na twój temat myślę, to powiem Ci jak niedawno zadzwonił do mnie mój znajomy. Powiedział mi, tam rozmawialiśmy o różnych sprawach i wynikł temat właśnie tego, co ludzie myślą o innych ludziach i co z tego dla nich wynika. I opowiadał przykład swojego ojca, który niedawno miał wypadek i amputowali mu jedną kończynę. I jego ojciec taki zestresowany do niego mówi o tym, że niedobrze się z tym czuje, ale nie ze względu na to, że nie ma tej ręki, tylko dlatego, że jak pójdzie na imprezę, to będą wszyscy wytykać go palcami, będą o nim opowiadać różne rzeczy.

[click to continue…]

{ 1 comment }

dobry dzień (Afirmacja mocy)

Otwórz szeroko oczy, dziś jest twój dzień! To może być Twój najlepszy dzień w życiu. Dziś przydarzy Ci się coś dobrego, od dziś każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio był taki dzień, kiedy wszystko szło tak, jak zaplanowałeś, kiedy przydarzały Ci się wręcz niesamowite zbiegi okoliczności, kiedy wszyscy starali się ze wszystkich sił, aby dogodzić Ci w każdy możliwy sposób. Uśmiechnij się! Otwórz szeroko oczy i uśmiechnij się od ucha do ucha. Właśnie tak zaczyna się wspaniały dzień, doskonałym, szerokim uśmiechem, niech wszyscy widzą, że jesteś królem dzisiejszego dnia! Niema znaczenia, czy jest pochmurno, czy pada deszcz, czy świeci słońce, bo twój uśmiech, twoje radosne nastawienie sprawi, że spłynął dziś na Ciebie dary obfitości, może spotkasz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się jeszcze lepiej, może wpadniesz na jakiś doskonały pomysł, który w przyszłości da Ci dużo szczęścia, spełnienia, a może pieniędzy. Może dziś otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekasz, uśmiechnij się! Niech twoje oczy też się uśmiechną, wyprostuj się, wypnij pierś do przodu, tak właśnie wygląda osoba sukcesu, która ma doskonały dzień, kiedy będziesz szedł, poruszaj się silnym, sprężystym krokiem, tak poruszają się pewne siebie, spełnione osoby.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Robert Kubica – Druga Strona Medalu

Hej, w takich pięknych okolicznościach przyrody, porozmawiamy sobie o Robercie Kubicy, a dokładniej o drugiej stornie medalu, bo to, co Ci mówią w mediach, to jest jedno, ale mało kto mówi, albo myśli o tym, co jest po drugiej stronie. Zanim powiem o tym, co jest po drugiej stronie, zanim powiem o tych 100mln Roberta to dla przypomnienia, konkurs mamy dla tych, co świeżo dołączyli do kanału, jest 5000zł do wygrania, a może nawet 10000zł, obejrzyj filmik z ubiegłego piątku i zobaczysz o co chodzi. A teraz o co chodzi z drugą stroną medalu? Tak się szczęśliwie albo nieszczęśliwie składa, że od roku zająłem się mocniej wyścigami i trochę się ścigam i widzę jak to wygląda od strony praktycznej, a nie teoretycznej, czyli usiąść sobie przed telewizorem i pooglądać co tam się dzieje. Tutaj może Cię zasmucę z jednego względu, bo gdybyś chciał „objechać” Roberta Kubicę, nie masz szans, z drugiej strony, zawsze warto się starać. Dlaczego nie masz szans i gdzie jest właśnie ta druga strona medalu? Druga storna medalu jest taka, że Robert zaczął jeździć chyba jak miał 4 lata i jeździ od 28 lat samochodem codziennie wyczynowo.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, pytanie, czy każdy może zostać milionerem, czy każdy może odnieść sukces, czy każdy może być osobą szczęśliwą, spełnioną? Nie! Możesz w zasadzie wyłączyć ten film, gdyby nie to, że będzie konkurs z cennymi nagrodami, ale zanim powiem o konkursie, to wytłumaczę Ci, na czym polega różnica miedzy osobami, które te sukcesy odnoszą, zarabiają fajne pieniądze, a tymi, którzy ich nie mają. Prowadzę ten kanał już od 5 lat i czytam komentarze i widzę co tam się dzieje i część osób pisze właśnie o tym, z podziękowaniami i to bardzo dużymi, że dzięki mnie założyli firmę, że się im dobrze powodzi, że odnoszą sukcesy, niekoniecznie tylko w zarabianiu pieniędzy, ale też w innych tematach, na których im zależy, super!

[click to continue…]

{ 0 comments }

Samochód Dla Prezesa – Audi A8

Co takiego jest fajnego w A8, dlaczego jest to samochód dla prezesa? Kilka plusów i jeden minus… Najważniejszy dla mnie jego plus jest taki, że on nie denerwuje ludzi. Polska jak wiesz, jest dziwnym krajem, jeśli masz fajny samochód, pojedziesz w różne miejsca i słyszy się komentarze, czasami na samochód plują, czasami Ci porysują, taki jest urok Polski. A A8 ma to do siebie, że po prostu budzi szacunek, budzi poważanie, tyle. Ja go kupiłem w czerwcu, jak widzisz, często zmieniam samochody, po prostu lubię samochody, nie przywiązuję się jakoś specjalnie do danego samochodu, ale miałem kiedyś jeden samochód, do którego byłem bardzo przywiązany, bo jeździłem nim aż 2 lata! Był to Lexus IS250 w bordowym kolorze, niesamowicie mi się wygodnie tym samochodem jeździło i nawet nie miałem zamiaru go sprzedawać, tylko mi go ukradli, ale zanim go ukradli, zawsze było coś takiego, że mi go porysowali, opluli, cokolwiek się z nim działo, a to ani nie był samochód luksusowy specjalnie, po prostu denerwował ludzi i żeby było ciekawiej, znalazłem kiedyś zestawienie samochodów, które właśnie najbardziej ulegają aktom wandalizmu, tak to było ładnie określone i na pierwszym miejscu był ten Lexus.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Zasnąć w 2 Minuty (oglądaj przed snem)

Hej, technika, o której Ci zaraz powiem, jest to technika, powiedziałbym, niezbędna dla twojego sukcesu, z tego względu, że są takie momenty w życiu, kiedy potrzebujesz być wyspany, wypoczęty, pełen energii, pełen życia i ze sprawnie działającym umysłem, bo jutro masz bardzo ważne spotkanie, bo jutro jest jakieś wydarzenie, bo jutro jest egzamin, bo jutro coś takiego się wydarzy, od czego wiele zależy w twoim życiu. A takie wydarzenia mają to do siebie, że potrafią ludzi stresować, na tyle potrafią to robić, że ludzie potrafią nie spać całą noc, albo pół nocy i efekt na drugi dzień jest taki, że no, jest słabo… [click to continue…]

{ 0 comments }

5 sposobów, jak mniej pracować, a zrobić więcej

Hej, 5 metod na to, jak sobie żyć wygodnie, jak się nie przepracowywać, a w zasadzie to nie są metody, tylko to jest troszkę więcej, bo jest to sposób na życie. I to nie zależnie od tego, czy masz teraz bardzo wydajną pracę, gdzie dużo zarabiasz, czy w ogóle nie masz pieniędzy, bo i w jednym i drugim wypadku posłuchaj. Bo to nie chodzi o to, żeby ciężko pracować na cokolwiek, tylko żeby to robić sposobem. Ok, ja Ci o tym mogę powiedzieć, bo troszkę tego przeszedłem przez życie, miałem rozmaitych trenerów, sporo moich własnych doświadczeń, ale podejrzewam, że mogłeś jeszcze o tym nie słyszeć, mogłeś o tym nie wiedzieć. Bo ludzie sukcesu, ludzie, którzy dorobili się już czegoś, szukają właśnie wokół siebie osób, szukają trenerów, szukają wiedzy, która pozwala im na to, żeby w mniejszym czasie robić więcej i o tym Ci właśnie teraz powiem. Jak powiedziałem Ci o sposobie na wygodne życie, gdzie nie trzeba się przepracowywać, mogłeś sobie pomyśleć: „No jak to no, wyjdę bogato za mąż, albo ożenię się i nic mi nie będzie potrzebne, albo nie wiem, okradnę kogoś i tak samo będzie.”

[click to continue…]

{ 1 comment }

Alpine A110 – jak jeździ?

Hej, w końcu nadszedł ten dzień i jest Alpine w kolorze blue, chociaż po francusku się chyba mówi inaczej. Zaraz go dosiądę i zobaczymy, jak to chodzi i jak to jeździ. Wygląda zacnie, powiem Ci, że jeździ jeszcze lepiej, zaraz się nią przejadę i zobaczysz dokładnie, o co chodzi. Tak może po 850km, jakie nim przejechałem, mogę Ci powiedzieć, że jestem zachwycony tym samochodem, naprawdę, bo najpierw robiłem jazdę próbną, którą zrobiłem rok po tym, jak ją zamówiłem, więc już było trochę za późno, na to, żeby się wycofać, coś zmienić, ale jak robiłem jazdę próbną, to mi się niezbyt podobał w prowadzeniu, ale to wiesz, przejechałem się po Katowicach troszkę i po prostu szału nie było, ale jak się sam przejechałem tym, chodzi to cudownie, a najlepsze w tym jest to, jak to skręca, jak się trzyma drogi, no po prostu coś niesamowitego, a bierze się to z tego, że samochód jest bardzo lekki, bo to waży tylko 1100kg, ma to taki sam silnik jak ma Renault Megane R.S., zresztą w sumie Alpine należy do grupy Renault, chociaż jest to produkowane w całkiem osobnej fabryce i z całkiem innymi ludźmi, jak tymi, którzy produkują „Renówki”, niemniej, jest to produkt Renault i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy samochód, jaki Renault zrobiło do tej pory, nie żebym jeździł za dużo Renault, ale całe nadwozie jest wykonane z aluminium, a do tego już naprawdę trzeba mieć niezłą technologię, żeby coś takiego zrobić, żeby to zespawać, zespolić, do tego aerodynamika, popatrz, tutaj niema żadnego spojlera z tyłu, a mimo tego, docisk jest na tyle dobry, nawet fantastyczny, ten samochód naprawdę prowadzi się cudownie, bez żadnych spojlerów, z przodu też niema jakichś dziwnych spojlerów jak w innych samochodach są, po prostu jeździ cudowanie, ale wsiądę, przejadę się i zobaczysz, dlaczego śmiem tak twierdzić.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Reguła 1 s.

Hej, temat bardzo ciekawy: Reguła 1s. To jest reguła, która może sporo Ci zamieszać w życiu, na takiej zasadzie, że nagle zaczniesz robić takie rzeczy, które do tej pory odkładałeś, bo Ci się nie chciało. A ludzie mają to do siebie, że jak tylko się da coś odłożyć na jutro, na pojutrze, na nigdy, to to robią. I niestety życie mija i zastanawiamy się, dlaczego nie wyszło, dlaczego innym się powodzi, a mi się nie powodzi, a mało kto przyjrzy się temu pod kątem właśnie prokrastynacji, chyba tak to się fachowo nazywa, czyli odkładanie na później. Ale zanim o tym opowiem, to mam dobre wieści, a dobre wieści są takie, że od wtorku wracam z powrotem do nagrań na tematy biznesowe. Sporo osób mnie o to pyta, niema problemu, będę robił live we wtorki wieczorem, nie powiem Ci o której godzinie, bo nie wiem, kiedy będę miał czas. [click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, Pan o którym na pewno słyszałeś; Cristiano Ronaldo, jego imię zna w zasadzie każdy na świecie. Dlaczego? Dlatego, że jest uważany za najlepszego piłkarza, jaki chodzi w tym momencie po Ziemi. I niektórzy patrzą na to w ten sposób: „No tak, chłopakowi się udało.” Jedni myślą, że może miał dobre geny, inni, że trenował w odpowiednich drużynach, a kolejni patrzą na to tak: „O, jakiś tam facet, który ma dużo pieniędzy.” Tym czasem Pan jest o tyle szczególny, że widzisz, teraz są mistrzostwa świata, wkrótce będą finały, ale na świecie nie mówi się o mistrzostwach świata, tylko mówi się o transferze Ronaldo, za rekordową sumę 340mln€. Kwota niewyobrażalna, miliard złotych, jak to możliwe, że jedna osoba może być tyle warta, ktoś, kto po prostu kopie piłkę.

[click to continue…]

{ 0 comments }

JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ

Hej, zastanowimy się nad tym, co różni Cię od np. prezesa Orlenu, który zarabia pewnie z 3mln zł rocznie, albo prezesa innego banku, który zarabia też miliony rocznie. A jak Ty idziesz do pracy, a raczej po pracę, jak przyszły pracodawca pyta Cię, a zawsze pyta, „Ile Pan/Pani by chciał zarabiać?” To Ty masz jakąś swoją wartość, jakąś swoją wycenę i podajesz, że chcesz zarabiać 2000zł, albo 20000zł. I teraz jeden pracodawca da Ci te pieniądze, a drugi nie, bo on ma swoją miarkę, niejako, do tego, żeby ocenić twoją wartość. I to, co Ci powiedziałem, zaraz popatrzymy na to, co zrobić, żebyś zarabiał tyle, co prezes Orlenu. Ale to jest wszystko nic, bo najlepiej zarabiający na etacie, żeby było ciekawiej, ludzie, nie mówimy tutaj o właścicielach przedsiębiorstw, czy firm, słyszałem o Panu, który jest właścicielem funduszu inwestycyjnego w Stanach, którego roczna pensja wynosi 3.5mld$.

[click to continue…]

{ 0 comments }

jak POZBYĆ SIĘ DŁUGÓW

Hej, porozmawiamy sobie dzisiaj o długach, o tym jak długów nie mieć, a jeśli już mieć, to mieć długi dobre. Dlaczego akurat o długach? Dlatego, że mnóstwo osób ma te długi, mnóstwo osób w nie popada, nie wiedzą nawet kiedy to się dzieje, a dzieje się tak, że wpływa to na ich radość życia, na to że niekiedy spłacają pół, albo całe życie długi i nic więcej nie mają. Więc najpierw skąd te długi się biorą? Te długi się biorą, i zauważ u siebie, czy nie masz czegoś takiego, biorą się po prostu ze złych przyzwyczajeń. Powiedzmy, że dostajesz od rodziców, jak jesteś w szkole podstawowej, jedziesz na wycieczkę, dostajesz od rodziców 20zł na wyjazd. I teraz pytanie, co się dzieje z tymi pieniędzmi?

[click to continue…]

{ 0 comments }

dlaczego pozwalasz sobie ROBIĆ WODĘ Z MÓZGU?

Hej! To, co chce Ci zaraz powiedzieć, jestem pewien, że trochę Ci zamiesza w głowie i mam nadzieję, że po tym, co usłyszysz, wyrzucisz swój telewizor przez okno, albo przynajmniej go sprzedaż i to samo zrobisz z radiem. Dlaczego? Dlatego, że są to, może inaczej, co wpływa na to, kim w tym momencie jesteś i to, co osiągasz ? Oczywiście możesz powiedzieć, że są to twoje myśli, pracowitość, albo lenistwo, być może są to geny, ale nie wiesz o tym, jak wielki wpływ ma na Ciebie społeczeństwo, jak wielki wpływ ma na Ciebie twoje otoczenie. Jak wielki wpływ ma to, co robiłeś od małego, to czego Cię uczyli w żłobku, w przedszkolu, w szkole i tak dalej.

[click to continue…]

{ 0 comments }

TAJEMNICA DOBROBYTU

Hej, koniec wakacji, wiele osób sobie myśli, co by tutaj teraz zrobić, jakby się wziąć za działanie, no bo by wypadało coś w życiu zrobić, osiągnąć itp. W tamtym tygodniu napisałem do dziewczyny, z którą się kiedyś spotykałem i wiem, że chciała założyć firmę, pytam się co z tą firmą bo jej nie widzę. I ona mówi, że za dużo błędów ostatnio popełniała w życiu i musi najpierw pójść na studia i zapisała się na jakieś studia nowe, po to, żeby tych błędów nie popełniać i mieć wiedzę na temat biznesu. Więc ja jej odpowiedziałem to co teraz Tobie też powiem, bo studia nie dadzą Ci wiedzy na temat tego,  jak prowadzić firmę, przykro mi.

[click to continue…]

{ 1 comment }

Hej, chcę Ci pokazać, moim zdaniem, najlepsze sportowe samochody, ale nie pod kątem pokazywania i opowiadania o ich właściwościach technicznych, bardziej pod kątem zwykłej, albo niezwykłej, przyjemności z jazdy, bo to nie są też samochody, którymi się jeździ na co dzień, tylko raczej od święta. I wydaje mi się, że skoro miałoby się mieć taki samochód, to chodzi o to, żeby on kierowcy sprawił jak największą frajdę. Ok, to może tak po kolei przejdę z tego co tu jest, to są samochody SuperCarClub’u, bo akurat jestem we Francji na wyjeździe.

[click to continue…]

{ 0 comments }

jak ZAROBIĆ 1 MLN $ w 3 miesiące?

Hej, dzisiaj będzie zabawny odcinek, nie ze względu na tytuł, odnośnie tego, jak zarobić milion w przeciągu 3 miesięcy, milion dolarów, tylko dlatego, że mi ortodonta założył coś nowego na zęby i będę seplenił dzisiaj. A do tego kręcę nową kamerką, więc nie wiem, czy się nagra i jak się nagra. Ale ok, milion $ w przeciągu 3 miesięcy, już słyszę moich ulubionych życzliwych, którzy aż zacierają ręce, jakby to zaraz mnie zhejtować. Posłuchaj do końca tego, co mam Ci do powiedzenia i będziesz w stanie określić, czy jesteś w stanie zarobić ten milion $ w przeciągu 3 miesięcy czy nie. To, o czym Ci teraz chcę opowiedzieć, inspiracją do tego jest ta książka: „Jednominutowy milioner” Victor Hansen.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, to dzisiaj dla odmiany będzie o pieniądzach, nie dla tego, że za mną jest NBP, ale jest tutaj parę instytucji, które mam nadzieję pozwolą Ci zrozumieć, jaka jest różnica pomiędzy osobami bogatymi, a osobami biednymi w sensie podchodzenia właśnie do pieniądza i w sensie podchodzenia do czasu. Według mnie jest tu cała różnica między osobami bogatymi a biednymi, czyli kwestia zrozumienia, na czym polega pieniądz i czas. To może zaczniemy, o właśnie ten wieżowiec z tyłu, niedługo tu będzie otwarty Hotel Warszawa, po wielu, wielu latach przerwy. Może zacznę od rodziny, która ten hotel buduje, bo jest to rodzina powiedzmy, hotelarzy, z Krakowa, ale są to bardzo ciekawi Państwo, bo w ogóle nigdzie publicznie się nie pokazują, ale nie o to chodzi, chodzi o to, jak oni zaczynali, a zaczynali w ten sposób, że ojciec powiedział im, jeszcze w latach 70′, żeby jeździli po świecie, patrzyli co tam jest, a czego niema w Polsce, to i tak było już coś wielkiego, że oni wtedy mieli możliwość wyjechania z Polski, to mało kto miał, w każdym razie, zaczęli handlować towarami z Tajlandii, z tych pieniędzy kupili browar, potem przetwórnię tytoniu i potem zaczęli inwestować w hotele, w restauracje i dzisiaj są w pierwszej 100 najbogatszych ludzi w Polsce.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Wola Zwycięstwa, Wola Walki albo mierne życie.

Hej, prowadząc kanał o sukcesie mam możliwość zobaczenia, o czym społeczeństwo myśli, do czego dąży i co osiąga. Przez to, że widzę, jakie komentarze są i jak ludzie reagują na moje filmy. W tę niedzielę opublikowałem film na temat samochodu, o bardzo dużej wartości, potem się naczytałem rozmaitych komentarzy, jak to rozmaitym ludziom nie wychodzi, czy nie wyszło w życiu do tej pory, powtarzam, DO TEJ PORY. Bo zarabiają jakieś tam małe pieniądze i zobaczyli fajny samochód i kojarzy im się to od razu z jakimś złodziejstwem, kombinacjami i myślami, że generalnie nie da się zrobić.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Zarabianie na Nieruchomościach czy eBiznes?

Hej, temat na który dostaję często pytania, odnośnie tego, czym się zając w życiu, jaki biznes i dużo pytań odnośnie flipów, nieruchomości, a co może jednak e-commerce, może biznes , może sprzedaż przez internet. Ten budynek za mną, zaraz o tym opowiem, ale najpierw tak, jest to budynek, gdzie studiowałem. Wiele, wiele lat temu… Dużo się tu pozmieniało w otoczeniu, od tego czasu, bo nie było nawet tego placyku, na którym jestem, nie było tamtych budynków w tle, także całkiem inna okolica.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Bentley Continental, taki nowy za 1,4 mln zł

Hej, chcę Ci pokazać tę oto zabawkę tutaj, bo dawno nie było filmu o samochodzie za ponad 1mln zł, a ten właśnie tyle kosztuje. I powiem Ci, że mam dylemat z tym samochodem, bo z jednej strony mi się podoba, a z drugiej nie. Co mi się podoba? Podoba mi się to jak on wygląda, to jaki jest w środku i to co tutaj jest napisane: „Supersport”A za tym idzie, popatrz jakie to ma tarcze hamulcowe, to nie jest byle samochód, tylko to jest naprawdę kawał potwora, bo to cudeńko ma800Nm i 630KM, więc  jest naprawdę potworem!

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Pokonać Lenia

Hej, na początek podziękuję osobom, które w ubiegłym tygodniu wzięły udział w konkursie i kilka osób mi parę fajnych rzeczy odpowiedziało. Ta osoba, która wygrywa nagrodę, będzie na dole w opisie, więc sobie zajrzyj. Konkursy będę co tydzień powtarzał, więc zaglądaj, zresztą dzisiaj też konkurs będzie. Od razu powiem na niektóre rzeczy konkursowe, słuchajcie, Nawet nie ze względu na mój wiek, ale ze względu na mój szacunek do siebie, na moje ograniczenie czasowe ja wielu rzeczy, które opisaliście nie będę robił.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Maserati GranTurismo – moja ocena.

Hej, opowiem Ci, zgodnie z obietnicą o tym samochodzie, jest to Maserati GranTurismo. Samochód włoski, powiem Ci, że to jest mój pierwszy samochód włoski i mam różne myśli na jego temat. Na razie Ci ogólnie o nim opowiem, a zaraz: „Czy warto kupować, czy nie warto” i co w nim takiego jest ciekawego. Dlaczego ja kupiłem ten samochód? Kupiłem go dla jego dźwięku.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, dzisiaj dla odmiany porozmawiamy sobie o zębach i o ich wpływie na Twój sukces, jakkolwiek to dziwnie brzmi, ale posłuchaj i parę fajnych rad Ci powiem, jak twoje zęby naprawdę Ci mogą pomóc w życiu. Najpierw może opowiem Ci historię, która wydarzyła się z 20 lat temu jak nie dawniej. Chodziłem do szkoły średniej i chodziła tam pewna dziewczyna, która miała, powiedzmy, mało urodziwe zęby. I wyobraź sobie, że w 2kl usunęła te zęby, po to, żeby założyć sobie sztuczną szczękę, bo wychodziła z założenia, że będzie się lepiej czuć, bardziej atrakcyjnie, bardziej pewna siebie w momencie, kiedy będzie mieć ładne zęby.

[click to continue…]

{ 0 comments }

10 BIZNESÓW NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA

Hej, pewnie zastanawiałeś się nad tym, jaką branżę wybrać, może już wybrałeś jakąś branżę, w której działasz i być może nie do końca jesteś przekonany co do tego, że ten wybór był dobry. Więc chcę Ci pokazać takie branże, które może nie tyle są skazane na sukces, ale dadzą Ci do myślenia, dlatego, że te branże opanowali ludzie, którzy są najbogatsi w tym momencie na świecie. I pokaże Ci aktualnie na dzisiejszy dzień, listę najbogatszych ludzi, TOP 10 i prześledzimy, co takiego robią, jak do tego doszli i myślę, że da Ci to trochę do myślenia.

[click to continue…]

{ 0 comments }

5x JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE

Hej, podam Ci 5 metod na to, jak w prosty sposób zaoszczędzić sobie pieniądze. To są takie metody, które ja stosuję od dawna i nie wymagają jakichś wielkich poświęceń, jakiegoś wielkiego wysiłku po to, żeby na twoim koncie było po prostu więcej pieniędzy. Więc myślę że jest to dla Ciebie temat interesujący.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Pewność Siebie – 4 Patenty

Hej, obiecany materiał na temat pewności siebie. Skąd ona się bierze, dlaczego jedni ją mają jakby wrodzoną, inni nie mają jej w ogóle, po co ona Ci jest w ogóle potrzebna i czy jest Ci w ogóle do czegoś potrzebna? Podam Ci może z 3-4 metody na budowanie pewności siebie, gdybyś jednak chciał taką w sobie wyzwolić.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Zimna Woda Siły Doda

Hej, czy zdarzyło Ci się kiedyś coś takiego, że byłeś zmęczony, byłeś zestresowany, miałeś depresję, często popadałeś w przeziębienia, nie wiedziałeś co jest grane i może cały czas masz coś takiego? Może nie masz energii, do tego, żeby się zabrać za jakieś życie, za jakieś działanie, bo? Bo nie wiadomo co.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Masz plan na życie?

Hej, to może dzisiaj powiemy sobie co nieco na temat planowania. Ale nie takiego planowania z dnia na dzień, ale większego planowania, bo planowania życia. Ja wiem, że dużo osób ma jakieś plany, ma marzenia, i to głownie marzenia odnośnie tego, co by się chciało zrobić. Jakim by się chciało być człowiekiem, ale niekoniecznie te rzeczy się realizuje, bo jest proza dnia codziennego, bo dzisiaj jest mecz, bo jutro jest impreza.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Jak Schudnąć

Hej, temat, który jest cały czas na czasie, czyli o tym, jak schudnąć.

Powiem Ci, o tym, może nie wszystko, ale to jaką mam wiedzę na ten temat, z czego to wynika, że ludzie tyją, z czego to wynika, że ludzie mają problemy, żeby schudnąć.

[click to continue…]

{ 0 comments }

3 rzeczy, jakie chciałbym usłyszeć za młodu

Hej, trzy takie rzeczy, mądrości, które chciałbym usłyszeć 15-20 lat, które wiem, że znacząc wpłynęłyby na jakość mojego życia, na to jak ono wygląda teraz.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Hej, chcę podzielić się z Tobą jednym z trzech najbardziej niesamowitych przeżyć z mojego życia. To jest tor Formuły 1 w Austrii, na tym torze odbywa się Grand Prix Formuły 1, jeżdżą tam prawdziwe Formuły, a ja jeździłem czymś, co jest prawie Formułą 1, bo to co tutaj widzisz to jest Formuła 4. Ta Formuła 4 była na rozgrzewkę, po to żeby wsiąść za chwilkę do Formuły 3.5.

[click to continue…]

{ 0 comments }

To jeden z najlepszych kierowców. Mateusz Lisowski

Jacek: Hej, chcę Ci przedstawić prawdziwego mistrza świata. To jest mistrz świata wyścigowy, których w Polsce chyba takich niema za wielu, zaraz o tym porozmawiamy. To jest Mateusz Lisowski.

Mateusz: Witam serdecznie, cześć, hej Jacku.

[click to continue…]

{ 0 comments }

Spotkanie w Lublinie 12.06 o 18:00

Zapraszam na spotkanie, wstęp wolny:

Lublin, ul. Projektowa 4
WSEI
aula E
Czas spotkania; około 2h.

{ 0 comments }

Kurs zarabiania na allegro

Hej. Dostaję pytania odnośnie mojego kursu Allegro, żebym wytłumaczył dokładnie co w nim jest zawarte, co się można nauczyć, dlaczego warto się zapisać?

Więc 4 minuty dla tych osób, które są zainteresowane zarabianiem pieniędzy przez Internet, a na pewno wiedzą na temat tego jak sprzedawać przez Internet, bo do tego się ten kurs sprowadza. Co w nim dla ciebie jest takiego fajnego i to niezależnie od tego czy już sprzedajesz czy nie sprzedajesz. Bo oczywiście możesz pracować na etacie i czekać aż szef da ci podwyżkę, pozwoli ci pojechać na wakacje. Wręcz niewyobrażalne jest to, żeby na etacie móc sobie kupić na przykład taki samochód jakim teraz jadę a jest to jeden z moich 5 albo 6 samochodów i to chyba jeden z tańszych akurat ten. Więc pokazuję ci, że zarabianie przez Internet a ja w większości zarabiam zarabiam właśnie w ten sposób, że sprzedaję rozmaite rzeczy właśnie przez Internet. To jest mój zarobek i robię to od 20 lat.
[click to continue…]

{ 11 comments }

Jak można zarabiać bez wkładu własnego

Hej. W tak ładnych okolicznościach przyrody porozmawiamy sobie o zarabianiu, o pozyskiwaniu pieniędzy, czyli jak można zarabiać bez wkładu własnego, bez posiadania swoich własnych pieniędzy. Co chwilę dostaję takie pytanie, o jejku, jejku, ale przecież ja nie mogę zacząć żadnego biznesu, bo nie mam pieniędzy. Nikt mi nie pożyczy, nikt mi nie da. Nie mam bogatych rodziców, nigdy w życiu nie będę bogaty, bo nie jestem w stanie dostać tych pierwszych pieniędzy. Więc powiem ci jak te pieniądze za darmo mieć albo jak zacząć działać bez tych pieniędzy. Z 3 albo 4 takie metody ci podam.
[click to continue…]

{ 0 comments }